Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 16 april 2022 - Middag

meisjes pupil 1 R3 balk vloer minitramp
1 Julia van der Plas SKR Katwijk 12.00 10.80 12.00 34.80
2 Anna Meijer SKR Katwijk 11.10 10.00 12.00 33.10
3 Roos Volwater DWS 10.80 10.30 10.10 31.20
meisjes pupil 1 R2 balk vloer minitramp
1 Sara Dosti SKR Katwijk 12.90 11.80 12.20 36.90
2 Angelina Almpani Gymsport Leiden 12.60 11.10 12.50 36.20
3 Nikki de Haas RETURN Sassenheim 12.20 11.90 11.80 35.90
4 Emma Kraaijenoord SKR Katwijk 12.50 11.40 11.50 35.40
5 Ilse de Smit RETURN Sassenheim 12.40 11.40 11.40 35.20
5 Romy Hendrikse SKR Katwijk 12.30 11.70 11.20 35.20
6 Feline van Duijn SKR Katwijk 12.00 11.70 11.40 35.10
7 Sylvie Dijkdrent SKR Katwijk 12.00 11.00 11.60 34.60
8 Natasha Bakhaev Gymsport Leiden 12.30 11.30 10.90 34.50
8 Esmee de Jong SKR Katwijk 12.50 10.60 11.40 34.50
9 Quinty van Beelen SKR Katwijk 12.10 10.70 11.60 34.40
9 Eva van Leijenhorst TOOS Waddinxveen 12.60 10.00 11.80 34.40
10 Nora Housny Gymsport Leiden 12.20 10.40 11.60 34.20
11 Ilse van der Lans SKR Katwijk 11.90 10.60 11.40 33.90
12 Kyana Reesink SKR Katwijk 10.80 11.30 11.40 33.50
12 Ruth Guijt SKR Katwijk 12.40 10.20 10.90 33.50
13 Eva van Warners TOOS Waddinxveen 11.90 9.80 11.70 33.40
14 Hesjona Prelvukaj TOOS Waddinxveen 11.70 10.50 11.10 33.30
15 Nancy Vlieland SKR Katwijk 11.70 10.00 11.00 32.70
meisjes pupil 1 R1 balk vloer minitramp
1 Lisa de Bruin SKR Katwijk 13.50 12.50 12.80 38.80
2 Mila de Ruiter GIOS Noordwijkerhout 13.40 11.50 12.60 37.50
3 Maud Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 13.10 11.00 12.80 36.90
4 Pien Dofferhof Fit Lisse 13.10 11.00 12.70 36.80
5 Noelle Sollie SKR Katwijk 13.40 11.20 12.10 36.70
5 Nova Weijts RETURN Sassenheim 12.90 11.70 12.10 36.70
6 Emma-louise de Mol SKR Katwijk 12.30 11.80 12.40 36.50
7 Maja Reinders GIOS Noordwijkerhout 12.30 11.40 12.40 36.10
8 Maram Abdulrahman TOOS Waddinxveen 12.90 11.20 11.90 36.00
9 Margot de Graaf Fit Lisse 11.90 11.50 12.50 35.90
10 Naomi Groen SKR Katwijk 11.50 11.20 12.80 35.50
11 Laila Fox GIOS Noordwijkerhout 11.50 11.20 12.10 34.80
12 Esmee Heesmkerk DWS 11.90 11.10 11.60 34.60
12 Rianne Boiten DWS 11.60 10.90 12.10 34.60
13 Eva de Mooij DWS 12.10 10.20 11.90 34.20
14 Nienke van der Heijden Gymsport Leiden 11.40 10.10 11.60 33.10
meisjes pupil 1 D4 balk vloer minitramp
1 Danique Ringelberg Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.40 12.50 12.00 37.90
