Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Zoetermeer 15 juni 2019 - Middag

meisjes pupil 1 D4 brug vloer minitramp
1 Sterre Lindhout G.V. Avanti Voorschoten 14.50 13.85 11.90 40.25
2 Nikki van Dam G.V. Avanti Voorschoten 14.30 13.20 11.50 39.00
3 Robin Lammers Snel en Lenig, Wassenaar 13.90 13.05 12.00 38.95
4 Sterre Broer ProPatria 14.20 12.65 11.80 38.65
5 Liann Uding ProPatria 13.70 12.70 12.00 38.40
6 Bregje Thomassen Tumo Moordrecht 13.70 13.35 11.30 38.35
7 Michelle Verhage G.V. Avanti Voorschoten 14.10 11.05 12.50 37.65
8 Shreya Rayhosing ProPatria 13.70 11.90 11.00 36.60
9 Annika Spruit DOS Schoonhoven 13.80 11.25 10.80 35.85
10 Jonna van Riel G.V. Avanti Voorschoten 13.30 12.00 10.40 35.70
11 Dinaiyah Cameron ProPatria 13.80 10.15 11.60 35.55
12 Lynn van Meel DOS Schoonhoven 13.80 10.80 10.80 35.40
13 Romaysa Aoukili DOS Schoonhoven 12.10 10.40 11.20 33.70
meisjes pupil 1 D3 brug vloer minitramp
1 Chloé Perat Snel en Lenig, Wassenaar 14.20 13.40 13.20 40.80
2 Nicole Visser ProPatria 13.10 13.10 13.80 40.00
3 Jade Chander ProPatria 13.40 13.30 13.10 39.80
3 Kim Beukeboom Snel en Lenig, Wassenaar 13.00 13.30 13.50 39.80
4 Isa Blokland ProPatria 13.50 13.50 12.60 39.60
5 Naomi Pors ProPatria 13.10 13.00 12.80 38.90
6 Floreline Roest Snel en Lenig, Wassenaar 12.30 13.50 12.70 38.50
7 Emma Oortwijn DOS Schoonhoven 12.40 13.10 12.80 38.30
8 Maja Mokrycka ProPatria 11.80 13.60 12.50 37.90
9 Sasha Brouwer ProPatria 13.10 12.40 12.20 37.70
10 Dilara Alicavusoglu Gymsport Leiden 12.50 12.00 12.60 37.10
11 Amber van der Voorden O.S.S. Zevenhuizen 10.20 13.50 12.00 35.70
12 Veerle Ribbens O.S.S. Zevenhuizen 10.70 12.40 12.50 35.60
13 Elisa Goedhart Gymsport Leiden 11.80 6.00 12.40 30.20
meisjes pupil 1 D2 brug vloer minitramp
1 Lotte Lankhorst DOS Schoonhoven 14.20 14.90 12.20 41.30
2 Nyne Quentin ProPatria 13.90 13.75 13.30 40.95
3 Naina Kuszmider ProPatria 14.00 14.15 12.60 40.75
4 Jessica Ouwerkerk ProPatria 14.10 13.80 12.70 40.60
5 Fenne Bootsma DOS Schoonhoven 14.20 13.80 12.30 40.30
6 Anouk van Gils ProPatria 13.40 13.70 12.10 39.20
7 Ines Tavares Ribeiro Snel en Lenig, Wassenaar 14.10 12.80 12.10 39.00
8 Evy Goedendorp O.S.S. Zevenhuizen 12.00 11.50 12.40 35.90
meisjes pupil 2 R1 brug vloer minitramp
1 Imane Maissa Gymsport Leiden 13.00 11.90 12.30 37.20
2 Sara Mahi Gymsport Leiden 10.50 10.40 11.00 31.90
meisjes pupil 2 D4 brug vloer minitramp
1 Tessa Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.90 12.55 12.60 39.05
2 Alana Verkade Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.30 13.15 11.80 38.25
3 Rosa Neele Gymsport Leiden 13.90 12.60 11.40 37.90
4 Sophieke de Bruijn Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.90 12.40 11.80 37.10
5 Daniek Sloesarwij Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.00 11.55 11.90 36.45
6 Oumnia Rakkaz ProPatria 13.60 11.05 11.40 36.05
7 Martina Abdinova ProPatria 12.90 11.75 11.20 35.85
8 Merel den Heeten Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.10 12.15 11.90 35.15
9 Nouk van Beusekom Gymsport Leiden 13.40 9.80 11.90 35.10
