Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Alphen aan den Rijn 7 april 2018 - Middag

meisjes pupil 1 R2 balk vloer minitramp
1 Inez van Dorp D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 10.80 12.90 36.00
2 Brittney Smit TOOS Waddinxveen 11.70 11.20 12.20 35.10
3 Fenne de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.00 12.40 34.90
4 Tessa van Gulik D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 10.70 11.20 33.00
5 Hajar Hajjioui Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.10 8.50 12.00 32.60
6 Lisa Jane Boxma D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 8.70 12.00 32.00
7 Alyssa van Walraven D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 8.20 11.90 31.70
meisjes pupil 1 R1 balk vloer minitramp
1 Lina Verkade L.D.O. stolwijk 12.10 9.80 13.10 35.00
2 Sanne Slootweg TOOS Waddinxveen 10.80 6.20 13.20 30.20
3 Olivia Sterkenburg TOOS Waddinxveen 11.50 6.00 12.60 30.10
meisjes pupil 1 D4 balk vloer minitramp
1 Liv van 't Schip D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.70 12.00 12.50 37.20
2 Marissa van Haastrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 12.00 12.60 37.10
3 Claire Vermeulen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.70 12.30 13.00 37.00
4 Roos Hartlieb D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 12.00 12.50 36.90
4 Yenthe Rietveld Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.60 12.40 12.90 36.90
5 Ilse Andriesse Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.00 11.30 13.20 36.50
6 Féline Kramer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.70 12.30 12.10 36.10
6 Daniek Sloesarwij Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.30 12.00 12.80 36.10
7 Michelle Quakkelaar D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 11.00 12.90 35.90
8 Phileine Bennebroek Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.30 12.10 12.30 35.70
9 Katelijn van Beusekom D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 11.00 12.70 35.60
10 Daniela van der Berg D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 11.00 12.90 35.50
11 Lotte Debets D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 11.00 12.60 35.20
12 Katja Hoogeloon D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 11.00 12.50 34.80
12 Minke Zwanenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 10.60 12.20 34.80
13 Faya Loef D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 11.30 12.10 34.50
13 Sophieke de Bruijn Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.00 12.10 12.40 34.50
14 Kisa Groenewoud Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.60 11.80 12.80 34.20
15 Oliwia Griffioen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.10 12.30 12.70 34.10
16 Jasmijn Mollema Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.90 11.80 12.60 33.30
meisjes pupil 1 D3 balk vloer minitramp
1 Elsa Luijer Snel en Lenig, Wassenaar 12.80 12.10 13.00 37.90
2 Maren Wittman Snel en Lenig, Wassenaar 11.40 12.70 13.30 37.40
3 Lara de Jong TOOS Waddinxveen 11.50 12.60 12.60 36.70
4 Rania Bouhamed Gymsport Leiden 11.70 11.70 13.10 36.50
5 Iris Kuijt Gymsport Leiden 11.80 11.70 12.70 36.20
6 Aimy van Es TOOS Waddinxveen 10.90 12.20 12.70 35.80
7 Hannah Mak TOOS Waddinxveen 10.70 12.50 12.40 35.60
8 Eva Jongbloed Snel en Lenig, Wassenaar 9.70 12.00 13.20 34.90
9 Kelly Lim Snel en Lenig, Wassenaar 9.90 12.60 12.20 34.70
10 Alana Verkade Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.10 12.40 12.50 33.00
meisjes pupil 1 D2 balk vloer minitramp
1 Ann-Sophie Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 12.10 12.80 13.50 38.40
2 Josephine de Groot Snel en Lenig, Wassenaar 10.30 11.00 13.30 34.60
meisjes pupil 2 R2 balk vloer minitramp
1 Jiska Edel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 9.70 12.20 33.60
meisjes pupil 2 R1 balk vloer minitramp
1 Daphne Braakman D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 11.60 13.10 37.60
2 Sophie van Gennip D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.30 12.80 36.20
3 Lenneke Zijl TOOS Waddinxveen 12.40 9.60 13.40 35.40
4 Vera Prosman L.D.O. stolwijk 11.50 10.00 13.20 34.70
5 Daniëlle Stapper D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 10.40 12.40 33.80
6 Naomi Cocx D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 9.40 12.10 32.80
7 Elena Benders TOOS Waddinxveen 10.50 7.00 13.20 30.70
8 Michelle Oskam Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.80 7.30 12.40 30.50
meisjes pupil 2 D4 balk vloer minitramp
1 Marlou Opschoor TOOS Waddinxveen 12.30 12.10 13.00 37.40
2 Amy Geerlof Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.90 11.80 12.60 37.30
3 Kimberly Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 11.30 13.00 37.10
4 Eke van Hoek TOOS Waddinxveen 11.80 12.30 12.90 37.00
5 Indy Matse TOOS Waddinxveen 11.90 12.50 12.40 36.80
6 Yinthe Jansen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 12.10 12.10 36.20
7 Lisa Winkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 11.50 12.70 36.00
8 Kirsten van Veen D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.60 12.00 13.10 35.70
9 Jada den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 10.90 12.80 35.60
10 Frederiek Verlaan TOOS Waddinxveen 10.20 12.40 12.60 35.20
meisjes pupil 2 D3 balk vloer minitramp
1 Rosalie Smit TOOS Waddinxveen 11.80 11.60 13.70 37.10
2 Thirza Oudenaarden TOOS Waddinxveen 11.10 12.40 13.20 36.70
3 Naomi Verbeek TOOS Waddinxveen 10.90 12.30 13.10 36.30
4 Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar 9.90 12.00 13.00 34.90
meisjes pupil 2 D2 balk vloer minitramp