2 Suzie Star DWS 12.60 12.20 12.50 37.30
3 Lizzy Rietbroek DWS 13.00 12.40 11.50 36.90
4 Pippa van Duijn SKR Katwijk 12.40 12.30 11.60 36.30
5 Laura de Deckere Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.20 12.40 11.60 36.20
6 Mia Isabelle Gymsport Leiden 12.50 11.60 11.40 35.50
7 Danie van Weeren Gymsport Leiden 12.90 11.10 11.40 35.40
8 Chanelle Heemskerk DWS 11.80 11.70 11.80 35.30
8 Vesper Backx Gymsport Leiden 12.50 12.10 10.70 35.30
9 Naomi de Goede DWS 12.60 10.80 11.80 35.20
10 Annabelle Wijnands DWS 12.20 11.10 11.70 35.00
11 Floor de Boer Gymsport Leiden 11.20 12.00 11.60 34.80
12 Berren Arslan Gymsport Leiden 12.00 11.50 11.10 34.60
13 Haddyjatou Njai Gymsport Leiden 12.60 10.60 11.00 34.20
13 Lizzy Dool Gymsport Leiden 11.20 11.70 11.30 34.20
14 Isabel Visser Gymsport Leiden 12.10 10.40 11.00 33.50
15 Niya de Vos Gymsport Leiden 10.80 10.40 11.80 33.00
16 Lotte Hus DWS 10.00 11.20 11.60 32.80
17 Lise Pieniazek-Odrowaz Gymsport Leiden 9.20 11.40 10.80 31.40
18 Floor Jans Gymsport Leiden 9.80 10.20 11.10 31.10
meisjes pupil 1 D3 balk vloer minitramp
1 Sara Bensaid Gymsport Leiden 12.80 11.70 13.30 37.80
2 Nikkie de Ree Fit Lisse 12.80 12.00 12.70 37.50
3 Leonore Verwers Gymsport Leiden 12.10 12.00 12.80 36.90
4 Tosca Vingerhoed Gymsport Leiden 12.70 10.90 13.10 36.70
5 Isabelle Alkemade GIOS Noordwijkerhout 13.20 10.30 13.00 36.50
6 Roza Dragan Gymsport Leiden 12.00 11.90 11.70 35.60
7 Dewi Cheng Gymsport Leiden 12.10 9.80 12.70 34.60
meisjes pupil 1 D2 balk vloer minitramp
1 Danique Buschgens RETURN Sassenheim 12.50 13.70 13.40 39.60
2 Sophie Batenburg RETURN Sassenheim 13.40 12.60 13.40 39.40
3 Liza Kireeva RETURN Sassenheim 11.00 14.40 13.40 38.80
4 Sari Pennings RETURN Sassenheim 9.40 12.60 13.20 35.20
meisjes pupil 1 D1 balk vloer minitramp
1 Liv Kralt DWS 10.90 11.40 13.60 35.90
meisjes pupil 2 R3 balk vloer minitramp
1 Dilara Beserek SKR Katwijk 11.50 11.60 13.40 36.50
2 Aurora Reussien SKR Katwijk 10.70 11.90 12.80 35.40
3 Jailey Klok SKR Katwijk 10.30 11.90 12.70 34.90
4 Tara Jonker SKR Katwijk 11.30 9.70 12.70 33.70
meisjes pupil 2 R2 balk vloer minitramp
1 Senna Akkouh SKR Katwijk 10.90 12.30 12.80 36.00
2 Feline Kerpershoek SKR Katwijk 11.60 11.70 12.50 35.80
3 Leonore Piessens SKR Katwijk 11.30 11.10 12.90 35.30
4 Sanne Bol SKR Katwijk 11.00 11.40 12.80 35.20
5 Desni Ilbrink SKR Katwijk 11.10 11.20 12.80 35.10
6 Senna Dulfer SKR Katwijk 11.20 10.90 12.50 34.60
6 Leonie Schalkoort TOOS Waddinxveen 11.20 11.20 12.20 34.60
