Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Nieuwkoop 6 april 2013 - ochtend

Meisjes 7-9 R3 brug vloer minitramp
1 Jesca van Grieken Tumo Moordrecht 11.75 10.90 12.40 35.05
2 Amber van der Kaa Tumo Moordrecht 10.90 10.20 13.10 34.20
3 Anouk Kas OKK Nieuwkoop 10.40 9.75 12.60 32.75
3 Iris Quak Tumo Moordrecht 11.35 10.30 11.10 32.75
4 Yuna kroone Heres Bodegraven 10.00 11.05 11.40 32.45
5 Karolien Roling OKK Nieuwkoop 11.00 9.10 12.10 32.20
6 Kim Bakker OKK Nieuwkoop 11.40 8.65 12.10 32.15
6 Zoe Dijkstra OKK Nieuwkoop 10.10 9.95 12.10 32.15
7 Lisa Zwirs OKK Nieuwkoop 10.40 9.30 12.40 32.10
8 Nicky Post Tumo Moordrecht 10.90 9.05 12.10 32.05
9 Meike Borst OKK Nieuwkoop 9.80 10.35 11.60 31.75
10 Anne Verlaan OKK Nieuwkoop 10.80 8.50 12.10 31.40
11 Maaike Morgenstern OKK Nieuwkoop 9.50 10.05 11.80 31.35
12 Thessa Pimmelaar Heres Bodegraven 9.60 9.55 11.90 31.05
13 Noa de Bruijn Tumo Moordrecht 9.80 9.45 11.10 30.35
14 Sanne Bloos OKK Nieuwkoop 10.90 9.15 10.10 30.15
15 Maysa Kallache OKK Nieuwkoop 8.30 9.05 12.40 29.75
16 Annebel de Bos OKK Nieuwkoop 8.90 9.40 11.30 29.60
17 Cato Brouwer OKK Nieuwkoop 10.50 6.85 12.20 29.55
18 Yasmijn van Lammeren OKK Nieuwkoop 8.80 8.45 12.10 29.35
19 Imane El Ayachi OKK Nieuwkoop 10.30 7.40 11.40 29.10
20 Soumaya El Ayachi OKK Nieuwkoop 10.30 7.75 10.90 28.95
21 Loes van Veen OKK Nieuwkoop 9.40 7.95 11.40 28.75
22 Indy Steenks OKK Nieuwkoop 10.80 5.45 11.90 28.15
23 Denise Slingerland OKK Nieuwkoop 10.00 6.80 11.30 28.10
24 Emma de Boer OKK Nieuwkoop 8.60 8.35 11.10 28.05
25 Janique van Zanten OKK Nieuwkoop 8.40 8.25 11.30 27.95
26 Fleurtje Domburg OKK Nieuwkoop 9.60 6.25 11.10 26.95
Meisjes 7-9 R2 brug vloer minitramp
1 Charlotte Kempen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 12.40 11.30 35.00
2 Famke Pelser Heres Bodegraven 9.90 12.50 12.10 34.50
3 Maya de Wilde D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 11.60 11.60 33.60
4 Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 11.60 10.70 32.70
4 Puck van Keulen D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 10.60 11.30 32.70
5 Lobke Zonneveld OKK Nieuwkoop 8.30 12.60 11.60 32.50
6 Floor van Etten D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 9.20 11.60 32.40
7 Maja Stelling D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 11.50 10.40 32.10
8 Stéphanie Kranenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 11.20 10.40 32.00
9 Megan Vermeer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.50 10.50 10.90 31.90
10 Yelina Alberg D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.70 11.30 10.60 31.60
11 Amélie Stelling D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 10.50 11.20 31.50
11 Daphne Lutjenhuis D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 9.30 11.40 31.50
11 Meike Kuijf OKK Nieuwkoop 7.80 11.60 12.10 31.50
11 Robin Hompe OKK Nieuwkoop 8.80 11.10 11.60 31.50
12 Femke Slingerland OKK Nieuwkoop 7.60 12.00 11.80 31.40
12 Randi Friedhoff OKK Nieuwkoop 8.20 11.00 12.20 31.40
13 Iris Florisson D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.90 11.30 10.90 31.10
14 Babette van der Tang D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.10 10.00 10.90 31.00
14 Lisa Haak D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.30 10.80 10.90 31.00
