Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 25 mei 2019 - Middag

meisjes pupil 1 R3 brug vloer minitramp
1 Kyra Heemskerk DWS 11.10 11.10 11.90 34.10
2 Lisanne Varkevisser SKR Katwijk 10.10 10.90 11.90 32.90
3 Julia Blansjaar SKR Katwijk 10.00 10.70 11.40 32.10
meisjes pupil 1 R2 brug vloer minitramp
1 Lara Lindhout RETURN Sassenheim 12.40 12.00 12.50 36.90
2 Lotte Sophie Boot DWS 12.40 11.50 12.60 36.50
3 Robin Vooijs SKR Katwijk 12.60 11.50 12.00 36.10
4 Liva van dijk RETURN Sassenheim 11.90 11.60 12.20 35.70
5 Femke van der Laan De Valken 11.90 11.00 12.40 35.30
6 Britte Westerhoven Gymsport Leiden 10.60 11.40 12.50 34.50
meisjes pupil 1 R1 brug vloer minitramp
1 Ilse de Haas RETURN Sassenheim 12.30 12.70 12.70 37.70
2 Isabel Schreve De Valken 10.50 13.80 13.10 37.40
3 Marit de winter RETURN Sassenheim 10.70 14.00 12.20 36.90
4 Roos Judels De Valken 10.90 13.50 12.40 36.80
5 Anouk Roest RETURN Sassenheim 10.30 13.80 12.50 36.60
6 Fiene Hogervorst GIOS Noordwijkerhout 11.60 12.50 12.00 36.10
7 Floortje pennings RETURN Sassenheim 9.50 13.70 12.60 35.80
8 Evi Meijer De Valken 11.30 12.40 12.00 35.70
9 Nicky van Straten RETURN Sassenheim 10.60 12.60 12.40 35.60
10 Kim van Albada DWS 10.30 11.50 11.90 33.70
meisjes pupil 1 D4 brug vloer minitramp
1 Elise Linterman Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.60 12.90 13.30 39.80
2 Beatriz da monta Silva Snel en Lenig, Wassenaar 12.50 11.90 12.30 36.70
2 Robin Lammers Snel en Lenig, Wassenaar 10.00 13.70 13.00 36.70
3 Fee Lamers Gymsport Leiden 12.10 11.40 13.10 36.60
4 Judith vd Brom Gymsport Leiden 12.00 11.20 12.00 35.20
meisjes pupil 1 D3 brug vloer minitramp
1 Inês Tavares Ribeiro Snel en Lenig, Wassenaar 13.30 13.50 12.80 39.60
1 Kim Beukeboom Snel en Lenig, Wassenaar 12.70 13.00 13.90 39.60
2 Manou Zandbergen DWS 13.40 12.50 13.60 39.50
3 Lotte Onderwater DWS 13.60 12.80 13.00 39.40
4 Chloé Perat Snel en Lenig, Wassenaar 12.50 13.70 12.80 39.00
5 Isabella de Vries G.V. Slank en Kwiek 13.20 12.80 12.70 38.70
6 Laurence Verweij Snel en Lenig, Wassenaar 12.40 12.40 13.70 38.50
7 Phoenix Duivenvoorden RETURN Sassenheim 12.80 12.40 13.20 38.40
8 Iris Green G.V. Slank en Kwiek 13.30 12.20 12.80 38.30
8 Lizze de Vries SKR Katwijk 12.50 12.70 13.10 38.30
9 Lisa Zwanenburg SKR Katwijk 12.40 12.50 12.80 37.70
10 Alani Kiebert RETURN Sassenheim 12.40 11.90 13.20 37.50
11 Britt vd Oever DWS 11.70 12.10 13.50 37.30
12 Gwen Wiersma De Valken 11.40 12.60 13.20 37.20
13 Chloe van der Meij De Valken 12.00 12.40 12.60 37.00
14 Demi de Mooij De Valken 11.20 12.70 13.00 36.90
15 Rosa van Maren DWS 11.40 12.10 13.00 36.50
16 Eline de Knegt DWS 11.60 11.60 13.20 36.40
16 Daisy plug RETURN Sassenheim 11.20 12.20 13.00 36.40
17 Floreline Roest Snel en Lenig, Wassenaar 10.50 13.00 12.40 35.90
18 Emma Vletter DWS 12.30 12.30 11.10 35.70
19 Lisanne van Duijn SKR Katwijk 11.70 10.90 13.00 35.60
20 Fenya Venema Gymsport Leiden 9.40 12.70 13.20 35.30
21 Jasmine James Gymsport Leiden 10.90 11.30 12.70 34.90
22 Nina Klein GIOS Noordwijkerhout 11.10 10.10 12.20 33.40