meisjes pupil 2 D3 brug vloer minitramp
1 Kelly Lim Snel en Lenig, Wassenaar 14.30 15.90 13.00 43.20
2 Liza van der Kuy DOS Schoonhoven 12.90 15.10 12.80 40.80
3 Indy Kerste O.S.S. Zevenhuizen 13.00 14.40 13.20 40.60
4 Robinn van der Spek Snel en Lenig, Wassenaar 13.30 13.70 13.20 40.20
5 Annabelle van Slobbe ProPatria 13.20 13.60 12.80 39.60
6 Lisanne Duijndam ProPatria 13.10 13.40 12.60 39.10
7 Poppy Garas ProPatria 12.70 13.20 13.00 38.90
8 Anna Zuchowska O.S.S. Zevenhuizen 12.40 12.80 12.60 37.80
8 Annick Halfhide ProPatria 12.30 12.10 13.40 37.80
9 Renske de Visser O.S.S. Zevenhuizen 10.60 14.30 12.60 37.50
10 Robin Schulp ProPatria 10.70 12.40 12.50 35.60
meisjes pupil 2 D2 brug vloer minitramp
1 Ann Sophie Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 13.80 15.70 13.50 43.00
2 Abygail Macnack ProPatria 13.60 15.10 13.60 42.30
3 Eliz Kucuk ProPatria 14.00 14.00 14.00 42.00
4 Yenthe Rietveld Hou-Vast Alphen a/d Rijn 14.00 14.30 12.80 41.10
5 Gwen van Velzen ProPatria 13.30 14.60 13.00 40.90
6 Jade Heemskerk ProPatria 12.00 15.20 12.80 40.00
7 Eva Krabbendam Tumo Moordrecht 13.90 13.00 13.00 39.90
meisjes pupil 2 D1 brug vloer minitramp
1 Jente Visser Tumo Moordrecht 14.20 11.90 13.10 39.20
meisjes jeugd D4 brug vloer minitramp
1 Samantha van der Ster G.V. Avanti Voorschoten 13.80 14.35 12.10 40.25
2 Silke Hoexum G.V. Avanti Voorschoten 14.10 13.30 12.30 39.70
3 Haylee Petersen Snel en Lenig, Wassenaar 13.50 12.55 12.80 38.85
4 Maaike Sloos Gymsport Leiden 14.20 12.30 11.70 38.20
5 Ise van Esch Tumo Moordrecht 13.50 12.50 11.70 37.70
6 Stella de Graaf Gymsport Leiden 13.90 10.90 11.70 36.50
7 Merle Latumahina Tumo Moordrecht 9.80 11.80 11.70 33.30
8 Lucie Zwart DOS Schoonhoven 10.30 9.10 10.70 30.10
9 Hadassa Deelen DOS Schoonhoven 10.70 8.00 10.50 29.20
meisjes jeugd D3 brug vloer minitramp
1 Cheyenna Boedhai DOS Schoonhoven 14.60 15.30 13.30 43.20
2 Lynn Stolk DOS Schoonhoven 12.80 14.90 12.60 40.30
3 Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar 13.30 13.90 13.00 40.20
4 Lara Poort Snel en Lenig, Wassenaar 12.60 13.40 13.40 39.40
5 Jinte Bootsma DOS Schoonhoven 13.30 11.00 12.60 36.90
6 Isabella van Diemen O.S.S. Zevenhuizen 12.50 11.50 12.30 36.30
7 Chantal Oskam O.S.S. Zevenhuizen 11.60 12.50 12.10 36.20
meisjes jeugd D2 brug vloer minitramp
1 Noa-Lie van Teijlingen DOS Schoonhoven 14.00 15.10 13.30 42.40
2 Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar 14.30 14.70 13.00 42.00
3 Dionne Prins DOS Schoonhoven 12.80 14.40 12.90 40.10
meisjes jeugd D1 brug vloer minitramp
1 Annemieke Lourens Tumo Moordrecht 13.30 14.80 13.90 42.00
2 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 13.00 14.20 13.20 40.40
3 Zara Dankers DOS Schoonhoven 13.00 13.40 13.10 39.50
jongens 7-9 N21 ringen vloer minitramp
1 Julien Quinn Winters ProPatria 15.65 16.80 12.50 44.95
2 Finn Keijzers Tumo Moordrecht 15.60 16.60 12.50 44.70
3 Mike van Zaanen Tumo Moordrecht 15.70 16.30 12.10 44.10
4 Luuk Venselaar ProPatria 15.60 15.10 10.40 41.10
5 Allesandro Pistidda Gymsport Leiden 14.95 14.00 11.60 40.55
