Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 30 maart 2013 - middag

Meisjes 10-11 R3 brug vloer minitramp
1 Myrthe van Kuilenburg C.G.V. Jahn Leiden 10.60 9.90 12.90 33.40
2 Silav Fellemiz C.G.V. Jahn Leiden 9.85 8.80 12.30 30.95
Meisjes 10-11 R2 brug vloer minitramp
1 Maud Botermans De Valken 10.95 11.70 12.70 35.35
2 Luna van Schaik GIOS Noordwijkerhout 11.50 10.40 13.20 35.10
3 Jamie Glasbergen De Valken 11.75 10.50 12.30 34.55
4 Britt Muylaert C.G.V. Jahn Leiden 10.85 10.70 12.70 34.25
5 Linda Keulemans C.G.V. Jahn Leiden 11.20 10.20 12.50 33.90
6 Eline de Vilder C.G.V. Jahn Leiden 10.85 10.30 12.70 33.85
7 Jana Hielkema GIOS Noordwijkerhout 9.65 10.80 12.80 33.25
8 Bo van den Berg GIOS Noordwijkerhout 10.60 9.60 12.90 33.10
8 Faye Schouten GIOS Noordwijkerhout 9.30 10.70 13.10 33.10
9 Femke van der Mey GIOS Noordwijkerhout 9.15 11.10 12.60 32.85
10 Nina Bol De Valken 9.80 10.10 12.40 32.30
11 Jaimy van der Pluijm C.G.V. Jahn Leiden 9.30 10.10 12.50 31.90
12 Adriënne van Voorst C.G.V. Jahn Leiden 9.30 9.60 12.80 31.70
13 Annette Versluijs DOS Schoonhoven 9.50 9.80 12.20 31.50
14 Nina Verberne C.G.V. Jahn Leiden 8.95 9.50 12.70 31.15
15 Angeline Klinkhamer C.G.V. Jahn Leiden 8.45 9.70 12.70 30.85
Meisjes 10-11 R1 brug vloer minitramp
1 Fay Tieman DOS Schoonhoven 11.40 10.60 12.90 34.90
2 Tessa Spies C.G.V. Jahn Leiden 11.15 10.50 12.90 34.55
2 lola van den Nieuwendijk GIOS Noordwijkerhout 11.35 10.70 12.50 34.55
3 Emmy Kloet DOS Schoonhoven 10.20 11.60 12.70 34.50
4 Noelle Wessels RETURN Sassenheim 10.85 10.80 12.70 34.35
5 Ilse Munsterman Fit Lisse 10.70 10.70 12.80 34.20
5 Froukje van Eeden GIOS Noordwijkerhout 10.10 11.40 12.70 34.20
6 Kim Loozen C.G.V. Jahn Leiden 11.20 9.90 12.90 34.00
7 Khaoula Ghazal Excelsior Leiden 10.00 10.90 12.70 33.60
8 Brune Kaijzel C.G.V. Jahn Leiden 10.65 9.80 12.70 33.15
9 Britt van Elten GIOS Noordwijkerhout 9.15 11.30 12.40 32.85
10 Anna Willemsen Fit Lisse 9.85 10.00 12.20 32.05
11 Myriam van Giesbergen Fit Lisse 8.55 9.90 12.70 31.15
12 Babet van Andel C.G.V. Jahn Leiden 7.00 10.50 12.70 30.20
13 Kim Taal Excelsior Leiden 6.55 10.10 12.60 29.25
14 Anne Flandrijn C.G.V. Jahn Leiden 6.00 10.40 12.70 29.10
15 Yasmina Harsal Excelsior Leiden 6.20 9.00 12.60 27.80
Meisjes 10-11 N12 brug vloer minitramp
1 Debbi van der Niet GIOS Noordwijkerhout 12.35 12.40 13.30 38.05
2 Sarah van der Poll GIOS Noordwijkerhout 11.60 12.70 13.60 37.90
3 Sanne vd Burg GIOS Noordwijkerhout 12.25 11.40 13.70 37.35
4 Lisanne Kramp C.G.V. Jahn Leiden 11.95 11.45 13.50 36.90
