Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 25 mei 2019 - Ochtend

meisjes 7 R2 brug vloer minitramp
1 Floor Houppermans Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.20 12.00 13.10 37.30
2 Criz Weijers GIOS Noordwijkerhout 12.10 11.70 12.60 36.40
2 LIsa Nieuwenhoff Gymsport Leiden 12.00 11.80 12.60 36.40
3 Maud Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 12.20 11.80 12.30 36.30
4 Liz van der Plas DWS 11.50 11.40 12.80 35.70
5 Nynke van Duijvenvoorde De Valken 11.80 11.40 12.40 35.60
5 Danique Ringelberg Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.50 11.40 12.70 35.60
6 Elisa Branderhorst Gymsport Leiden 11.10 12.00 12.40 35.50
7 Anna Rauws De Valken 11.30 11.40 12.50 35.20
8 Merel den Dulk De Valken 11.10 11.40 12.60 35.10
8 Marlotte Ronkes RETURN Sassenheim 11.00 12.00 12.10 35.10
9 Emma Sofia Peet Gymsport Leiden 11.40 11.20 12.40 35.00
9 Liza Kireeva RETURN Sassenheim 11.70 11.40 11.90 35.00
10 jill Aartman GIOS Noordwijkerhout 11.40 11.40 12.10 34.90
11 Jolie van den Boer DWS 11.40 10.80 12.60 34.80
12 Rosanne Jansen van Rosendaal De Valken 11.20 11.50 11.90 34.60
13 Louise Pennings RETURN Sassenheim 10.90 11.40 12.10 34.40
13 Jorinda den Hollander SKR Katwijk 11.30 10.70 12.40 34.40
14 Mila de Ruiter GIOS Noordwijkerhout 10.90 11.50 11.90 34.30
14 Versper Backx Gymsport Leiden 11.20 11.20 11.90 34.30
15 Beren Arslan Gymsport Leiden 11.20 11.40 11.60 34.20
16 Nikki Sieders SKR Katwijk 11.70 10.80 11.60 34.10
17 Tess Kwaks DWS 10.90 11.00 12.10 34.00
17 Nynke Timmers Gymsport Leiden 10.80 11.30 11.90 34.00
18 Kyra Robbers RETURN Sassenheim 11.10 11.00 11.80 33.90
19 Juliëtta Lelie SKR Katwijk 11.20 10.10 12.10 33.40
20 Lisa Koning RETURN Sassenheim 10.70 10.90 11.60 33.20
21 Lina Zemouri SKR Katwijk 10.70 10.50 11.70 32.90
22 Faya Sieders SKR Katwijk 11.60 10.80 10.40 32.80
23 Féline Harteveld SKR Katwijk 11.50 10.80 10.40 32.70
24 Sari Pennings RETURN Sassenheim 10.70 11.00 10.90 32.60
25 Yuul bol RETURN Sassenheim 9.50 10.50 10.40 30.40
meisjes 8 R2 brug vloer minitramp
1 Sanne Klein GIOS Noordwijkerhout 11.40 12.20 12.00 35.60
2 Noor van Rijn RETURN Sassenheim 12.20 11.30 12.00 35.50
3 Bries Bongers SKR Katwijk 11.80 12.00 11.20 35.00
4 Frederike de Best DWS 11.60 11.80 11.50 34.90
5 Yenthe van der Nagel De Valken 13.10 11.00 10.70 34.80
5 Anya Oropeza RETURN Sassenheim 11.70 11.60 11.50 34.80
6 Fenna Meuleman GIOS Noordwijkerhout 10.70 11.80 12.10 34.60
6 Eva Ciere Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.50 11.20 11.90 34.60
7 Olivia Mendez G.V. Slank en Kwiek 11.90 11.30 11.30 34.50
