Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 8 december 2018 - Ochtend

Meisjes (Jeugd) TF5 sprong brug balk vloer
- Robin Wagner cgv Die Haghe
- Daisy Koelewijn D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Lisa Winkel D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Parmida Jawanbakhsh D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Sophie van Gennip D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Yentle Maurits D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Angela Snijder DWS
- Feriel Kraiem DWS
- Jennifer van der Meij DWS
- Jill van der Meij DWS
- JJ Haasnoot DWS
- Sennah van Egmond DWS
- Sophie vd Vijver DWS
- Felice Aandewiel Gymsport Leiden
- Joy Louise van Reenen Mobilee
- Indy den Dulk ProPatria
- Zoe Hanselaar ProPatria
- Phileine Terstegen R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn
- Carina den Haan SKR Katwijk
- Elif Homan SKR Katwijk
- Elize Pronk SKR Katwijk
- Josephina van der Plas SKR Katwijk
- Kris Guijt SKR Katwijk
- Emily Ter Haar Snel en Lenig, Wassenaar
- Fleur Matzinger Snel en Lenig, Wassenaar
- Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar
- Lisanne Chen De Valken
- Sophie Intema De Valken
Meisjes (Jeugd) TF3 sprong brug balk vloer
- Isa van Dam D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Nova de Wit D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Dionne Prins DOS Schoonhoven
- Noa-Lie van Teijlingen DOS Schoonhoven
- Nicole Krabben G.V. Slank en Kwiek
- Sanne Barends G.V. Slank en Kwiek
- Demi Halvemaan GIOS Noordwijkerhout
- Nora Kokhuis GIOS Noordwijkerhout
- Tess westerhout GIOS Noordwijkerhout
- Mees Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg
- Norhan Kasmi ProPatria
- Selena v.d. Nouweland ProPatria
- Madeleine Heemskerk SKR Katwijk
- Laura Annema Snel en Lenig, Wassenaar
- Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar
- Pascalle Rijnbeek TOOS Waddinxveen
- Willemijn van der Plas De Valken
Meisjes (Jeugd) TF2 sprong brug balk vloer
- Zara Dankers DOS Schoonhoven
- Febe van Brouwershaven DWS
- Isra Varkevisser DWS
- Marissa Koot DWS
- Naomi Heemskerk DWS
- Sanne Heemskerk DWS
- Yulia Eendebak DWS
- Carmen Kloos SKR Katwijk
Meisjes (Jeugd) TF1 sprong brug balk vloer
- Amélie Koiter DWS
- Dewi van Duijn DWS
- Florentina Ayre DWS
- Gwenn van Duijn DWS
- Laura de Mooij DWS
- Lotte Schreurs DWS
Meisjes (Junior) TF6 sprong brug balk vloer
- Maartje Schop D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Noa Langelaar Hou-Vast Alphen a/d Rijn
- Silke de Boer Hou-Vast Alphen a/d Rijn
- Colinda Romijn Mobilee
- Angela Gerse Snel en Lenig, Wassenaar
- Fé Lien Koot Snel en Lenig, Wassenaar
- Safae el Hammouti Snel en Lenig, Wassenaar
Meisjes (Junior) TF5 sprong brug balk vloer
- Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Maika Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Ferdous KRaiem DWS
- Daphne Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn
- Gadissa Hajjioui Hou-Vast Alphen a/d Rijn
- Marit Slinger Hou-Vast Alphen a/d Rijn
Meisjes (Junior) TF4 sprong brug balk vloer
- Fleur van den Berg cgv Die Haghe
- Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Mayara Zandbergen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg
- Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg
- Sammy Vreedenburgh Hou-Vast Alphen a/d Rijn
- Fleur Ammerlaan ProPatria
- Jaymee Schild ProPatria
- Lisa ter Hoeve ProPatria
- Lisette van Slobbe ProPatria
- Susan van Oort ProPatria
- Anne Hogendoorn SKR Katwijk
- Ruth van den Oever SKR Katwijk
- Suze Rombach De Valken
Meisjes (Junior) TF3 sprong brug balk vloer
- Daphne Lutjenhuis D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Kitty Habraken D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Mienke Lek D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Noëlla Akerboom D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Tamara van Dijk D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Lola Apon DOS Schoonhoven
- Anna Breedeveld G.V. Slank en Kwiek
- Wies Jansen G.V. Slank en Kwiek
- Jacky van Nobelen GIOS Noordwijkerhout
- Marilene Dijkstra GIOS Noordwijkerhout
- Milou vd Berg GIOS Noordwijkerhout
- Sofie Augustinus GIOS Noordwijkerhout
- Suzie Witteman GIOS Noordwijkerhout
- Suzanne de Vlieger Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg
- Rosaly Luu Hou-Vast Alphen a/d Rijn
- Hope Jongejan ProPatria
- Jaydy-Mae Kohler ProPatria
- Malika Bodaan ProPatria
- Merel de Bruijn ProPatria
- Nada Belahsen ProPatria
- Roos D`Ancona ProPatria
- Noa Schoneveld SKR Katwijk
- Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar
- Esmee Kaptein TOOS Waddinxveen
- Racella Schoonderwoerd TOOS Waddinxveen
- Michaela Nikolova De Valken
- Linn Calis De Valken
Meisjes (Junior) TF2 sprong brug balk vloer
- Chayenne Tetteroo Mobilee
- Femke Imthorn SKR Katwijk
- Yvette van de Eijkel SKR Katwijk
Meisjes (Junior) TF1 sprong brug balk vloer
- Amber Dijkstra SKR Katwijk
- Thirza Guijt SKR Katwijk
Dames (Senior) TF2 sprong brug balk vloer
- Lotte van de Brug D.O.S. Alphen a/d Rijn
- Sophie Doggen D.O.S. Alphen a/d Rijn