5 Linde Oostendorp DOS Schoonhoven 11.25 11.80 13.80 36.85
6 Natasja Wassnaar GIOS Noordwijkerhout 12.10 11.55 12.70 36.35
7 Sarah de Bruin C.G.V. Jahn Leiden 12.30 10.05 13.50 35.85
8 Indra van den Bergh DOS Schoonhoven 12.50 10.65 12.60 35.75
9 Noa Truijers C.G.V. Jahn Leiden 10.80 11.45 13.40 35.65
10 Amber van der Poll GIOS Noordwijkerhout 9.60 12.35 13.50 35.45
11 Alies van Wee C.G.V. Jahn Leiden 11.10 10.25 13.70 35.05
12 Chiara Gelsumino GIOS Noordwijkerhout 10.45 11.75 12.70 34.90
13 Elise Miedema De Valken 11.55 9.85 13.40 34.80
14 Milou Borret C.G.V. Jahn Leiden 11.55 10.50 12.20 34.25
15 Lisette Heemskerk C.G.V. Jahn Leiden 9.30 11.90 13.00 34.20
16 Robin den Hollander RETURN Sassenheim 11.45 10.15 12.50 34.10
17 Roos Sommer RETURN Sassenheim 10.25 9.10 13.30 32.65
18 Yasmin Massaar C.G.V. Jahn Leiden 8.75 11.15 12.30 32.20
18 Eva Berbee Fit Lisse 11.05 8.95 12.20 32.20
19 Jessica Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 6.30 11.85 13.70 31.85
20 Isabella van Egmond De Valken 9.40 8.30 13.50 31.20
21 Larissa Ruijs De Valken 6.00 11.80 12.90 30.70
22 Eline Wassenaar Fit Lisse 6.60 9.45 12.80 28.85
23 Suzanne v. Loon Fit Lisse 6.90 8.90 12.70 28.50
24 Fenna Hulzenga Fit Lisse 7.75 8.15 12.30 28.20
25 Lotte Voshart Fit Lisse 7.00 8.85 12.30 28.15
26 Julia Zuiderduin Fit Lisse 6.70 9.00 12.40 28.10
27 Nina van der Ploeg RETURN Sassenheim 6.00 8.80 12.70 27.50
Meisjes 10-11 N11 brug vloer minitramp
1 Tiara Juffermans Fit Lisse 12.90 13.30 12.80 39.00
2 Sacha Tahitu GIOS Noordwijkerhout 13.00 13.40 12.50 38.90
3 Lianne Bosch DWS 13.40 12.55 11.90 37.85
4 Xiu Ming Buitenhek C.G.V. Jahn Leiden 13.10 13.40 11.10 37.60
5 Olga van Werkhoven RETURN Sassenheim 12.50 12.90 12.10 37.50
6 Melanie Havenaar Fit Lisse 11.70 13.10 12.40 37.20
7 Lynn Homan GIOS Noordwijkerhout 12.10 13.05 11.20 36.35
8 Sara Quellhorst C.G.V. Jahn Leiden 12.60 12.50 11.20 36.30
9 Roos van der Laan C.G.V. Jahn Leiden 11.70 13.05 11.40 36.15
10 Sharon van der Vlugt Fit Lisse 12.20 11.85 11.30 35.35
11 Eva van Ruiten RETURN Sassenheim 11.00 12.45 11.70 35.15
12 Meave Jongejan RETURN Sassenheim 11.50 12.05 10.70 34.25
13 Mijke Zwetsloot Fit Lisse 11.10 11.85 11.20 34.15
14 Sharon Kroon DWS 10.30 11.60 11.20 33.10
15 Manon v/d Aart Fit Lisse 9.80 11.30 11.20 32.30
16 Liselot van der Weelden RETURN Sassenheim 8.60 11.50 11.70 31.80
17 Babs Kerkvliet RETURN Sassenheim 8.40 12.60 10.30 31.30
18 Avery Heemskerk RETURN Sassenheim 8.40 11.90 10.50 30.80
19 Sacha Kamp RETURN Sassenheim 6.50 12.60 11.00 30.10
20 Merel Ceelie RETURN Sassenheim 7.30 10.95 11.00 29.25
