Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Gouda 22 maart 2014 - ochtend

meisjes instap R3 balk vloer minitramp
1 Roos Bakker TOOS Waddinxveen 10.60 12.60 12.70 35.90
2 Jayda Fer TOOS Waddinxveen 11.00 12.65 12.20 35.85
3 Kaydee Pires TurnAround 10.40 12.40 12.70 35.50
4 Isabelle Rijkaart van Capellen TurnAround 10.70 12.10 12.50 35.30
5 Manar Eljilali TOOS Waddinxveen 10.10 12.45 12.50 35.05
6 Jara de Vos TOOS Waddinxveen 10.40 12.10 12.40 34.90
6 Zara Dekker TOOS Waddinxveen 10.70 11.60 12.60 34.90
7 Anisha Rijkelijkhuizen TurnAround 10.80 11.50 12.10 34.40
8 Mette vd Ploeg TOOS Waddinxveen 9.90 11.60 12.70 34.20
8 Roos van Geer TOOS Waddinxveen 10.30 11.40 12.50 34.20
9 jara de vries L.D.O. stolwijk 10.80 11.70 11.60 34.10
10 Fay Roos TurnAround 10.50 11.60 11.90 34.00
10 Dima Elabeidi TOOS Waddinxveen 10.90 11.10 12.00 34.00
11 Chelsey Hu TurnAround 10.60 11.45 11.90 33.95
12 vera prosman L.D.O. stolwijk 10.60 12.20 11.10 33.90
13 Julia van Vliet TOOS Waddinxveen 10.50 11.00 12.00 33.50
14 Joyah Parleviet TOOS Waddinxveen 10.90 10.55 12.00 33.45
15 Amber Ruttenberg TOOS Waddinxveen 10.80 10.20 12.30 33.30
16 Yara den Braber TOOS Waddinxveen 10.00 10.85 12.30 33.15
17 Anouk van Kempen TOOS Waddinxveen 10.90 10.50 11.70 33.10
18 Amber Steeneken TurnAround 9.60 11.05 12.30 32.95
19 Noa Voorthuyzen TurnAround 9.10 11.30 12.40 32.80
19 anna zuidbroek L.D.O. stolwijk 10.20 11.10 11.50 32.80
20 Frederiek Verlaan TOOS Waddinxveen 10.20 10.45 12.10 32.75
21 Sacha van Dijke TOOS Waddinxveen 9.00 11.70 12.00 32.70
22 Sera van der Wolf TOOS Waddinxveen 9.80 10.65 12.20 32.65
23 Nina Schouten SOS Voorburg 10.60 11.05 10.90 32.55
24 Amber Koetsier TOOS Waddinxveen 9.90 10.40 12.10 32.40
25 Leah Crielaard TOOS Waddinxveen 10.00 10.60 11.70 32.30
26 Esja Drost TOOS Waddinxveen 10.30 10.05 11.70 32.05
27 Nika van der Wolf TOOS Waddinxveen 9.90 10.10 11.80 31.80
28 daisy v.d. weert L.D.O. stolwijk 8.40 10.95 12.20 31.55
29 Keanu Parleviet TOOS Waddinxveen 10.30 10.15 11.00 31.45
30 Sanne Wolters TOOS Waddinxveen 9.90 9.40 12.00 31.30
31 Evi van Drunick SOS Voorburg 10.40 9.90 10.90 31.20
32 Caitlin Veldhuizen TOOS Waddinxveen 9.00 10.45 11.70 31.15
33 Michal Massa TOOS Waddinxveen 9.20 10.10 11.80 31.10
34 Janneke Huisman TOOS Waddinxveen 10.00 7.50 11.00 28.50
meisjes instap R2 balk vloer minitramp
1 Ninthe Vunderink TOOS Waddinxveen 12.00 12.30 12.80 37.10
2 ruby anker L.D.O. stolwijk 12.60 11.10 12.80 36.50
2 Kaya Visser SOS Voorburg 12.10 11.10 13.30 36.50
3 Norah Gharsalli TurnAround 12.50 11.30 12.50 36.30
3 Nina van den Berge TOOS Waddinxveen 11.80 11.20 13.30 36.30
4 Michelle Benard TurnAround 11.70 11.30 12.60 35.60
5 Fee van Beyere TOOS Waddinxveen 11.40 10.80 12.80 35.00