23 Veronique Meijer GIOS Noordwijkerhout 9.10 9.00 12.20 30.30
meisjes pupil 1 D2 brug vloer minitramp
1 Esmee de Wit De Valken 13.60 14.00 13.40 41.00
2 Karlijn van der Nagel De Valken 12.90 14.20 13.80 40.90
3 Roos van der Meij De Valken 13.50 14.30 13.00 40.80
4 Amy van der Boon SKR Katwijk 12.40 14.80 12.90 40.10
5 Dagmar kunst RETURN Sassenheim 12.30 14.10 13.20 39.60
6 Annabelle van der Horst RETURN Sassenheim 12.00 14.40 12.90 39.30
6 Mirthe Nijenhuis SKR Katwijk 12.20 14.00 13.10 39.30
7 Doutzen Pronk SKR Katwijk 11.40 14.70 13.00 39.10
8 Renske van der Vlugt RETURN Sassenheim 11.80 13.80 13.30 38.90
9 Kyara Bloemink G.V. Slank en Kwiek 12.50 13.20 13.00 38.70
10 Emma Gleeson Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.20 13.50 13.30 38.00
11 Babette van der Horst De Valken 11.50 13.60 12.80 37.90
12 Haily van den Bosch De Valken 10.90 13.20 13.30 37.40
13 Tilly van der poel RETURN Sassenheim 9.70 14.20 13.30 37.20
14 Sofie de Vries De Valken 11.60 12.20 12.50 36.30
15 Sofie Ravensbergen De Valken 11.40 12.40 12.40 36.20
16 Leviene van den Blink De Valken 10.90 13.40 10.90 35.20
meisjes pupil 1 D1 brug vloer minitramp
1 Julie Dijkstra G.V. Slank en Kwiek 14.50 12.00 14.20 40.70
2 Annefien de kruijk RETURN Sassenheim 13.40 11.50 14.00 38.90
3 Fiene van den Burg RETURN Sassenheim 13.70 10.60 14.00 38.30
meisjes pupil 2 R2 brug vloer minitramp
1 Demi Ouwerkerk Gymsport Leiden 12.20 11.70 12.40 36.30
meisjes pupil 2 R1 brug vloer minitramp
1 Rosalie van der Snoek SKR Katwijk 10.10 12.50 11.90 34.50
2 Ronette Kruijer De Valken 11.40 10.70 11.90 34.00
3 Mayra Verloop SKR Katwijk 9.60 11.50 12.80 33.90
4 Anouk Vooijs SKR Katwijk 7.10 10.20 11.70 29.00
meisjes pupil 2 D4 brug vloer minitramp
1 Tessa Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.00 12.80 12.70 37.50
2 Jasmijn Smaling DWS 11.70 13.00 12.20 36.90
3 Alana Verkade Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.80 13.20 12.20 36.20
4 Rosa Neele Gymsport Leiden 11.10 12.30 12.70 36.10
5 Evy van der Plas SKR Katwijk 11.90 11.20 12.70 35.80
6 Jara van Duijn SKR Katwijk 11.10 11.70 12.10 34.90
7 Kiki Baranek DWS 10.20 11.70 12.70 34.60
8 merel Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.00 12.70 12.40 34.10
8 Rosalie Barnhoorn SKR Katwijk 9.40 12.30 12.40 34.10
9 Phileine Bennebroek Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 8.90 12.40 12.50 33.80
10 Ruby van der Nagel DWS 9.70 11.00 12.50 33.20
11 Daniek Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.60 10.30 12.60 32.50
meisjes pupil 2 D3 brug vloer minitramp
1 Marleen van der Kamp De Valken 12.10 13.50 12.90 38.50
2 Eva Jongbloed Snel en Lenig, Wassenaar 12.90 12.00 13.30 38.20
3 Robin Balk RETURN Sassenheim 11.70 12.90 13.30 37.90
4 Robinn vd Spek Snel en Lenig, Wassenaar 12.40 11.90 13.30 37.60
5 Kelly Lim Snel en Lenig, Wassenaar 11.80 12.80 12.60 37.20
6 Elsa Luijer Snel en Lenig, Wassenaar 10.90 12.00 13.40 36.30
7 Roseanne Boon RETURN Sassenheim 10.20 12.70 12.60 35.50
