Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 8 december 2018 - Middag

Meisjes (Jeugd) TF6 sprong brug balk vloer
1 Willemijn Krijgsman SKR Katwijk 13.50 11.90 12.20 12.50 50.10
2 Lena Rademaker D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 12.60 11.40 12.50 49.40
2 Laura Westgeest Snel en Lenig, Wassenaar 14.10 12.70 10.20 12.40 49.40
2 Tess Calis De Valken 12.50 12.20 12.10 12.60 49.40
3 Anouk Blonk De Valken 13.40 12.00 10.90 12.50 48.80
4 Julia vd Geest Snel en Lenig, Wassenaar 13.20 12.30 10.50 12.40 48.40
5 Vera Klein Snel en Lenig, Wassenaar 12.90 12.60 10.20 12.40 48.10
6 Kimberly Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 11.40 10.80 12.60 47.90
7 Chímene de Graaf SKR Katwijk 13.00 12.40 10.60 11.80 47.80
8 Joelle Vooijs SKR Katwijk 13.10 11.80 10.90 11.80 47.60
9 Ilse Schuitemaker SKR Katwijk 12.90 11.50 11.00 11.50 46.90
10 Aniek Fritz Gymsport Leiden 13.30 11.70 9.80 11.80 46.60
11 Veerle Nijessen Gymsport Leiden 12.50 11.80 10.60 11.50 46.40
12 Nina Blikman Gymsport Leiden 11.00 11.40 11.30 12.10 45.80
13 Evi de Mooij SKR Katwijk 13.60 11.20 10.00 10.90 45.70
14 Eline Maas Gymsport Leiden 12.50 11.60 10.30 10.80 45.20
15 Celine Balemans SKR Katwijk 13.00 9.70 10.60 11.00 44.30
16 Sarah Maaskant SKR Katwijk 13.10 10.80 9.50 10.80 44.20
17 Olivia Aerden Snel en Lenig, Wassenaar 13.10 12.00 6.40 11.80 43.30
18 Charissa van Duijn SKR Katwijk 12.00 10.10 10.30 10.50 42.90
19 Jet Sollie Snel en Lenig, Wassenaar 12.80 12.00 6.00 12.00 42.80
Meisjes (Jeugd) TF4 sprong brug balk vloer
1 Wieneke Visser D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 14.20 11.15 13.50 52.35
2 Emma Schumacher Gymsport Leiden 13.40 13.45 11.95 13.50 52.30
3 Suzanne Lagendijk De Valken 12.90 14.50 11.25 13.50 52.15
4 Salma Ait Ouakasse Gymsport Leiden 13.80 13.85 11.20 12.90 51.75
4 Noa Slootweg De Valken 13.20 14.00 11.25 13.30 51.75
5 Marleen Buitelaar ProPatria 13.20 13.65 12.15 12.60 51.60
6 Thirza oudenaarden TOOS Waddinxveen 13.70 14.15 10.85 12.70 51.40
7 Floortje de Boer D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 13.45 10.10 13.50 50.15
7 Fenna Varkevisser De Valken 13.80 13.80 10.35 12.20 50.15
8 Lynn Stolk DOS Schoonhoven 13.20 13.65 10.85 12.20 49.90
9 Nienke Scheper DOS Schoonhoven 12.90 13.40 10.60 12.90 49.80
10 Roos van der Weiden GIOS Noordwijkerhout 14.00 12.55 10.40 12.80 49.75
11 Rosalie Smit TOOS Waddinxveen 12.60 13.20 11.40 12.40 49.60
12 Anna Bosch Gymsport Leiden 13.20 12.75 9.90 13.20 49.05
13 Britt Onderwater GIOS Noordwijkerhout 13.40 12.75 11.15 11.50 48.80
14 Vianne Mentjox DOS Schoonhoven 12.50 12.55 10.20 12.80 48.05
15 Amber Brinksma SKR Katwijk 13.40 12.20 9.30 13.00 47.90
16 Charlotte Kempen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 11.50 9.90 13.10 47.80
17 Fleur Tokkie TOOS Waddinxveen 12.70 12.20 10.25 12.50 47.65
18 Amy Geerlof Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.00 12.30 9.95 12.30 47.55
19 Sanne Ubeday Barrio ProPatria 13.20 11.85 9.10 12.30 46.45
20 Roxanna Nonahal ProPatria 12.50 12.10 9.15 12.50 46.25
21 Cheyenna Boedhai DOS Schoonhoven 13.30 12.10 8.90 11.90 46.20
22 Eline Andriessen ProPatria 13.50 11.15 9.55 11.70 45.90
22 Rosina Kettmann ProPatria 12.80 12.10 8.90 12.10 45.90
23 Céline Hooftman D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 13.35 6.40 12.60 45.75
24 Tess Onderwater GIOS Noordwijkerhout 12.40 11.70 8.75 12.40 45.25
25 Anne Fleur Andriessen ProPatria 13.50 13.00 7.05 11.50 45.05
26 Naomi Verbeek TOOS Waddinxveen 13.00 12.20 8.05 11.30 44.55
27 Indy Matze TOOS Waddinxveen 12.80 12.05 6.00 12.00 42.85
28 Jinte Bootsma DOS Schoonhoven 12.80 10.80 6.85 11.60 42.05
Dames (Senior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Evelien Roubroeks Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.10 11.30 10.75 11.50 46.65
2 Mariëlle Kroese Snel en Lenig, Wassenaar 12.70 11.10 11.20 11.40 46.40
3 Robine van Diemen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.50 6.90 9.85 7.90 37.15
Dames (Senior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Esme Sijtsma Gymsport Leiden 12.70 12.40 11.50 12.30 48.90
2 Kelly Ram D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 10.70 11.10 13.60 48.80
3 Ilse Knevel Snel en Lenig, Wassenaar 13.60 10.40 12.90 11.05 47.95
4 Tess Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 10.00 11.50 12.80 47.20