meisjes pupil 2 R1 balk vloer minitramp
1 Lise Booij GIOS Noordwijkerhout 13.40 12.70 12.90 39.00
2 Fenna Meuleman GIOS Noordwijkerhout 13.10 12.20 13.10 38.40
3 Fleur di Stefano SKR Katwijk 13.10 11.80 13.30 38.20
4 Marith van Nieuw Amerongen SKR Katwijk 12.80 12.00 13.00 37.80
5 Kamila Sikorka GIOS Noordwijkerhout 13.10 11.60 12.80 37.50
6 Anna van der Spek TOOS Waddinxveen 13.10 12.10 12.20 37.40
7 Tess van Gijlswijk GIOS Noordwijkerhout 13.20 11.40 12.60 37.20
8 Lieke van der Slot GIOS Noordwijkerhout 13.10 11.70 12.30 37.10
8 Carine den Oude TOOS Waddinxveen 12.20 12.40 12.50 37.10
9 Esther Evers Fit Lisse 13.10 10.90 12.80 36.80
10 Rosa Maria van der Weijden Fit Lisse 13.40 11.00 12.10 36.50
10 Sarah van der Meulen SKR Katwijk 12.00 11.50 13.00 36.50
11 Julia Koziol GIOS Noordwijkerhout 12.50 10.90 12.70 36.10
12 Kyra Sip SKR Katwijk 12.10 12.20 11.60 35.90
13 Lieke Robben GIOS Noordwijkerhout 12.60 12.00 11.00 35.60
14 Suze Moerland TOOS Waddinxveen 12.50 11.50 11.10 35.10
15 Mirthe den Haas GIOS Noordwijkerhout 12.70 10.30 11.80 34.80
16 Yinthe van de Velde TOOS Waddinxveen 12.30 11.20 11.20 34.70
17 Bregje Postema Gymsport Leiden 11.70 10.80 11.90 34.40
17 Amber Kuijt SKR Katwijk 11.70 10.90 11.80 34.40
18 Saar van Delft SKR Katwijk 12.40 10.20 11.50 34.10
19 Lisette hogenelst DWS 11.70 10.10 11.30 33.10
meisjes pupil 2 D4 balk vloer minitramp
1 Silver Vooys SKR Katwijk 12.50 13.30 13.30 39.10
2 Rosaly Vermeulen DWS 12.50 12.70 13.50 38.70
3 Naira Slavenburg RETURN Sassenheim 11.75 13.10 13.80 38.65
4 Sofija Stanojcovic DWS 12.05 13.00 13.00 38.05
5 Leia Post RETURN Sassenheim 11.00 13.30 12.90 37.20
6 Dewi Trouwee Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.25 12.70 13.10 37.05
7 Noor van der Plas SKR Katwijk 11.00 12.80 13.20 37.00
8 Janna de Visser Gymsport Leiden 10.75 13.30 12.70 36.75
8 Navae Meijer RETURN Sassenheim 10.95 12.70 13.10 36.75
9 Bries Bongerd SKR Katwijk 10.60 13.00 13.10 36.70
10 Veronica Vrolijk Gymsport Leiden 10.35 13.10 13.10 36.55
11 Nienke van der Geer RETURN Sassenheim 10.50 12.90 13.10 36.50
12 Esmee Zwaan DWS 10.50 12.70 13.10 36.30
13 Jay-lynn Delsink DWS 10.40 12.60 13.20 36.20
14 Tess van Giezen DWS 10.90 11.80 13.20 35.90
15 Mirthe Liem Gymsport Leiden 9.90 12.90 12.90 35.70
16 Evi Werner SKR Katwijk 10.90 11.60 12.90 35.40
17 Fleur Groenewoud DWS 10.15 12.00 12.80 34.95
17 Ivy van Os RETURN Sassenheim 10.55 12.20 12.20 34.95
18 Elin van Egmond DWS 10.15 11.70 13.00 34.85