8 kris van rijn RETURN Sassenheim 10.80 12.50 12.00 35.30
meisjes pupil 2 D2 brug vloer minitramp
1 Charlotte Schaap SKR Katwijk 13.40 13.10 13.60 40.10
2 Frederieke Spruijt G.V. Slank en Kwiek 13.50 12.80 12.90 39.20
3 Nadine Lugthart SKR Katwijk 12.00 13.50 13.00 38.50
4 Nikki van Haaster GIOS Noordwijkerhout 12.20 12.80 13.20 38.20
5 Ilse van Marwijk G.V. Slank en Kwiek 13.10 11.90 13.00 38.00
6 Sophie Beukema GIOS Noordwijkerhout 12.20 12.60 12.90 37.70
6 Suus Plug GIOS Noordwijkerhout 12.80 12.90 12.00 37.70
7 Yenthe Rietveld Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.80 11.80 12.50 37.10
8 Esmée Abbink G.V. Slank en Kwiek 11.80 12.70 12.40 36.90
9 Quinty van der Kaaij G.V. Slank en Kwiek 11.70 12.20 12.80 36.70
9 Fleur Janmaat Gymsport Leiden 11.90 11.70 13.10 36.70
10 Lynn Arnold GIOS Noordwijkerhout 11.90 11.90 12.60 36.40
11 Daniëlle Segaar G.V. Slank en Kwiek 11.50 12.00 12.00 35.50
12 Emma vd Zalm GIOS Noordwijkerhout 10.50 10.50 12.80 33.80
13 Lara Zandbergen GIOS Noordwijkerhout 10.90 11.30 11.50 33.70
14 Carlijn van Adrichem G.V. Slank en Kwiek 9.80 10.70 12.60 33.10
15 Liselotte Heemskerk GIOS Noordwijkerhout 10.30 10.10 12.20 32.60
16 Julia Paardekoper GIOS Noordwijkerhout 9.90 9.70 12.10 31.70
meisjes pupil 2 D1 brug vloer minitramp
1 Pien Zwaan DWS 13.40 12.70 13.90 40.00
2 Lara Heemskerk DWS 13.40 12.40 13.60 39.40
3 Sarah Vletter DWS 13.30 12.10 13.60 39.00
4 Leanne de Roos DWS 13.60 11.50 13.20 38.30
5 Carlijn horeman RETURN Sassenheim 12.60 12.40 13.10 38.10
5 Doortje Langeveld RETURN Sassenheim 12.70 12.10 13.30 38.10
6 Joelle Star De Valken 11.90 11.20 13.70 36.80
7 Floor Schouls GIOS Noordwijkerhout 12.80 9.80 13.30 35.90
8 Yally wang RETURN Sassenheim 12.50 10.50 12.80 35.80
meisjes jeugd R1 brug vloer minitramp
1 Nicolet Korpershoek De Valken 11.50 14.20 12.40 38.10
2 Sanne de Vries De Valken 11.90 13.70 12.10 37.70
3 Katie Joziasse De Valken 11.00 13.80 12.50 37.30
meisjes jeugd D4 brug vloer minitramp
1 Carina den Haan SKR Katwijk 12.70 13.50 13.00 39.20
2 Luna van der Velden GIOS Noordwijkerhout 13.60 12.50 13.00 39.10
3 Lisanne Chen De Valken 13.50 11.90 13.00 38.40
4 Tess Calis De Valken 12.80 12.70 12.40 37.90
5 Elif Homan SKR Katwijk 13.30 10.90 12.50 36.70
6 Anouk Blonk De Valken 12.40 11.60 12.50 36.50
7 Sophie van der Kwaak DWS 12.30 11.40 12.70 36.40
7 Elize Pronk SKR Katwijk 12.00 12.10 12.30 36.40
7 Julia vd Geest Snel en Lenig, Wassenaar 12.00 11.50 12.90 36.40
8 Vera Klein Snel en Lenig, Wassenaar 12.10 10.30 12.60 35.00
9 Angela Snijder DWS 10.80 11.40 12.60 34.80
9 Sophie van de Vijver DWS 12.50 9.80 12.50 34.80
10 Sennah van Egmond DWS 10.50 10.80 13.10 34.40
11 Jaidy de Nie Gymsport Leiden 10.80 11.70 11.00 33.50
11 Willemijn Krijgsman SKR Katwijk 8.70 12.50 12.30 33.50
12 Malika van Zijp Gymsport Leiden 9.10 10.10 13.10 32.30
13 Evy Vijlbrief Gymsport Leiden 6.50 11.90 12.50 30.90
meisjes jeugd D3 brug vloer minitramp
1 Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar 12.40 12.90 13.80 39.10
2 Félice Aandewiel Gymsport Leiden 12.00 13.20 13.70 38.90
