Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 20 mei 2017 - Middag

meisjes pupil 1 R3 brug vloer minitramp
1 Jennifer vd Meij DWS 11.30 10.00 12.40 33.70
2 Sanne de Vetten Gymsport Leiden 10.70 9.90 12.10 32.70
meisjes pupil 1 R2 brug vloer minitramp
1 Tess Calis De Valken 12.30 11.60 12.90 36.80
2 Maaike Koekkoek GIOS Noordwijkerhout 11.40 11.70 12.20 35.30
3 Sanne de Vries De Valken 12.30 10.70 12.10 35.10
4 Carlijn van Alphen GIOS Noordwijkerhout 11.80 9.60 12.40 33.80
5 Sarah Maaskant SKR Katwijk 10.40 10.00 11.90 32.30
meisjes pupil 1 R1 brug vloer minitramp
1 Angela snijder DWS 12.40 10.90 12.80 36.10
2 Liva Savenije Gymsport Leiden 12.00 10.90 12.90 35.80
3 Carina den Haan SKR Katwijk 12.10 10.90 12.50 35.50
3 Chimene de Graaf SKR Katwijk 12.30 11.00 12.20 35.50
4 Anouk Blonk De Valken 11.70 11.00 12.70 35.40
5 Sophie van der Vijver DWS 11.10 11.60 12.50 35.20
6 Annelie Mooten DWS 11.70 11.00 12.20 34.90
6 Dianne Knetsch SKR Katwijk 11.40 10.70 12.80 34.90
7 Elize Pronk SKR Katwijk 11.60 10.00 12.70 34.30
8 Leanne van Rhijn SKR Katwijk 11.20 11.10 11.90 34.20
9 Nicolet Korpershoek De Valken 11.00 10.60 12.50 34.10
10 Elif Homan SKR Katwijk 10.60 10.50 12.40 33.50
meisjes pupil 1 D4 brug vloer minitramp
1 Luna van der Velde GIOS Noordwijkerhout 12.80 12.00 12.70 37.50
2 Mees Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.00 11.90 13.30 37.20
3 Silke Hoexum G.V. Avanti Voorschoten 11.30 11.50 12.70 35.50
4 Tessa Huberts G.V. Avanti Voorschoten 11.60 11.20 12.60 35.40
5 Femke van Vliet G.V. Avanti Voorschoten 11.10 11.40 12.50 35.00
6 Amber Brinksma SKR Katwijk 10.20 11.80 12.40 34.40
7 Iza Eshuis G.V. Avanti Voorschoten 11.10 10.00 12.10 33.20
8 Haylee Petersen Snel en Lenig, Wassenaar 9.50 10.50 13.00 33.00
meisjes pupil 1 D3 brug vloer minitramp
1 Dionne van Duijn SKR Katwijk 15.50 14.70 13.20 43.40
2 Simone de Jong SKR Katwijk 15.50 14.60 13.10 43.20
3 Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar 15.40 14.50 12.30 42.20
4 Roos Messemaker De Valken 14.60 13.60 13.30 41.50
5 Marit van der Meij De Valken 14.60 13.70 13.00 41.30
6 Lynn van Egmond DWS 14.10 13.80 13.00 40.90
7 Resa vd Mast DWS 14.60 13.40 12.80 40.80
8 Charlene Ruiter GIOS Noordwijkerhout 13.60 13.80 13.30 40.70
9 Mirthe Bekker De Valken 14.70 12.70 13.20 40.60
10 Sammie de Mooij De Valken 14.80 13.10 12.50 40.40
11 Mila Souverijn DWS 14.10 12.90 13.10 40.10
12 Naomi Vletter DWS 12.60 13.90 13.10 39.60
13 Anita van der Meij DWS 12.70 13.90 12.20 38.80
14 Bliss Vida Burgerjon RETURN Sassenheim 12.80 13.30 12.50 38.60
15 Sennah van Egmond DWS 12.70 12.50 13.20 38.40
16 Lieke Kreijkamp Gymsport Leiden 12.30 12.80 12.30 37.40
17 Laura Groeneweg RETURN Sassenheim 13.30 12.60 11.30 37.20
18 Florien Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 13.40 11.90 11.60 36.90
19 Pien van Attikum RETURN Sassenheim 14.00 11.20 11.60 36.80
20 Salha Koolloos RETURN Sassenheim 13.10 10.50 13.10 36.70
