Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 11 december 2021 - Wedstrijd

Meisjes (Jeugd) TF6 sprong brug balk vloer
- Isabel Schreve De Valken
- Mara Remmerswaal De Valken
- Roos Judels De Valken
- Salina Boukabar DEO Nootdorp
- Elin van Leeuwen Gymsport Leiden
- Quinty Hollerman Gymsport Leiden
- Amber Klootwijk SKR Katwijk
- Amber van Duijn SKR Katwijk
- Barliene den Hollander SKR Katwijk
- Bente Atik SKR Katwijk
- Juliette van den Oever SKR Katwijk
- Kyona Favier SKR Katwijk
- Lieneke van Rijn SKR Katwijk
- Lisa Zoutewelle SKR Katwijk
- Madelon van der Plas SKR Katwijk
- Melanie van der Leek SKR Katwijk
- Rosa Schaddé van Dooren SKR Katwijk
- Sanne Spros SKR Katwijk
- Suzanna van der Plas SKR Katwijk
- Zarah van der Plas SKR Katwijk
- Ayden Decoz Snel en Lenig, Wassenaar
- Eden Brown Snel en Lenig, Wassenaar
- Eva Duivevoorden Snel en Lenig, Wassenaar
- Juliette Steenbakker Snel en Lenig, Wassenaar
- Pippa Allnutt Snel en Lenig, Wassenaar
- Riley Dasch Snel en Lenig, Wassenaar
- Shaina Sharma Snel en Lenig, Wassenaar
Meisjes (Jeugd) TF5 sprong brug balk vloer
- Annabel van der Nagel De Valken
- Isabelle Chen De Valken
- Lieke Nederpel Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg
- Mila Barkhuizen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg
- Noa Kortekaas Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg
- Amber Harris Gymsport Leiden
- Chloë Harris Gymsport Leiden
- Denise Boot Gymsport Leiden
- Jente Vrisekoop Gymsport Leiden
- Johanna Krebs Gymsport Leiden
- Danique Stam ProPatria
- Dinaiyah Cameron ProPatria
- Jada Amasia ProPatria
- Lisette Hofland ProPatria
- Rosalie Erich ProPatria
- Sofie Groos ProPatria
- Yfke Brinkman ProPatria
- Melissa Meijer SKR Katwijk
- Robin Vooijs SKR Katwijk
- Kayla Lim Snel en Lenig, Wassenaar
- Kyra Petersen Snel en Lenig, Wassenaar
- Marit Bloemarts Snel en Lenig, Wassenaar
Meisjes (Jeugd) TF4 sprong brug balk vloer
- Jamila Da Costa Gomez GIOS Noordwijkerhout
- Lynn van der Slot GIOS Noordwijkerhout
- Anoek Schulp ProPatria
- Inaya Bahlouli ProPatria
- Isa Blokland ProPatria
- Liann Uding ProPatria
- Poppy Garas ProPatria
- Mia Hartman Snel en Lenig, Wassenaar
Meisjes (Jeugd) TF3 sprong brug balk vloer
- Jennifer van Alphen DIO Numansdorp
- Laurence Verweij Snel en Lenig, Wassenaar
Meisjes (Jeugd) TF2 sprong brug balk vloer
- Louise Prinsenberg DIO Numansdorp
- Gaia Bijkerk DOS Schoonhoven
- Noahli van der Hijden DOS Schoonhoven
Meisjes (Junior) TF6 sprong brug balk vloer
- Dagmar Kraakman De Valken
- Anicia Haasbroek Gymsport Leiden
- Anouk Vooijs SKR Katwijk
Meisjes (Junior) TF5 sprong brug balk vloer
- Lisa Ietswaard D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Fleur Janmaat Gymsport Leiden
- Anne-Fleur Andriessen ProPatria
- Danique van der Werve ProPatria
- Eline Hulsbos ProPatria
- Marley Santos ProPatria
- Carly Flores Snel en Lenig, Wassenaar
- Eliane van Beek Snel en Lenig, Wassenaar
- Vera Klein Snel en Lenig, Wassenaar
Meisjes (Junior) TF4 sprong brug balk vloer
- Daisy Koelewiijn D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Kimberly Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Suus Plug GIOS Noordwijkerhout