6 Kelly Horst SOS Voorburg 12.20 10.00 12.70 34.90
6 Jiska Eijpe TOOS Waddinxveen 12.10 9.90 12.90 34.90
6 Lisa Schouten TOOS Waddinxveen 11.40 10.60 12.90 34.90
6 Myrthe Pont TOOS Waddinxveen 12.10 10.30 12.50 34.90
7 Zoe Besseling Velocitas Gouda 12.00 9.30 12.80 34.10
8 Nora Joppe TurnAround 11.70 9.60 12.60 33.90
8 Esther Jekel SOS Voorburg 11.30 10.30 12.30 33.90
8 Annika Houweling TOOS Waddinxveen 11.10 9.50 13.30 33.90
9 Anne Sikkema SOS Voorburg 11.70 9.70 12.40 33.80
10 Lieke Siersema TOOS Waddinxveen 10.70 10.20 12.70 33.60
11 Anne de Rijke TurnAround 11.50 9.40 12.60 33.50
12 Fleur van der Heiden TurnAround 11.50 9.20 12.70 33.40
13 Anna Blok Velocitas Gouda 10.60 9.70 12.90 33.20
13 Eva Vink Velocitas Gouda 11.80 8.70 12.70 33.20
14 Noa Advokaat SOS Voorburg 10.80 9.60 12.60 33.00
15 Emma Vink TOOS Waddinxveen 9.70 9.90 12.90 32.50
16 Anouk Stek TurnAround 9.60 10.00 12.40 32.00
16 tjitske blanken L.D.O. stolwijk 11.30 7.80 12.90 32.00
17 Maggie Verschut TOOS Waddinxveen 9.40 9.80 12.70 31.90
17 Evelien Dortland Velocitas Gouda 10.40 8.90 12.60 31.90
18 Anje Bouma Velocitas Gouda 10.20 8.80 12.60 31.60
19 Maya Nieman TurnAround 9.10 9.50 12.30 30.90
19 Zoe de Geus TurnAround 10.60 8.00 12.30 30.90
20 Esmee Andriessen TurnAround 10.80 7.50 12.40 30.70
21 Jiska van Mourik TOOS Waddinxveen 9.40 8.50 12.50 30.40
22 Malou Wolbert Velocitas Gouda 9.80 7.30 12.90 30.00
23 Mara Verkaik TurnAround 7.00 10.40 12.40 29.80
24 Daniek van Eijk TurnAround 9.10 7.40 12.60 29.10
25 Sanne van t Veer Velocitas Gouda 10.00 6.30 12.60 28.90
meisjes instap R1 balk vloer minitramp
1 Esmee Kaptein TOOS Waddinxveen 12.20 10.80 13.10 36.10
2 Chiara de Waal TurnAround 12.70 10.80 12.20 35.70
3 Sterre van den Brink Velocitas Gouda 12.20 10.50 12.90 35.60
4 Daniella Beshay Velocitas Gouda 11.50 10.80 13.00 35.30
5 Lieke van Holten TurnAround 11.60 10.30 12.40 34.30
6 June Kegge SOS Voorburg 11.40 10.10 12.70 34.20
7 Dante de Graaf TurnAround 10.80 10.80 12.50 34.10
8 Amber Wanner SOS Voorburg 11.30 9.60 13.10 34.00
9 Rebbeca Uzorka TurnAround 11.60 9.40 12.80 33.80
10 Eva Honig SOS Voorburg 12.80 8.80 12.10 33.70
10 Joa de Ridder Velocitas Gouda 11.10 10.40 12.20 33.70
11 Lieke Joosting SOS Voorburg 10.70 10.20 12.60 33.50
12 Caitlyn van Dongen TurnAround 10.40 9.80 12.50 32.70
13 Nazly Moshfeghi TurnAround 11.10 9.10 12.00 32.20
14 Robin Hendriksz TurnAround 10.20 9.10 12.60 31.90
15 Julia Huiskamp SOS Voorburg 11.40 7.80 12.60 31.80
16 Jasmin Abdullah SOS Voorburg 9.60 9.60 12.40 31.60
17 Lieneth Adamus SOS Voorburg 11.40 7.80 12.30 31.50
18 Tamara van Etten SOS Voorburg 10.80 8.00 12.50 31.30
19 Eleonora Simonis TurnAround 10.60 8.20 12.30 31.10