21 Rayhana Taraze RETURN Sassenheim 12.30 11.50 12.20 36.00
22 Lynn Meijer RETURN Sassenheim 11.70 12.90 11.20 35.80
23 Mandy Slee RETURN Sassenheim 11.80 10.90 12.90 35.60
24 Maud Brandenburg RETURN Sassenheim 12.10 10.80 12.50 35.40
meisjes pupil 1 D2 brug vloer minitramp
1 Suzanne Lagendijk De Valken 12.40 14.10 13.80 40.30
2 Febe van Brouwershaven DWS 12.60 14.30 13.10 40.00
3 Marissa Koot DWS 12.60 13.60 13.20 39.40
4 Lynn Castien Fit Lisse 12.10 13.60 13.60 39.30
4 Marleen van Dorsten RETURN Sassenheim 12.00 13.70 13.60 39.30
5 Ella Ammerlaan RETURN Sassenheim 12.60 12.30 13.80 38.70
6 Fenna Varkevisser De Valken 11.80 13.80 12.80 38.40
6 Ava rosser-Palmer RETURN Sassenheim 11.80 13.80 12.80 38.40
7 Fenna Beijer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.40 13.60 13.20 38.20
8 Noa Slootweg De Valken 11.60 12.80 13.70 38.10
9 Raniah Deborah Dammada Snel en Lenig, Wassenaar 9.30 14.70 13.50 37.50
10 Bloem Regeer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.00 13.80 13.10 36.90
11 Lara Poort Snel en Lenig, Wassenaar 10.90 12.80 12.90 36.60
12 Marthe Vernooij Fit Lisse 10.40 13.20 12.60 36.20
13 Anna van Gemert G.V. Slank en Kwiek 9.40 13.20 13.10 35.70
14 Leone Duynisveld G.V. Slank en Kwiek 9.40 12.10 13.20 34.70
meisjes pupil 1 D1 brug vloer minitramp
1 Florentina Ayre DWS 14.20 13.00 14.00 41.20
2 Nienke van der Zon Fit Lisse 13.80 13.40 13.50 40.70
3 Veerle van den Essen G.V. Slank en Kwiek 13.30 13.10 13.40 39.80
4 Cayden van Loon RETURN Sassenheim 13.00 13.10 13.60 39.70
5 Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar 13.40 12.40 13.80 39.60
6 Natalie Davis Snel en Lenig, Wassenaar 13.30 12.30 13.80 39.40
7 Isra Varkevisser DWS 12.60 12.90 13.10 38.60
8 Noa Weiner Snel en Lenig, Wassenaar 11.90 12.60 13.90 38.40
9 Lucy Garner Legacy Elite Gymsport 12.10 12.40 13.70 38.20
10 Naomi Smits Fit Lisse 11.60 12.20 13.30 37.10
11 Nora Kokhuis GIOS Noordwijkerhout 12.10 11.90 12.70 36.70
meisjes pupil 2 R2 brug vloer minitramp
1 Lisanne Chen De Valken 11.90 11.90 12.50 36.30
2 Cecillia Tuinfort SKR Katwijk 10.60 10.30 12.50 33.40
2 Tayra Koster SKR Katwijk 10.90 10.50 12.00 33.40
meisjes pupil 2 R1 brug vloer minitramp
1 atanasia theochari SKR Katwijk 11.70 11.30 12.60 35.60
2 Willemijn Krijgsman SKR Katwijk 11.50 10.90 12.60 35.00
3 Marijn Klerks SKR Katwijk 11.80 11.30 11.80 34.90
4 Sophie Intema De Valken 12.30 10.40 12.10 34.80
5 Yara Kersbulck Gymsport Leiden 11.30 10.10 11.50 32.90
6 Soraya Bajjou Gymsport Leiden 10.60 9.50 11.80 31.90
7 Salma Taoufik Gymsport Leiden 10.10 10.00 11.60 31.70
meisjes pupil 2 D4 brug vloer minitramp
1 Robin Roodenburg De Valken 14.10 14.00 13.40 41.50
2 Nikita Hillebrand GIOS Noordwijkerhout 13.50 13.60 12.70 39.80
3 Lizz Delmeer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.40 14.00 12.30 39.70
meisjes pupil 2 D3 brug vloer minitramp
