Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Alphen aan den Rijn 7 april 2018 - Ochtend

meisjes 7 R2 balk vloer minitramp
1 Fien Reedijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.80 12.60 35.90
2 Maud Bink Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.25 10.80 12.80 33.85
3 Liz Peters D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.25 11.30 12.00 33.55
4 Joa van Kempen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.75 9.80 12.80 33.35
5 Lina Romijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.75 9.50 12.20 32.45
6 Joly van Swieten D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.75 9.50 11.70 31.95
7 Alisha Stenssen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.50 7.80 12.40 31.70
8 Louisza Girigorie D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.75 7.10 12.90 30.75
9 Liv van Buuren D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.50 9.10 11.90 29.50
10 Fabiana Stigter D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.50 8.70 10.20 29.40
11 Fleur Buitenhuis D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.00 8.90 12.20 29.10
11 Isis Montilla van der Zee D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.50 8.30 11.30 29.10
12 Sophie van Schaik D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 7.00 11.90 28.90
13 Nikki Leugering D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.75 8.10 12.00 28.85
14 Lindsey van der Klugt Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.50 7.40 12.90 28.80
15 Elize Maksutaj D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 6.30 11.30 28.60
16 Fenne Roobol TOOS Waddinxveen 8.50 7.90 11.40 27.80
17 Jolie van Ark Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.75 6.80 11.20 27.75
18 Freya Angenent D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.50 6.60 10.90 27.00
meisjes 8 R2 balk vloer minitramp
1 Jumana Houssini D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 12.30 12.50 36.90
2 Fleur Lardee Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.90 11.80 13.00 36.70
3 Lindsey van Dam D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 12.20 12.30 36.60
4 Christie van Vegten D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 11.50 12.50 36.40
5 Tayla Driessen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 12.10 12.10 36.30
5 Vicky Hompe D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 11.90 12.50 36.30
5 Isa Houppermans Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.20 11.60 12.50 36.30
5 Damany van den Berg Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.10 11.60 12.60 36.30
6 Myla Duiker D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 11.30 12.90 36.10
6 Rosalie Kramer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.10 11.30 12.70 36.10
7 Zoë Korte D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 11.90 12.20 35.90
8 Fleur Kraay D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 11.80 12.50 35.70
8 Carmen van den Berg Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.50 12.20 12.00 35.70
9 Romie van Capel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.50 12.50 35.50
9 Yaëlla de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.60 12.40 35.50
10 Mirte Wattel TOOS Waddinxveen 11.90 10.40 12.80 35.10
11 Danique Strijker D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.50 12.00 35.00
11 Iris van Hooije D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 11.90 11.90 35.00
11 Yasmin Yeni D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.50 12.10 12.40 35.00
12 Veronique Alfors D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 12.10 11.40 34.90
13 Ninthe Verdoorn D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 11.30 12.00 34.70
14 Julia van der Berg D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 11.50 12.10 34.60
14 Amina Zeilstra TOOS Waddinxveen 11.50 11.00 12.10 34.60
15 Riëtte Oudenaarden TOOS Waddinxveen 10.90 10.70 12.90 34.50
16 Lydia Adriaanse Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.90 10.70 11.70 34.30
17 Floor van Berkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 10.60 11.90 34.10
17 Iris Schuller D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 11.20 11.80 34.10
17 Linde Zuijdendorp D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 10.30 12.00 34.10
18 Veerle José van Weerdhuizen D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.70 11.00 12.30 34.00
19 Roos Mollema Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.10 10.60 12.20 33.90
20 Rebecca Ouwerkerk Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.50 10.10 12.20 33.80
