Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 14 december 2013 - wedstrijd

Meisjes (Jeugd 2) N12 sprong brug balk vloer
1 Chayra Latupeirissa TurnAround 13.30 12.90 10.70 12.60 49.50
2 Renske Vrijenhoek KDO Krimpen 12.10 11.95 9.60 11.60 45.25
3 Femke Boogaards Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.80 11.25 9.20 7.55 40.80
Meisjes (Jeugd 2) N11 sprong brug balk vloer
1 Bente Boer TOOS Waddinxveen 13.50 12.70 11.10 13.40 50.70
2 Lianne v. Starkenburg DWS 13.40 13.05 11.15 12.10 49.70
3 Judy van Velzen KDO Krimpen 11.20 13.45 9.90 12.35 46.90
4 Sanne van Soest Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.30 10.75 10.00 11.25 44.30
5 Michelle Hulsebosch GIOS Noordwijkerhout 13.40 8.10 9.00 12.25 42.75
6 Kaylee Marse Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.80 10.00 9.40 10.25 42.45
7 Teddy van Steijn KDO Krimpen 12.20 12.65 7.20 8.90 40.95
Meisjes (Jeugd 2) N10 sprong brug balk vloer
1 Annemiek van Niekerk Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.50 13.15 11.15 12.90 50.70
2 Kaja van Haastrecht Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.70 12.25 11.35 12.40 49.70
3 Katie Aartman GIOS Noordwijkerhout 13.50 12.10 10.60 12.55 48.75
4 Esmee Boekloudt ProPatria 12.60 13.05 10.95 12.10 48.70
5 Rebecca Bolton G.V. Slank en Kwiek 12.70 12.20 11.50 11.60 48.00
6 jasmijn v der poort O.S.S. Zevenhuizen 12.80 14.05 11.05 9.65 47.55
7 Sanne van der Ark cgv Die Haghe 13.60 12.15 12.75 8.80 47.30
8 melissa lejuez O.S.S. Zevenhuizen 12.40 13.90 9.90 10.05 46.25
9 Anouk van Wijngaarden Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.10 13.25 9.20 10.15 45.70
10 Veerle Vriens SOS Voorburg 13.40 12.80 9.50 9.65 45.35
11 Afke Breukel C.G.V. Jahn Leiden 11.90 12.60 11.65 8.55 44.70
12 Rebecca Folkerts cgv Die Haghe 13.40 12.30 9.50 8.90 44.10
13 Eva Verbeek C.G.V. Jahn Leiden 12.50 9.55 10.40 10.25 42.70
14 Bo Mullens Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.80 10.70 9.90 9.25 42.65
15 Rosa Röling C.G.V. Jahn Leiden 12.60 8.25 8.80 6.65 36.30
Meisjes (Jeugd 2) N9 sprong brug balk vloer
1 Cheyenne Steba ProPatria 12.20 14.30 9.55 10.00 46.05
2 Yara Bouwmeester GIOS Noordwijkerhout 12.80 12.30 8.60 12.00 45.70
3 Sanna Domingos SOS Voorburg 13.00 13.70 4.80 12.80 44.30
4 Mieke Brinkman GIOS Noordwijkerhout 13.20 13.10 4.70 12.50 43.50
5 Zoe Nagtegaal Snel en Lenig, Wassenaar 12.50 12.30 8.55 9.70 43.05
6 Marouscha v.d. Heijden ProPatria 12.10 9.65 6.05 12.10 39.90
7 Mila Szkudlarek Nieuw Brunhilde 10.65 9.90 11.65 32.20
Meisjes (Jeugd 2) N8 sprong brug balk vloer
1 Baowei Mooren G.V. Slank en Kwiek 13.00 12.65 9.80 13.50 48.95
2 Laura van Weesep TurnAround 11.40 12.00 8.85 11.55 43.80
Meisjes (Jeugd 2) N7 sprong brug balk vloer
1 Ellemijn Visser ProPatria 13.20 13.20 7.30 11.75 45.45
Meisjes (Junior) N12 sprong brug balk vloer
