Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 19 mei 2018 - Middag

meisjes pupil 1 R1 balk vloer minitramp
1 Julia Paardekooper GIOS Noordwijkerhout 12.80 11.50 12.80 37.10
2 Irea Martinez-Rodriquez GIOS Noordwijkerhout 11.90 11.10 12.90 35.90
meisjes pupil 1 D4 balk vloer minitramp
1 Ilse Andriesse Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.80 12.55 11.30 36.65
2 Emma van der Zalm GIOS Noordwijkerhout 10.20 14.00 11.30 35.50
3 Phileine Bennebroek Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.10 11.40 11.00 34.50
4 Quinty van der Kaaij G.V. Slank en Kwiek 12.00 10.20 11.20 33.40
5 Madelief Hogeweg Tumo Moordrecht 12.60 8.75 11.80 33.15
6 Charlotte Wubbe Jahn Hillegom 10.80 10.20 11.10 32.10
7 Donna Helmers Jahn Hillegom 10.00 8.25 10.60 28.85
8 Maud Kluck Jahn Hillegom 8.90 7.50 10.40 26.80
9 Imane Maissa Gymsport Leiden 7.60 6.00 12.10 25.70
10 Minke Cornet Jahn Hillegom 6.00 8.10 10.10 24.20
11 Sofie Wijker Jahn Hillegom 7.60 6.00 10.10 23.70
12 Rosa Neele Gymsport Leiden 6.50 6.00 10.40 22.90
meisjes pupil 1 D3 balk vloer minitramp
1 Nikki van Haaster GIOS Noordwijkerhout 13.40 12.25 11.40 37.05
2 Tess van der Lubbe RETURN Sassenheim 12.80 11.25 12.90 36.95
3 Kelly Lim Snel en Lenig, Wassenaar 12.00 12.80 12.00 36.80
4 Sofie van der Linden Jahn Hillegom 12.70 11.90 11.60 36.20
5 Iris Kuijt Gymsport Leiden 11.60 12.15 12.20 35.95
6 Lynn Arnold GIOS Noordwijkerhout 11.20 12.25 11.80 35.25
7 Rania Bouhamed Gymsport Leiden 10.60 12.10 12.20 34.90
8 Roseanne Boon RETURN Sassenheim 12.80 11.25 10.80 34.85
9 Lotte Brouwer Jahn Hillegom 11.20 12.40 11.20 34.80
10 Maren Wittman Snel en Lenig, Wassenaar 11.30 11.45 12.00 34.75
11 Dena Pennings GIOS Noordwijkerhout 11.70 11.45 11.50 34.65
12 Frederique Malipaard GIOS Noordwijkerhout 12.50 9.80 11.40 33.70
13 Robin Balk RETURN Sassenheim 11.60 10.70 11.10 33.40
14 Sanne Fuchs Gymsport Leiden 9.50 11.95 11.40 32.85
15 Silke Vink RETURN Sassenheim 10.50 10.90 11.10 32.50
16 Elsa Luijer Snel en Lenig, Wassenaar 7.20 12.50 12.60 32.30
17 Nikki Batenburg RETURN Sassenheim 11.00 9.10 12.00 32.10
18 Evi van Giessen Gymsport Leiden 8.10 11.95 12.00 32.05
18 Maaike Loendersloot Gymsport Leiden 10.10 10.85 11.10 32.05
19 Marie Sophie Rademakers Gymsport Leiden 9.70 11.30 10.80 31.80
20 Kris van Rijn RETURN Sassenheim 10.10 10.65 10.60 31.35
21 Rimke Huiskes Gymsport Leiden 9.40 10.90 10.90 31.20
22 Marit Tolk RETURN Sassenheim 10.40 9.10 11.50 31.00
23 Fay paesch RETURN Sassenheim 8.00 10.40 11.60 30.00
24 Nienke Straat Gymsport Leiden 8.20 10.25 11.30 29.75
24 Laura Knetsch RETURN Sassenheim 7.70 10.25 11.80 29.75
25 Leonore van den Berg Gymsport Leiden 9.20 8.75 11.70 29.65
26 Loes Doorn Gymsport Leiden 10.00 11.05 8.00 29.05
27 Helena te Slaa Gymsport Leiden 7.50 10.35 10.80 28.65
28 Kimora Faas Gymsport Leiden 8.50 7.05 11.30 26.85
29 Esmée van der Lans RETURN Sassenheim 7.50 6.00 10.70 24.20
meisjes pupil 1 D2 balk vloer minitramp
1 Ilse van Marwijk G.V. Slank en Kwiek 11.25 12.50 13.00 36.75
2 Ann-Sophie Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 12.55 9.70 13.60 35.85
3 Senna Kulcer Fit Lisse 9.60 10.30 13.20 33.10
4 Isa Franssen Fit Lisse 7.95 11.30 13.40 32.65
5 Frederieke Spruijt G.V. Slank en Kwiek 7.30 13.20 12.10 32.60
meisjes pupil 1 D1 balk vloer minitramp
1 Yally wang RETURN Sassenheim 11.50 12.60 13.40 37.50
