Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Moerkapelle 20 april 2019 - Middag

meisjes pupil 1 R3 brug vloer minitramp
1 Maud van Schoonhoven L.D.O. stolwijk 11.60 11.60 12.90 36.10
2 Noëlle Pengel L.D.O. stolwijk 11.00 10.80 12.10 33.90
3 Vera Kool L.D.O. stolwijk 8.90 12.20 12.70 33.80
4 Janneke Verdoold L.D.O. stolwijk 8.70 10.90 12.50 32.10
meisjes pupil 1 R2 brug vloer minitramp
1 Jara Both L.D.O. stolwijk 12.30 11.30 13.10 36.70
2 Jayda van der Plaat TOOS Waddinxveen 12.00 11.40 12.60 36.00
3 Mirthe van der Hoog L.D.O. stolwijk 12.10 10.80 12.90 35.80
4 Yente Dekker TOOS Waddinxveen 11.30 10.80 12.60 34.70
5 Sanne van Willigen TOOS Waddinxveen 11.20 10.40 13.00 34.60
6 Maryam Guennaoui D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.70 11.50 13.00 34.20
meisjes pupil 1 R1 brug vloer minitramp
1 Denise Olsthoorn TOOS Waddinxveen 11.00 12.40 12.40 35.80
2 Nina Opschoor gv Tarzan 9.70 12.10 12.90 34.70
3 Elise Blok gv Tarzan 10.10 11.50 12.60 34.20
4 Roos van der Spek gv Tarzan 9.80 10.70 13.10 33.60
5 Fenne van Leeuwen TOOS Waddinxveen 10.50 9.00 12.60 32.10
6 Ruth Slingerland gv Tarzan 8.40 10.80 12.40 31.60
7 Sophie Budgen gv Tarzan 9.50 9.40 12.60 31.50
meisjes pupil 1 D4 brug vloer minitramp
1 Elise Linterman Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.70 13.00 13.20 39.90
2 Robin Lammers Snel en Lenig, Wassenaar 12.80 11.70 13.10 37.60
3 Aya Chemlali D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 10.90 12.80 36.60
4 Roselin Harskamp TOOS Waddinxveen 12.70 10.30 12.70 35.70
meisjes pupil 1 D3 brug vloer minitramp
1 Tess Jasmijn van Berkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.50 14.00 13.50 42.00
2 Nikita De Heer TOOS Waddinxveen 13.50 13.70 13.80 41.00
3 Leanne Vonkeman TOOS Waddinxveen 12.70 14.80 13.30 40.80
4 Floreline Roest Snel en Lenig, Wassenaar 13.00 14.10 13.20 40.30
5 Marlies Kronenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 11.90 12.60 37.30
6 Aleyna Sahin TOOS Waddinxveen 12.00 11.90 13.00 36.90
7 Jenna Elgalbzeri D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 10.70 12.90 36.20
8 Tamarin Grünewald TOOS Waddinxveen 12.10 7.90 13.50 33.50
meisjes pupil 1 D2 brug vloer minitramp
1 Emma Gleeson Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.20 14.30 13.20 40.70
meisjes pupil 2 R3 brug vloer minitramp
1 Daphne van Wijngaarden L.D.O. stolwijk 11.30 11.10 12.40 34.80
2 Britte de Jong L.D.O. stolwijk 8.90 10.90 12.40 32.20
meisjes pupil 2 R2 brug vloer minitramp
1 Anneloe Beil TOOS Waddinxveen 8.40 10.40 11.90 30.70
meisjes pupil 2 R1 brug vloer minitramp
1 Anouk de Waardt gv Tarzan 12.70 12.30 13.20 38.20
2 Viktoria Wojcieszak gv Tarzan 12.30 12.00 13.10 37.40
3 Roumaissa Zakri gv Tarzan 12.00 12.30 12.90 37.20
4 Manon Maaskant gv Tarzan 11.70 12.10 13.20 37.00
5 Eliaane Lopez gv Tarzan 11.90 12.40 12.40 36.70
6 Marllisa Albuquerque de Brito L.D.O. stolwijk 12.00 10.90 13.00 35.90
7 Sofie Blonk L.D.O. stolwijk 12.50 9.70 13.40 35.60
8 Parbatie Ramkisoen gv Tarzan 11.20 11.30 12.90 35.40
9 Iris Westerman gv Tarzan 9.70 12.10 12.90 34.70
10 Mary-Jane van Egmond gv Tarzan 10.10 9.90 11.90 31.90
meisjes pupil 2 D4 brug vloer minitramp
1 Cindy Vooijs TOOS Waddinxveen 11.80 13.40 13.00 38.20
2 Faya Loef TOOS Waddinxveen 11.60 13.40 12.70 37.70
2 Floor van den Berge TOOS Waddinxveen 11.30 13.50 12.90 37.70
3 Gina Alhafar TOOS Waddinxveen 11.00 13.10 13.10 37.20
4 Annelynn van den Hil TOOS Waddinxveen 11.50 13.30 12.00 36.80
5 Amy Schouten TOOS Waddinxveen 11.10 12.20 12.50 35.80
6 Mirjeta Salihi D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 11.90 12.00 35.60
7 Sanne Slootweg TOOS Waddinxveen 11.70 10.30 12.60 34.60
meisjes pupil 2 D3 brug vloer minitramp
1 Kelly Lim Snel en Lenig, Wassenaar 12.30 14.40 13.00 39.70
2 Lara De Jong TOOS Waddinxveen 12.40 13.90 13.20 39.50
