Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Zoetermeer 9 juni 2018 - Middag

meisjes pupil 1 R2 balk vloer minitramp
1 Rosanne Graveland L.D.O. stolwijk 11.75 11.15 12.30 35.20
meisjes pupil 1 R1 balk vloer minitramp
1 Marllisa Albuquerque De Brito L.D.O. stolwijk 12.45 11.60 13.40 37.45
2 Sofie Blonk L.D.O. stolwijk 11.40 11.05 13.40 35.85
3 Jara Both L.D.O. stolwijk 11.60 10.95 12.50 35.05
4 Ronette Kruijer De Valken 11.80 10.50 12.60 34.90
5 Jasmijn Jongeneel DOS Schoonhoven 11.80 10.55 11.90 34.25
meisjes pupil 1 D4 balk vloer minitramp
1 Marleen van der Kamp De Valken 12.70 13.10 13.10 38.90
2 Anne-Fleur Andriessen ProPatria 12.45 13.35 12.90 38.70
3 Sophieke de Bruin Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.90 13.15 12.50 37.55
4 Yenthe Rietveld Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.15 13.15 13.10 37.40
5 Daniek Sloesarwij Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.95 12.30 12.80 37.05
6 Susanne van der Spek DOS Schoonhoven 11.70 12.20 12.60 36.50
7 Merel den Heeten Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.25 12.70 13.00 35.95
8 Oumnia Rakkaz ProPatria 11.50 11.15 12.90 35.55
9 Isolde de Koster DOS Schoonhoven 11.15 10.60 12.80 34.55
10 Martina Abdinova ProPatria 11.55 10.00 12.90 34.45
11 Chiara Daretta ProPatria 10.00 10.95 12.90 33.85
meisjes pupil 1 D3 balk vloer minitramp
1 Gwen van Melzen ProPatria 13.15 13.40 12.90 39.45
2 Anniek Halfhide ProPatria 12.15 13.85 13.10 39.10
3 Evelien Reenalda Snel en Lenig, Wassenaar 12.15 13.50 13.40 39.05
4 Kelly Lim Snel en Lenig, Wassenaar 12.55 13.20 12.80 38.55
5 Nouhaila Belahoen ProPatria 12.60 12.35 13.50 38.45
6 Fleur Reenalda Snel en Lenig, Wassenaar 12.00 13.00 13.30 38.30
7 Camilla Andour ProPatria 11.95 12.50 13.40 37.85
8 Jasmijn Kraaijesteijn O.S.S. Zevenhuizen 12.55 12.45 12.50 37.50
9 Indy Kerste O.S.S. Zevenhuizen 12.05 11.65 13.40 37.10
10 Lisanne Duijndam ProPatria 11.25 12.40 13.40 37.05
11 Tessa Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.70 12.15 13.10 36.95
12 Maren Wittman Snel en Lenig, Wassenaar 11.70 12.15 13.00 36.85
13 Alana Verkade Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.10 11.20 12.70 36.00
14 Rosina Kettmann ProPatria 7.15 12.60 12.60 32.35
meisjes pupil 1 D2 balk vloer minitramp
1 Joelle Star De Valken 13.95 12.70 14.00 40.65
2 Jada Heemskerk ProPatria 13.05 13.45 13.50 40.00
3 Ann-Sophie Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 13.10 12.60 14.00 39.70
4 Liza van der Kuij DOS Schoonhoven 9.60 12.20 13.30 35.10
meisjes pupil 2 R1 balk vloer minitramp
1 Nicolet Korpershoek De Valken 11.00 12.40 12.50 35.90
2 Marinda van Dijk L.D.O. stolwijk 11.30 11.50 12.60 35.40
meisjes pupil 2 D4 balk vloer minitramp
1 Anouk Blonk De Valken 12.00 12.20 13.60 37.80
2 Tess Calis De Valken 12.35 11.30 12.80 36.45
3 Femke van Vliet G.V. Avanti Voorschoten 10.80 12.40 13.00 36.20
4 Silke Hoexum G.V. Avanti Voorschoten 8.80 12.60 12.90 34.30
5 Olivia van der Windt DOS Schoonhoven 9.50 11.40 12.90 33.80
6 Nina Hoek DOS Schoonhoven 8.50 12.10 12.80 33.40