- Fernanda Ginschel ProPatria
- Marleen Buitelaar ProPatria
- Carina den Haan SKR Katwijk
- Chimène de Graaf SKR Katwijk
- Eva van Es SKR Katwijk
- Ilse Schuitemaker SKR Katwijk
- Julia van der Geest Snel en Lenig, Wassenaar
- Lara Poort Snel en Lenig, Wassenaar
Meisjes (Junior) TF3 sprong brug balk vloer
- Dena Pennings GIOS Noordwijkerhout
- Luna van der Velde GIOS Noordwijkerhout
- Lynn Arnold GIOS Noordwijkerhout
- Maartje de Werker GIOS Noordwijkerhout
- Nora Kokhuis GIOS Noordwijkerhout
- Roos van der Weiden GIOS Noordwijkerhout
- Julia Gankema Snel en Lenig, Wassenaar
- Kelly Lim Snel en Lenig, Wassenaar
- Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar
- Robinn van der Spek Snel en Lenig, Wassenaar
Meisjes (Junior) TF2 sprong brug balk vloer
- Lieke IJdo DIO Numansdorp
- Lieve Lnook DIO Numansdorp
- Sofie Uittenbogaard GIOS Noordwijkerhout
- Charlotte Schaap SKR Katwijk
- Elif Homan SKR Katwijk
Meisjes (Junior) TF1 sprong brug balk vloer
- Floor Schouls GIOS Noordwijkerhout
- Nikki van Haaster GIOS Noordwijkerhout
- Carmen Kloos SKR Katwijk
Dames (Senior) TF6 sprong brug balk vloer
- Olivia Aerden Snel en Lenig, Wassenaar
Dames (Senior) TF5 sprong brug balk vloer
- Anne Heemskerk Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg
Dames (Senior) TF4 sprong brug balk vloer
- Milou van den Berg GIOS Noordwijkerhout
- Elise Janmaat Gymsport Leiden
- Susan van Oort ProPatria
Dames (Senior) TF3 sprong brug balk vloer
- Michaela Nikolova De Valken
- Jinte Bootsma DOS Schoonhoven
- Lola Apon DOS Schoonhoven
- Nienke Scheper DOS Schoonhoven
- Renske Vellema DOS Schoonhoven
- Isabella Kaffa ProPatria
- Merel de Bruijn ProPatria
- Samantha Stapel ProPatria
Dames (Senior) TF2 sprong brug balk vloer
- Fey Rommelse DIO Numansdorp
Dames (Senior) TF1 sprong brug balk vloer
- Djoeke van Leeuwen Snel en Lenig, Wassenaar
Jongens (12-13) N19 sprong brug gelijk ringen vloer
- Jona Vooijs Gymsport Leiden
- Thimo Lommerse ProPatria
Jongens (12-13) N18 sprong brug gelijk ringen vloer
- Laurens Luijkx ProPatria
- Mark Heijstek ProPatria
Jongens (12-13) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
- Levi Slootweg De Valken
Jongens (12-13) N16 sprong brug gelijk ringen vloer
- Gilliam van Achteren ProPatria
Jongens (14-15) N19 sprong brug gelijk ringen vloer
- Nieck Bosman Gymsport Leiden
Jongens (14-15) N18 sprong brug gelijk ringen vloer
- Niek Klein ProPatria
Heren (16+) N19 sprong brug gelijk ringen vloer
- Iza Spruijt ProPatria
Heren (16+) N18 sprong brug gelijk ringen vloer
- Alex Reuneker ProPatria
- Kian Slagmoolen ProPatria
Heren (16+) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
- Luke van der Steen DOS Schoonhoven
- Coert de Heij ProPatria
Heren (16+) N16 sprong brug gelijk ringen vloer
- Sander den Haan DOS Schoonhoven
- Xander Buijserd DOS Schoonhoven
- Dave Jan Smits Schouten ProPatria
- Jeevan Bansraj ProPatria
- Olaf Dumay ProPatria
- Tycho Kersbergen ProPatria
Heren (16+) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
- Ingmar van den Broek ProPatria