Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 9 december 2017 - Ochtend

Meisjes (Jeugd) TF4 sprong brug balk vloer
1 Rosaly Luu Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.25 12.50 11.65 13.80 51.20
2 Willemijn van der Plas De Valken 13.35 13.95 9.45 13.85 50.60
3 Jasmin Silva Freitas TurnAround 13.25 13.80 9.50 13.90 50.45
4 Noa Schoneveld SKR Katwijk 12.95 13.05 11.60 11.90 49.50
5 Layla van de Watering TurnAround 13.10 13.50 9.40 12.70 48.70
6 Tishaunie Peloz TurnAround 12.05 12.60 10.70 13.30 48.65
7 Stephaney de Gier TurnAround 12.70 12.00 10.90 12.80 48.40
8 Roos van der Weiden GIOS Noordwijkerhout 12.40 14.15 8.35 13.00 47.90
9 Sofie Augustinus GIOS Noordwijkerhout 12.85 12.10 9.30 13.25 47.50
10 Emily ter Haar Snel en Lenig, Wassenaar 13.50 12.55 8.60 11.40 46.05
11 Zoe Hanselaar ProPatria 13.10 13.15 6.60 13.10 45.95
12 Nathalie Severino Valdez TurnAround 11.80 13.15 7.65 13.30 45.90
13 Evy Vlieland SKR Katwijk 12.60 13.50 7.70 11.90 45.70
14 Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.80 13.30 6.70 12.80 45.60
15 Mara Verkaik TurnAround 12.35 12.25 6.80 13.70 45.10
16 Jet Sollie Snel en Lenig, Wassenaar 12.15 11.50 7.15 12.85 43.65
17 Laura Westgeest Snel en Lenig, Wassenaar 12.55 12.40 7.00 11.50 43.45
18 Angela Gerse Snel en Lenig, Wassenaar 12.70 13.00 6.80 10.00 42.50
19 Elise Nollen Snel en Lenig, Wassenaar 12.50 12.45 6.00 10.50 41.45
20 Maddy Lagerberg Snel en Lenig, Wassenaar 12.15 11.65 7.60 9.80 41.20
Meisjes (Jeugd) TF3 sprong brug balk vloer
1 Yvette van de Eijkel SKR Katwijk 13.70 13.10 11.80 13.40 52.00
2 Alize Kraijenoord SKR Katwijk 13.70 12.40 11.00 12.20 49.30
3 Anne Hogendoorn SKR Katwijk 13.90 12.90 10.50 11.30 48.60
3 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 13.70 11.50 11.20 12.20 48.60
4 Anne-Roos van Egmond SKR Katwijk 13.50 11.75 11.60 10.80 47.65
5 Madeleine Heemskerk SKR Katwijk 13.60 13.15 10.10 10.70 47.55
6 Thura van der Knijff DEO Nootdorp 13.50 11.65 10.95 11.10 47.20
7 Pascale Rijnbeek TOOS Waddinxveen 13.50 13.05 9.55 8.90 45.00
8 Esmee Kaptein TOOS Waddinxveen 13.80 12.05 9.00 10.10 44.95
9 Lotte de Mooij De Valken 13.60 11.60 8.40 11.10 44.70
10 Rebecca Schilt DOS Bodegraven 13.70 11.40 8.80 10.50 44.40
11 Selina Ouwehand SKR Katwijk 13.50 10.85 8.80 10.90 44.05
12 Manon Pronk DEO Nootdorp 13.20 10.25 9.95 9.90 43.30
13 Katelijn Terra DEO Nootdorp 13.50 10.25 8.95 10.30 43.00
14 Anneli Huising DEO Nootdorp 13.40 11.15 8.90 9.00 42.45
15 Lisette van Slobbe ProPatria 13.70 11.35 8.70 8.00 41.75
16 Malika Bodaan ProPatria 13.70 10.40 8.50 9.10 41.70
17 Sterre Scheepbouwer Snel en Lenig, Wassenaar 12.90 10.65 6.80 11.00 41.35
18 Chayenne Tetteroo Mobilee 13.30 9.40 5.60 10.00 38.30
19 Jaymee Schild ProPatria 13.20 9.30 4.70 8.10 35.30
Meisjes (Junior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Vera van Duijvenvoorde SKR Katwijk 13.20 14.25 9.80 14.80 52.05
2 Mayara Zandbergen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.00 12.45 11.10 13.95 50.50
3 Rosa Hoorn ProPatria 12.80 13.15 11.60 12.70 50.25
4 Latoya van Zomeren cgv Die Haghe 13.45 12.75 9.80 13.15 49.15
4 Marit Kraijenoord SKR Katwijk 12.35 13.30 10.90 12.60 49.15
5 Ysabelle Valenzuela cgv Die Haghe 13.00 13.20 9.50 13.40 49.10
6 Merel Grimbergen SKR Katwijk 13.20 12.75 9.10 12.90 47.95
7 Phebe Cordewener dos noordwijk 13.50 12.75 7.75 13.20 47.20
8 Susan van Oort ProPatria 13.60 12.65 8.00 12.40 46.65