7 Lise Booy GIOS Noordwijkerhout 10.90 11.60 12.00 34.50
8 Kyra Cozijn GIOS Noordwijkerhout 11.50 11.80 11.00 34.30
9 Fiene van der Nagel De Valken 12.20 10.70 11.30 34.20
9 Eline Rietvink GIOS Noordwijkerhout 10.80 11.60 11.80 34.20
9 Fleur v Bohemen RETURN Sassenheim 11.70 11.00 11.50 34.20
10 Tess van Gijlswijk GIOS Noordwijkerhout 11.30 10.70 12.10 34.10
11 Yenthe van Duyn SKR Katwijk 11.40 10.80 11.80 34.00
12 Isza Guijt GIOS Noordwijkerhout 11.10 11.20 11.60 33.90
12 Noortje Boom Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.40 11.10 11.40 33.90
12 Madelief Aanhaanen Gymsport Leiden 11.70 11.70 10.50 33.90
13 Lisa Blok G.V. Slank en Kwiek 11.20 11.60 11.00 33.80
14 Nina de Jong SKR Katwijk 11.20 11.20 11.30 33.70
15 Jenna Smit DWS 10.90 11.30 11.40 33.60
15 Eline Thijssen GIOS Noordwijkerhout 10.60 11.50 11.50 33.60
16 Fleur de Roos DWS 11.00 11.00 11.50 33.50
16 Nour Mir GIOS Noordwijkerhout 10.30 11.60 11.60 33.50
17 Minke van Denzen GIOS Noordwijkerhout 11.50 10.40 11.50 33.40
17 Arwen van der Bent SKR Katwijk 11.40 10.80 11.20 33.40
18 Danique Noppen DWS 11.00 11.20 11.10 33.30
19 Gwenn de Winter DWS 10.60 11.50 11.10 33.20
19 Lisa Bergmann RETURN Sassenheim 10.90 11.20 11.10 33.20
20 Lieke Robben GIOS Noordwijkerhout 10.90 11.10 11.10 33.10
21 Anouk RETURN Sassenheim 10.80 10.90 11.30 33.00
21 Sarah boyd RETURN Sassenheim 11.00 10.60 11.40 33.00
22 Aralyn Downes Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 9.40 12.00 11.50 32.90
23 Rebecca van Delft DWS 11.30 10.50 11.00 32.80
23 Noa Aanhane GIOS Noordwijkerhout 11.40 10.40 11.00 32.80
24 Miron Kroon RETURN Sassenheim 11.00 10.50 11.20 32.70
25 Maaike van der Werf DWS 10.80 10.60 11.20 32.60
25 Juultje Jansen G.V. Slank en Kwiek 11.10 10.20 11.30 32.60
25 Livy van der Plas SKR Katwijk 11.90 10.00 10.70 32.60
26 Frederique Jansen RETURN Sassenheim 10.60 10.60 11.30 32.50
27 Lisa vd Hoorn GIOS Noordwijkerhout 10.40 11.40 10.60 32.40
27 Noortje Booms RETURN Sassenheim 10.70 10.50 11.20 32.40
28 Fleur Kerkvliet GIOS Noordwijkerhout 11.00 10.10 11.00 32.10
29 Lisanne Arenthorst G.V. Slank en Kwiek 11.10 9.90 11.00 32.00
29 Loïs van der Spek SKR Katwijk 11.60 10.20 10.20 32.00
30 Celina Ghoulyan SKR Katwijk 10.60 10.50 10.80 31.90
31 Lieke van der Slot GIOS Noordwijkerhout 10.60 9.90 11.20 31.70
31 Nynke Koekenbakker SKR Katwijk 10.80 10.10 10.80 31.70
32 Esmee Verheij DWS 10.90 9.50 11.20 31.60
33 Suze van den Nouland GIOS Noordwijkerhout 10.60 10.10 10.80 31.50
34 Dewi Trouwee Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 8.90 11.00 11.40 31.30