1 Salma aït Ouakasse Gymsport Leiden 14.60 15.10 13.50 43.20
2 Anne-Roos van Egmond SKR Katwijk 14.30 15.40 13.10 42.80
3 Selina Ouwenhand SKR Katwijk 14.30 15.40 13.00 42.70
4 Thirza van Dijk Gymsport Leiden 14.50 14.80 13.10 42.40
5 José Sluis RETURN Sassenheim 14.60 14.20 13.50 42.30
5 Madeleine Heemskerk SKR Katwijk 15.20 14.60 12.50 42.30
6 Lisanne Schep RETURN Sassenheim 13.60 15.00 13.60 42.20
7 Renate Kroon SKR Katwijk 13.50 15.60 12.90 42.00
8 Anna Bosch Gymsport Leiden 14.70 14.60 12.40 41.70
9 Hayam Bouamar RETURN Sassenheim 13.70 13.90 13.20 40.80
10 Alexanne van Leeuwestijn G.V. Slank en Kwiek 13.20 14.60 12.40 40.20
11 Elise Janmaat Gymsport Leiden 14.60 13.80 11.40 39.80
11 Maren van Eijk Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 14.10 13.30 12.40 39.80
11 Jet van der Meer RETURN Sassenheim 13.80 13.90 12.10 39.80
12 Beau Staal RETURN Sassenheim 12.30 15.00 12.40 39.70
13 Noa Toet G.V. Slank en Kwiek 13.50 13.80 12.30 39.60
14 Noa Straathof RETURN Sassenheim 12.70 13.70 12.60 39.00
15 Sara Does RETURN Sassenheim 13.10 12.10 12.60 37.80
16 Nina Schepers RETURN Sassenheim 13.50 11.50 11.90 36.90
17 Wendy Smit RETURN Sassenheim 11.80 11.70 12.50 36.00
18 Victoria Stoof RETURN Sassenheim 11.70 10.40 12.30 34.40
meisjes pupil 2 D2 brug vloer minitramp
1 Daphne Heemskerk RETURN Sassenheim 12.80 14.10 13.70 40.60
2 Willemijn van der Plas De Valken 12.60 13.90 14.00 40.50
3 Sanne Heemskerk DWS 12.20 14.70 13.10 40.00
4 Lotte de Mooij De Valken 11.80 13.60 14.20 39.60
5 Roos van der Weiden GIOS Noordwijkerhout 10.80 13.70 13.30 37.80
6 Nicole Krabben G.V. Avanti Voorschoten 12.10 11.20 13.30 36.60
7 Sterre Scheepbouwer Snel en Lenig, Wassenaar 10.20 13.10 12.50 35.80
8 Kira Schouteren Gymsport Leiden 10.80 11.50 13.20 35.50
8 Famke Keijzer GIOS Noordwijkerhout 10.10 12.80 12.60 35.50
meisjes pupil 2 D1 brug vloer minitramp
1 Laura de Mooij DWS 14.60 13.60 13.70 41.90
2 Dewi van Dijn DWS 14.30 13.50 13.90 41.70
2 Gwenn van Duijn DWS 14.60 13.60 13.50 41.70
3 Britt Koeleman RETURN Sassenheim 13.80 13.40 13.80 41.00
4 Hannah Veenendaal DWS 13.00 13.80 13.40 40.20
5 Amelie Koiter DWS 13.40 12.80 13.60 39.80
6 Jaidy Greebe De Valken 12.90 12.90 13.90 39.70
7 Sanne Barends G.V. Slank en Kwiek 13.70 12.70 13.20 39.60
7 Anouk Barnhoorn SKR Katwijk 14.20 11.90 13.50 39.60
8 Sara van Ruiten Fit Lisse 13.30 11.70 13.50 38.50
9 Kiëra de Boom Fit Lisse 11.90 11.80 13.40 37.10
10 Kim Schouten GIOS Noordwijkerhout 11.50 11.70 13.60 36.80
11 Kimberly Ruiter GIOS Noordwijkerhout 11.20 10.00 12.90 34.10
12 Demi Halvemaan GIOS Noordwijkerhout 11.30 9.00 13.50 33.80
meisjes jeugd R1 brug vloer minitramp
1 Lieke van den Eijkel SKR Katwijk 12.10 11.50 12.90 36.50
2 Nora Benyadclou Gymsport Leiden 10.80 10.60 11.20 32.60
meisjes jeugd D4 brug vloer minitramp
1 Jasmine van der Plas SKR Katwijk 12.20 14.20 13.70 40.10
2 Noa Schoneveld SKR Katwijk 12.50 13.30 13.00 38.80