19 Feyona Hassing RETURN Sassenheim 9.00 11.00 13.10 33.10
meisjes pupil 2 D3 balk vloer minitramp
1 Liv van de Giesse Gymsport Leiden 11.90 10.00 12.30 34.20
1 Babs den Hartogh TOOS Waddinxveen 10.20 11.10 12.90 34.20
2 Rosalie Grimminck Gymsport Leiden 10.50 9.10 13.10 32.70
meisjes pupil 2 D2 balk vloer minitramp
1 Amit lindhout RETURN Sassenheim 11.80 13.20 13.50 38.50
1 Isa Breekmans RETURN Sassenheim 11.50 13.50 13.50 38.50
2 Anya oropeza RETURN Sassenheim 9.80 13.60 13.20 36.60
meisjes pupil 2 D1 balk vloer minitramp
1 Ruby Jongen RETURN Sassenheim 13.80 13.10 13.10 40.00
2 Bliss Heemskerk DWS 12.60 11.80 13.90 38.30
3 Jenna Smit DWS 10.80 9.30 13.40 33.50
meisjes jeugd R2 balk vloer minitramp
1 Lisa Zoutewelle SKR Katwijk 12.30 11.00 12.20 35.50
meisjes jeugd R1 balk vloer minitramp
1 Anne van Eden Petersman TOOS Waddinxveen 12.80 11.80 12.70 37.30
2 Milou Groenendijk TOOS Waddinxveen 12.50 11.00 12.40 35.90
3 Amber van Duijn SKR Katwijk 12.50 11.00 12.20 35.70
3 Suzanna van der Plas SKR Katwijk 11.60 11.60 12.50 35.70
4 denise olsthoorn TOOS Waddinxveen 11.80 11.20 12.50 35.50
5 Lieke van der Lans SKR Katwijk 10.70 11.90 12.50 35.10
6 Yente Dekker TOOS Waddinxveen 11.20 11.10 12.50 34.80
7 Eveline Franse Fit Lisse 11.10 11.20 12.20 34.50
8 Juliette van den Oever SKR Katwijk 11.10 10.90 12.10 34.10
9 Elize Romkes SKR Katwijk 10.80 10.90 11.70 33.40
10 Sanne van Willigen TOOS Waddinxveen 10.20 10.70 12.20 33.10
11 Amelie van egmond DWS 10.10 11.00 11.90 33.00
meisjes jeugd D4 balk vloer minitramp
1 Emma de Gunst GIOS Noordwijkerhout 12.00 13.00 12.40 37.40
2 Tirza Piontek GIOS Noordwijkerhout 11.10 13.60 12.10 36.80
3 Mandy Roelandse RETURN Sassenheim 11.60 11.90 13.20 36.70
4 Elin van Leeuwen Gymsport Leiden 10.70 12.70 12.50 35.90
5 Mila Barkhuizen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.20 11.80 12.70 35.70
6 Senna halfwerk RETURN Sassenheim 11.00 11.70 12.80 35.50
7 Johanna Krebs Gymsport Leiden 10.80 11.30 13.00 35.10
8 Chlo Harris Gymsport Leiden 10.90 11.30 12.60 34.80
9 Eva Steenaert Gymsport Leiden 9.50 12.60 12.60 34.70
10 Mila Schweiger Gymsport Leiden 11.20 11.40 11.90 34.50
11 Alani Kiebert RETURN Sassenheim 8.80 12.60 13.00 34.40
12 Sofie Heuer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.10 11.00 12.20 34.30
13 Marit de Winter RETURN Sassenheim 9.00 12.00 13.10 34.10
14 Lizanne Breedijk Fit Lisse 10.20 11.30 12.50 34.00
15 Melissa Meijer SKR Katwijk 9.90 11.00 12.80 33.70