35 Sofia Stanojcovic DWS 10.50 9.20 11.10 30.80
36 Rosalie Nicholson Gymsport Leiden 9.70 10.50 10.30 30.50
37 Yfke Pennings GIOS Noordwijkerhout 10.20 10.10 10.00 30.30
38 Eva Wimmer G.V. Slank en Kwiek 10.70 9.30 9.70 29.70
39 Esmee Brandsma RETURN Sassenheim 10.90 8.70 9.70 29.30
39 Sophie Boonstra RETURN Sassenheim 11.20 8.80 9.30 29.30
40 Fabienne Went RETURN Sassenheim 7.40 10.50 9.70 27.60
meisjes 9 R2 brug vloer minitramp
1 Emma Star DWS 11.20 12.00 13.20 36.40
2 Mara Remmerswaal De Valken 10.80 12.60 12.10 35.50
3 Christine van Eijk De Valken 9.90 12.60 12.30 34.80
3 Sanne Huijts RETURN Sassenheim 10.30 12.20 12.30 34.80
4 Elly de Mooij RETURN Sassenheim 10.80 11.80 12.10 34.70
5 Tess Kralt DWS 9.00 12.40 13.00 34.40
5 Milou Kremer RETURN Sassenheim 11.30 11.20 11.90 34.40
6 Anniek Scheffers RETURN Sassenheim 9.70 12.10 12.50 34.30
7 Fay bol RETURN Sassenheim 9.80 11.80 12.60 34.20
8 Amber van Duijvenvoorde DWS 10.50 11.30 12.20 34.00
8 Simone van Vliet RETURN Sassenheim 9.80 11.70 12.50 34.00
9 Senna Notenboom DWS 9.40 12.10 12.30 33.80
10 Puck Rost DWS 9.80 11.80 12.10 33.70
10 Mandy Roelandse RETURN Sassenheim 10.00 11.30 12.40 33.70
11 Lisa van Zwieten DWS 9.80 11.90 11.90 33.60
11 Mare van der Sanden RETURN Sassenheim 9.90 11.10 12.60 33.60
12 Lisa Zoutewelle SKR Katwijk 8.70 12.20 12.60 33.50
13 Lisanne Berkheij De Valken 9.70 11.10 12.50 33.30
14 Marit de Mol DWS 8.70 12.10 12.30 33.10
15 Elisa Vitiri Delgado DWS 10.30 10.60 12.10 33.00
16 Benthe van den Heuvel DWS 9.00 11.30 12.60 32.90
16 Amber Glasbergen SKR Katwijk 8.70 11.70 12.50 32.90
17 Mindy Groenewoud GIOS Noordwijkerhout 9.20 12.30 11.30 32.80
18 Amy Joziasse De Valken 9.20 11.10 12.20 32.50
18 Robin van Duijvenbode SKR Katwijk 8.70 11.80 12.00 32.50
19 Nienke Heikens DWS 9.20 11.40 11.70 32.30
19 Delilah Glasbergen Gymsport Leiden 8.80 11.50 12.00 32.30
19 Bélou Guijt SKR Katwijk 8.20 12.10 12.00 32.30
20 Daphne vd Burg DWS 6.70 12.70 12.70 32.10
21 Leia Post RETURN Sassenheim 8.20 11.80 12.00 32.00
21 Lynda Berkheij SKR Katwijk 8.20 11.70 12.10 32.00
22 Angelina French DWS 7.70 11.80 12.40 31.90
22 Mijs Tjepkema Gymsport Leiden 9.20 10.50 12.20 31.90
23 Noortje Dobbe GIOS Noordwijkerhout 7.70 12.20 11.90 31.80
23 Femia Moons Gymsport Leiden 7.70 11.70 12.40 31.80
23 Eva van Egmond SKR Katwijk 9.70 10.50 11.60 31.80
24 Emily Kraan GIOS Noordwijkerhout 7.70 11.90 12.10 31.70
25 Denise van Wolferen SKR Katwijk 8.20 11.10 12.10 31.40
26 Juliëta Marzolo G.V. Slank en Kwiek 7.20 11.60 12.50 31.30
27 Lieke van Reisen RETURN Sassenheim 7.70 11.70 11.80 31.20
