Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Turn & Fun dag 12+ Leiden
14 december 2019


Inschrijvingen

Aanmelding

Wedstrijd

Kleedgelegenheid

EHBO

Locatie

Oefenstof

Voor de Turn & Fun dag 12+ is speciale oefenstof ontwikkeld omdat het NTS niet voorziet in voorgeschreven oefenstof vanaf jeugd 2. Deze is hier te vinden.

Tijdschema

Tijdschema

Indeling ochtend

klik op de naam van een vereniging om deze in alle banen te highlighten

Turnhal

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 09:00
Meisjes (Junior) TF3
DOS Schoonhoven1x
D.O.S. Alphen a/d Rijn2x
Meisjes (Jeugd) TF3
D.O.S. Alphen a/d Rijn1x
DOS Schoonhoven3x
Dames (Senior) TF3
D.O.S. Alphen a/d Rijn1x
DOS Schoonhoven1x
Meisjes (Junior) TF3
Snel en Lenig, Wassenaar1x
ProPatria1x
Gymsport Leiden1x
Meisjes (Jeugd) TF3
ProPatria1x
Snel en Lenig, Wassenaar5x
Dames (Senior) TF3
De Valken1x
Tumo Moordrecht1x
Meisjes (Junior) TF3
De Valken1x
Meisjes (Jeugd) TF3
GIOS Noordwijkerhout3x
Meisjes (Jeugd) TF3
SKR Katwijk3x
Dames (Senior) TF3
SKR Katwijk5x
Meisjes (Junior) TF3
SKR Katwijk1x

Sportzaal baan 1

  sprong brug gelijk ringen vloer
ronde 1
start: 09:00
Jongens (12-13) N17
Gymsport Leiden1x
ProPatria5x
Jongens (14-15) N17
ProPatria1x
Jongens (14-15) N18
ProPatria1x
Jongens (12-13) N18
ProPatria3x
Jongens (14-15) N16
ProPatria1x
Jongens (12-13) N17
Tumo Moordrecht2x
Heren (16+) N17
DOS Schoonhoven1x
Jongens (14-15) N16
R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn1x
Heren (16+) N16
DOS Schoonhoven1x
Heren (16+) N16
ProPatria4x
Heren (16+) N15
ProPatria1x
Heren (16+) N13
ProPatria1x

Sportzaal baan 2

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 09:00
Meisjes (Jeugd) TF6
Tumo Moordrecht1x
R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn1x
gv Tarzan6x
Meisjes (Junior) TF4
GIOS Noordwijkerhout2x
DOS Schoonhoven2x
ProPatria2x
D.O.S. Alphen a/d Rijn1x
Meisjes (Jeugd) TF6
D.O.S. Alphen a/d Rijn1x
De Valken1x
Meisjes (Junior) TF4
Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 2x
Meisjes (Jeugd) TF6
Gymsport Leiden5x
Meisjes (Jeugd) TF6
TOOS Waddinxveen8x

Indeling middag

klik op de naam van een vereniging om deze in alle banen te highlighten

Turnhal

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 13:00
Dames (Senior) TF4
Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 1x
Tumo Moordrecht1x
ProPatria7x
Dames (Senior) TF6
R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn4x
gv Tarzan1x
Meisjes (Jeugd) TF2
GIOS Noordwijkerhout1x
DOS Schoonhoven3x
Meisjes (Junior) TF2
G.V. Slank en Kwiek3x
Snel en Lenig, Wassenaar1x
Meisjes (Jeugd) TF2
Snel en Lenig, Wassenaar1x
SKR Katwijk4x
Dames (Senior) TF4
GIOS Noordwijkerhout1x
GV Boskoop1x
SKR Katwijk3x
Meisjes (Junior) TF2
SKR Katwijk2x
Dames (Senior) TF2
SKR Katwijk1x
GV Boskoop1x

Sportzaal baan 1

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 13:00
Meisjes (Junior) TF6
TOOS Waddinxveen1x
Gymsport Leiden1x
SKR Katwijk2x
gv Tarzan2x
De Valken1x
Meisjes (Jeugd) TF4
De Valken2x
Dames (Senior) TF5
Snel en Lenig, Wassenaar1x
D.O.S. Alphen a/d Rijn1x
R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn3x
ProPatria1x
GV Boskoop4x
Meisjes (Jeugd) TF4
DOS Schoonhoven2x
G.V. Slank en Kwiek1x
Snel en Lenig, Wassenaar2x
GIOS Noordwijkerhout3x
SKR Katwijk1x
Meisjes (Jeugd) TF4
ProPatria5x
Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 3x
D.O.S. Alphen a/d Rijn1x

Sportzaal baan 2

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 13:00
Meisjes (Junior) TF5
SKR Katwijk1x
ProPatria6x
R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn1x
Meisjes (Jeugd) TF5
R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn3x
ProPatria6x
Meisjes (Junior) TF5
TOOS Waddinxveen1x
Snel en Lenig, Wassenaar3x
Meisjes (Jeugd) TF5
Snel en Lenig, Wassenaar4x
Meisjes (Junior) TF5
Gymsport Leiden2x
GIOS Noordwijkerhout1x
Meisjes (Jeugd) TF5
GIOS Noordwijkerhout2x
Gymsport Leiden2x
D.O.S. Alphen a/d Rijn2x