15 Denise Tuinenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.90 9.80 11.10 30.80
15 Mariette van der Laan OKK Nieuwkoop 8.70 10.80 11.30 30.80
16 Fleur Feenstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 9.80 10.70 30.70
17 Fien Stuurman D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.20 9.80 11.60 30.60
17 Anouk van Leiden Heres Bodegraven 8.10 10.80 11.70 30.60
18 Nathalie van Beusekom D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.60 10.30 10.60 30.50
19 Noa de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.90 8.80 11.60 30.30
20 Sofia de Vos D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.40 11.00 10.80 30.20
21 Majda Bulakaj D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.60 10.30 10.20 30.10
22 Myara Bek D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.90 10.60 10.50 30.00
22 Lieke van Soest OKK Nieuwkoop 6.70 11.50 11.80 30.00
23 Lishena Battisti D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.70 9.80 10.40 29.90
24 Lana Spee D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.70 9.20 10.90 29.80
25 Charlotte Fokker DOS Bodegraven 8.60 9.50 11.60 29.70
25 Jade Hofstede OKK Nieuwkoop 7.20 11.00 11.50 29.70
26 Carmen de Graaf D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 8.50 10.90 29.60
27 Emma de Vos DOS Bodegraven 8.20 10.20 11.10 29.50
28 Esmée van Luling D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.10 10.20 11.10 29.40
28 Stacey Shanks D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.50 10.60 10.30 29.40
28 Sterre Bloemheuvel D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.00 9.80 10.60 29.40
29 Riva Spee D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.20 9.50 11.50 29.20
29 Susan van Luijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.90 9.50 10.80 29.20
30 Danique Hijman D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.00 8.70 11.20 28.90
30 Eline Simons D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.60 9.20 11.10 28.90
30 Tessa Suijling OKK Nieuwkoop 7.10 10.20 11.60 28.90
31 Joyce van der Berg OKK Nieuwkoop 9.00 8.50 11.20 28.70
32 Lotte Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.70 10.20 9.70 28.60
32 Romy Turken D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.40 9.00 10.20 28.60
33 Carolien Vork OKK Nieuwkoop 6.80 10.60 11.10 28.50
33 Tink Reumermann OKK Nieuwkoop 6.80 10.20 11.50 28.50
34 Lisette de Boer DOS Bodegraven 6.50 10.70 11.00 28.20
35 Klauwdia Jegoian D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.90 9.00 10.20 28.10
35 Daphne Hoogvliet Heres Bodegraven 6.00 10.30 11.80 28.10
36 Nadine de Boer DOS Bodegraven 6.30 10.20 11.00 27.50
36 Dorien Bogaards OKK Nieuwkoop 6.00 10.00 11.50 27.50
37 Leanne Houtman OKK Nieuwkoop 7.00 9.50 10.80 27.30
38 Joanne van Lunteren DOS Bodegraven 6.00 10.50 10.70 27.20
39 Esmee van de Broek D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.40 8.50 10.00 26.90
Meisjes 7-9 R1 brug vloer minitramp
1 Elise de Bruijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 12.50 12.80 36.80
2 Isis Hekkema D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 11.10 12.70 35.60
3 Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 11.60 12.70 35.40