1 Deborah Zoutendijk Snel en Lenig, Wassenaar 12.40 13.80 13.20 39.40
2 Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar 10.80 13.90 13.60 38.30
3 Mees Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.90 11.30 13.40 36.60
4 Floortje de Boer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.90 11.30 13.20 35.40
5 Lara Poort Snel en Lenig, Wassenaar 11.90 9.10 13.40 34.40
meisjes jeugd R3 balk vloer minitramp
1 Kyra Huiskens L.D.O. stolwijk 11.00 10.60 12.40 34.00
meisjes jeugd R2 balk vloer minitramp
1 Laura Berntsen L.D.O. stolwijk 12.00 9.70 12.40 34.10
meisjes jeugd R1 balk vloer minitramp
1 Lena Rademaker D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.20 12.60 35.90
2 Hinke Beukens Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.10 10.60 12.60 35.30
3 Marije Boer L.D.O. stolwijk 12.20 9.80 13.00 35.00
4 Marieke van Nieuwkoop D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 9.50 12.60 34.10
5 Julia Teunissen TOOS Waddinxveen 11.80 9.00 12.70 33.50
6 Sanne de Waal TOOS Waddinxveen 12.50 6.10 13.10 31.70
meisjes jeugd D4 balk vloer minitramp
1 Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.70 13.50 13.20 37.40
2 Yentle Maurits D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 12.40 12.80 37.10
3 Emily Ter Haar Snel en Lenig, Wassenaar 12.00 12.50 12.50 37.00
4 Eline Simons D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 12.50 12.80 36.90
5 Charlotte Kempen D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.60 13.00 13.20 35.80
5 Lotte Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 12.00 12.50 35.80
6 Yara Kersbulck Gymsport Leiden 8.80 11.40 12.20 32.40
meisjes jeugd D3 balk vloer minitramp
1 Floortje Matthee D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 13.30 14.00 39.30
2 Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.70 13.40 13.30 37.40
3 Salma ait Oua Kasse Gymsport Leiden 12.60 10.70 14.00 37.30
4 Isa van Dam D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 12.40 13.70 36.10
4 Sammy Vreedeburgh Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.30 11.60 13.20 36.10
5 Daphne Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.30 11.40 13.30 36.00
6 Anna Bosch Gymsport Leiden 10.50 11.10 13.30 34.90
7 Tamara van Dijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.10 10.30 13.90 34.30
8 Gadissa Hajjioui Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.60 10.60 12.90 34.10
9 Lina Ouaamari D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 8.80 13.10 32.20
meisjes jeugd D2 balk vloer minitramp
1 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 11.50 13.50 13.70 38.70
2 Daphne Lutjenhuis D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 11.70 13.30 37.90
3 Rosaly Luu Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.10 11.80 13.50 36.40
4 Cheyenne van der Zee D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 8.30 13.10 31.60
jongens 7-9 N21 brug gelijk vloer minitramp
1 Sven Barhorst D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 17.20 11.20 45.60
2 Jayden Vondeling D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.80 15.20 10.50 41.50
3 Jair Roos D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.20 14.70 10.90 40.80
4 Ricco Ruygrok D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.10 15.10 10.30 40.50
5 Luuk van der Steen D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.80 13.80 9.70 39.30
jongens 7-9 N20 brug gelijk vloer minitramp
1 Ingmar de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.90 15.40 11.30 42.60
jongens 7-9 N19 brug gelijk vloer minitramp
1 Evan den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.60 15.80 12.60 47.00
2 Jurre Jongeneel Velocitas Gouda 16.30 17.90 12.20 46.40
3 Daan Oostra Velocitas Gouda 17.00 16.30 12.00 45.30
4 Samuel Geluk Velocitas Gouda 16.30 16.80 12.00 45.10
jongens 7-9 N18 brug gelijk vloer minitramp
1 Jim van Bekkum D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.10 16.20 12.50 46.80
2 Thomas Cocx D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.90 16.10 11.90 45.90
3 Micha Debets D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.90 16.40 12.20 45.50
4 Tijmen den Boer Velocitas Gouda 16.80 16.20 11.50 44.50
5 Javi Haouach Velocitas Gouda 15.50 16.30 11.60 43.40
jongens 10-13 N20 brug gelijk vloer minitramp
1 Lucas van der Meer D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.80 17.30 12.10 47.20
2 Maarten Meerloo D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.40 17.50 11.00 45.90
3 Ruben Vuyk D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 16.40 11.60 45.20
4 Jim de Vries D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.00 17.20 11.40 44.60
5 Max Rensink D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.70 15.40 11.90 43.00
jongens 10-13 N18 brug gelijk vloer minitramp
1 Tim van Bree Velocitas Gouda 16.80 17.10 11.80 45.70
2 Sam Meijerink Velocitas Gouda 16.70 16.70 11.80 45.20
3 Joris Bloemen D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.90 15.70 12.90 44.50
4 Quinten v/d Hoeven Velocitas Gouda 16.50 16.90 10.90 44.30
5 Thomas den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.40 15.80 12.60 43.80
6 Kevin Vink Velocitas Gouda 16.00 16.00 10.80 42.80
7 Timo v/d Spek Velocitas Gouda 15.20 15.10 11.50 41.80
jongens 10-13 N17 brug gelijk vloer minitramp
1 Levi de Wit D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.40 16.50 12.60 46.50
2 Nick Bots D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.50 15.40 12.40 44.30
jongens 10-13 N16 brug gelijk vloer minitramp
1 Rens v/d Bas Velocitas Gouda 15.50 16.90 12.60 45.00