2 Jael Ligtenberg Fit Lisse 12.05 10.40 13.00 35.45
3 Doortje Langeveld RETURN Sassenheim 9.90 12.30 12.80 35.00
4 Floor Schouls GIOS Noordwijkerhout 9.95 10.00 13.70 33.65
5 Carlijn Horeman RETURN Sassenheim 7.55 12.00 13.00 32.55
meisjes pupil 2 R1 balk vloer minitramp
1 Evy Vijlbrief Gymsport Leiden 11.50 11.70 12.70 35.90
2 Nina Blikman Gymsport Leiden 11.80 10.90 12.40 35.10
3 Louwis Trouwee Gymsport Leiden 11.10 10.10 12.40 33.60
meisjes pupil 2 D4 balk vloer minitramp
1 Luna van der Velde GIOS Noordwijkerhout 12.30 11.00 12.40 35.70
2 Amy Geerlof Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.60 11.60 12.70 34.90
3 Felice Aandewiel Gymsport Leiden 9.70 12.30 12.80 34.80
4 Laura Groeneweg RETURN Sassenheim 10.90 10.90 12.80 34.60
5 Moira de Poorter Gymsport Leiden 8.90 11.90 12.50 33.30
6 Tess van Loon Gymsport Leiden 9.25 11.10 12.30 32.65
6 Salha koolloos RETURN Sassenheim 8.45 10.90 13.30 32.65
7 Florien Wamerdam GIOS Noordwijkerhout 10.20 9.10 12.50 31.80
8 Evy Koer Jahn Hillegom 8.55 10.70 12.50 31.75
9 Sanne van Vetten Gymsport Leiden 9.85 8.10 12.60 30.55
meisjes pupil 2 D3 balk vloer minitramp
1 Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar 7.50 13.00 13.50 34.00
2 Sanne van der Sanden RETURN Sassenheim 9.80 9.70 13.30 32.80
3 Fleur Matzinger Snel en Lenig, Wassenaar 6.35 12.10 13.00 31.45
4 Noya Fridenson Snel en Lenig, Wassenaar 6.00 11.40 12.20 29.60
5 Jasmijn Geluk Gymsport Leiden 7.55 9.40 12.60 29.55
6 Fay van Nierop Gymsport Leiden 8.60 8.00 12.80 29.40
7 Ruchema Marsman Gymsport Leiden 7.45 9.20 12.40 29.05
7 Rayhana Taraze RETURN Sassenheim 6.45 10.00 12.60 29.05
8 Rose van Haasteren Gymsport Leiden 7.20 7.70 12.30 27.20
meisjes pupil 2 D2 balk vloer minitramp
1 Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar 12.15 13.50 13.80 39.45
2 Noa Weiner Snel en Lenig, Wassenaar 11.45 13.10 13.70 38.25
3 Lara Poort Snel en Lenig, Wassenaar 11.30 12.40 13.50 37.20
4 Bliss Burgerjon RETURN Sassenheim 9.65 13.40 13.30 36.35
5 Mees Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.25 12.90 13.00 36.15
6 Nora Kokhuis GIOS Noordwijkerhout 10.40 11.10 13.00 34.50
7 Lisanne ten Voorde Gymsport Leiden 10.30 9.90 13.10 33.30
8 Maartje de Werker GIOS Noordwijkerhout 6.40 11.20 12.70 30.30
meisjes pupil 2 D1 balk vloer minitramp
1 Nienke van der Zon Fit Lisse 9.35 12.00 13.60 34.95
2 Lynn Castien Fit Lisse 8.50 11.00 13.40 32.90
3 Naomi Smits Fit Lisse 7.90 9.70 13.50 31.10
4 Cayden van Loon RETURN Sassenheim 6.95 10.50 13.50 30.95
meisjes jeugd R1 balk vloer minitramp
1 Dassah Katz Gymsport Leiden 12.10 11.60 13.30 37.00
2 Bente van Akkeren Gymsport Leiden 12.40 11.50 12.70 36.60
2 Svenne den Hartog Gymsport Leiden 11.80 11.30 13.50 36.60
3 Jessica Lisowska Jahn Hillegom 12.50 11.30 12.50 36.30
4 Eline Maas Gymsport Leiden 12.30 11.30 12.60 36.20
5 Jennifer Lisowska Jahn Hillegom 12.10 10.90 11.90 34.90
meisjes jeugd D4 balk vloer minitramp
1 Suzie Witteman GIOS Noordwijkerhout 12.50 12.90 13.20 38.60
2 Tessa van Gijlswijk GIOS Noordwijkerhout 11.50 12.80 13.50 37.80
3 Veerle Nijessen Gymsport Leiden 11.60 12.40 12.50 36.50
4 Noa Toet G.V. Slank en Kwiek 11.00 12.00 13.10 36.10
5 Nikita Hillebrand GIOS Noordwijkerhout 10.20 11.80 13.10 35.10
6 Noa Vletter Gymsport Leiden 10.90 11.50 12.60 35.00
7 Maddy Antonides Gymsport Leiden 10.50 10.20 13.40 34.10