7 Lucie Zwart DOS Schoonhoven 6.55 11.70 12.20 30.45
meisjes pupil 2 D3 balk vloer minitramp
1 Fleur Hendriks Snel en Lenig, Wassenaar 12.10 13.90 14.20 40.20
2 Noa-Lie van Teijlingen DOS Schoonhoven 12.30 13.40 13.40 39.10
3 Catarina Lasschuyt ProPatria 11.60 13.50 13.30 38.40
4 Selena van den Nouweland ProPatria 13.10 11.40 13.70 38.20
5 Fleur Matzinger Snel en Lenig, Wassenaar 11.00 13.60 13.00 37.60
6 Nienke Scheper DOS Schoonhoven 8.80 13.40 12.80 35.00
7 Roos Messemaker De Valken 9.30 10.10 13.70 33.10
8 Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar 6.30 13.30 13.30 32.90
9 Marleen Buitelaar ProPatria 10.80 8.10 12.70 31.60
10 Cheyenna Boehai DOS Schoonhoven 9.00 10.00 12.30 31.30
11 Noya Fridenson Snel en Lenig, Wassenaar 7.00 10.80 13.40 31.20
12 Atusa Nonahal ProPatria 6.00 11.30 12.50 29.80
13 Jinte Bootsma DOS Schoonhoven 6.00 8.70 12.00 26.70
meisjes pupil 2 D2 balk vloer minitramp
1 Dionne Prins DOS Schoonhoven 13.60 14.00 13.70 41.30
2 Fenna Varkevisser De Valken 12.30 12.90 14.00 39.20
3 Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar 12.10 13.50 13.40 39.00
4 Zara Dankers DOS Schoonhoven 12.00 13.50 12.90 38.40
5 Lynn Stolk DOS Schoonhoven 12.40 13.00 12.80 38.20
6 Suzanne Lagendijk De Valken 10.50 12.10 14.30 36.90
7 Deborah Zoutendijk Snel en Lenig, Wassenaar 6.00 12.50 18.50
meisjes jeugd R1 balk vloer minitramp
1 Allysha Pijman DOS Schoonhoven 12.00 12.30 13.10 37.40
meisjes jeugd D4 balk vloer minitramp
1 Sophie Intema De Valken 10.35 12.20 13.20 35.75
2 Lisanne Chen De Valken 10.60 11.60 12.90 35.10
3 Eline Andriessen ProPatria 7.70 9.80 13.20 30.70
4 Vianne Mentjox DOS Schoonhoven 6.00 11.40 12.90 30.30
meisjes jeugd D3 balk vloer minitramp
1 Willemijn van der Plas De Valken 12.20 13.40 14.20 39.80
2 Lola Apon DOS Schoonhoven 11.80 13.10 13.50 38.40
3 Renske Vellema DOS Schoonhoven 11.70 12.70 12.90 37.30
4 Floortje van der Nagel De Valken 11.45 10.50 13.90 35.85
5 Indy den Dulk ProPatria 11.50 10.20 13.90 35.60
6 Gadissa Hajjioui Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.65 12.90 12.80 35.35
7 Daphne Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.00 12.20 13.40 33.60
8 Silina Andour ProPatria 10.50 9.20 13.30 33.00
8 Sterre Scheepbouwer Snel en Lenig, Wassenaar 7.00 12.90 13.10 33.00
9 Cheyenne Huurman O.S.S. Zevenhuizen 7.80 7.80 13.10 28.70
meisjes jeugd D2 balk vloer minitramp
1 Linn Calis De Valken 10.80 13.50 14.30 38.60
2 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 11.10 13.30 13.90 38.30
3 Norhan Kasmi ProPatria 10.65 12.95 13.40 37.00
4 Rosaly Luu Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.30 12.10 13.40 35.80
5 Britt Visscher Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.80 11.80 13.20 33.80
jongens 7-9 N20 brug gelijk vloer minitramp
1 Max Barends G.V. Slank en Kwiek 16.50 16.50 12.70 45.70
2 Jonah Calis De Valken 14.95 17.00 13.20 45.15
3 Quinten Zwart DOS Schoonhoven 15.80 15.80 12.90 44.50
4 Steijn Groen ProPatria 16.50 15.40 11.60 43.50
5 Thomas Lommerse ProPatria 14.20 13.50 11.40 39.10