28 Fem van leeuwen GIOS Noordwijkerhout 6.70 11.70 12.30 30.70
28 jet van winsen RETURN Sassenheim 6.70 12.00 12.00 30.70
29 Nikki Kroon SKR Katwijk 7.20 11.10 11.90 30.20
30 Yvette Brussee SKR Katwijk 7.20 10.60 12.10 29.90
31 Sophie van der Horst SKR Katwijk 6.00 10.40 12.30 28.70
meisjes instap R3 brug vloer minitramp
1 Bliss Heemskerk DWS 11.90 12.00 12.40 36.30
2 Vivian Vooijs De Valken 11.30 11.80 13.00 36.10
3 Naomi Hogewoning De Valken 11.40 12.30 11.70 35.40
4 Luus wolf Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.20 12.10 12.00 35.30
5 Tess van Giezen DWS 11.40 11.80 11.50 34.70
5 Noa van Duijvenboden SKR Katwijk 10.50 12.10 12.10 34.70
6 Fleur Kraijenoord DWS 10.50 12.10 11.90 34.50
6 Isabel van Vliet Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.40 11.80 11.30 34.50
7 Nienke van der Geer RETURN Sassenheim 10.40 12.00 12.00 34.40
8 Elin van de Berg De Valken 11.10 10.90 12.30 34.30
9 Babette Kralt DWS 10.60 11.80 11.80 34.20
10 Eva Veldman DWS 10.70 11.60 11.80 34.10
10 Lisa de Bruin SKR Katwijk 10.60 11.80 11.70 34.10
11 Fien van Schie Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.50 10.70 11.80 34.00
12 Lotte Timan De Valken 11.20 10.80 11.90 33.90
12 Anna Kraaijenoord SKR Katwijk 10.60 11.50 11.80 33.90
12 Annelot Klinkenberg SKR Katwijk 10.40 11.90 11.60 33.90
13 Chloé Rietschoten DWS 10.50 11.70 11.60 33.80
13 Sanne Bol SKR Katwijk 10.50 11.80 11.50 33.80
14 Lizzy Rietbroek DWS 10.60 11.20 11.80 33.60
14 Iris Jansen RETURN Sassenheim 10.90 11.10 11.60 33.60
15 Nova Weijts RETURN Sassenheim 9.90 11.80 11.80 33.50
16 Juuls Tetteroo DWS 9.10 11.80 12.30 33.20
17 Lieke van der Neut RETURN Sassenheim 10.20 11.10 11.80 33.10
18 Aniek Knoester DWS 9.40 11.80 11.80 33.00
18 Andrissa Kanu GIOS Noordwijkerhout 9.90 11.00 12.10 33.00
18 Tamar Blankenstein RETURN Sassenheim 9.90 11.20 11.90 33.00
19 Van Berge Henegouwen Gabriëlle RETURN Sassenheim 9.90 10.90 12.10 32.90
19 Emma-louise de Mol SKR Katwijk 10.60 10.80 11.50 32.90
20 Esmee ellen DWS 9.50 11.40 11.90 32.80
21 Annabel Wijnands DWS 9.10 11.90 11.70 32.70
21 Lotte Hus DWS 9.90 11.50 11.30 32.70
21 Ivy van Os RETURN Sassenheim 9.50 11.50 11.70 32.70
22 Felice Buijs DWS 10.30 10.60 11.60 32.50
23 Lotte de Winter DWS 9.50 11.20 11.70 32.40
23 Fleur Brondsema RETURN Sassenheim 10.10 11.00 11.30 32.40
24 Jiva Landman RETURN Sassenheim 8.70 11.90 11.50 32.10
25 Rachel de Mooij SKR Katwijk 9.30 11.10 11.40 31.80
26 Linde koppen RETURN Sassenheim 9.20 11.50 11.00 31.70
27 Naomi de Goede DWS 8.90 11.20 11.50 31.60
27 Lena Ziolkowski SKR Katwijk 10.10 11.00 10.50 31.60
