Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 8 december 2018 - Ochtend

Meisjes (Jeugd) TF5 sprong brug balk vloer
1 Emily Ter Haar Snel en Lenig, Wassenaar 14.00 12.10 12.15 13.50 51.75
2 Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar 13.20 12.60 11.85 13.90 51.55
3 Joy Louise van Reenen Mobilee 12.80 12.90 12.20 13.10 51.00
4 Felice Aandewiel Gymsport Leiden 13.00 12.25 11.85 13.80 50.90
5 Phileine Terstegen R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.60 12.75 12.50 12.90 50.75
6 Zoe Hanselaar ProPatria 13.90 11.80 11.75 13.00 50.45
6 Elif Homan SKR Katwijk 13.60 11.90 12.35 12.60 50.45
7 Sennah van Egmond DWS 13.50 12.40 11.70 12.70 50.30
8 Yentle Maurits D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.80 10.50 12.05 13.40 49.75
9 Kris Guijt SKR Katwijk 13.90 11.55 11.10 12.60 49.15
10 Lisa Winkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 10.85 10.95 13.40 48.50
11 Elize Pronk SKR Katwijk 13.80 12.10 10.10 12.40 48.40
12 Josephina van der Plas SKR Katwijk 13.40 10.20 11.15 13.40 48.15
13 Jill van der Meij DWS 13.10 11.30 10.75 12.60 47.75
14 Sophie Intema De Valken 13.10 11.90 10.00 12.50 47.50
15 Fleur Matzinger Snel en Lenig, Wassenaar 13.10 10.75 10.00 13.60 47.45
16 Robin Wagner cgv Die Haghe 13.00 11.30 10.60 12.50 47.40
17 Indy den Dulk ProPatria 14.20 11.65 7.70 13.40 46.95
18 Carina den Haan SKR Katwijk 12.90 11.30 9.95 12.10 46.25
19 JJ Haasnoot DWS 13.60 11.10 10.40 11.10 46.20
20 Sophie vd Vijver DWS 12.80 10.00 9.75 13.10 45.65
21 Lisanne Chen De Valken 12.80 11.60 9.00 12.00 45.40
22 Parmida Jawanbakhsh D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 10.95 9.60 11.60 45.15
23 Daisy Koelewijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 10.00 9.60 11.90 44.70
24 Angela Snijder DWS 13.20 11.00 9.20 11.00 44.40
25 Sophie van Gennip D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 9.90 9.55 11.60 43.95
26 Jennifer van der Meij DWS 11.40 8.60 7.40 10.30 37.70
27 Feriel Kraiem DWS 12.90 7.80 6.00 10.30 37.00
Meisjes (Jeugd) TF3 sprong brug balk vloer
1 Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar 14.00 14.10 12.25 13.50 53.85
2 Laura Annema Snel en Lenig, Wassenaar 14.20 13.20 11.30 13.10 51.80
3 Nova de Wit D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.30 13.80 10.20 13.20 51.50
4 Nora Kokhuis GIOS Noordwijkerhout 13.70 12.30 12.00 13.30 51.30
5 Isa van Dam D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 14.60 11.65 11.30 51.05
6 Madeleine Heemskerk SKR Katwijk 12.90 13.80 11.65 12.60 50.95
7 Selena v.d. Nouweland ProPatria 13.10 13.10 12.25 12.30 50.75
8 Nicole Krabben G.V. Slank en Kwiek 12.70 14.15 11.00 12.30 50.15
9 Sanne Barends G.V. Slank en Kwiek 13.10 13.30 11.00 12.00 49.40
10 Dionne Prins DOS Schoonhoven 13.90 11.10 11.00 13.00 49.00
11 Norhan Kasmi ProPatria 12.80 11.60 12.00 12.00 48.40
12 Pascalle Rijnbeek TOOS Waddinxveen 13.20 12.05 10.80 11.70 47.75
13 Willemijn van der Plas De Valken 13.60 11.50 9.25 12.90 47.25
14 Demi Halvemaan GIOS Noordwijkerhout 14.10 11.00 8.60 11.60 45.30
15 Tess westerhout GIOS Noordwijkerhout 13.50 11.30 9.05 11.30 45.15
16 Noa-Lie van Teijlingen DOS Schoonhoven 13.40 10.50 12.80 36.70
Meisjes (Jeugd) TF2 sprong brug balk vloer
1 Marissa Koot DWS 13.50 11.70 12.00 13.45 50.65
2 Isra Varkevisser DWS 13.60 11.80 11.45 11.60 48.45
3 Carmen Kloos SKR Katwijk 13.90 10.40 11.90 10.05 46.25
4 Febe van Brouwershaven DWS 13.60 10.80 9.30 9.85 43.55
5 Yulia Eendebak DWS 13.90 9.90 9.85 9.30 42.95
6 Zara Dankers DOS Schoonhoven 13.60 9.00 9.10 11.10 42.80
7 Naomi Heemskerk DWS 14.10 6.20 11.30 9.80 41.40
8 Sanne Heemskerk DWS 13.40 9.40 10.30 7.00 40.10
Meisjes (Jeugd) TF1 sprong brug balk vloer
1 Laura de Mooij DWS 13.80 10.40 12.25 13.15 49.60
2 Florentina Ayre DWS 13.30 9.80 12.95 13.30 49.35
3 Dewi van Duijn DWS 14.00 9.80 12.10 12.45 48.35
4 Gwenn van Duijn DWS 13.60 10.90 11.15 12.30 47.95
5 Amélie Koiter DWS 13.90 11.60 9.85 11.10 46.45
6 Lotte Schreurs DWS 13.30 10.30 9.95 11.00 44.55
Meisjes (Junior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Angela Gerse Snel en Lenig, Wassenaar 13.10 12.60 12.45 11.00 49.15
