Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Turn & Fun dag 12+ Leiden
8 december 2018


Inschrijvingen

Aanmelding

Wedstrijd

Kleedgelegenheid

EHBO

Locatie

Oefenstof

Voor de Turn & Fun dag 12+ is speciale oefenstof ontwikkeld omdat het NTS niet voorziet in voorgeschreven oefenstof vanaf jeugd 2. Deze is hier te vinden.

Tijdschema

Tijdschema

Indeling ochtend

klik op de naam van een vereniging om deze in alle banen te highlighten

Turnhal

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 09:00
Meisjes (Jeugd) TF1
DWS6x
Meisjes (Jeugd) TF2
DWS6x
Meisjes (Junior) TF1
SKR Katwijk2x
Dames (Senior) TF2
D.O.S. Alphen a/d Rijn2x
Meisjes (Jeugd) TF2
DOS Schoonhoven1x
SKR Katwijk1x
Meisjes (Junior) TF2
SKR Katwijk2x
Mobilee1x
Meisjes (Junior) TF3
G.V. Slank en Kwiek2x
DOS Schoonhoven1x
Meisjes (Junior) TF3
SKR Katwijk1x
Snel en Lenig, Wassenaar1x
De Valken2x
Hou-Vast Alphen a/d Rijn1x
Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 1x
ProPatria6x
Meisjes (Junior) TF3
GIOS Noordwijkerhout5x
D.O.S. Alphen a/d Rijn5x
TOOS Waddinxveen2x

Sportzaal baan 1

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 09:00
Meisjes (Jeugd) TF5
SKR Katwijk5x
Snel en Lenig, Wassenaar3x
Gymsport Leiden1x
R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn1x
cgv Die Haghe1x
Meisjes (Jeugd) TF5
De Valken2x
Mobilee1x
DWS7x
Meisjes (Junior) TF5
DWS1x
D.O.S. Alphen a/d Rijn2x
Meisjes (Jeugd) TF5
D.O.S. Alphen a/d Rijn5x
ProPatria2x
Meisjes (Junior) TF6
Snel en Lenig, Wassenaar3x
Mobilee1x
D.O.S. Alphen a/d Rijn1x
Hou-Vast Alphen a/d Rijn2x
Meisjes (Junior) TF5
Hou-Vast Alphen a/d Rijn3x

Sportzaal baan 2

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 09:00
Meisjes (Jeugd) TF3
TOOS Waddinxveen1x
ProPatria2x
G.V. Slank en Kwiek2x
D.O.S. Alphen a/d Rijn2x
SKR Katwijk1x
Meisjes (Jeugd) TF3
DOS Schoonhoven2x
GIOS Noordwijkerhout3x
Snel en Lenig, Wassenaar2x
Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 1x
De Valken1x
Meisjes (Junior) TF4
SKR Katwijk2x
De Valken1x
Hou-Vast Alphen a/d Rijn1x
D.O.S. Alphen a/d Rijn1x
cgv Die Haghe1x
Meisjes (Junior) TF4
ProPatria5x
Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 2x

Indeling middag

klik op de naam van een vereniging om deze in alle banen te highlighten

Turnhal

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 13:00
Dames (Senior) TF3
GIOS Noordwijkerhout2x
cgv Die Haghe4x
KDO Krimpen4x
Dames (Senior) TF3
O.S.S. Zevenhuizen1x
SKR Katwijk2x
DOS Schoonhoven1x
ProPatria3x
D.O.S. Alphen a/d Rijn3x
Dames (Senior) TF4
SKR Katwijk4x
ProPatria2x
KDO Krimpen2x
cgv Die Haghe1x
Gymsport Leiden1x
Dames (Senior) TF5
Snel en Lenig, Wassenaar1x
DOS Schoonhoven1x
D.O.S. Alphen a/d Rijn2x
cgv Die Haghe2x
Gymsport Leiden2x
Dames (Senior) TF6
Snel en Lenig, Wassenaar1x
KDO Krimpen1x
Hou-Vast Alphen a/d Rijn2x

Sportzaal baan 1

  sprong brug/brug gelijk balk/ringen vloer
ronde 1
start: 13:00
Meisjes (Jeugd) TF6
Gymsport Leiden4x
De Valken2x
Meisjes (Jeugd) TF6
Snel en Lenig, Wassenaar6x
Meisjes (Jeugd) TF6
SKR Katwijk9x
Meisjes (Jeugd) TF6
D.O.S. Alphen a/d Rijn2x
ronde 2
start: 14:30
Jongens (14-15) N16
DOS Schoonhoven1x
ProPatria2x
Jongens (12-13) N16
ProPatria1x
Heren (16+) N14
ProPatria1x
Heren (16+) N13
ProPatria1x
Jongens (12-13) N19
R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn1x
Jongens (12-13) N18
ProPatria4x
D.O.S. Alphen a/d Rijn1x
Jongens (14-15) N15
ProPatria2x
Heren (16+) N15
ProPatria3x
Jongens (12-13) N15
ProPatria2x
Jongens (14-15) N17
R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn1x
Heren (16+) N17
DOS Schoonhoven1x
Jongens (12-13) N17
ProPatria2x
Jongens (12-13) N21
Gymsport Leiden2x

Sportzaal baan 2

  sprong brug balk vloer
ronde 1
start: 13:00
Meisjes (Jeugd) TF4
SKR Katwijk2x
De Valken3x
Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 1x
GIOS Noordwijkerhout3x
Meisjes (Jeugd) TF4
ProPatria12x
Meisjes (Jeugd) TF4
TOOS Waddinxveen6x
D.O.S. Alphen a/d Rijn4x
Meisjes (Jeugd) TF4
Gymsport Leiden3x
DOS Schoonhoven6x