Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 6 juli 2013 - wedstrijd

Meisjes 12-13 N12 sprong brug balk vloer
1 Bente Boer TOOS Waddinxveen 13.90 12.15 12.95 11.35 50.35
2 Denise Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 12.90 10.20 12.60 12.40 48.10
3 Sienna Landaal Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.40 10.70 11.60 12.70 47.40
4 Mandy Jansen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.90 9.35 11.65 13.15 47.05
5 Naomi Uithol TOOS Waddinxveen 12.80 10.30 12.00 11.10 46.20
6 Samantha Bennis DOS Schoonhoven 12.80 9.40 9.90 12.15 44.25
Meisjes 12-13 N11 sprong brug balk vloer
1 Naomi den Hartog Heres Bodegraven 13.90 12.40 12.70 13.40 52.40
2 Myrthe van de Veen Heres Bodegraven 13.20 12.45 12.00 13.30 50.95
3 Jackie Sparta-Delft 13.00 12.40 12.00 12.40 49.80
4 Iris Koot Heres Bodegraven 12.70 11.85 12.60 12.50 49.65
5 Ingrid Hut Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.30 10.25 11.90 12.75 48.20
6 Anna van der Meer Fit Lisse 13.00 10.05 11.90 12.85 47.80
7 Vanya Knoppert GIOS Noordwijkerhout 11.90 10.00 12.25 13.45 47.60
Meisjes 12-13 N10 sprong brug balk vloer
1 Yara Bouwmeester GIOS Noordwijkerhout 13.80 12.55 10.70 10.00 47.05
2 Jasmijn vd Poort O.S.S. Zevenhuizen 13.90 12.05 9.30 10.90 46.15
3 Iris Knippers GIOS Noordwijkerhout 13.10 12.05 9.20 10.95 45.30
4 Mieke Brinkman GIOS Noordwijkerhout 13.10 12.10 7.60 12.10 44.90
5 Juliëtte Pluimert Fit Lisse 13.80 10.00 9.65 10.10 43.55
6 Evi van der Schinkel Fit Lisse 13.20 11.10 8.90 9.95 43.15
7 Vera van Graven Fit Lisse 12.20 10.65 9.40 10.15 42.40
8 Stephanie Dielen ProPatria 14.00 8.25 9.35 10.25 41.85
9 Lotte Dorrepaal Gymnastiekvereniging S.J.Z. 13.20 8.00 10.15 10.10 41.45
10 Leony Schlingmann DOS Bodegraven 13.00 8.10 9.95 9.85 40.90
11 Robine de Vries ProPatria 13.50 8.80 9.15 9.30 40.75
12 Lara Keesmaat GV Boskoop 12.10 10.80 7.15 10.40 40.45
13 Jennifer Hannema DOS Schoonhoven 11.90 8.70 10.25 9.40 40.25
14 Annelize van Ginkel DOS Bodegraven 11.90 10.25 9.20 8.60 39.95
15 Thirza Schilt DOS Bodegraven 11.40 10.90 8.10 8.75 39.15
16 Iris Butter GIOS Noordwijkerhout 12.10 9.90 7.35 9.05 38.40
17 Kylie van der Molen GIOS Noordwijkerhout 12.20 10.10 6.30 7.60 36.20
Meisjes 12-13 N9 sprong brug balk vloer
1 Anouk Boerefijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 12.40 11.55 11.90 48.45
2 Cheyenne Steba ProPatria 13.20 12.90 11.45 10.35 47.90
3 Laurine Jonk ProPatria 13.50 11.85 10.80 10.75 46.90
4 Julinde de Sterke G.V. Slank en Kwiek 12.90 13.25 9.45 10.45 46.05
5 Nelleke Cuperus G.V. Slank en Kwiek 14.00 12.50 8.75 10.40 45.65
6 Maaike Kemps ProPatria 13.60 11.95 8.50 10.90 44.95
7 Fleur Uiterwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.70 12.25 10.15 9.25 44.35