3 Hannah Mak TOOS Waddinxveen 12.80 13.20 13.00 39.00
4 Katelijn van Beusekom D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 13.60 13.40 38.90
5 Clara Serpa TOOS Waddinxveen 12.50 12.80 12.80 38.10
6 Marissa van Haastrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 12.80 12.70 37.90
meisjes pupil 2 D2 brug vloer minitramp
1 Ann Sophie Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 12.60 14.30 13.60 40.50
2 Liv van 't Schip D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 13.60 13.20 39.30
meisjes jeugd R2 brug vloer minitramp
1 Danielle Stapper D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 10.70 12.90 34.60
meisjes jeugd R1 brug vloer minitramp
1 Jessica Bregman gv Tarzan 12.50 12.10 13.20 37.80
2 Charlotte Springvloed gv Tarzan 13.00 12.10 12.50 37.60
3 Marlou Opschoor gv Tarzan 12.20 12.00 13.30 37.50
4 Elize van den Berg gv Tarzan 12.80 11.90 12.30 37.00
5 Jadea Blok gv Tarzan 12.20 11.50 12.60 36.30
6 Alissa Janga gv Tarzan 12.00 10.00 12.90 34.90
meisjes jeugd D4 brug vloer minitramp
1 Kimberly Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 13.00 13.10 38.00
1 Maaike de Mos TOOS Waddinxveen 11.20 13.50 13.30 38.00
2 Imke Meyles TOOS Waddinxveen 10.80 12.20 13.10 36.10
3 Lenneke Zijl TOOS Waddinxveen 11.40 11.10 13.20 35.70
3 Marlou Lankhaar TOOS Waddinxveen 11.00 12.00 12.70 35.70
4 Faiya Wils TOOS Waddinxveen 9.70 13.10 12.00 34.80
5 Hanna den Dekker TOOS Waddinxveen 11.00 11.60 12.00 34.60
6 Lina Verkade L.D.O. stolwijk 9.50 11.60 12.60 33.70
7 Sanne Mastenbroek TOOS Waddinxveen 10.80 10.00 12.50 33.30
meisjes jeugd D3 brug vloer minitramp
1 Thirza Oudenaarden TOOS Waddinxveen 13.40 13.90 13.50 40.80
2 Rosalie Smit TOOS Waddinxveen 13.00 13.90 13.30 40.20
3 Fleur Tokkie TOOS Waddinxveen 11.90 14.10 13.80 39.80
4 Emily Ter Haar Snel en Lenig, Wassenaar 11.20 14.50 13.60 39.30
5 Lisa Winkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 14.10 13.30 39.10
6 Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar 11.20 14.10 13.70 39.00
7 Indy Matze TOOS Waddinxveen 11.50 13.30 13.30 38.10
8 Naomi Verbeek TOOS Waddinxveen 11.00 13.40 13.50 37.90
9 Joy Gravemaker D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 13.30 13.00 37.60
10 Yentl Maurits D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 12.70 13.20 37.50
11 Eva van Baarle D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.70 11.20 12.80 34.70
meisjes jeugd D2 brug vloer minitramp
1 Pascalle Rijnbeek TOOS Waddinxveen 13.50 13.50 13.70 40.70
2 Floortje de Boer D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 14.00 13.40 39.10
3 Isa van Dam D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 14.50 13.70 39.00
4 Céline Hooftman D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 13.30 13.10 38.80
meisjes jeugd D1 brug vloer minitramp
1 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 11.10 13.00 13.50 37.60
jongens 7-9 N21 ringen vloer minitramp
1 Jurre van Ofwegen D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.10 19.20 12.80 49.10
2 Daniel Nieuwenhuis D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.50 17.50 11.90 47.90
3 Jukka Muns D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.20 17.30 11.90 47.40
4 Dean Verveen D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.50 16.60 12.60 46.70
5 Gijs Verveen D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.90 16.50 12.50 45.90
6 Sil van den Bos D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.10 16.60 11.70 45.40
jongens 7-9 N19 ringen vloer minitramp
1 Sven Barhorst D.O.S. Alphen a/d Rijn 19.20 15.70 12.60 47.50
jongens 10-13 N20 ringen vloer minitramp
1 Ruben Vuijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.90 17.60 12.80 49.30
jongens 10-13 N17 ringen vloer minitramp
1 Joris Bloemen D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.10 17.30 13.60 47.00