21 Ysabelle Glasbergen Fit Lisse 6.70 10.75 10.40 27.85
22 Femke Freriks Fit Lisse 6.10 10.60 10.80 27.50
Meisjes 10-11 N10 brug vloer minitramp
1 Annabel Hermans RETURN Sassenheim 14.40 13.20 13.40 41.00
2 Noor de Witte RETURN Sassenheim 13.80 13.40 13.00 40.20
3 Angela van Kesteren RETURN Sassenheim 12.80 13.30 13.00 39.10
4 Anne Claire van der Mark DOS Schoonhoven 13.40 12.55 12.70 38.65
5 Amy Eshuis G.V. Slank en Kwiek 14.10 11.80 12.50 38.40
5 Sophie van der Meer RETURN Sassenheim 13.70 12.70 12.00 38.40
6 Charlotte van der Nagel De Valken 13.40 13.00 11.50 37.90
6 Jet Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 12.30 12.90 12.70 37.90
7 Nova van Leeuwen GIOS Noordwijkerhout 12.50 12.80 11.90 37.20
8 Myriam Bierman G.V. Slank en Kwiek 12.60 11.55 12.70 36.85
9 Marit Abeling DOS Schoonhoven 13.40 11.70 11.10 36.20
10 Jolien Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 11.20 12.40 12.50 36.10
11 Jeanine Elshof DOS Schoonhoven 11.70 12.00 12.10 35.80
12 Tessa van der Spoel DOS Schoonhoven 12.60 11.90 11.20 35.70
13 Elise Hogewoning De Valken 12.30 12.10 11.10 35.50
14 Rebecca Bolton G.V. Slank en Kwiek 10.80 12.30 12.10 35.20
15 Rosalie de Ridder GIOS Noordwijkerhout 10.80 12.40 11.70 34.90
16 Lizzy van Beelen GIOS Noordwijkerhout 11.20 11.90 11.70 34.80
17 Nicole de Jong DOS Schoonhoven 11.50 11.30 10.70 33.50
18 Pien Aartman GIOS Noordwijkerhout 10.30 10.90 12.00 33.20
Meisjes 10-11 N9 brug vloer minitramp
1 Baowei Mooren G.V. Slank en Kwiek 13.35 13.50 13.50 40.35
2 Wieke van den Berg DOS Schoonhoven 12.85 13.50 13.00 39.35
3 Bo van Elk Fit Lisse 12.75 12.60 13.20 38.55
4 Nina Lorse DOS Schoonhoven 12.65 12.80 12.70 38.15
5 Tshidi Christie G.V. Slank en Kwiek 11.40 12.95 13.20 37.55
6 Anouk Waasdorp RETURN Sassenheim 11.35 12.75 13.20 37.30
7 Noa Boonstoppel De Valken 11.85 11.70 13.20 36.75
8 Liel Warmerdam Fit Lisse 12.10 11.35 13.00 36.45
9 Sabine Noort De Valken 11.30 11.70 13.40 36.40
10 Nikki Slootweg De Valken 11.70 12.15 12.50 36.35
11 Evi van der Meij De Valken 12.40 12.00 11.90 36.30
12 Danielle Booij Fit Lisse 12.80 11.30 11.70 35.80
13 Beria Karaböcek C.G.V. Jahn Leiden 10.70 13.15 11.70 35.55
14 Anna Spek DOS Schoonhoven 11.60 12.65 10.90 35.15
15 Nova Haasnoot De Valken 10.40 12.20 12.30 34.90
16 Marieke van der Wel De Valken 10.70 11.75 12.20 34.65
17 Melysha den Hertog C.G.V. Jahn Leiden 11.30 9.90 13.20 34.40
18 Femke Pijnacker De Valken 11.00 10.85 12.30 34.15
19 Romy Spaans Fit Lisse 10.70 11.05 11.50 33.25
20 Zoë Piket C.G.V. Jahn Leiden 9.30 11.00 12.50 32.80