7 Zoë Eshuis G.V. Slank en Kwiek 14.20 10.70 9.75 9.70 44.35
8 Bibi Visser GIOS Noordwijkerhout 13.40 10.95 9.50 10.30 44.15
9 Isabel van der Voort Nieuw Brunhilde 13.30 11.05 9.10 10.25 43.70
10 Mila Szkudlarek Nieuw Brunhilde 12.70 11.50 9.70 9.30 43.20
11 Enza Kleukers Nieuw Brunhilde 13.50 11.45 9.25 8.90 43.10
12 Luna de Zoete Gymnastiekvereniging S.J.Z. 13.80 8.40 9.20 11.15 42.55
13 Femke Kret Nieuw Brunhilde 13.20 10.15 9.05 10.10 42.50
14 Lara Mileusnic ProPatria 14.00 9.75 7.90 10.65 42.30
15 Maite de Smidt Nieuw Brunhilde 12.70 10.45 10.20 8.75 42.10
16 Sophia Tosellini Nieuw Brunhilde 13.60 9.25 7.70 11.40 41.95
17 Yara Kersbergen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.10 8.85 10.00 10.95 41.90
18 Jamie Jongeneel DOS Bodegraven 13.50 10.65 8.10 9.25 41.50
19 Kim Felix DOS Bodegraven 13.20 10.30 8.05 9.90 41.45
20 Jolie Hopman Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.20 9.20 8.80 9.95 40.15
21 Imuee Wammes ProPatria 12.80 8.30 8.70 9.30 39.10
22 Aimée van der Meij D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.20 9.50 8.40 7.95 38.05
23 Zsuzsa Vos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.80 10.20 8.00 7.75 37.75
Meisjes 12-13 N8 sprong brug balk vloer
1 Irene v.d. Vos ProPatria 13.70 13.05 13.20 13.45 53.40
2 Ellemijn Visser ProPatria 13.40 12.95 12.30 13.85 52.50
3 Puck Eversen DOS Schoonhoven 12.90 12.65 11.70 14.00 51.25
4 Rozemarijn Jonk ProPatria 12.70 11.85 13.00 13.10 50.65
5 Anouk Mandemaker TOOS Waddinxveen 13.30 10.70 12.25 13.95 50.20
6 Rachelle Heikamp ProPatria 13.10 12.35 11.70 12.60 49.75
7 Yara Lesage DOS Schoonhoven 13.40 13.15 10.15 12.65 49.35
8 Chelsey Hoogewoonink DWS 13.00 12.75 10.40 12.85 49.00
9 Evelieke Kool DWS 12.80 12.50 10.75 11.95 48.00
10 Laura van Weesep TurnAround 13.10 11.65 10.10 11.90 46.75
11 Elianne Heemskerk DWS 12.80 9.30 9.60 13.90 45.60
11 Karlijn van der Neut ProPatria 13.30 11.90 8.00 12.40 45.60
12 Tolu Kisters TurnAround 13.20 9.70 9.00 12.25 44.15
13 Juliette Bleichrodt DWS 12.60 7.60 8.70 10.10 39.00
Meisjes 12-13 N7 sprong brug balk vloer
1 Dewi van Giezen C.G.V. Jahn Leiden 13.80 13.95 12.10 13.05 52.90
2 Yara den Houdijker DOS Schoonhoven 13.60 13.80 11.35 13.95 52.70
Meisjes 14-15 N12 sprong brug balk vloer
1 Su Ann Schouten TOOS Waddinxveen 13.90 12.40 12.90 13.10 52.30
2 Silya Hotz TOOS Waddinxveen 14.00 11.85 12.70 12.90 51.45
3 Charlotte de Bruin Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.90 9.00 11.50 12.70 46.10
Meisjes 14-15 N11 sprong brug balk vloer
1 Famke van Mullem TurnAround 13.20 11.30 12.20 12.00 48.70
2 Daphne van Eijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 11.65 12.00 10.95 48.00
