Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 9 december 2017 - Middag

Meisjes (Jeugd) TF6 sprong brug balk vloer
1 Felice Aandewiel Gymsport Leiden 13.20 12.00 11.80 14.00 51.00
2 Daphne Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.20 10.90 12.30 14.40 50.80
3 Lisanne Chen De Valken 12.60 10.80 12.70 14.10 50.20
4 Sophie Intema De Valken 13.50 11.20 12.30 13.10 50.10
5 Gadissa Hajjioui Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.10 9.00 11.70 14.30 46.10
6 Noortje van der Pijl Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.90 8.40 11.00 12.80 45.10
7 Dassah Katz Gymsport Leiden 12.20 9.30 10.20 12.50 44.20
8 Esmee Andriessen TurnAround 12.00 9.10 10.20 12.20 43.50
9 Benthe van Akkeren Gymsport Leiden 12.70 9.40 9.40 11.60 43.10
10 Eline Maas Gymsport Leiden 12.80 10.00 8.00 11.00 41.80
Meisjes (Jeugd) TF5 sprong brug balk vloer
1 Annabel Alblas De Valken 13.45 13.30 10.70 13.70 51.15
2 Salma ait Oua Kasse Gymsport Leiden 13.70 13.30 9.60 13.70 50.30
3 Anna Bosch Gymsport Leiden 13.20 12.00 9.25 13.00 47.45
4 Floortje van der Nagel De Valken 13.25 11.40 10.80 10.80 46.25
4 Defne Ursan Gymsport Leiden 13.00 11.90 8.50 12.85 46.25
5 Loïs-Eljada Looren De Jong Tumo Moordrecht 13.15 9.40 8.60 14.00 45.15
6 Nikita Hillebrand GIOS Noordwijkerhout 12.15 10.80 5.80 11.00 39.75
Meisjes (Jeugd) TF2 sprong brug balk vloer
1 Thirza Guijt SKR Katwijk 13.90 12.85 12.30 9.60 48.65
2 Amber Dijkstra SKR Katwijk 14.00 12.90 10.80 10.70 48.40
3 Eveline Peerdeman ProPatria 13.90 11.60 4.40 9.70 39.60
4 Jaydy-Mae Kohler ProPatria 13.80 7.70 4.15 8.50 34.15
Meisjes (Junior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Roos van Solinge dos noordwijk 13.35 10.80 13.00 13.80 50.95
2 Marit Slinger Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.10 12.40 10.70 13.90 49.10
3 Jennifer van Turenhout Mobilee 13.10 9.80 11.70 14.00 48.60
4 Nuria Levenbach cgv Die Haghe 13.30 9.70 11.20 12.90 47.10
Meisjes (Junior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Nina Hagoort Mobilee 13.00 13.40 11.05 13.20 50.65
2 Suze Rombach De Valken 12.85 12.20 10.00 12.50 47.55
3 Mayte Luttge dos noordwijk 12.70 10.60 9.25 14.50 47.05
4 Isa Huisman cgv Die Haghe 13.25 10.40 10.60 12.00 46.25
5 Anouk de Vries TurnAround 12.70 11.60 7.00 13.60 44.90
5 Dalena Alblas TurnAround 11.35 11.80 9.35 12.40 44.90
6 Mariëlle Kroese Snel en Lenig, Wassenaar 11.90 11.40 9.35 11.80 44.45
7 Indy Volkerijk dos noordwijk 13.00 10.60 6.85 13.10 43.55
8 Safae el Hammouti Snel en Lenig, Wassenaar 13.35 11.10 6.40 10.00 40.85
9 Amber Aartman GIOS Noordwijkerhout 12.20 9.60 7.70 11.00 40.50
Meisjes (Junior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Sanne Bolleboom DEO Nootdorp 13.80 13.35 10.60 11.60 49.35
2 Sabrina Heijne DEO Nootdorp 13.50 12.60 9.10 9.70 44.90
3 Julie Schollaart DEO Nootdorp 13.60 10.90 8.45 8.60 41.55
4 Rebecca van Zeijl DEO Nootdorp 13.60 8.05 8.70 8.00 38.35
5 Tegan Worobel G.V. Slank en Kwiek 13.60 7.00 9.65 7.90 38.15
Meisjes (Junior) TF1 sprong brug balk vloer
1 Isabeau Rikkoert DEO Nootdorp 14.00 10.90 10.10 12.70 47.70
2 Anne Dille DEO Nootdorp 14.10 11.85 10.80 10.40 47.15
3 Luna Kwint DEO Nootdorp 13.80 10.75 10.75 9.50 44.80
Dames (Senior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Nienke Ybema TurnAround 13.50 10.70 11.30 13.40 48.90
2 Sarah Verhoef Tumo Moordrecht 12.10 10.70 12.50 13.20 48.50
3 Jode Tamerus TOOS Waddinxveen 13.10 10.00 10.60 9.90 43.60
Dames (Senior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Vivian Spoor Tumo Moordrecht 13.90 14.30 10.85 14.25 53.30
2 Esme Sijtsma Gymsport Leiden 12.70 13.10 10.60 13.00 49.40
3 Ingrid Hut Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.15 12.90 9.45 12.80 48.30
4 Evelien Roubroeks Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.70 12.10 8.60 11.95 44.35
Dames (Senior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Demi Kooman DEO Nootdorp 13.70 11.65 11.25 7.50 44.10
Dames (Senior) TF1 sprong brug balk vloer
1 Baowei Mooren G.V. Slank en Kwiek 13.90 12.65 10.95 11.20 48.70
Jongens (12-13) N11 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Julian Kettmann ProPatria 13.50 16.45 15.65 16.80 62.40
2 Sem van Opstal ProPatria 13.30 16.00 12.70 15.80 57.80
Jongens (12-13) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Olaf Dumay ProPatria 13.80 12.95 15.00 15.30 57.05
2 Jeydiael Wiesken ProPatria 13.60 13.05 13.30 14.70 54.65
Jongens (14-15) N11 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Sander den Haan DOS Schoonhoven 13.80 15.80 17.10 15.80 62.50
Jongens (14-15) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Dave Smits Schouten ProPatria 13.90 16.00 14.80 15.20 59.90
2 Ingmar v.d. Broek ProPatria 13.50 14.00 15.80 14.10 57.40
3 Xander Buijserd DOS Schoonhoven 13.60 13.20 14.45 15.20 56.45
4 Luuk Dumay ProPatria 13.70 12.20 14.50 14.20 54.60
5 Mark van der Horst DOS Schoonhoven 13.50 13.80 12.40 14.40 54.10
Heren (16+) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Jeevan Bansraj ProPatria 13.70 13.80 15.80 17.00 60.30
2 Willem van Overbeeke ProPatria 13.90 12.55 15.20 14.00 55.65
Heren (16+) N9 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Gabriel Lomans ProPatria 13.80 17.05 14.35 17.50 62.70
2 Bjorn Peperzak ProPatria 13.90 15.35 15.90 13.90 59.05
3 Carthago Vlug TurnAround 14.00 14.75 15.70 14.00 58.45
Heren (16+) N7 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Tim v.d. Scheer ProPatria 14.10 15.10 14.50 15.10 58.80