6 Mateus Visser ProPatria 14.35 14.90 11.20 40.45
7 Alexander van Vliet ProPatria 16.00 14.00 10.10 40.10
8 Sam Borst Gymsport Leiden 12.50 14.00 12.50 39.00
9 Feije Ouwehand G.V. Avanti Voorschoten 15.25 12.00 27.25
jongens 7-9 N20 ringen vloer minitramp
1 Dave van der Pool O.S.S. Zevenhuizen 14.00 13.00 11.90 38.90
jongens 7-9 N19 ringen vloer minitramp
1 Jayden Sterrenburg ProPatria 18.65 18.80 13.40 50.85
2 Jasper de Heus ProPatria 17.25 17.40 13.30 47.95
3 Lars Borst ProPatria 17.10 17.80 12.40 47.30
4 Diyon Bierhuizen ProPatria 16.85 17.00 13.10 46.95
5 Daan Doembrowski ProPatria 16.35 17.50 12.90 46.75
6 Rayan Zancada ProPatria 15.05 17.60 12.90 45.55
7 Jesaja Konings ProPatria 15.95 17.30 12.10 45.35
8 Tyerbe Hakkeling G.V. Slank en Kwiek 15.30 16.80 12.40 44.50
9 Dean Franken ProPatria 15.65 16.00 12.50 44.15
10 Thimo Lommerse ProPatria 14.50 17.00 12.30 43.80
jongens 7-9 N17 ringen vloer minitramp
1 Kyan Langeveld ProPatria 18.80 18.10 13.60 50.50
2 Noud Havik ProPatria 18.95 17.90 13.20 50.05
3 Liam Beers ProPatria 18.90 18.00 12.90 49.80
4 Chris Lootsma G.V. Slank en Kwiek 17.80 18.40 12.80 49.00
5 Julian Samsuria ProPatria 16.50 17.50 13.20 47.20
6 Colin Lips G.V. Slank en Kwiek 15.30 17.90 12.90 46.10
jongens 7-9 N16 ringen vloer minitramp
1 Stijn Groen ProPatria 17.00 14.60 12.40 44.00
2 Cas van Uffelen ProPatria 15.20 15.40 12.90 43.50
3 Jeron Kohler ProPatria 12.00 14.80 12.70 39.50
jongens 10-13 N19 ringen vloer minitramp
1 Thijs Walraven G.V. Slank en Kwiek 17.20 18.80 13.50 49.50
2 Tinus Friedhoff G.V. Avanti Voorschoten 17.15 18.30 13.30 48.75
3 Antos Jagieka ProPatria 14.00 16.00 12.30 42.30
jongens 10-13 N18 ringen vloer minitramp
1 Lucas Eversteijn ProPatria 18.10 17.10 12.80 48.00
2 Alex Reuneker ProPatria 17.10 16.90 12.60 46.60
3 Kyano Duurinck ProPatria 15.70 17.00 13.40 46.10
4 Michiel Koelewijn O.S.S. Zevenhuizen 15.10 17.00 12.80 44.90
5 Storm Everdij ProPatria 15.50 15.90 12.40 43.80
jongens 10-13 N17 ringen vloer minitramp
1 Abel Zeppenfeldt G.V. Slank en Kwiek 18.85 18.80 13.40 51.05
2 Tristen Jansen ProPatria 18.35 18.80 13.30 50.45
3 Sam Venselaar ProPatria 17.50 18.20 13.30 49.00
4 Tygo Bloemink G.V. Slank en Kwiek 16.65 18.00 13.50 48.15
5 Jairo Looije ProPatria 17.00 17.80 12.90 47.70
6 Jesper van Duijn G.V. Slank en Kwiek 16.05 18.60 13.00 47.65
7 Dante Saro ProPatria 15.80 17.50 13.10 46.40
8 Justin Schook ProPatria 15.00 18.20 13.00 46.20
9 Zoey Buijserd DOS Schoonhoven 16.45 16.30 12.90 45.65
10 Jasper van Roest DOS Schoonhoven 16.00 17.40 12.20 45.60
11 Jayden Musters ProPatria 15.30 17.40 12.80 45.50
jongens 10-13 N16 ringen vloer minitramp
1 Gilliam van Achteren ProPatria 17.80 18.10 13.90 49.80
2 Amrit de Kort ProPatria 16.20 17.70 13.50 47.40
jongens 10-13 N15 ringen vloer minitramp
1 Thom Tinga G.V. Slank en Kwiek 19.00 18.40 13.60 51.00
2 Ben Guldenmund G.V. Slank en Kwiek 16.70 17.60 13.80 48.10
3 Dylan Hoogewoonink G.V. Slank en Kwiek 16.80 17.10 13.20 47.10
4 Sven Overdevest G.V. Slank en Kwiek 17.70 15.00 13.10 45.80