3 Cynthia Ploeg Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.00 11.15 11.40 12.20 47.75
4 Thirza v Erk O.S.S. Zevenhuizen 13.20 10.40 11.20 11.75 46.55
5 Anouk Rodenburg O.S.S. Zevenhuizen 13.50 11.30 9.50 12.00 46.30
6 Marylene Paul O.S.S. Zevenhuizen 13.00 8.75 11.65 11.25 44.65
7 Amber vd Poort O.S.S. Zevenhuizen 13.70 9.40 11.30 10.15 44.55
8 Dorathea Perdijk O.S.S. Zevenhuizen 13.30 10.20 10.25 10.45 44.20
9 Ahlam Lassgaa D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 8.90 11.75 10.10 43.35
10 Marit Smolders O.S.S. Zevenhuizen 13.20 7.40 11.30 10.05 41.95
11 Fabienne vd Kooy O.S.S. Zevenhuizen 12.60 4.50 9.80 8.00 34.90
Meisjes 14-15 N10 sprong brug balk vloer
1 Annemarie Daeter GV Boskoop 12.60 12.50 12.90 12.80 50.80
2 Taier Barscheset-Wijnhout Fit Lisse 13.60 12.00 12.55 11.45 49.60
3 Demi Man TurnAround 13.00 12.85 11.65 12.00 49.50
4 Lotte vd Meer GIOS Noordwijkerhout 13.90 10.45 12.10 12.65 49.10
5 Kirya Aldewereld cgv Die Haghe 12.50 12.35 11.85 11.85 48.55
6 Richelle Jongenelen O.S.S. Zevenhuizen 12.40 11.15 13.10 11.80 48.45
7 Kimberly Treffers GIOS Noordwijkerhout 13.40 10.80 11.45 12.55 48.20
8 Elvira van Delft DWS 13.50 11.80 12.30 10.15 47.75
9 Maartje Senneker GV Boskoop 12.40 11.30 10.50 11.30 45.50
10 Quinty van der Vliet DOS Schoonhoven 12.20 10.40 10.80 12.00 45.40
11 Melissa Koolhaas DOS Schoonhoven 12.40 9.05 10.95 10.95 43.35
11 Danielle de Jong GIOS Noordwijkerhout 11.80 10.30 11.40 9.85 43.35
12 Milika van Laer ProPatria 13.20 9.00 11.60 9.20 43.00
13 Eshelle Boekwijt ProPatria 13.00 8.50 9.15 11.45 42.10
Meisjes 14-15 N9 sprong brug balk vloer
1 Marit van Diemen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.90 13.20 10.80 12.90 50.80
2 Sterre Peters GIOS Noordwijkerhout 13.30 12.55 12.30 11.55 49.70
2 Eveline Schipper Gymnastiekvereniging S.J.Z. 13.40 10.35 13.40 12.55 49.70
3 Jasmijn Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.70 12.90 12.25 11.65 49.50
4 Isabel de Groot ProPatria 13.40 12.10 11.95 11.75 49.20
5 Denise Zijlstra ProPatria 12.90 12.85 10.85 12.00 48.60
6 Kelly Verheul D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 12.80 11.50 11.50 48.30
7 Savannah Stouten ProPatria 12.50 12.30 9.75 12.35 46.90
8 Janine v Eeden Petersmann O.S.S. Zevenhuizen 12.70 12.05 10.20 11.80 46.75
9 Michelle Vermandel ProPatria 12.80 12.75 8.85 11.85 46.25
10 Eline Lusing ProPatria 11.70 12.35 10.55 11.60 46.20
10 Naomi Kersbergen ProPatria 12.50 11.45 9.90 12.35 46.20
11 Demi den Houdijker DOS Schoonhoven 12.70 11.90 10.90 10.45 45.95
12 Cindy Ammerlaan ProPatria 11.90 12.75 11.30 9.80 45.75
13 Christa Overbeek DOS Schoonhoven 12.80 12.80 9.50 10.50 45.60
14 Jasmijn Aarsten cgv Die Haghe 12.20 12.55 9.00 11.65 45.40
