Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Nieuwkoop 6 april 2013 - middag

Meisjes 10-11 R2 brug vloer minitramp
1 Laura van Oort Heres Bodegraven 11.20 10.20 12.90 34.30
2 Yara Griede Heres Bodegraven 11.00 10.70 12.40 34.10
3 Dewi Esveld OKK Nieuwkoop 10.60 9.70 12.60 32.90
4 Isa Ruigrok OKK Nieuwkoop 10.00 10.25 12.20 32.45
5 Jill Janey Humme Heres Bodegraven 9.00 10.20 12.90 32.10
6 Lynn Wansinck OKK Nieuwkoop 9.80 8.55 12.20 30.55
7 Iris Huisman Heres Bodegraven 9.80 7.95 12.30 30.05
8 Simone Beekman OKK Nieuwkoop 9.30 7.55 12.50 29.35
9 Marlene Grol D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 6.15 11.90 28.35
10 Megan Martina D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.00 5.25 10.70 24.95
Meisjes 10-11 R1 brug vloer minitramp
1 Marije Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 12.50 11.40 35.50
2 Romy Rangelrooij D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 11.80 10.40 32.50
3 Jamie Zwirs OKK Nieuwkoop 9.40 11.30 11.60 32.30
4 Ilse Kuijf OKK Nieuwkoop 10.00 11.60 10.40 32.00
5 Lucia Verlaan OKK Nieuwkoop 9.70 10.80 11.20 31.70
6 Imre Diederik OKK Nieuwkoop 9.30 11.10 10.90 31.30
7 Britt Kwakkenbos OKK Nieuwkoop 9.80 10.80 10.30 30.90
8 Meike Klein O.S.S. Zevenhuizen 9.00 10.30 10.40 29.70
9 Judith Pos O.S.S. Zevenhuizen 7.20 10.80 11.30 29.30
10 Rozemarijn Lenssinck OKK Nieuwkoop 7.50 10.10 11.40 29.00
11 Fatiha Amjahdi OKK Nieuwkoop 6.00 11.90 10.50 28.40
12 Carlijn Slingerland OKK Nieuwkoop 6.00 11.10 11.00 28.10
13 Doranne van Zanten OKK Nieuwkoop 6.50 10.30 11.10 27.90
14 Senne Bonouvrie O.S.S. Zevenhuizen 6.10 9.70 11.10 26.90
15 Jente Peters D.O.S. Alphen a/d Rijn 6.00 8.60 10.90 25.50
Meisjes 10-11 N12 brug vloer minitramp
1 Ayla Maas Tumo Moordrecht 11.40 13.50 12.60 37.50
2 Denise Raat D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 13.00 11.00 35.50
3 Kim Zirkzee D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 11.60 10.20 32.80
4 Tess Dijkstra OKK Nieuwkoop 8.00 12.20 11.80 32.00
5 Aïsha Blaauw DOS Bodegraven 10.70 10.10 11.10 31.90
6 Lara van Triest D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.70 11.80 10.70 31.20
7 Julianne van Dis D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.30 10.90 10.60 29.80
8 Zeynep Eraslaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.30 9.10 10.60 28.00
9 Fabiënne de Jong DOS Bodegraven 6.20 9.00 10.70 25.90
Meisjes 10-11 N11 brug vloer minitramp
1 Caitlin Troost D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 13.20 13.90 40.20
2 Anouk van Wijngaarden Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.70 13.00 13.90 38.60
3 Nienke Vegt D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 13.20 13.70 38.50
4 Bo Mullens Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.60 13.00 13.70 38.30
5 Anne-Lin Zwartjes Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.20 13.20 13.50 37.90
6 Annemijn Rijkelijkhuizen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.50 13.70 13.20 37.40
7 Anne Onderstal D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 12.20 13.80 37.00
7 Roos Langhout D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 12.90 12.90 37.00
7 Vitoria da Mota Vasconcelos D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 11.30 13.40 37.00
8 Fleur Breeveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 12.80 13.00 36.00
9 Demi Hägele D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 11.40 12.80 35.90
10 Inge Ruitenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 12.40 13.20 35.80
11 Zoë van Ast D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 11.80 12.70 34.80
12 Melissa Franke DOS Bodegraven 9.60 11.40 12.90 33.90