21 Iris Latupeirissa D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.90 11.30 12.00 33.20
22 Kyra van Dam D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 10.50 12.20 33.10
22 Rosa Griffioen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 10.60 11.40 33.10
23 Isa Zoutman D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 9.50 12.20 32.90
24 Elize Looijestijn TOOS Waddinxveen 10.80 10.10 11.90 32.80
25 Sanne Kooistra D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 10.20 11.20 32.50
26 Quintu Resoort TOOS Waddinxveen 10.70 9.30 12.40 32.40
27 Dina Amkoum Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.30 9.50 12.40 32.20
28 Sarah Ishak D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.10 9.10 12.30 31.50
29 Jazlyn Noordermeer D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 8.80 11.50 30.10
30 Senna Noordermeer D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.80 9.50 11.20 29.50
meisjes 9 R2 balk vloer minitramp
1 Marinda van Dijk L.D.O. stolwijk 12.20 11.90 12.30 36.40
2 Lieke van der Draai TOOS Waddinxveen 11.90 11.50 12.40 35.80
3 Ava Fortgens D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 12.00 12.30 35.70
3 Marjolein Buuts TOOS Waddinxveen 12.20 11.50 12.00 35.70
4 Leanne Vonkeman TOOS Waddinxveen 11.30 11.70 12.40 35.40
5 Demi Daouairi D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 11.70 12.20 35.20
6 Jenna Elgalbzori D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 11.40 11.70 34.90
6 Lisa Bekkum TOOS Waddinxveen 11.70 11.30 11.90 34.90
7 Hansje Kort D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 11.40 12.00 34.80
7 Maryam Guennaoui D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 11.80 11.20 34.80
8 Jouhaina Ouladlghars D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 11.30 11.50 34.60
8 Shayenna Teunisse D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 11.50 11.50 34.60
9 Vlinder Hogerwerf D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 11.40 11.80 34.40
10 Margot van Schie D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.30 11.50 34.30
10 Tamarin Grunewald TOOS Waddinxveen 11.40 11.20 11.70 34.30
11 Nadia Geersen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 11.20 11.40 34.20
11 Lisanne Lansbergen TOOS Waddinxveen 11.20 11.00 12.00 34.20
12 Fenne van Leeuwen TOOS Waddinxveen 11.00 10.60 12.30 33.90
13 Raya Visnudatt D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 10.70 11.90 33.80
14 Shiloh Noordermeer D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 11.10 11.40 33.70
14 Tamar in 't Hof TOOS Waddinxveen 11.20 11.40 11.10 33.70
15 Isabella de Grauw D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 10.70 11.70 33.60
15 Jill Hollem D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 10.80 11.70 33.60
15 Isis van de Vlugt TOOS Waddinxveen 10.90 10.80 11.90 33.60
16 Sofie van de Heg TOOS Waddinxveen 11.30 11.30 10.90 33.50
17 Gabi Majrowska TOOS Waddinxveen 11.10 10.80 11.30 33.20
18 Tessa Bunt D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 11.00 10.90 33.10
19 Femke van Schoonhoven TOOS Waddinxveen 11.10 9.90 11.80 32.80
20 Iris vd Krans TOOS Waddinxveen 10.40 10.50 10.80 31.70
21 Kim Dalmolen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.60 10.20 10.40 31.20
22 Inaya El Ousrouti D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.50 10.20 10.00 30.70
meisjes instap R3 balk vloer minitramp
1 Lindsey Hendriksen TOOS Waddinxveen 11.50 11.50 12.10 35.10
2 Amira Ben Abou TOOS Waddinxveen 11.50 10.30 12.60 34.40
2 Fleur van Dalm TOOS Waddinxveen 11.00 10.80 12.60 34.40
3 Rhodee Estveldt TOOS Waddinxveen 11.00 10.20 13.10 34.30
4 Xanthe Jansen L.D.O. stolwijk 11.00 10.00 12.80 33.80
5 Tjiske van Hoek TOOS Waddinxveen 11.75 10.30 11.50 33.55
6 Yente Dekker TOOS Waddinxveen 9.50 11.60 12.40 33.50
7 Denise Olsthoorn TOOS Waddinxveen 10.25 10.10 13.10 33.45
8 Jackie Groenendijk TOOS Waddinxveen 10.25 9.90 13.00 33.15
9 Noortje Stolk TOOS Waddinxveen 10.50 10.20 12.40 33.10
10 Nora Tetteroo TOOS Waddinxveen 10.25 10.10 12.30 32.65
11 Faith Bregman TOOS Waddinxveen 9.00 10.50 12.90 32.40
12 Sophie Leune L.D.O. stolwijk 9.75 9.60 12.90 32.25
13 Davine Bakhuijzen TOOS Waddinxveen 10.00 9.90 12.30 32.20
14 Yinthe Verweij TOOS Waddinxveen 10.25 9.80 12.10 32.15
15 Sanne van Mullem TOOS Waddinxveen 10.00 10.10 12.00 32.10
16 Evie van der Monde Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.50 10.00 13.10 31.60
17 Sanne van Willigen TOOS Waddinxveen 9.50 8.80 12.90 31.20