1 aminata camara O.S.S. Zevenhuizen 12.50 13.00 12.15 12.75 50.40
2 anouk schouten O.S.S. Zevenhuizen 12.20 9.35 11.35 11.40 44.30
3 Mandy Jansen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.90 6.50 11.90 11.65 42.95
4 joyce verduyn O.S.S. Zevenhuizen 13.30 9.20 10.70 6.25 39.45
Meisjes (Junior) N11 sprong brug balk vloer
1 Mandy van Veen SOS Voorburg 13.80 13.40 11.55 14.00 52.75
2 Naomi den Hartog Heres Bodegraven 13.80 12.65 12.85 12.80 52.10
3 Famke v Mullem TurnAround 13.70 12.20 12.85 13.00 51.75
4 thirza v erk O.S.S. Zevenhuizen 13.70 11.50 12.25 13.65 51.10
5 Nikita van Veen SOS Voorburg 13.70 13.05 10.70 11.35 48.80
6 Ingrid Hut Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.70 12.15 10.80 12.05 48.70
7 marit smolders O.S.S. Zevenhuizen 13.60 9.30 12.65 12.65 48.20
8 Annabel Kahle SOS Voorburg 12.60 11.45 11.20 12.75 48.00
9 Marloes vd Boogaardt cgv Die Haghe 12.50 12.30 11.40 11.60 47.80
10 Jony van Es GV Boskoop 12.70 10.85 11.00 12.25 46.80
11 Iris Koot Heres Bodegraven 13.20 11.90 11.95 9.20 46.25
12 Sienna Landaal Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.50 8.45 11.85 9.65 43.45
13 Samantha Bennis DOS Schoonhoven 12.60 8.95 10.80 10.35 42.70
Meisjes (Junior) N10 sprong brug balk vloer
1 Christel de Roode cgv Die Haghe 13.40 12.70 10.90 12.85 49.85
2 Iris Knippers GIOS Noordwijkerhout 13.60 14.15 8.65 12.60 49.00
3 Robine de Vries ProPatria 13.20 12.80 9.80 12.95 48.75
4 Jennifer Hannema DOS Schoonhoven 13.20 11.75 10.65 12.15 47.75
5 Chaquirah Hallman ProPatria 12.10 14.00 10.30 11.20 47.60
6 Chantal Mark C.G.V. Jahn Leiden 12.80 12.50 9.35 12.35 47.00
7 Nathalie Turfboer KDO Krimpen 12.40 12.80 10.75 10.85 46.80
8 Lara Keesmaat GV Boskoop 12.20 14.10 8.65 11.40 46.35
9 Cynthia Ploeg Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.90 13.95 10.50 8.95 46.30
10 Denise van der Blom KDO Krimpen 12.90 13.45 8.00 11.65 46.00
11 Daniek Langelaar Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.90 13.35 8.85 11.50 45.60
12 Iva Priem KDO Krimpen 11.90 12.90 8.25 12.00 45.05
13 Elvira v. Delft DWS 11.80 11.05 10.00 12.10 44.95
14 Eshelle Boekwijt ProPatria 13.10 12.95 7.85 8.80 42.70
15 Jackie van der Heiden Sparta-Delft 10.20 12.70 5.00 9.60 37.50
Meisjes (Junior) N9 sprong brug balk vloer
1 Laurine Jonk ProPatria 13.50 12.85 9.15 12.10 47.60
2 Isabel van Zijp Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.50 12.85 8.30 12.80 47.45
3 Richell Addicks KDO Krimpen 13.40 12.85 9.05 11.35 46.65
4 Denise Zijlstra ProPatria 13.60 13.15 6.35 12.50 45.60
5 Isabel de Groot ProPatria 13.20 11.25 6.40 13.30 44.15
6 Enza Kleukens Nieuw Brunhilde 12.60 12.90 5.05 12.55 43.10
7 Isabel van der Voort Nieuw Brunhilde 13.00 12.00 5.35 12.65 43.00
8 Christa Overbeek DOS Schoonhoven 12.50 12.45 6.10 11.65 42.70
9 Imuee Wammes ProPatria 12.50 11.35 6.20 12.15 42.20