13 Lisanne Rijfers DOS Bodegraven 9.60 11.40 12.80 33.80
Meisjes 10-11 N10 brug vloer minitramp
1 Miranda Bos O.S.S. Zevenhuizen 12.80 13.30 13.80 39.90
2 Kim Vroege D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 13.40 12.90 39.60
2 Vera Nieuwerf O.S.S. Zevenhuizen 12.70 13.10 13.80 39.60
3 Amber de Graaf D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 13.20 13.00 39.20
4 Femke van Rijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.70 13.10 13.00 38.80
5 Allisha Rolden D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 11.30 13.30 38.00
6 Nienke Rombouts D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 12.20 12.90 37.40
7 Madelief van der Meer DOS Bodegraven 11.80 12.40 12.80 37.00
8 Linde Slingerland O.S.S. Zevenhuizen 9.70 13.00 14.00 36.70
9 Loïs Vermeer DOS Bodegraven 11.00 12.30 13.00 36.30
10 Shania de Knegt D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.70 12.90 36.10
11 Dana van Steenis Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.10 11.30 12.70 35.10
Meisjes 10-11 N9 brug vloer minitramp
1 Carlijn de Wit D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 12.50 12.90 38.40
2 Rosalie Janse O.S.S. Zevenhuizen 12.60 12.20 12.40 37.20
3 Nicole Buist D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 12.60 12.90 36.90
4 Annemiek van Niekerk Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.30 11.90 13.40 33.60
5 Kaja van Haasdrecht Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.40 11.40 13.40 33.20
Meisjes 12-13 R2 brug vloer minitramp
1 Daphne Haas Tumo Moordrecht 10.70 10.45 12.70 33.85
2 Milou Kwakkenbos Heres Bodegraven 11.40 8.25 12.30 31.95
Meisjes 12-13 R1 brug vloer minitramp
1 Maaike v der Eijk O.S.S. Zevenhuizen 10.80 10.80 12.00 33.60
2 Vera Bogaards OKK Nieuwkoop 6.30 10.10 11.10 27.50
3 Luna Huurman O.S.S. Zevenhuizen 6.20 9.30 11.60 27.10
4 Isabelle van der Laan OKK Nieuwkoop 6.00 9.60 10.20 25.80
Meisjes 12-13 N12 brug vloer minitramp
1 Vivian Spoor Tumo Moordrecht 11.90 13.80 12.90 38.60
2 Carmen van Engelen OKK Nieuwkoop 10.10 12.50 12.40 35.00
3 Amy Nelemans OKK Nieuwkoop 7.50 12.90 12.50 32.90
4 Yasmina Lassgaa D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.10 10.60 11.60 31.30
5 Alyssa Geurts DOS Bodegraven 8.10 12.00 10.90 31.00
Meisjes 12-13 N11 brug vloer minitramp
1 Myrthe Weijnen D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 12.40 13.60 36.80
2 Maartje Regts D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.70 12.20 13.00 35.90
3 Sylvana Pool D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.90 11.70 13.00 34.60
Meisjes 12-13 N10 brug vloer minitramp
1 Noortje van Keeken D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 13.00 12.90 38.30
2 Thirza Schilt DOS Bodegraven 11.00 11.80 13.00 35.80
3 Annelize van Ginkel DOS Bodegraven 10.00 12.90 12.80 35.70
4 Leony Schlingmann DOS Bodegraven 8.00 11.80 12.60 32.40
Meisjes 12-13 N9 brug vloer minitramp
1 Ilse Jongenotter DOS Bodegraven 10.30 12.20 13.00 35.50
2 Kim Felix DOS Bodegraven 11.40 11.20 12.70 35.30
3 Jamie Jongeneel DOS Bodegraven 12.30 10.10 12.80 35.20
3 Zsuzsa Vos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.50 10.10 13.60 35.20
Jongens 10-13 N16 rek vloer minitramp
1 Duncan Blonk O.S.S. Zevenhuizen 17.25 17.80 12.60 47.65
Jongens 10-13 N15 rek vloer minitramp
1 Martijn Koelewijn O.S.S. Zevenhuizen 18.70 18.05 13.10 49.85
2 Mike van Gameren Tumo Moordrecht 19.00 17.50 12.90 49.40
Jongens 10-13 N14 rek vloer minitramp
1 Justin Verheul D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.30 17.75 13.20 48.25
Jongens 10-13 N11 rek vloer minitramp
1 Rick v.d. Vis DOS Bodegraven 17.80 14.85 13.00 45.65