3 Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.30 13.00 13.20 38.50
4 Mara Hoek SKR Katwijk 11.00 13.00 13.20 37.20
5 Evy Vlieland SKR Katwijk 11.60 13.40 12.00 37.00
6 Louise van Beelen SKR Katwijk 8.90 14.20 13.50 36.60
meisjes jeugd D3 brug vloer minitramp
1 Alize Kraaijenoord SKR Katwijk 14.30 13.60 12.20 40.10
2 Ruth van den Oever SKR Katwijk 13.30 13.90 12.10 39.30
3 Mirthe Koster SKR Katwijk 13.20 12.90 12.70 38.80
4 Esra Boerman DWS 12.30 12.50 13.00 37.80
5 Ilse Knevel Snel en Lenig, Wassenaar 12.40 13.00 11.60 37.00
6 Naomi van Rijn DWS 11.80 12.30 12.60 36.70
6 Fay Jinx Burgerjon RETURN Sassenheim 12.20 12.30 12.20 36.70
7 Tessa van Gijlswijk GIOS Noordwijkerhout 12.60 11.60 12.30 36.50
8 Amber Aartman GIOS Noordwijkerhout 12.50 11.70 12.00 36.20
9 Claudia Szostak RETURN Sassenheim 12.10 11.50 12.50 36.10
10 Floortje van der Nagel De Valken 11.90 11.60 12.30 35.80
11 Ashley van Bohemen GIOS Noordwijkerhout 11.60 11.20 11.60 34.40
12 Sydney Garner Legacy Elite Gymsport 11.10 10.60 12.40 34.10
13 Nina Meirink RETURN Sassenheim 9.20 8.30 12.40 29.90
meisjes jeugd D2 brug vloer minitramp
1 Merel Dekker RETURN Sassenheim 13.30 15.00 14.20 42.50
2 Thirza Guijt SKR Katwijk 13.40 14.40 14.20 42.00
3 Amber Dijkstra SKR Katwijk 13.30 14.30 14.20 41.80
4 Liv Zevenhoven RETURN Sassenheim 13.10 14.80 13.70 41.60
4 Suzanne Visser RETURN Sassenheim 13.40 14.00 14.20 41.60
5 Anouk Eikens RETURN Sassenheim 13.10 13.70 14.50 41.30
6 Femke Imthorn SKR Katwijk 13.10 14.00 14.00 41.10
6 Yvette van der Eijkel SKR Katwijk 12.80 14.30 14.00 41.10
7 Fleur Heemskerk RETURN Sassenheim 12.30 14.60 13.70 40.60
8 Eva Roos Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.90 13.90 13.70 40.50
9 Kim Scholts G.V. Slank en Kwiek 12.80 13.40 14.20 40.40
10 Sanne van der Raad RETURN Sassenheim 11.60 14.30 14.00 39.90
11 Kayleigh den Edel Legacy Elite Gymsport 11.70 13.90 14.00 39.60
12 Eva Postmus RETURN Sassenheim 11.10 14.20 13.90 39.20
13 Linn Calis De Valken 12.50 12.80 13.70 39.00
13 Esmee Zonneveld G.V. Slank en Kwiek 11.60 13.60 13.80 39.00
14 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 11.30 13.20 13.70 38.20
meisjes jeugd D1 brug vloer minitramp
1 Sara de Groot RETURN Sassenheim 15.40 13.30 13.60 42.30
2 Esmeralda vd Kroft DWS 14.10 13.60 13.90 41.60
3 Wies Jansen G.V. Slank en Kwiek 13.20 13.40 13.70 40.30
4 Anna Breedeveld G.V. Slank en Kwiek 12.50 13.60 13.50 39.60
5 Dominique vd Tas DWS 12.70 12.60 13.10 38.40
6 Lara Gilmour Legacy Elite Gymsport 11.80 12.40 14.00 38.20
7 Merel Parlevliet Legacy Elite Gymsport 11.60 12.70 13.70 38.00
8 Kimberly van der Togt GIOS Noordwijkerhout 9.90 12.30 13.30 35.50
jongens 7-9 N16 ringen vloer minitramp
1 Max Visser Gymsport Leiden 17.50 16.40 11.80 45.70
2 Tinus Friedhoff G.V. Avanti Voorschoten 18.20 16.70 10.70 45.60
3 Sam Borst Gymsport Leiden 16.10 16.50 11.20 43.80
jongens 7-9 N15 ringen vloer minitramp