5 Chantal Mark Gymsport Leiden 13.70 7.90 11.50 13.30 46.40
6 Eloise van Oranje cgv Die Haghe 13.20 9.00 10.60 13.35 46.15
7 Gizem Guler cgv Die Haghe 13.50 7.50 10.45 12.90 44.35
8 Fleur Moes DOS Schoonhoven 13.70 6.00 10.30 11.15 41.15
Dames (Senior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Nathalie den Haan KDO Krimpen 13.40 13.20 11.90 13.45 51.95
2 Marit Kraaijenoord SKR Katwijk 13.50 13.40 12.25 12.45 51.60
3 Kimberley Hendriks ProPatria 13.60 12.80 10.45 13.55 50.40
4 Stefanie Hennevelt SKR Katwijk 13.50 12.60 10.45 11.65 48.20
5 Marloes van den Boogaardt cgv Die Haghe 13.60 12.20 9.10 12.85 47.75
5 Lisa van Oort ProPatria 13.60 10.50 10.00 13.65 47.75
6 Marieke Hus SKR Katwijk 13.70 10.40 10.85 12.65 47.60
7 Merel Grimbergen SKR Katwijk 13.90 11.00 9.45 12.75 47.10
8 Nathalie Turfboer KDO Krimpen 13.70 11.50 9.95 11.05 46.20
9 Afke Breukel Gymsport Leiden 13.50 10.30 10.15 11.45 45.40
Dames (Senior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Gaya Anderson SKR Katwijk 13.80 13.10 11.80 12.85 51.55
2 Charlotte Krijgsman SKR Katwijk 13.70 13.00 12.40 12.25 51.35
3 Isabel de Groot ProPatria 14.10 12.20 12.55 12.45 51.30
4 Matthea Veldhuijzen O.S.S. Zevenhuizen 14.00 12.30 11.80 13.05 51.15
5 Jet Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 13.90 10.60 12.05 14.20 50.75
6 Dana Steenis D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.80 11.80 11.50 13.30 50.40
7 Denise Zijlstra ProPatria 13.80 12.40 10.95 12.95 50.10
8 Imuee Wammes ProPatria 14.10 12.70 10.20 12.60 49.60
9 Marije Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.80 11.50 10.70 13.35 49.35
10 Femke Klukkert D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.60 12.00 10.90 12.15 48.65
11 Evi Peters GIOS Noordwijkerhout 13.50 12.00 10.45 12.30 48.25
12 Cansu Jordan cgv Die Haghe 13.70 10.10 12.10 12.20 48.10
13 Karin Vuijk KDO Krimpen 13.40 12.60 10.70 11.15 47.85
14 Isa Baltus cgv Die Haghe 13.50 11.40 11.35 11.15 47.40
15 Roos Vermeulen cgv Die Haghe 13.60 9.20 10.00 13.40 46.20
16 Marilene Dijkstra GIOS Noordwijkerhout 14.00 9.50 10.25 10.55 44.30
Jongens (12-13) N19 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Keegan Boutwell R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.00 17.20 13.90 17.20 61.30
Jongens (12-13) N18 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Joris Bloemen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 18.50 17.60 17.00 66.50
2 Max Nabuurs Gymsport Leiden 12.90 16.60 17.10 16.50 63.10
3 Ilias Hamamouche ProPatria 13.50 16.50 16.90 16.00 62.90
4 Coert de Heij ProPatria 12.60 17.20 16.30 16.20 62.30
5 Kevin van der Linden ProPatria 13.80 15.90 9.30 16.50 55.50
Jongens (12-13) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Sem van Opstal ProPatria 14.10 16.60 14.10 18.00 62.80
2 Dean Vrijmoed ProPatria 13.40 16.30 15.90 16.60 62.20
Jongens (12-13) N16 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Olaf Dumay ProPatria 13.90 15.80 17.50 16.00 63.20
Jongens (12-13) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Tristen van Biene ProPatria 13.50 13.20 14.10 13.50 54.30
2 Finn van Uffelen ProPatria 14.10 12.80 13.00 13.70 53.60
Jongens (14-15) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Gijs Kreb R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.80 16.60 13.50 16.50 59.40
Jongens (14-15) N16 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Xander Buijserd DOS Schoonhoven 13.80 16.30 15.60 16.00 61.70
2 Luuk Dumay ProPatria 14.10 16.40 14.50 16.30 61.30
3 Jeydiael Wiesken ProPatria 13.80 15.10 15.20 15.50 59.60
Jongens (14-15) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Dave Jan Smits Schouten ProPatria 13.80 15.70 12.90 14.90 57.30
2 Tycho Kersbergen ProPatria 14.30 12.90 13.00 14.00 54.20
Heren (16+) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Sander den Haan DOS Schoonhoven 13.90 17.40 15.90 16.60 63.80
Heren (16+) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Ingmar van den Broek ProPatria 13.50 13.20 14.40 16.10 57.20
2 Jeevan Bansraj ProPatria 14.00 14.00 14.20 14.50 56.70
3 Willem van Overbeeke ProPatria 13.60 13.10 15.00 14.30 56.00
Heren (16+) N14 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Gabriel Lomans ProPatria 14.20 17.90 13.70 17.60 63.40
Heren (16+) N13 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Tim van der Scheer ProPatria 14.10 16.60 12.00 16.50 59.20