6 Jaron Kohler ProPatria 13.00 11.80 12.30 37.10
jongens 7-9 N19 brug gelijk vloer minitramp
1 Tinus Friedhoff G.V. Avanti Voorschoten 17.60 18.00 12.90 48.50
2 Daan de Wit De Valken 15.40 17.20 13.10 45.70
3 Noud v.d. Lee ProPatria 15.40 16.70 13.30 45.40
4 Thijmen Smit ProPatria 16.40 15.50 12.40 44.30
5 Thimo Lommerse ProPatria 15.45 15.70 12.40 43.55
6 Dean Franken ProPatria 13.90 16.00 12.60 42.50
7 Ryan Zancada ProPatria 13.20 17.20 11.90 42.30
8 Diyon Bierhuizen ProPatria 14.10 12.30 12.50 38.90
jongens 7-9 N18 brug gelijk vloer minitramp
1 Chris Lootsma G.V. Slank en Kwiek 16.85 15.70 12.70 45.25
2 Kyan Langeveld ProPatria 14.10 15.60 12.20 41.90
3 Floris Dalebout ProPatria 13.90 14.70 12.40 41.00
jongens 7-9 N16 brug gelijk vloer minitramp
1 Thom Tinga G.V. Slank en Kwiek 18.30 17.50 14.10 49.90
2 Gilliam van Achteren ProPatria 16.00 16.50 13.90 46.40
3 Amrit de Kort ProPatria 13.90 15.50 13.30 42.70
4 Raul Bienvenuto ProPatria 13.90 12.40 12.90 39.20
5 Cas van Uffelen ProPatria 12.60 12.40 13.00 38.00
jongens 10-13 N20 brug gelijk vloer minitramp
1 Ben Hoogvliet G.V. Slank en Kwiek 13.80 13.40 12.40 39.60
jongens 10-13 N19 brug gelijk vloer minitramp
1 Nygel vd Leuv ProPatria 17.20 17.40 13.60 48.20
2 Jayden Musters ProPatria 16.50 17.10 11.90 45.50
3 Jasper Tulkesn G.V. Slank en Kwiek 16.00 15.70 13.52 45.22
4 Yannick Hofman ProPatria 15.60 14.70 12.30 42.60
jongens 10-13 N18 brug gelijk vloer minitramp
1 Niek Klein ProPatria 16.90 16.40 13.90 47.20
2 Zoey Buijserd DOS Schoonhoven 17.05 16.90 13.00 46.95
2 Sam Venselaar ProPatria 16.65 16.70 13.60 46.95
3 Kyano Duurinck ProPatria 15.65 16.00 13.20 44.85
4 Lucas Eversteijn ProPatria 13.55 15.90 13.40 42.85
5 Coert de Heij ProPatria 14.75 16.50 11.50 42.75
6 Jasper van Roest DOS Schoonhoven 14.70 15.00 12.90 42.60
7 Ilias Hamamouche ProPatria 14.35 14.60 13.20 42.15
8 Justin Kroon ProPatria 12.70 15.80 13.20 41.70
9 Luke van der Steen DOS Schoonhoven 13.60 14.60 12.80 41.00
jongens 10-13 N17 brug gelijk vloer minitramp
1 Ben Guldenmund G.V. Slank en Kwiek 17.65 16.40 13.80 47.85
2 Finn van Uffelen ProPatria 15.05 16.60 13.80 45.45
3 Quinten van der Stel ProPatria 15.65 16.80 12.50 44.95
4 Sven Overdevest G.V. Slank en Kwiek 15.50 16.30 13.10 44.90
5 Justin Schook ProPatria 16.20 15.30 13.30 44.80
6 Tristen van Biene ProPatria 14.95 16.00 13.40 44.35
7 Jairo Looije ProPatria 16.00 15.60 12.10 43.70
7 Tristen Jansen ProPatria 15.40 15.00 13.30 43.70
8 Dante Saro ProPatria 13.50 15.40 13.10 42.00
8 Deacon van der Stel ProPatria 14.70 14.40 12.90 42.00
9 Kevin van der Linden ProPatria 13.35 15.00 13.00 41.35
jongens 10-13 N16 brug gelijk vloer minitramp
1 Jesper van Duijn G.V. Slank en Kwiek 13.30 14.50 13.70 41.50
jongens 10-13 N15 brug gelijk vloer minitramp
1 Niek Oliver G.V. Slank en Kwiek 14.70 15.10 13.90 43.70
2 Dylan Hoogewoonink G.V. Slank en Kwiek 14.90 14.50 13.50 42.90
3 Edward Harker G.V. Slank en Kwiek 13.80 13.00 13.70 40.50
jongens 10-13 N13 brug gelijk vloer minitramp
1 Matthias Fransen G.V. Slank en Kwiek 17.10 17.20 14.10 48.40