15 Bianca van der Heide D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.20 12.05 9.70 10.25 44.20
16 Eva Penders DOS Bodegraven 12.60 9.40 11.10 10.75 43.85
17 Suzanne Ebing GIOS Noordwijkerhout 11.70 9.75 10.60 9.85 41.90
Meisjes 14-15 N8 sprong brug balk vloer
1 Lotte van der Kooij ProPatria 13.80 11.90 13.05 14.40 53.15
2 Dorinne Lamberts Sparta-Delft 13.40 12.65 12.80 13.15 52.00
3 Lobke Beitsma De Valken 13.60 12.15 12.20 13.05 51.00
4 Beau Janse O.S.S. Zevenhuizen 13.70 11.90 10.65 12.70 48.95
5 Nina Bouwman DWS 13.00 12.95 9.45 12.50 47.90
6 Ciska v Dijk O.S.S. Zevenhuizen 13.50 11.70 9.40 12.95 47.55
7 Iris Bleichrodt DWS 13.00 10.65 10.30 13.45 47.40
8 Lisette vd Velde DWS 13.20 11.35 8.30 11.70 44.55
9 Eva Voordouw GV Boskoop 13.10 10.10 7.90 13.40 44.50
10 Maritsa van den Berg Nieuw Brunhilde 12.70 11.15 9.80 9.05 42.70
11 Sammy de Mol De Valken 13.30 8.40 9.45 11.45 42.60
12 Jennifer Kuijpers DOS Bodegraven 13.20 8.00 9.40 11.45 42.05
13 Sanne van der Ploeg Nieuw Brunhilde 13.20 10.80 7.15 8.00 39.15
14 Frédérique van Tilborg Nieuw Brunhilde 10.50 6.70 7.00 8.75 32.95
Dames 16+ N12 sprong brug balk vloer
1 Malouke Spek TOOS Waddinxveen 13.50 10.85 12.30 12.40 49.05
2 Ashley Duyve GIOS Noordwijkerhout 13.40 9.70 12.70 12.00 47.80
Dames 16+ N11 sprong brug balk vloer
1 Annoeska Hameete GV Boskoop 12.20 10.45 11.60 10.95 45.20
2 Marije Borst GIOS Noordwijkerhout 13.40 8.35 9.95 10.35 42.05
3 Hannah Vreeburg GIOS Noordwijkerhout 12.90 9.05 9.30 10.00 41.25
4 Evelina Zelenska GV Boskoop 13.10 8.40 8.40 10.00 39.90
Dames 16+ N10 sprong brug balk vloer
1 Merel Maletzky D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 11.55 12.35 13.10 50.70
2 Lillian van Dam GIOS Noordwijkerhout 13.50 11.65 11.95 12.70 49.80
3 Leonie de Ridder GIOS Noordwijkerhout 12.40 12.05 12.35 12.40 49.20
4 Marieke Krol Sparta-Delft 12.50 12.00 11.75 12.65 48.90
5 Suzanne van Zoest GV Boskoop 12.80 11.50 12.30 12.20 48.80
6 Shannon Mosterd cgv Die Haghe 12.40 10.65 12.40 13.20 48.65
7 Anouk van Spronsen GV Boskoop 12.00 12.10 12.45 11.95 48.50
8 Kelly Ram D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 11.50 11.40 12.60 47.80
9 Grace Verweij GV Boskoop 12.30 12.15 11.70 11.60 47.75
10 Kimberly Broekhof Fit Lisse 13.70 7.85 12.45 13.00 47.00
11 Annelieke Louws GV Boskoop 12.10 11.35 12.00 11.50 46.95
12 Evi Peters GIOS Noordwijkerhout 13.60 11.30 9.75 12.25 46.90
13 Bertina Teekens DOS Bodegraven 12.00 13.05 10.00 11.80 46.85
14 Stacey vd Linden GIOS Noordwijkerhout 12.10 11.15 11.05 11.65 45.95
15 Melissa van Dortmondt Fit Lisse 13.20 10.20 10.85 11.65 45.90
Dames 16+ N9 sprong brug balk vloer
1 Melanie van der Weiden Sparta-Delft 13.30 14.50 11.85 11.60 51.25
2 Erica van Wingerden TurnAround 12.80 13.25 10.95 10.25 47.25
