Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 8 december 2018 - Middag

Meisjes (Jeugd) TF6 sprong brug balk vloer
- Kimberly Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Lena Rademaker D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Aniek Fritz Gymsport Leiden
- Eline Maas Gymsport Leiden
- Nina Blikman Gymsport Leiden
- Veerle Nijessen Gymsport Leiden
- Celine Balemans SKR Katwijk
- Charissa van Duijn SKR Katwijk
- Chímene de Graaf SKR Katwijk
- Evi de Mooij SKR Katwijk
- Ilse Schuitemaker SKR Katwijk
- Joelle Vooijs SKR Katwijk
- Sam van Duin SKR Katwijk
- Sarah Maaskant SKR Katwijk
- Willemijn Krijgsman SKR Katwijk
- Ana-Lucia Kroijmans Snel en Lenig, Wassenaar
- Jet Sollie Snel en Lenig, Wassenaar
- Julia vd Geest Snel en Lenig, Wassenaar
- Laura Westgeest Snel en Lenig, Wassenaar
- Olivia Aerden Snel en Lenig, Wassenaar
- Vera Klein Snel en Lenig, Wassenaar
- Tess Calis De Valken
- Anouk Blonk De Valken
Meisjes (Jeugd) TF4 sprong brug balk vloer
- Céline Hooftman D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Charlotte Kempen D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Floortje de Boer D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Wieneke Visser D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Cheyenna Boedhai DOS Schoonhoven
- Jinte Bootsma DOS Schoonhoven
- Lynn Stolk DOS Schoonhoven
- Nienke Scheper DOS Schoonhoven
- Renske Vellema DOS Schoonhoven
- Vianne Mentjox DOS Schoonhoven
- Britt Onderwater GIOS Noordwijkerhout
- Roos van der Weiden GIOS Noordwijkerhout
- Tess Onderwater GIOS Noordwijkerhout
- Amy Geerlof Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg
- Anna Bosch Gymsport Leiden
- Emma Schumacher Gymsport Leiden
- Salma Ait Ouakasse Gymsport Leiden
- Anne Fleur Andriessen ProPatria
- Atusa Nonahal ProPatria
- Camilla Andour ProPatria
- Catarina Lasschuyt ProPatria
- Eline Andriessen ProPatria
- Marleen Buitelaar ProPatria
- Nouhaila Belahsen ProPatria
- Rosina Kettmann ProPatria
- Roxanna Nonahal ProPatria
- Sanne Ubeday Barrio ProPatria
- Silina Andour ProPatria
- Talitha Hilkhuysen ProPatria
- Amber Brinksma SKR Katwijk
- Dionne van Duijn SKR Katwijk
- Britt Gelderblom TOOS Waddinxveen
- Fleur Tokkie TOOS Waddinxveen
- Indy Matze TOOS Waddinxveen
- Naomi Verbeek TOOS Waddinxveen
- Rosalie Smit TOOS Waddinxveen
- Thirza oudenaarden TOOS Waddinxveen
- Fenna Varkevisser De Valken
- Noa Slootweg De Valken
- Suzanne Lagendijk De Valken
Dames (Senior) TF6 sprong brug balk vloer
- Evelien Roubroeks Hou-Vast Alphen a/d Rijn
- Robine van Diemen Hou-Vast Alphen a/d Rijn
- Judy van Velzen KDO Krimpen
- Mariëlle Kroese Snel en Lenig, Wassenaar
Dames (Senior) TF5 sprong brug balk vloer
- Eloise van Oranje cgv Die Haghe
- Gizem Guler cgv Die Haghe
- Kelly Ram D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Tess Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Fleur Moes DOS Schoonhoven
- Esme Sijtsma Gymsport Leiden
- Chantal Mark Gymsport Leiden
- Ilse Knevel Snel en Lenig, Wassenaar
Dames (Senior) TF4 sprong brug balk vloer
- Marloes van den Boogaardt cgv Die Haghe
- Afke Breukel Gymsport Leiden
- Nathalie Turfboer KDO Krimpen
- Sara van Elsacker KDO Krimpen
- Chinouk Bollen ProPatria
- Lisa van Oort ProPatria
- Marieke Hus SKR Katwijk
- Marit Kraaijenoord SKR Katwijk
- Merel Grimbergen SKR Katwijk
- Stefanie Hennevelt SKR Katwijk
Dames (Senior) TF3 sprong brug balk vloer
- Cansu Jordan cgv Die Haghe
- Renate Dutour Geerling cgv Die Haghe
- Roos Vermeulen cgv Die Haghe
- Isa Baltus cgv Die Haghe
- Dana Steenis D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Femke Klukkert D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Marije Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Christa Overbeek DOS Schoonhoven
- Evi Peters GIOS Noordwijkerhout
- Jet Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout
- Irma van Velzen KDO Krimpen
- Karin Vuijk KDO Krimpen
- Nathalie den Haan KDO Krimpen
- Sarah Heijboer KDO Krimpen
- Denise Zijlstra ProPatria
- Imuee Wammes ProPatria
- Isabel de Groot ProPatria
- Charlotte Krijgsman SKR Katwijk
- Gaya Anderson SKR Katwijk
- Matthea Veldhuijzen O.S.S. Zevenhuizen
Jongens (12-13) N21 sprong brug gelijk ringen vloer
- Max Nabuurs Gymsport Leiden
- Rolf Boddeus Gymsport Leiden
Jongens (12-13) N19 sprong brug gelijk ringen vloer
- Keegan Boutwell R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn
Jongens (12-13) N18 sprong brug gelijk ringen vloer
- Joris Bloemen D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Coert de Heij ProPatria
- Ilias Hamamouche ProPatria
- Kevin van der Linden ProPatria
- Niek Klein ProPatria
Jongens (12-13) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
- Dean Vrijmoed ProPatria
- Nathan Lomans ProPatria
Jongens (12-13) N16 sprong brug gelijk ringen vloer
- Olaf Dumay ProPatria
Jongens (12-13) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
- Finn van Uffelen ProPatria
- Tristen van Biene ProPatria
Jongens (14-15) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
- Gijs Kreb R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn
Jongens (14-15) N16 sprong brug gelijk ringen vloer
- Xander Buijserd DOS Schoonhoven
- Jeydiael Wiesken ProPatria
- Luuk Dumay ProPatria
Jongens (14-15) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
- Dave Jan Smits Schouten ProPatria
- Tycho Kersbergen ProPatria
Heren (16+) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
- Sander den Haan DOS Schoonhoven
Heren (16+) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
- Ingmar van den Broek ProPatria
- Jeevan Bansraj ProPatria
- Willem van Overbeeke ProPatria
Heren (16+) N14 sprong brug gelijk ringen vloer
- Gabriel Lomans ProPatria
Heren (16+) N13 sprong brug gelijk ringen vloer
- Tim van der Scheer ProPatria