Meisjes 10-11 N8 brug vloer minitramp
1 Renee Bomas DOS Schoonhoven 13.40 14.40 13.70 41.50
2 Ylse van der Sloot DOS Schoonhoven 13.65 14.35 12.70 40.70
3 Yasmine Verkade DWS 12.60 13.85 12.90 39.35
3 Amber Gordijn RETURN Sassenheim 12.65 13.60 13.10 39.35
4 Jenaj Huijs DOS Schoonhoven 13.20 13.30 12.50 39.00
5 Jonna van Essen Fit Lisse 12.25 12.40 12.70 37.35
6 Lisa de Nooijer Fit Lisse 11.05 12.55 13.20 36.80
7 Denise Been DOS Schoonhoven 12.00 13.90 9.50 35.40
8 Elisa Bierman Fit Lisse 11.25 11.20 12.30 34.75
9 Lynn Bik C.G.V. Jahn Leiden 7.85 10.60 11.50 29.95
Meisjes 12-13 R2 brug vloer minitramp
1 Marissa Buli C.G.V. Jahn Leiden 9.10 10.80 13.00 32.90
2 Santa Demse C.G.V. Jahn Leiden 8.75 10.50 12.50 31.75
3 Marinka van Voorst C.G.V. Jahn Leiden 8.65 8.90 13.00 30.55
Meisjes 12-13 R1 brug vloer minitramp
1 Nadia Benyaddou Excelsior Leiden 6.00 10.20 12.60 28.80
Meisjes 12-13 N12 brug vloer minitramp
1 Thyrza Haasnoot Fit Lisse 9.00 11.60 12.60 33.20
2 Jet de Haas RETURN Sassenheim 9.20 9.45 12.70 31.35
3 Meike van Velzen C.G.V. Jahn Leiden 7.50 11.65 12.10 31.25
Meisjes 12-13 N11 brug vloer minitramp
1 Fleur Freriks Fit Lisse 12.40 12.75 13.20 38.35
2 Jennifer Hannema DOS Schoonhoven 12.35 12.25 12.40 37.00
3 Michelle Hulsebosch GIOS Noordwijkerhout 10.65 13.10 12.80 36.55
4 Iris Butter GIOS Noordwijkerhout 11.15 12.30 12.90 36.35
5 Pleun Collé RETURN Sassenheim 11.45 12.05 12.60 36.10
6 Victoria Barszczak RETURN Sassenheim 11.90 10.35 13.70 35.95
7 Brechtje van der Zon RETURN Sassenheim 11.30 11.75 12.70 35.75
8 Marissa Smit C.G.V. Jahn Leiden 11.40 11.95 12.30 35.65
9 Kiki Jansen RETURN Sassenheim 6.90 8.85 11.90 27.65
Meisjes 12-13 N10 brug vloer minitramp
1 Lin-Si Bolk RETURN Sassenheim 13.30 12.55 13.00 38.85
2 Maud Hartevelt RETURN Sassenheim 12.80 12.50 13.40 38.70
3 Yara Bouwmeester GIOS Noordwijkerhout 12.30 13.00 12.30 37.60
4 Rosanne Lut GIOS Noordwijkerhout 12.00 12.35 13.00 37.35
5 Iris Knippers GIOS Noordwijkerhout 11.40 12.70 13.20 37.30
6 Mieke Brinkman GIOS Noordwijkerhout 12.00 13.00 11.90 36.90
7 Kylie van der Molen GIOS Noordwijkerhout 11.80 12.40 11.50 35.70
8 Katie Aartman GIOS Noordwijkerhout 9.40 12.00 12.60 34.00
9 Saskia van Loon O.G.A.V. - Oegstgeest 7.80 11.90 11.70 31.40
10 Yke van der Salm O.G.A.V. - Oegstgeest 9.20 10.75 10.80 30.75
Meisjes 12-13 N9 brug vloer minitramp
1 Julinde de Sterke G.V. Slank en Kwiek 11.30 12.90 13.50 37.70
2 Nelleke Cuperus G.V. Slank en Kwiek 11.05 12.45 13.70 37.20
3 Bibi Visser GIOS Noordwijkerhout 10.85 12.50 13.70 37.05
4 Zoë Eshuis G.V. Slank en Kwiek 10.60 12.80 12.90 36.30