3 Alissa Duyve GIOS Noordwijkerhout 13.80 10.05 12.70 10.25 46.80
4 Monica vd Lee O.S.S. Zevenhuizen 13.70 12.50 8.90 10.25 45.35
5 Matthea Veldhuijzen O.S.S. Zevenhuizen 13.80 11.15 9.35 9.85 44.15
6 Valerie Sawirja cgv Die Haghe 11.90 11.90 10.00 10.05 43.85
7 Jasmijn Maletzky D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.00 10.60 7.45 10.40 42.45
8 Donna de Bruyn Sparta-Delft 13.40 11.20 9.70 8.00 42.30
9 Milene Bezemer TurnAround 12.10 10.70 9.30 9.90 42.00
10 Yummee Snaphaan GV Boskoop 12.20 11.80 9.05 8.90 41.95
11 Jessica Kok TurnAround 13.70 10.50 7.60 6.35 38.15
Dames 16+ N8 sprong brug balk vloer
1 Nancy de Zwart TurnAround 13.10 13.60 12.65 13.70 53.05
2 Beau Smit ProPatria 13.60 12.40 13.00 13.95 52.95
3 Noekaleigh Lens DOS Bodegraven 13.00 12.90 12.30 13.80 52.00
4 Patricia Tetteroo Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.20 13.55 13.75 10.80 51.30
5 Lindsey Westhoff TurnAround 13.40 11.40 11.80 14.30 50.90
6 Marijke Verhoeven - van Lunteren DOS Bodegraven 13.30 12.90 10.65 12.70 49.55
7 Jasmine de Vries Sparta-Delft 13.40 9.10 12.35 13.50 48.35
8 Kirsten Hoek Sparta-Delft 13.40 10.50 9.80 13.00 46.70
9 Karen de Vreede Sparta-Delft 13.10 12.95 9.15 11.25 46.45
10 Lindi van Randeraad DOS Bodegraven 13.50 9.65 9.70 13.25 46.10
11 Bonnie de Bree Nieuw Brunhilde 13.20 9.25 11.90 11.65 46.00
12 Milou van Luijk TOOS Waddinxveen 13.70 10.70 8.60 12.05 45.05
13 Larissa van Giezen C.G.V. Jahn Leiden 13.40 8.60 7.05 12.10 41.15
14 Eva Singeling De Valken 13.00 6.30 9.70 10.15 39.15
15 Manouk van den Berg Nieuw Brunhilde 12.20 5.50 6.45 12.10 36.25
Dames 16+ N7 sprong brug balk vloer
1 Anita Rhijnsburger De Valken 13.40 11.65 12.75 12.35 50.15
2 Lotte Bouwman DWS 13.30 9.75 10.70 12.95 46.70
Jongens 13-14 N12 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Berend vd Berg GIOS Noordwijkerhout 12.80 16.25 15.30 16.90 61.25
Jongens 13-14 N11 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Julian Leetz Sparta-Delft 13.90 18.10 17.35 18.45 67.80
2 Mischa Rozema Sparta-Delft 13.30 17.35 15.30 18.05 64.00
3 Anne Herrema Sparta-Delft 12.10 17.40 16.30 17.40 63.20
4 Arik van Rijt Sparta-Delft 13.50 16.35 15.95 16.70 62.50
5 Mark Fredriksz Heres Bodegraven 13.30 17.90 13.30 17.95 62.45
Jongens 15-16 N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Dennis Peet ProPatria 13.90 11.85 11.20 16.05 53.00
2 Sven van Grieken GIOS Noordwijkerhout 13.70 12.50 10.90 14.55 51.65
3 Fouad Borzoquani ProPatria 12.70 12.90 10.30 14.90 50.80
4 Silim Darwish GIOS Noordwijkerhout 13.80 10.55 10.80 14.90 50.05
Heren 19+ N9 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Maarten van Gils Sparta-Delft 13.90 10.25 9.30 16.00 49.45