10 Maite de Smidt Nieuw Brunhilde 12.30 12.75 5.10 11.70 41.85
11 Aletta Melger Sparta-Delft 12.30 11.10 5.15 12.60 41.15
12 Sophia Tosellini Nieuw Brunhilde 13.80 10.85 3.80 12.25 40.70
13 Kayleigh van Hagen Sparta-Delft 12.90 11.00 3.20 11.40 38.50
14 Charlotte de Koning Nieuw Brunhilde 12.10 10.10 2.70 11.25 36.15
15 Melissa Koolhaas DOS Schoonhoven 12.80 10.20 3.20 9.25 35.45
16 Fleur Moes DOS Schoonhoven 12.60 6.15 3.60 12.10 34.45
Meisjes (Junior) N8 sprong brug balk vloer
1 Jing van Diemen G.V. Slank en Kwiek 13.40 12.25 11.10 13.00 49.75
2 Iris Bleichrodt DWS 12.50 11.95 10.20 13.35 48.00
3 Anouk Mandemaker TOOS Waddinxveen 12.70 11.05 10.20 13.45 47.40
4 Britney van Loenen G.V. Slank en Kwiek 12.60 13.05 8.00 13.15 46.80
5 Chelsey Hoogewoonink DWS 12.00 12.05 9.35 13.30 46.70
6 Nina Bouwman DWS 12.40 13.00 5.80 13.20 44.40
7 Nelleke Cuperus G.V. Slank en Kwiek 12.90 9.80 6.55 12.20 41.45
8 Sammie de Mol De Valken 12.70 8.65 7.35 10.70 39.40
9 Sterre Peters GIOS Noordwijkerhout 12.30 8.50 4.90 11.95 37.65
10 Maritsa van den Berg Nieuw Brunhilde 11.40 8.00 4.80 10.80 35.00
Meisjes (Junior) N7 sprong brug balk vloer
1 Irene v.d. Vos ProPatria 13.50 11.90 13.30 12.20 50.90
Dames (Senior) N12 sprong brug balk vloer
1 Charlotte de Bruin Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.00 9.10 10.80 10.75 43.65
Dames (Senior) N11 sprong brug balk vloer
1 Silya Hotz TOOS Waddinxveen 13.40 13.25 12.95 13.80 53.40
2 richelle jongenelen O.S.S. Zevenhuizen 13.60 13.60 12.10 13.25 52.55
3 Malouke Spek TOOS Waddinxveen 13.60 13.30 11.95 13.20 52.05
4 Naomi Puttiger TOOS Waddinxveen 13.50 12.85 11.45 13.20 51.00
5 Marije Borst GIOS Noordwijkerhout 13.50 13.15 12.40 11.90 50.95
6 Claudia Ploeg Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.80 11.75 12.80 11.95 50.30
7 Evelina Zelenska GV Boskoop 12.80 11.70 11.40 12.85 48.75
8 Suann Schouten TOOS Waddinxveen 13.50 9.25 12.05 13.50 48.30
9 Ashley Duyve GIOS Noordwijkerhout 13.20 10.90 11.20 11.90 47.20
10 Romy Bennis DOS Schoonhoven 13.00 13.05 11.15 8.55 45.75
Dames (Senior) N10 sprong brug balk vloer
1 Annelie de Jong KDO Krimpen 13.50 12.40 12.05 11.75 49.70
2 Maartje Senneker GV Boskoop 12.40 12.70 10.20 11.90 47.20
3 Kirya Aldewereld cgv Die Haghe 12.60 12.40 10.05 12.00 47.05
4 Annoeska Hameete GV Boskoop 12.90 11.40 10.85 11.75 46.90
5 Anno Rasheed Sparta-Delft 12.40 9.90 11.75 11.95 46.00
Dames (Senior) N9 sprong brug balk vloer
1 Irma van Velzen KDO Krimpen 13.70 13.30 11.15 12.40 50.55
2 Erica v Wingerden TurnAround 12.70 14.05 11.95 11.75 50.45
3 Annelieke Louws GV Boskoop 12.50 13.35 12.85 11.50 50.20
4 Valerie Sawirja cgv Die Haghe 13.20 14.40 9.30 12.95 49.85
5 Floor de Champs Sparta-Delft 14.00 13.75 9.50 12.00 49.25
6 Cindy Ammerlaan ProPatria 13.90 13.70 10.35 10.90 48.85
7 Alissa Duyve GIOS Noordwijkerhout 13.00 12.35 10.60 12.45 48.40