3 Roos Messemaker De Valken 12.70 12.40 13.60 38.70
4 Dionne van Duijn SKR Katwijk 12.80 12.20 13.50 38.50
5 Elise Janmaat Gymsport Leiden 12.30 12.50 13.30 38.10
5 Lara Poort Snel en Lenig, Wassenaar 12.10 12.00 14.00 38.10
6 Annika Hollander RETURN Sassenheim 12.20 11.60 13.70 37.50
7 Amber Brinksma SKR Katwijk 11.90 12.30 12.80 37.00
8 Sanne van der Sanden RETURN Sassenheim 11.80 11.50 13.50 36.80
9 Door van Schaik Gymsport Leiden 11.80 11.10 13.50 36.40
10 Moira de Poorter Gymsport Leiden 12.10 11.10 12.80 36.00
11 Emma van Ruiten GIOS Noordwijkerhout 11.30 10.40 13.40 35.10
12 Regina Rijsbergen Gymsport Leiden 11.60 10.50 12.90 35.00
meisjes jeugd D2 brug vloer minitramp
1 Suzanne Lagendijk De Valken 13.90 12.90 13.30 40.10
2 Noa Slootweg De Valken 13.10 12.20 13.40 38.70
3 Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar 12.50 12.40 13.60 38.50
4 Sanne Barends G.V. Slank en Kwiek 12.80 11.70 13.60 38.10
5 Nicole Krabben G.V. Slank en Kwiek 12.90 11.40 13.50 37.80
6 Nora Kokhuis GIOS Noordwijkerhout 12.50 11.80 12.60 36.90
7 Roos van der Weiden GIOS Noordwijkerhout 10.80 11.10 13.00 34.90
meisjes jeugd D1 brug vloer minitramp
1 Gwenn van Duijn DWS 13.70 12.70 13.80 40.20
2 Dewi van Duijn DWS 13.50 12.80 13.80 40.10
3 Marissa Koot DWS 13.70 12.90 13.20 39.80
4 Carmen Kloos SKR Katwijk 12.80 10.80 14.00 37.60
5 Naomi Heemskerk DWS 12.20 10.70 13.80 36.70
6 Amelie Koiter DWS 12.80 9.30 13.50 35.60
6 Lotte Schreurs DWS 9.60 12.50 13.50 35.60
7 Yulia Eendebak DWS 11.30 10.90 13.20 35.40
8 Sanne Heemskerk DWS 11.60 10.60 12.80 35.00
9 Simone de Jong SKR Katwijk 9.70 11.30 13.60 34.60
jongens 7-9 N21 ringen vloer minitramp
1 Davey Stemfoort SKR Katwijk 17.30 15.00 11.80 44.10
2 Niek de Vetten RETURN Sassenheim 16.80 14.10 12.90 43.80
3 Ties Verdegaal RETURN Sassenheim 16.20 13.80 12.30 42.30
4 Liam Fakkel DWS 15.70 13.90 12.30 41.90
4 Ruben van den Oever SKR Katwijk 16.90 14.60 10.40 41.90
5 Devin van kesteren RETURN Sassenheim 15.50 14.00 12.30 41.80
6 Max Noordermeer RETURN Sassenheim 15.80 13.90 11.80 41.50
jongens 7-9 N20 ringen vloer minitramp
1 Levi Verkade DWS 16.80 13.30 12.40 42.50
jongens 7-9 N19 ringen vloer minitramp
1 Levi Slootweg De Valken 17.60 15.40 13.60 46.60
2 Jonah Calis De Valken 16.40 16.00 12.30 44.70
3 Wesley Koot DWS 16.50 15.00 13.10 44.60
4 Jax Luca Solleveld DWS 16.90 13.50 12.50 42.90
5 Owen van den Bogaerdt RETURN Sassenheim 15.60 13.80 12.10 41.50
jongens 10-13 N20 ringen vloer minitramp
1 William Notenboom DWS 16.70 14.00 12.10 42.80
jongens 10-13 N19 ringen vloer minitramp
1 Daan Huijts GIOS Noordwijkerhout 16.50 14.50 13.50 44.50
2 Bart van Duijvenvoorde DWS 15.30 15.80 12.90 44.00
3 Beau de Ridder GIOS Noordwijkerhout 15.90 14.90 13.10 43.90
4 Thijs Bos GIOS Noordwijkerhout 15.70 14.60 13.00 43.30
jongens 10-13 N18 ringen vloer minitramp
1 Max Nabuurs Gymsport Leiden 18.90 18.00 13.60 50.50
2 Rolf Boddeus Gymsport Leiden 17.30 17.10 13.20 47.60
3 Fabrice Koiter DWS 16.30 13.90 12.80 43.00
4 Nick Brussee DWS 16.60 13.80 12.40 42.80