28 Liza de jong RETURN Sassenheim 9.20 11.00 11.00 31.20
29 Ella Malohodzic SKR Katwijk 8.50 10.90 11.20 30.60
meisjes instap D3 brug vloer minitramp
1 Isa Houppermans Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 14.70 13.80 13.00 41.50
2 Mia Hartman Snel en Lenig, Wassenaar 14.60 13.80 12.80 41.20
3 Anna Corsel De Valken 14.70 12.90 12.60 40.20
4 Julise Dubbeldeman Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 14.00 12.80 13.30 40.10
4 Quinty Gordijn Gymsport Leiden 14.00 13.00 13.10 40.10
5 Roos Kuiper SKR Katwijk 14.00 13.30 12.30 39.60
6 Joanna Hillebrand G.V. Slank en Kwiek 14.00 13.10 12.40 39.50
7 Amit lindhout RETURN Sassenheim 13.30 13.00 13.00 39.30
8 Daniëlle van der Kaaij G.V. Slank en Kwiek 13.70 13.10 12.30 39.10
8 Chiara Bresciani Snel en Lenig, Wassenaar 13.30 12.70 13.10 39.10
9 Annemarie van der Kamp De Valken 13.20 12.60 13.20 39.00
10 Emilie Richters G.V. Slank en Kwiek 14.10 12.30 12.50 38.90
11 Amani El-boumyaoui G.V. Slank en Kwiek 13.30 12.60 12.90 38.80
12 Feline Roijers De Valken 13.50 12.50 12.60 38.60
13 Dounia Doudouh Gymsport Leiden 12.10 13.40 13.00 38.50
14 Valerie van Vliet Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.40 12.40 12.60 38.40
15 Dewi Cheng Gymsport Leiden 13.60 11.80 12.90 38.30
16 Isabelle Chen De Valken 12.90 12.40 12.70 38.00
17 Nilüfer Paydas Gymsport Leiden 12.70 12.20 13.00 37.90
18 Tirza Piontek GIOS Noordwijkerhout 13.30 12.20 12.30 37.80
19 Gwen van Duijn De Valken 13.40 11.80 12.50 37.70
19 Jalou Offers Gymsport Leiden 12.80 12.00 12.90 37.70
20 Femke van Duijvenvoorde De Valken 13.10 11.90 12.60 37.60
20 Guusje van Tol G.V. Slank en Kwiek 12.60 12.90 12.10 37.60
21 Sophie Luykx De Valken 12.40 12.60 12.40 37.40
21 Zara Piontek GIOS Noordwijkerhout 12.40 12.50 12.50 37.40
21 Femke Roeleveld Gymsport Leiden 11.90 12.30 13.20 37.40
21 Evi Werner SKR Katwijk 12.00 12.70 12.70 37.40
22 Buse Arslan Gymsport Leiden 12.10 12.40 12.80 37.30
23 Melanie van der Leek SKR Katwijk 12.50 12.20 12.50 37.20
24 Anne Geerlings GIOS Noordwijkerhout 12.00 12.70 12.40 37.10
25 Lizz Scheepmaker SKR Katwijk 13.30 11.10 12.60 37.00
26 Ella-Anouk van Loenen G.V. Slank en Kwiek 11.70 12.40 12.60 36.70
27 Barbara Bielecka SKR Katwijk 12.40 11.90 12.20 36.50
28 Nora van der Plas De Valken 12.00 12.10 12.30 36.40
28 Fien Trouw Gymsport Leiden 11.90 12.10 12.40 36.40
29 Babet Guijt SKR Katwijk 11.40 12.90 12.00 36.30
30 Loes Hilgersom G.V. Slank en Kwiek 10.40 13.20 12.60 36.20
30 Eline van Cuylenborg Gymsport Leiden 12.30 12.00 11.90 36.20
31 Barliene den Hollander SKR Katwijk 11.60 12.00 12.50 36.10