8 Nathalie den Haan KDO Krimpen 12.50 14.10 9.80 11.50 47.90
9 Demi den Houdijker DOS Schoonhoven 12.30 13.10 9.40 11.55 46.35
9 Yummee Snaphaan GV Boskoop 12.10 12.30 11.00 10.95 46.35
10 Naomi Hofman ProPatria 12.10 13.00 9.45 11.75 46.30
11 Lillian van Dam GIOS Noordwijkerhout 12.20 12.40 9.80 11.85 46.25
12 Evi Peters GIOS Noordwijkerhout 13.40 12.60 9.00 10.85 45.85
13 Sanne Middelkoop ProPatria 13.00 12.50 8.65 11.60 45.75
14 Marjolein Struijs KDO Krimpen 13.70 12.55 8.60 10.00 44.85
15 Milene Bezemer TurnAround 12.10 12.90 8.90 10.85 44.75
16 Kimberly Treffers GIOS Noordwijkerhout 12.90 12.50 7.15 11.70 44.25
17 Angelique de Quant SOS Voorburg 12.70 12.40 7.70 11.35 44.15
18 Lotte v.d. Meer GIOS Noordwijkerhout 13.70 11.65 7.75 10.95 44.05
19 Mandy Grimmelius SOS Voorburg 12.40 10.60 9.25 11.60 43.85
20 Renate Dutour Geerling cgv Die Haghe 13.20 14.15 5.00 11.40 43.75
21 Anouk van Spronsen GV Boskoop 11.50 13.25 6.40 11.55 42.70
22 Ashley Aslander ProPatria 13.20 12.20 5.85 9.60 40.85
Dames (Senior) N8 sprong brug balk vloer
1 Nancy de Zwart TurnAround 13.20 13.60 12.90 13.35 53.05
2 Chantal van 't Wout GV Boskoop 12.80 13.20 12.80 12.65 51.45
3 Lobke Beitsma De Valken 13.20 12.40 10.65 12.90 49.15
4 Milou van Luijk TOOS Waddinxveen 13.70 12.60 9.25 12.10 47.65
5 beau janse O.S.S. Zevenhuizen 12.80 12.00 7.05 12.35 44.20
6 Bonnie de Bree Nieuw Brunhilde 12.80 8.95 9.10 11.90 42.75
7 ciska v dijk O.S.S. Zevenhuizen 10.70 11.60 6.80 11.50 40.60
8 Eva Singeling De Valken 12.80 6.85 6.70 10.80 37.15
9 Sannevan der Ploeg Nieuw Brunhilde 12.60 7.30 7.00 9.75 36.65
10 Manouk van den Berg Nieuw Brunhilde 10.40 6.50 5.20 8.35 30.45
Dames (Senior) N7 sprong brug balk vloer
1 Lotte van der Kooij ProPatria 13.50 12.45 12.15 13.05 51.15
2 Anita Rhijnsburger De Valken 13.40 11.80 9.85 10.50 45.55
3 Lotte Bouwman DWS 13.10 10.10 9.70 11.80 44.70
Jongens (Jeugd) N14 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Pieter Bondam G.V. Slank en Kwiek 12.20 16.65 11.05 14.50 54.40
Jongens (Jeugd) N12 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Jayden Pont G.V. Slank en Kwiek 13.50 17.75 16.90 15.00 63.15
2 Niels Adolf G.V. Slank en Kwiek 13.40 14.90 15.60 16.00 59.90
Jongens (Jeugd) N8 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Tim v.d. Scheer ProPatria 13.40 7.35 8.40 13.00 42.15
Jongens (Junior I) N13 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Berend van den Berg GIOS Noordwijkerhout 12.10 16.40 17.50 13.25 59.25
2 Theun Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 12.40 14.95 14.50 12.85 54.70
Jongens (Junior II) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Sven van Grieken GIOS Noordwijkerhout 13.50 15.40 14.70 14.55 58.15
2 Fouad borzoquani ProPatria 13.50 16.15 11.75 16.25 57.65
3 Silim Darwish GIOS Noordwijkerhout 13.70 13.35 11.00 13.20 51.25