20 Lilia Bouwman TurnAround 9.60 8.90 12.40 30.90
21 Melek Salih Velocitas Gouda 10.70 7.20 12.90 30.80
22 Elise de Snaijer SOS Voorburg 10.10 7.50 12.60 30.20
23 Anne van Binsbergen TurnAround 10.00 7.40 12.40 29.80
24 Doha Karkache Velocitas Gouda 9.40 6.90 12.50 28.80
meisjes instap D2 balk vloer minitramp
1 Joyce Querfurth Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.90 12.20 12.70 36.80
2 Philine Vermeulen SOS Voorburg 11.30 13.00 12.40 36.70
3 Kymani Anthonia TurnAround 12.00 11.55 12.80 36.35
4 Anne van Manen TurnAround 10.20 11.60 12.90 34.70
5 Lieke de Graaf Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.20 10.95 12.30 34.45
6 Isa Bruggeling Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.00 11.50 12.20 33.70
7 Linde Vermeulen SOS Voorburg 11.00 9.15 13.00 33.15
8 Luna-Mae Stienstra TurnAround 9.70 10.55 12.70 32.95
9 Christelina Hulsbos TurnAround 10.10 10.25 12.50 32.85
10 Iris Kleiweg SOS Voorburg 10.70 9.10 12.80 32.60
11 Mare Satter SOS Voorburg 9.00 10.85 12.10 31.95
12 Sarah Pronk Kracht en Vlugheid Pijnacker 9.70 9.30 12.50 31.50
13 Tess Zwinkels Kracht en Vlugheid Pijnacker 9.30 7.05 12.40 28.75
meisjes instap D1 balk vloer minitramp
1 Rohini Rijkelijkhuizen TurnAround 12.60 13.10 13.60 39.30
2 Anna van Lierop SOS Voorburg 11.10 10.30 13.50 34.90
3 Kim Parlevliet Snel en Lenig, Wassenaar 10.20 10.70 13.70 34.60
jongens 7-9 N17 brug gelijk vloer minitramp
1 Tim Revet D.O.S. Alphen a/d Rijn 19.00 17.90 10.60 47.50
2 Sem Grundeler TurnAround 18.10 18.10 10.20 46.40
3 Dani van der Horst TurnAround 17.90 18.40 9.80 46.10
jongens 7-9 N16 brug gelijk vloer minitramp
1 Mees Vlot Velocitas Gouda 18.85 18.90 11.90 49.65
2 Ties Lakke TurnAround 18.90 18.40 12.10 49.40
3 Jeremi v.d. Valk SOS Voorburg 18.35 18.60 12.10 49.05
4 Toine Schoutens TurnAround 17.50 17.60 12.70 47.80
5 Thijs Kok SOS Voorburg 18.55 16.20 11.80 46.55
6 Finnley Vrolijk SOS Voorburg 18.65 15.30 11.20 45.15
7 Julian van Winkelhof TurnAround 17.60 15.00 11.90 44.50
8 Sky Benz SOS Voorburg 17.90 15.30 8.60 41.80
jongens 7-9 N15 brug gelijk vloer minitramp
1 Joran Beumer D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.10 17.90 12.50 47.50
2 Guilliano Jarvis D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.50 18.10 11.80 46.40
3 Wouter Peeters D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.75 16.10 12.90 43.75
4 Amine Ammun Velocitas Gouda 17.35 13.70 12.30 43.35
5 Jesse van der Meer Velocitas Gouda 15.75 13.90 12.60 42.25
6 Noah Droogers Velocitas Gouda 15.95 13.30 12.30 41.55
7 Willem van Tilburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.80 13.50 12.10 39.40
8 Finn Frigge cgv Die Haghe 10.80 13.00 11.90 35.70
9 Emre Ilman cgv Die Haghe 10.35 13.50 11.40 35.25