meisjes jeugd D3 balk vloer minitramp
1 Jayla Mettes Jahn Hillegom 12.70 13.60 13.50 39.80
2 Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.10 12.70 13.20 39.00
2 Jet van der Meer RETURN Sassenheim 12.00 13.50 13.50 39.00
3 Salma Ait Ouakasse Gymsport Leiden 11.70 12.90 14.00 38.60
4 Sofie Augustinus GIOS Noordwijkerhout 11.80 13.20 13.20 38.20
5 Lisanne Schep RETURN Sassenheim 11.00 13.10 13.70 37.80
6 Isa van der Geest Gymsport Leiden 11.10 12.50 13.30 36.90
7 Demi Halvemaan GIOS Noordwijkerhout 9.20 13.30 13.70 36.20
8 José Sluis RETURN Sassenheim 9.90 13.00 13.20 36.10
9 Defne Ursan Gymsport Leiden 10.20 12.50 13.30 36.00
9 Beau Staal RETURN Sassenheim 9.90 12.50 13.60 36.00
10 Anna Bosch Gymsport Leiden 9.80 12.70 13.10 35.60
11 Milou van den Berg GIOS Noordwijkerhout 9.00 12.30 13.30 34.60
meisjes jeugd D2 balk vloer minitramp
1 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 12.70 12.80 13.90 39.40
2 Daphne Heemskerk RETURN Sassenheim 11.70 13.10 14.00 38.80
3 Nicole Krabben G.V. Slank en Kwiek 10.90 12.60 14.00 37.50
4 Sanne Barends G.V. Slank en Kwiek 12.20 10.80 13.70 36.70
5 Roos van der Weiden GIOS Noordwijkerhout 10.10 13.10 13.30 36.50
meisjes jeugd D1 balk vloer minitramp
1 Wies Jansen G.V. Slank en Kwiek 10.80 12.60 14.20 37.60
2 britt Koeleman RETURN Sassenheim 10.20 13.00 14.30 37.50
3 Anna Breedeveld G.V. Slank en Kwiek 9.70 12.80 14.40 36.90
4 Sara van Ruiten Fit Lisse 10.90 12.00 13.90 36.80
5 Kiëra de Boom Fit Lisse 6.90 11.70 13.90 32.50
jongens 7-9 N21 brug gelijk vloer minitramp
1 Lars Boeveé Tumo Moordrecht 14.30 14.70 11.00 40.00
jongens 7-9 N20 brug gelijk vloer minitramp
1 Koen van Limpt Gymsport Leiden 17.10 14.70 12.60 44.40
2 Lieuwe Schaake Gymsport Leiden 13.70 14.60 11.80 40.10
3 Erik Selier Gymsport Leiden 13.50 13.10 12.60 39.20
4 Brent de Koning Gymsport Leiden 13.40 13.20 12.40 39.00
jongens 7-9 N19 brug gelijk vloer minitramp
1 Quinn van Noort RETURN Sassenheim 16.40 17.90 13.10 47.40
2 Sebastian Groeneweg RETURN Sassenheim 15.50 16.40 12.00 43.90
jongens 7-9 N18 brug gelijk vloer minitramp
1 Daan Huijts GIOS Noordwijkerhout 17.70 15.60 13.00 46.30
2 Hugo Molenaar Gymsport Leiden 13.60 15.30 12.50 41.40
3 Floris Blaak Gymsport Leiden 15.80 12.00 12.20 40.00
4 Jano Hagen Gymsport Leiden 13.20 14.00 12.40 39.60
5 Fabian Blaak Gymsport Leiden 13.80 13.20 12.20 39.20
jongens 10-13 N20 brug gelijk vloer minitramp
1 Keegan Boutwell R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 18.10 17.40 11.20 46.70
2 Eilija Alikhani Tumo Moordrecht 17.30 15.90 12.10 45.30
3 Ruben van Koevorden Tumo Moordrecht 15.40 15.20 12.60 43.20
jongens 10-13 N19 brug gelijk vloer minitramp
1 Qiunten Stoetman Tumo Moordrecht 18.60 16.80 13.00 48.40
2 Lucas Hogeveen Tumo Moordrecht 13.40 15.60 12.80 41.80
jongens 10-13 N18 brug gelijk vloer minitramp
1 Siebe Miedema Gymsport Leiden 19.30 17.00 12.90 49.20
2 Max Nabuurs Gymsport Leiden 18.20 16.60 12.80 47.60
3 Abel Molenaar Gymsport Leiden 18.90 15.30 13.00 47.20
4 Taro vd Poll GIOS Noordwijkerhout 15.30 16.90 13.30 45.50
5 Gijs Kreb R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 17.20 16.00 12.00 45.20
6 Job van Leeuwen GIOS Noordwijkerhout 17.00 14.50 12.80 44.30
6 Thijs Bos GIOS Noordwijkerhout 15.30 16.20 12.80 44.30
6 Wouter Smit Jahn Hillegom 17.10 15.20 12.00 44.30