2 Maartje Schop D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 11.65 11.80 12.20 48.75
3 Safae el Hammouti Snel en Lenig, Wassenaar 12.80 12.00 10.05 11.70 46.55
4 Colinda Romijn Mobilee 12.90 12.60 9.25 11.20 45.95
5 Silke de Boer Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.00 9.45 11.40 11.80 45.65
6 Fé Lien Koot Snel en Lenig, Wassenaar 13.00 8.45 11.50 11.10 44.05
Meisjes (Junior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Daphne Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.30 11.35 12.55 12.90 50.10
2 Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 11.95 11.60 13.10 50.05
3 Gadissa Hajjioui Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.10 12.90 10.55 12.10 48.65
4 Marit Slinger Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.10 12.55 9.85 11.60 47.10
5 Maika Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 11.75 11.75 10.60 47.00
6 Ferdous KRaiem DWS 12.60 8.50 9.60 11.80 42.50
Meisjes (Junior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Anne Hogendoorn SKR Katwijk 13.30 13.95 12.00 13.40 52.65
2 Susan van Oort ProPatria 13.40 13.80 10.90 12.50 50.60
3 Ruth van den Oever SKR Katwijk 13.20 13.50 10.65 13.20 50.55
4 Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 13.35 11.50 12.50 50.45
5 Sammy Vreedenburgh Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.80 13.20 10.35 13.40 49.75
6 Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.90 13.05 9.70 12.10 47.75
7 Mayara Zandbergen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.10 11.70 10.00 12.90 47.70
8 Fleur van den Berg cgv Die Haghe 13.40 13.80 8.35 11.20 46.75
9 Fleur Ammerlaan ProPatria 14.00 13.20 6.60 12.60 46.40
10 Lisa ter Hoeve ProPatria 13.20 11.70 7.15 12.00 44.05
11 Jaymee Schild ProPatria 12.90 11.00 7.80 11.90 43.60
Meisjes (Junior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Wies Jansen G.V. Slank en Kwiek 14.00 12.10 13.05 12.70 51.85
2 Suzanne de Vlieger Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.20 12.00 11.50 12.90 49.60
2 Noa Schoneveld SKR Katwijk 13.50 11.70 11.95 12.45 49.60
2 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 13.30 11.50 11.95 12.85 49.60
3 Rosaly Luu Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.60 11.50 12.40 11.95 49.45
3 Lisette van Slobbe ProPatria 13.70 12.30 10.50 12.95 49.45
4 Lola Apon DOS Schoonhoven 13.60 11.40 12.15 12.15 49.30
5 Esmee Kaptein TOOS Waddinxveen 13.70 12.60 11.65 11.25 49.20
6 Linn Calis De Valken 13.90 11.40 11.00 12.40 48.70
7 Mienke Lek D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 10.70 11.95 12.55 48.50
8 Noëlla Akerboom D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 11.40 12.05 11.10 48.25
9 Racella Schoonderwoerd TOOS Waddinxveen 13.20 11.90 11.45 10.85 47.40
10 Roos D`Ancona ProPatria 13.90 11.70 9.40 11.80 46.80
11 Michaela Nikolova De Valken 13.80 10.50 9.30 12.05 45.65
12 Jaydy-Mae Kohler ProPatria 14.00 11.70 9.75 10.05 45.50
13 Merel de Bruijn ProPatria 13.30 11.60 8.55 11.65 45.10
14 Milou vd Berg GIOS Noordwijkerhout 13.60 11.20 8.80 9.65 43.25
15 Suzie Witteman GIOS Noordwijkerhout 12.50 10.40 11.00 9.15 43.05
16 Tamara van Dijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 10.40 9.95 9.30 42.85
17 Nada Belahsen ProPatria 13.40 11.60 9.55 6.25 40.80
18 Jacky van Nobelen GIOS Noordwijkerhout 13.40 10.00 9.75 6.40 39.55
19 Malika Bodaan ProPatria 13.50 7.40 8.20 6.55 35.65
Meisjes (Junior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Femke Imthorn SKR Katwijk 13.80 11.90 11.75 11.95 49.40
2 Chayenne Tetteroo Mobilee 13.80 11.10 11.35 11.85 48.10
3 Yvette van de Eijkel SKR Katwijk 13.40 11.60 11.65 11.35 48.00
Meisjes (Junior) TF1 sprong brug balk vloer
1 Amber Dijkstra SKR Katwijk 13.80 10.70 11.55 11.85 47.90
2 Thirza Guijt SKR Katwijk 13.70 10.80 11.75 11.35 47.60
Dames (Senior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Lotte van de Brug D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.00 11.00 11.30 10.25 46.55
2 Sophie Doggen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.80 11.30 10.35 9.85 45.30