3 Britt van Tuinen Tumo Moordrecht 11.00 12.10 12.30 35.40
4 Marit Klerks D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 11.60 12.70 35.10
5 Bibian Voortallen Tumo Moordrecht 11.10 11.00 12.90 35.00
6 Katja Oortwijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 11.40 12.70 34.90
6 Leanne te Sligte D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 11.80 12.80 34.90
7 Marijne Vroege D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 10.10 12.70 34.70
8 Evi Wortman D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 10.40 12.80 34.60
9 Sanne Vegt D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.90 10.90 12.70 34.50
10 Marit Huisman Tumo Moordrecht 11.10 10.20 12.90 34.20
11 Maika Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.90 10.70 12.40 34.00
12 Suus Jongsma Tumo Moordrecht 10.50 10.30 12.80 33.60
13 Hailey Gutierrez D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 10.80 12.60 33.40
13 Maranthe van Trierum O.S.S. Zevenhuizen 10.00 10.50 12.90 33.40
13 Isa van Tilborg Tumo Moordrecht 10.10 10.50 12.80 33.40
14 Nienke Tessensohn Tumo Moordrecht 9.70 10.60 12.50 32.80
15 Laure van Leeuwen DOS Bodegraven 10.10 10.20 12.40 32.70
16 Rosaly Luu Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.00 9.80 12.70 32.50
17 Cheyenne Huurman O.S.S. Zevenhuizen 10.60 9.00 12.50 32.10
18 Nisrine Lassgaa D.O.S. Alphen a/d Rijn 7.10 10.20 12.90 30.20
19 Pien Harmsma DOS Bodegraven 7.10 10.30 12.50 29.90
20 Jette Harmsma DOS Bodegraven 8.00 9.60 12.20 29.80
20 Wendy Vermeulen DOS Bodegraven 7.20 10.10 12.50 29.80
21 Anouk Vermeer DOS Bodegraven 7.40 8.80 12.60 28.80
22 Esther Blaauwendraat DOS Bodegraven 5.30 10.40 12.70 28.40
23 Christine Dijs DOS Bodegraven 6.50 8.00 12.80 27.30
24 Anne Emmerzael DOS Bodegraven 6.00 9.00 12.00 27.00
25 Fleur Schlingmann DOS Bodegraven 5.90 8.00 12.50 26.40
26 Rebecca Schilt DOS Bodegraven 6.40 7.70 12.00 26.10
Meisjes 7-9 D2 brug vloer minitramp
1 Lana Blommers D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.50 12.50 13.70 40.70
2 Carolien Witkamp O.S.S. Zevenhuizen 13.10 12.20 14.20 39.50
3 Suzanne Koelewijn O.S.S. Zevenhuizen 11.90 13.20 14.10 39.20
4 Renée Tergau O.S.S. Zevenhuizen 12.30 13.00 13.50 38.80
5 Phebe Bartels D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.80 11.60 13.10 38.50
6 Roos Verschuur O.S.S. Zevenhuizen 12.30 11.50 13.70 37.50
7 Kitty Habraken D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 10.10 13.70 37.20
8 Anique Willemsen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.70 11.70 12.80 36.20
8 Siska v der Krans O.S.S. Zevenhuizen 11.10 11.20 13.90 36.20
9 Rachaël Boutisma DOS Bodegraven 11.70 10.40 12.70 34.80
10 Senna vd Wetering Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.90 10.30 12.90 34.10
11 Joanne van der Wolk DOS Bodegraven 10.20 10.70 12.90 33.80
12 Mathanja Francken DOS Bodegraven 10.00 9.50 12.90 32.40
13 Marijn Kiela DOS Bodegraven 10.40 9.20 12.70 32.30
Meisjes 7-9 D1 brug vloer minitramp
1 Yana van Grieken Tumo Moordrecht 12.60 11.70 13.10 37.40
2 Gitta Posthumus Tumo Moordrecht 11.40 8.60 13.20 33.20
Jongens 7-9 N14 rek vloer minitramp
1 Bouke Schaap DOS Bodegraven 16.00 16.30 13.10 45.40
2 Raemon Geurts DOS Bodegraven 13.00 14.85 11.20 39.05