16 Renske Heemskerk DWS 10.00 10.20 13.10 33.30
17 Jinthe van der Veen Gymsport Leiden 10.70 10.10 12.40 33.20
17 Naomi van der Plas Gymsport Leiden 10.30 10.70 12.20 33.20
18 Isis Zwart Gymsport Leiden 10.40 10.50 12.20 33.10
18 Judith vd Brom Gymsport Leiden 10.40 10.90 11.80 33.10
18 Sophia Gibb RETURN Sassenheim 9.80 11.40 11.90 33.10
19 Eva molenaar TOOS Waddinxveen 10.30 10.00 12.20 32.50
20 Amber Harris Gymsport Leiden 9.10 11.20 12.10 32.40
21 Dilalah Glasbergen Gymsport Leiden 10.00 9.80 12.40 32.20
22 Aya Adoly Gymsport Leiden 10.20 10.00 11.50 31.70
23 Paulina Sotor Gymsport Leiden 9.80 9.00 12.50 31.30
24 Lois Staal RETURN Sassenheim 9.60 8.20 13.20 31.00
25 Evi van der Bent DWS 6.50 9.30 11.80 27.60
meisjes jeugd D3 balk vloer minitramp
1 Anniek den Haan Gymsport Leiden 11.40 12.90 13.10 37.40
2 Jente Vrisekoop Gymsport Leiden 8.20 11.70 13.20 33.10
3 Davine Bakhuijzen TOOS Waddinxveen 8.10 8.80 13.30 30.20
4 Elizabeth van Zeelst TOOS Waddinxveen 8.20 8.20 12.70 29.10
5 Thirza Poot TOOS Waddinxveen 8.70 7.20 12.50 28.40
meisjes jeugd D2 balk vloer minitramp
1 Renske van der Vlugt RETURN Sassenheim 10.00 12.00 13.40 35.40
meisjes jeugd D1 balk vloer minitramp
1 Eefke Vink RETURN Sassenheim 12.80 13.50 14.20 40.50
2 Camille Mens RETURN Sassenheim 10.80 11.70 13.80 36.30
3 Emma Star DWS 10.30 9.10 13.40 32.80
jongens 7-9 N21 rek vloer minitramp
1 Teun Broos Gymsport Leiden 18.00 18.10 12.30 48.40
2 Senn Schuiling SKR Katwijk 16.00 17.80 12.40 46.20
3 Luuk v.d. Gugten GIOS Noordwijkerhout 16.15 17.10 12.90 46.15
4 Bas Oudshoorn SKR Katwijk 15.45 17.50 12.60 45.55
5 Twan Hauwert GIOS Noordwijkerhout 15.75 16.60 13.00 45.35
6 Leo Pennings GIOS Noordwijkerhout 14.05 16.50 12.60 43.15
7 Lars Pronk Gymsport Leiden 12.75 18.00 11.90 42.65
8 Flores Zuidhoek GIOS Noordwijkerhout 14.00 15.50 12.40 41.90
9 Kees Smit Fit Lisse 13.75 13.60 10.40 37.75
jongens 10-13 N21 rek vloer minitramp
1 Matthijs Bijl DWS 18.95 18.50 13.50 50.95
2 Julian Heemskerk DWS 17.25 19.00 13.20 49.45
3 Nieck Bosman Gymsport Leiden 16.15 18.30 13.00 47.45
4 Cloud Klees DWS 17.10 17.10 13.10 47.30
5 Siem Fieret Gymsport Leiden 15.85 17.50 12.90 46.25
6 Ruben van den Oever SKR Katwijk 14.35 16.00 12.30 42.65
jongens 10-13 N19 rek vloer minitramp
1 Tim Beinksma SKR Katwijk 18.10 17.60 13.90 49.60
2 Max Timmers Fit Lisse 13.50 15.20 14.00 42.70
jongens 10-13 N16 rek vloer minitramp
1 Mees Broos Gymsport Leiden 17.00 17.90 13.10 48.00