Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Turn & Fun dag Zoetermeer
15 juni 2019


Inschrijvingen

Aanmelding

Wedstrijd

Oefenstof

De oefenstof is op de website te vinden onder het kopje oefenstof

Kleedgelegenheid

EHBO

Locatie

Tijdschema

Ochtendprogramma

Let op: Anders dan vorige jaren zijn nu alle jongens (ook de 7-9 jarigen) 's middags ingedeeld!

Let op: het lastig om een exacte tijdsplanning te maken. We streven er naar om ons zoveel mogelijk aan de planning te houden, maar het kan zijn dat we in of uit-lopen, houdt hier rekening mee en zorg dat je minimaal een half uur van te voren aanwezig bent!

Middagprogramma

Let op: het lastig om een exacte tijdsplanning te maken. We streven er naar om ons zoveel mogelijk aan de planning te houden, maar het kan zijn dat we in of uit-lopen, houdt hier rekening mee en zorg dat je minimaal een half uur van te voren aanwezig bent!

Indeling wedstrijdprogramma ochtend

klik op de naam van een vereniging om deze in alle banen te highlighten
Baan 1 Baan 2 Baan 3
M R3 (voor)instap
Gymsport Leiden 2x
DOS Schoonhoven 4x
M D3 9J
O.S.S. Zevenhuizen 4x
ProPatria 8x
Gymsport Leiden 4x
G.V. Avanti Voorschoten 1x
Tumo Moordrecht 1x
DOS Schoonhoven 2x
Snel en Lenig, Wassenaar 7x
M D2 7J
ProPatria 1x
M R2 (voor)instap
Hou-Vast Alphen a/d Rijn 1x
Gymsport Leiden 2x
Tumo Moordrecht 1x
DOS Schoonhoven 3x
M D2 9J
DOS Schoonhoven 1x
Tumo Moordrecht 5x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
ProPatria 10x
M D2 8J
Hou-Vast Alphen a/d Rijn 1x
Gymsport Leiden 1x
ProPatria 8x
M D3 7J
G.V. Avanti Voorschoten 1x
Gymsport Leiden 3x
DOS Schoonhoven 3x
Tumo Moordrecht 2x
ProPatria 6x
M D3 8J
O.S.S. Zevenhuizen 2x
ProPatria 4x
Gymsport Leiden 2x
G.V. Avanti Voorschoten 5x
Tumo Moordrecht 4x
DOS Schoonhoven 3x

Indeling wedstrijdprogramma middag

klik op de naam van een vereniging om deze in alle banen te highlighten
Baan 1 Baan 2 Baan 3
J N21 7-9
Tumo Moordrecht 2x
ProPatria 4x
Gymsport Leiden 2x
G.V. Avanti Voorschoten 1x
J N20 7-9
O.S.S. Zevenhuizen 1x
J N19 (7-9 + 10-13)
ProPatria (7-9) 9x
ProPatria (10-13) 1x
G.V. Slank en Kwiek (7-9) 1x
G.V. Slank en Kwiek (10-13) 1x
G.V. Avanti Voorschoten (10-13) 1x
J N18 10-13
ProPatria 4x
O.S.S. Zevenhuizen 1x
J N17 (7-9 + 10-13)
ProPatria (7-9) 4x
ProPatria (10-13) 6x
G.V. Slank en Kwiek (7-9) 2x
G.V. Slank en Kwiek (10-13) 3x
DOS Schoonhoven (10-13) 2x
J N16 (7-9 + 10-13)
ProPatria (7-9) 3x
ProPatria (10-13) 2x
J N15 10-13
G.V. Slank en Kwiek 4x
M D3 jeugd 1 & 2
Snel en Lenig, Wassenaar 2x
O.S.S. Zevenhuizen 2x
DOS Schoonhoven 3x
M D3 pupil 1
Snel en Lenig, Wassenaar 3x
ProPatria 6x
O.S.S. Zevenhuizen 2x
Gymsport Leiden 2x
DOS Schoonhoven 1x
M D3 pupil 2
Snel en Lenig, Wassenaar 2x
ProPatria 5x
O.S.S. Zevenhuizen 3x
DOS Schoonhoven 1x
M D2 pupil 2
Tumo Moordrecht 1x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
ProPatria 4x
Hou-Vast Alphen a/d Rijn 1x
M D2 jeugd 1 & 2
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
DOS Schoonhoven 2x
M D1 jeugd 1 & 2
Tumo Moordrecht 1x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
DOS Schoonhoven 1x
M R1 pupil 2
Gymsport Leiden 2x
M D4 pupil 2
ProPatria 2x
Hou-Vast Alphen a/d Rijn 5x
Gymsport Leiden 2x
M D4 pupil 1
Tumo Moordrecht 1x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
ProPatria 4x
G.V. Avanti Voorschoten 4x
DOS Schoonhoven 3x
M D4 jeugd 1 & 2
Tumo Moordrecht 2x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
Gymsport Leiden 2x
G.V. Avanti Voorschoten 2x
DOS Schoonhoven 2x
M D2 pupil 1
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
ProPatria 4x
O.S.S. Zevenhuizen 1x
DOS Schoonhoven 2x
M D1 pupil 2
Tumo Moordrecht 1x