18 Mirthe van der Hoog L.D.O. stolwijk 10.00 8.70 12.30 31.00
19 Fleur van Bekkum TOOS Waddinxveen 10.00 8.60 12.10 30.70
20 Joanne Bok TOOS Waddinxveen 9.75 8.60 12.30 30.65
21 Nikola Mikos TOOS Waddinxveen 9.00 8.90 12.40 30.30
21 Sophie van Doorn TOOS Waddinxveen 9.50 8.70 12.10 30.30
22 Dewi Trouwee Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 9.00 8.30 12.90 30.20
23 Floortje Kolster L.D.O. stolwijk 10.25 8.30 11.20 29.75
24 Danique Schuite TOOS Waddinxveen 8.50 10.10 11.00 29.60
25 Lieke Barten Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.00 9.50 10.60 29.10
26 Karina Zaloga TOOS Waddinxveen 8.00 8.80 11.80 28.60
27 Merel vd Krans TOOS Waddinxveen 7.75 9.00 11.80 28.55
28 Nikki van de Zeeuw TOOS Waddinxveen 7.50 8.70 12.20 28.40
29 Fenna Rijnsburger Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.00 8.90 11.30 28.20
30 Jocelyn de Lange Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.00 7.50 12.20 27.70
31 Elizabeth van Zeelst TOOS Waddinxveen 8.50 8.10 10.00 26.60
32 Nora Dalmolen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 7.00 6.70 10.80 24.50
32 Nikki van Luxemburg TOOS Waddinxveen 8.00 6.30 10.20 24.50
meisjes instap D3 balk vloer minitramp
1 Laurence Verweij Snel en Lenig, Wassenaar 12.70 11.80 11.80 36.30
2 Lise Bol D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 12.10 12.10 36.20
3 Roosje Bronsgeest Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.60 11.70 11.80 36.10
4 Marlies Kronenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 11.80 12.10 35.90
5 Tess van Berkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 11.60 11.90 35.80
5 Emma Gleeson Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.30 11.80 11.70 35.80
6 Marllisa Albuquerque De Brito L.D.O. stolwijk 12.60 11.20 11.90 35.70
7 Angelina Dalhaus Gymsport Leiden 12.50 11.00 12.00 35.50
8 Floreline Roest Snel en Lenig, Wassenaar 12.10 11.70 11.60 35.40
9 Yinthe van der Molen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 11.20 11.60 35.20
9 Zara Wolf Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.00 11.30 11.90 35.20
10 Evelien Stapper D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 11.40 11.80 35.10
11 Lise de Kruijf D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 11.40 11.70 35.00
12 Annika Helder D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 11.50 11.60 34.90
12 Evy Frankenhuizen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 11.30 11.60 34.90
13 Elise Linterman Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.40 11.40 11.90 34.70
14 Sanne van Beest D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 11.20 11.40 34.60
14 Sara Vermeer D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.70 11.40 34.60
15 Sofie Blonk L.D.O. stolwijk 11.40 11.30 11.80 34.50
16 Yosha Fokker Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.40 11.10 11.80 34.30
16 Milou van Egmond Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.70 11.60 11.00 34.30
17 Faye Snippe Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.70 11.90 11.50 34.10
18 Aya Chemlak D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 10.90 11.00 34.00
19 Aimée Vogel L.D.O. stolwijk 11.10 11.00 11.70 33.80
20 Tessa de Goede D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 10.70 11.30 33.50
21 Nihad Marjani D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 10.60 10.90 33.00
meisjes instap D2 balk vloer minitramp
1 Lotus van Herpen TOOS Waddinxveen 11.60 13.80 13.00 38.40
2 Nikita de Heer TOOS Waddinxveen 11.20 14.00 13.10 38.30
3 Leilah Krijnen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 12.30 12.70 37.00
4 Noa Heikens TOOS Waddinxveen 10.90 13.40 12.50 36.80
5 Lotte Kraaij D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 12.00 12.80 36.60
6 Eleftheria Papadopoulou D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 13.00 12.70 36.00
6 Lucy de Jong Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.10 11.70 13.20 36.00
7 Eva Verwey TOOS Waddinxveen 10.10 12.90 12.70 35.70
8 Deviënne Hoefnagel D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.00 12.60 12.50 34.10
9 Elin van Papendrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.60 10.80 12.50 33.90
10 Jory Leget D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 10.10 12.20 32.70
11 Kirsten van Rooijen TOOS Waddinxveen 10.50 6.00 12.10 28.60
meisjes instap D1 balk vloer minitramp
1 Gwen Zeilstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 12.90 12.70 37.60
2 Phileine van Heumen D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.50 12.80 13.00 35.30