9 Willemyn van der Plas SKR Katwijk 12.25 13.70 7.00 13.25 46.20
10 Myrthe Krijgsman TOOS Waddinxveen 12.95 12.35 7.30 12.10 44.70
11 Fleur Ammerlaan ProPatria 13.80 13.40 6.00 11.35 44.55
12 Lisa ter Hoeve ProPatria 13.00 13.15 6.00 12.00 44.15
13 Sam Bedijn GIOS Noordwijkerhout 12.30 9.50 6.10 10.20 38.10
14 Charlise van Duyn ProPatria 6.75 6.15 6.00 11.85 30.75
Meisjes (Junior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Anne Kompier dos noordwijk 14.10 11.60 14.00 15.50 55.20
2 Marlies Roos TOOS Waddinxveen 13.30 12.60 13.50 15.00 54.40
3 Jet duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 14.20 10.00 13.00 15.50 52.70
4 Ruth van den Oever SKR Katwijk 13.20 12.90 11.00 15.00 52.10
5 Merel de Bruijn ProPatria 13.50 12.40 11.80 13.70 51.40
6 Woody Sibma cgv Die Haghe 13.90 11.25 10.80 15.20 51.15
7 Lotte van Varik SKR Katwijk 13.70 11.90 11.40 14.10 51.10
8 Eva Sterk DOS Bodegraven 13.80 11.35 11.50 13.90 50.55
9 Marijn Becking cgv Die Haghe 13.50 10.95 9.90 15.20 49.55
9 Sarah van de Poll GIOS Noordwijkerhout 14.20 11.55 11.20 12.60 49.55
10 Muriël de Winter GIOS Noordwijkerhout 13.30 11.80 11.90 12.30 49.30
11 Michaela Nikolova De Valken 13.50 12.90 10.70 11.30 48.40
12 Marilene Dijkstra GIOS Noordwijkerhout 13.60 8.75 12.50 13.10 47.95
13 Irene Notenboom DOS Bodegraven 13.70 10.85 10.20 12.70 47.45
14 Lisa van Oort ProPatria 14.20 11.00 10.50 11.60 47.30
15 Kimberly van der Togt GIOS Noordwijkerhout 13.10 9.45 10.50 14.10 47.15
16 Tina Novin Nasrollah TurnAround 12.60 11.05 10.10 12.90 46.65
17 Zhara El Mouttahid ProPatria 13.80 11.90 10.90 9.20 45.80
18 Nada Belahsen ProPatria 13.40 11.15 10.00 9.90 44.45
19 Ilse Knevel Snel en Lenig, Wassenaar 13.00 9.65 10.80 10.90 44.35
20 Milou Ensing ProPatria 13.20 11.55 9.30 9.80 43.85
21 Chinouk Bollen ProPatria 13.90 11.75 8.70 9.20 43.55
22 Mathanja Francken DOS Bodegraven 13.10 10.05 10.20 10.10 43.45
23 Hope Jongejan ProPatria 13.30 9.60 9.00 9.20 41.10
Dames (Senior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Cansu Jordan cgv Die Haghe 13.50 10.90 9.90 14.50 48.80
2 Stefanie Hennevelt SKR Katwijk 13.20 12.20 8.50 13.70 47.60
3 Chantal Jansen TurnAround 12.40 11.35 8.70 14.70 47.15
4 Jolijn van Cuijk Gymsport Leiden 12.50 9.80 8.60 14.20 45.10
5 Afke Breukel Gymsport Leiden 13.10 9.20 8.50 13.30 44.10
6 Marloes vd Boogaardt cgv Die Haghe 12.80 9.50 8.00 13.50 43.80
Dames (Senior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Matthea Veldhuijzen O.S.S. Zevenhuizen 13.60 12.55 12.90 12.20 51.25
2 Denise Zijlstra ProPatria 13.90 13.00 12.65 10.80 50.35
3 Luca Zuidam SKR Katwijk 13.50 12.85 12.35 11.40 50.10
4 Isabel de Groot ProPatria 14.10 12.00 11.75 12.20 50.05
5 Renate Dutour Geerling cgv Die Haghe 13.50 11.70 11.50 11.30 48.00
6 Charlotte Krijgsman SKR Katwijk 13.60 13.30 9.00 11.90 47.80
7 Suzanne van Bommel TurnAround 13.40 12.80 10.60 10.60 47.40
8 Aileen van der Steen DOS Schoonhoven 13.60 11.65 10.65 11.20 47.10
9 Maaike Tieman TurnAround 13.10 12.30 10.30 11.30 47.00
10 Manon van der Stap DEO Nootdorp 13.50 11.10 9.85 11.70 46.15
11 Cindy Ammerlaan ProPatria 13.70 12.10 9.40 9.50 44.70
12 Feride van de Wijngaard DOS Bodegraven 13.80 9.85 8.75 11.70 44.10
13 Isa Baltus cgv Die Haghe 13.70 11.20 9.40 9.30 43.60
14 Katie Aartman GIOS Noordwijkerhout 13.60 10.50 10.10 9.00 43.20
15 Christa Overbeek DOS Schoonhoven 13.40 12.10 6.45 10.80 42.75
16 Kimberley Hendriks ProPatria 13.60 10.60 7.70 6.10 38.00