jongens 7-9 N14 brug gelijk vloer minitramp
1 Niels Dijkstra SOS Voorburg 15.55 14.00 12.40 41.95
2 Ilias Aitlmoudden cgv Die Haghe 16.40 11.90 11.10 39.40
3 Daan ten Hoopen SOS Voorburg 15.85 10.90 11.60 38.35
4 Jeppe Toet SOS Voorburg 12.30 8.30 12.20 32.80
jongens 7-9 N13 brug gelijk vloer minitramp
1 Daan van Etten SOS Voorburg 15.20 15.00 12.10 42.30
2 Mark van Etten SOS Voorburg 15.75 11.00 12.50 39.25
3 Melvin den Hartog Velocitas Gouda 17.20 10.20 10.40 37.80
jongens 7-9 N12 brug gelijk vloer minitramp
1 Wietse Bloemsma cgv Die Haghe 17.85 17.90 13.10 48.85
2 Bram Oostra Velocitas Gouda 17.55 15.00 11.40 43.95
3 Noah Brunink Velocitas Gouda 15.35 13.60 11.70 40.65
4 Jesse Bruijniks Velocitas Gouda 15.30 12.40 11.60 39.30
jongens 7-9 N11 brug gelijk vloer minitramp
1 Rik Smitskamp Velocitas Gouda 16.30 15.60 12.40 44.30
2 Juup Marree Velocitas Gouda 13.80 11.50 11.90 37.20
jongens 7-9 N10 brug gelijk vloer minitramp
1 Tristan Geluk Velocitas Gouda 11.75 9.90 12.10 33.75
2 Robert Hübner Velocitas Gouda 11.50 6.40 11.30 29.20
jongens 10-13 N16 brug gelijk vloer minitramp
1 Mees Broere Velocitas Gouda 18.15 18.60 12.40 49.15
jongens 10-13 N15 brug gelijk vloer minitramp
1 Niels Henning D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.45 18.30 12.70 49.45
2 Owen van Papendrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.85 18.40 13.20 48.45
3 Levi van de Meer D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.40 16.90 12.90 48.20
4 Finn van Oosterhout D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.30 16.60 13.10 47.00
5 Riccardo den Uijl TurnAround 15.65 16.50 13.20 45.35
6 Ravi Putter TurnAround 17.45 15.20 10.50 43.15
jongens 10-13 N14 brug gelijk vloer minitramp
1 Koos Vermeer SOS Voorburg 15.40 11.40 12.10 38.90
2 Pieter Visser SOS Voorburg 13.70 12.10 12.30 38.10
jongens 10-13 N13 brug gelijk vloer minitramp
1 Carthago Vlug TurnAround 18.15 15.70 13.60 47.45
2 Marc van Lierop SOS Voorburg 16.50 14.50 12.90 43.90
3 Joshua Benz SOS Voorburg 16.70 11.80 12.80 41.30
4 Mathijs Flesseman SOS Voorburg 15.15 11.40 11.20 37.75
jongens 10-13 N12 brug gelijk vloer minitramp
1 Bryce Benz SOS Voorburg 13.20 14.80 13.30 41.30
jongens 10-13 N11 brug gelijk vloer minitramp
1 Luca Lambrechts Velocitas Gouda 15.25 15.10 11.80 42.15
jongens 10-13 N10 brug gelijk vloer minitramp
1 Niels Nieuwenhuizen Velocitas Gouda 13.10 15.60 13.10 41.80
2 Regilio van Teijlingen cgv Die Haghe 13.65 14.20 13.90 41.75
3 Taras Koole Velocitas Gouda 12.85 14.50 12.90 40.25
4 Jesse Gebraad Velocitas Gouda 11.45 13.10 12.10 36.65
5 Rinse v/d Meer Velocitas Gouda 9.55 13.80 12.50 35.85
jongens 10-13 N9 brug gelijk vloer minitramp
1 Noah Ratan cgv Die Haghe 16.05 14.10 13.80 43.95