32 Elina van Beijnum Gymsport Leiden 11.90 11.90 12.10 35.90
33 Denise Boot Gymsport Leiden 10.30 12.80 12.60 35.70
33 Fien Kemper Gymsport Leiden 10.80 12.30 12.60 35.70
34 Anna Lievers Gymsport Leiden 11.70 11.70 12.20 35.60
35 Ymke Schrijvers Gymsport Leiden 12.30 10.00 13.10 35.40
36 Noor van der Plas SKR Katwijk 12.20 10.20 12.40 34.80
37 Ciara de Groot SKR Katwijk 10.70 11.40 12.50 34.60
38 Jaydee Rol Gymsport Leiden 10.00 12.30 12.10 34.40
39 Roos van der Horst De Valken 8.60 12.50 13.00 34.10
40 Norah van Duyn SKR Katwijk 11.40 10.20 12.40 34.00
41 Veronica Vrolijk Gymsport Leiden 10.10 11.50 12.20 33.80
42 Annabel van der Nagel De Valken 11.40 13.00 24.40
meisjes instap D2 brug vloer minitramp
1 Eefke Vink RETURN Sassenheim 13.50 13.60 13.60 40.70
2 Dycke Langeveld RETURN Sassenheim 13.10 12.70 13.90 39.70
3 Esmée van der Plas SKR Katwijk 12.90 13.10 13.60 39.60
4 Vera Rauws De Valken 13.00 13.20 13.30 39.50
5 Delayla Sutterland G.V. Slank en Kwiek 12.80 13.00 13.10 38.90
6 Elin van Delft SKR Katwijk 13.30 12.80 12.60 38.70
7 Britt Hogewoning DWS 12.90 12.80 12.90 38.60
7 Fiene Bakker G.V. Slank en Kwiek 12.70 12.90 13.00 38.60
8 Camille mens RETURN Sassenheim 12.90 12.80 12.60 38.30
8 Ilse van leeuwen RETURN Sassenheim 12.50 12.90 12.90 38.30
9 Elles van Duijn SKR Katwijk 12.40 12.90 12.90 38.20
10 Lieke ten Hove SKR Katwijk 12.70 12.80 12.60 38.10
11 Shania vd Tuin Gymsport Leiden 12.70 12.70 12.60 38.00
11 Jette Haasnoot SKR Katwijk 12.20 12.90 12.90 38.00
11 Noa Albers SKR Katwijk 12.70 12.40 12.90 38.00
12 Renee balk RETURN Sassenheim 12.10 13.00 12.80 37.90
13 Ruby Jongen RETURN Sassenheim 12.20 12.30 13.20 37.70
14 Milou Meesters SKR Katwijk 12.20 12.90 12.50 37.60
15 Milou van Egmond Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.00 12.40 13.10 37.50
16 Rosalie Parlevliet SKR Katwijk 12.70 12.30 12.30 37.30
17 Dinthe Visser Gymsport Leiden 12.30 12.30 12.40 37.00
17 Maralin van Duyn SKR Katwijk 11.90 12.50 12.60 37.00
17 Sophie van der Plas SKR Katwijk 12.00 12.20 12.80 37.00
18 Jill Guijt DWS 11.20 12.80 12.90 36.90
19 Jasmijn van Tol DWS 9.90 12.40 13.10 35.40
20 Roosje van Maurik GIOS Noordwijkerhout 10.90 10.10 11.60 32.60
21 Fay de Ridder GIOS Noordwijkerhout 10.20 10.10 11.80 32.10
meisjes instap D1 brug vloer minitramp
1 Noor Glasbergen DWS 13.60 13.60 13.50 40.70
2 Carice Vianen DWS 13.50 14.30 12.10 39.90
3 Christiane Spruijt G.V. Slank en Kwiek 11.80 14.40 13.20 39.40
4 Fleur van Tilburg DWS 12.20 14.00 12.70 38.90
5 Juliëtte Stam G.V. Slank en Kwiek 10.50 13.20 12.80 36.50