5 Christa Overbeek DOS Schoonhoven 10.90 12.35 12.00 35.25
Meisjes 12-13 N8 brug vloer minitramp
1 Puck Eversen DOS Schoonhoven 13.05 13.50 13.10 39.65
2 Celeste Stolk DOS Schoonhoven 12.45 13.50 12.50 38.45
3 Elianne Heemskerk DWS 11.75 13.40 13.20 38.35
4 Britney van Loenen G.V. Slank en Kwiek 12.00 12.90 13.30 38.20
5 Jing van Diemen G.V. Slank en Kwiek 12.10 12.30 13.50 37.90
6 Chelsey Hoogewonink DWS 12.95 12.20 12.70 37.85
7 Yara Lesage DOS Schoonhoven 12.20 11.25 13.50 36.95
8 Cheryl van Beelen De Valken 10.65 12.95 12.20 35.80
Meisjes 12-13 N7 brug vloer minitramp
1 Anouk Grootendorst RETURN Sassenheim 12.60 13.35 13.30 39.25
2 Kyra Monteny RETURN Sassenheim 9.85 13.45 13.50 36.80
3 Dewi van Giezen C.G.V. Jahn Leiden 11.95 10.50 11.90 34.35
Jongens 10-13 N17 rek vloer minitramp
1 Thijn vd Geest GIOS Noordwijkerhout 17.60 17.60 12.50 47.70
2 Lars Mourist GIOS Noordwijkerhout 16.40 17.40 12.90 46.70
Jongens 10-13 N16 rek vloer minitramp
1 Jens van Eeden GIOS Noordwijkerhout 17.85 17.90 12.70 48.45
2 Koen de Ruiten GIOS Noordwijkerhout 18.05 17.30 12.90 48.25
3 Joey Duyve GIOS Noordwijkerhout 17.80 17.20 12.70 47.70
Jongens 10-13 N14 rek vloer minitramp
1 Nils Buitenhek C.G.V. Jahn Leiden 16.75 17.30 13.30 47.35
2 Thijs Molenkamp Excelsior Leiden 16.20 17.20 12.00 45.40
3 Lenne Knol Excelsior Leiden 13.60 15.30 12.20 41.10
Jongens 10-13 N13 rek vloer minitramp
1 Pim Smit GIOS Noordwijkerhout 17.15 18.20 13.20 48.55
2 Toni Coelho GIOS Noordwijkerhout 16.25 18.20 13.30 47.75
3 Annan Verboom Excelsior Leiden 16.75 17.70 12.90 47.35
4 Dennes Loef DOS Schoonhoven 14.50 17.60 12.70 44.80
5 Xander Buijserd DOS Schoonhoven 14.70 17.00 12.70 44.40
6 Kamiel Croonen Excelsior Leiden 14.70 16.60 12.50 43.80
7 Jeannot Duterloo Excelsior Leiden 14.00 16.00 13.00 43.00
Jongens 10-13 N12 rek vloer minitramp
1 Jean-Luc Melet O.G.A.V. - Oegstgeest 15.70 17.00 13.90 46.60
Jongens 10-13 N11 rek vloer minitramp
1 Melchio den Buurman G.V. Slank en Kwiek 18.40 17.50 13.70 49.60
2 Georgie Kontos G.V. Slank en Kwiek 17.55 18.00 13.80 49.35
3 Niels Adolf G.V. Slank en Kwiek 16.25 18.10 14.40 48.75
4 Dinand Bontje Excelsior Leiden 15.30 17.80 13.50 46.60
Jongens 10-13 N10 rek vloer minitramp
1 Frank van Rijn G.V. Slank en Kwiek 15.00 15.30 14.20 44.50
2 Jay Labordus Excelsior Leiden 14.45 13.20 13.30 40.95
Jongens 10-13 N9 rek vloer minitramp
1 Jarien Fokkens G.V. Slank en Kwiek 18.40 16.70 14.00 49.10
2 Jelle Lauf G.V. Slank en Kwiek 18.00 14.80 14.10 46.90
3 Ivo Weidema G.V. Slank en Kwiek 16.15 15.60 14.20 45.95