1 Beau de Ridder GIOS Noordwijkerhout 16.80 17.00 12.80 46.60
2 Levi Slootweg De Valken 15.30 16.20 12.70 44.20
3 Bart van Duijvenvoorde DWS 17.30 14.20 12.60 44.10
4 Axel Vrijland GIOS Noordwijkerhout 17.30 15.00 11.70 44.00
5 Frank Bontje RETURN Sassenheim 17.80 14.80 11.10 43.70
5 Teun Meirink RETURN Sassenheim 17.30 15.00 11.40 43.70
6 Sem Joosten SKR Katwijk 16.20 16.00 11.40 43.60
7 Milan van den Oever GIOS Noordwijkerhout 15.80 15.50 11.70 43.00
8 Björn Hooghiemstra GIOS Noordwijkerhout 15.40 15.20 12.20 42.80
9 Nick Brussee DWS 16.60 13.90 11.90 42.40
10 Amine Et-tadmouti GIOS Noordwijkerhout 15.40 14.80 11.80 42.00
11 Jonah Calis De Valken 13.60 14.70 12.50 40.80
12 Brent van Dijk DWS 15.20 13.60 11.90 40.70
13 Lucas Kerpserhoek De Valken 14.30 14.00 11.50 39.80
jongens 7-9 N14 ringen vloer minitramp
1 Stijn Simpelaar DWS 16.80 15.40 11.90 44.10
2 Luuk Scholts G.V. Slank en Kwiek 15.40 14.70 12.40 42.50
3 Max Barends G.V. Slank en Kwiek 15.20 14.90 11.30 41.40
jongens 7-9 N13 ringen vloer minitramp
1 Brent Schipper Gymsport Leiden 17.00 18.40 13.00 48.40
2 Hugo Molenaar Gymsport Leiden 16.30 17.30 12.90 46.50
3 Thijs Bos GIOS Noordwijkerhout 17.40 14.70 12.10 44.20
4 Rolf Boddeus Gymsport Leiden 16.00 14.90 13.10 44.00
5 Fabrice Koiter DWS 15.90 13.10 12.30 41.30
jongens 7-9 N12 ringen vloer minitramp
1 Rick Ockeloen DWS 16.90 16.70 12.80 46.40
2 Zack Immerzeel Mobilee Woerden 16.80 17.40 11.50 45.70
3 Ruben Schaap RETURN Sassenheim 14.70 14.00 13.00 41.70
4 Dylan Schaap RETURN Sassenheim 14.50 15.50 10.90 40.90
4 Lucas Jansen RETURN Sassenheim 14.80 14.50 11.60 40.90
5 Sebastian Groeneweg RETURN Sassenheim 14.40 14.50 10.90 39.80
jongens 7-9 N11 ringen vloer minitramp
1 Ben Guldemond G.V. Slank en Kwiek 18.50 18.30 12.70 49.50
2 Tieme van Straten G.V. Slank en Kwiek 15.90 17.90 13.10 46.90
3 Sven Overdevest G.V. Slank en Kwiek 16.40 17.50 12.80 46.70
jongens 10-13 N15 ringen vloer minitramp
1 Gijs van der Vlugt RETURN Sassenheim 17.50 18.00 12.80 48.30
jongens 10-13 N14 ringen vloer minitramp
1 Koen de Jong G.V. Slank en Kwiek 15.70 15.00 12.50 43.20
2 Jasper Tulkens G.V. Slank en Kwiek 15.10 14.80 12.70 42.60
3 Naud van Steen G.V. Slank en Kwiek 15.60 14.90 11.70 42.20
4 Arne Blonski G.V. Slank en Kwiek 14.30 15.70 11.60 41.60
5 Aron Kerpershoek De Valken 14.60 14.50 12.40 41.50
jongens 10-13 N13 ringen vloer minitramp
1 Siebe Miedema Gymsport Leiden 17.70 18.40 11.50 47.60
2 Taro vd Poll GIOS Noordwijkerhout 17.30 17.50 12.20 47.00
3 Abel Molenaar Gymsport Leiden 16.30 16.60 11.90 44.80
4 Max Nabuurs Gymsport Leiden 14.70 14.50 11.70 40.90
jongens 10-13 N12 ringen vloer minitramp
1 Leon van den Elshout Mobilee Woerden 17.20 17.40 13.70 48.30
2 Tristen d' Mattos Mobilee Woerden 17.30 17.80 13.00 48.10
3 Kian van den Heuvel Mobilee Woerden 16.40 17.40 13.10 46.90
4 Bjorn Bremer Mobilee Woerden 16.90 16.30 13.60 46.80
5 Jurre Rook Mobilee Woerden 16.40 17.80 12.30 46.50
jongens 10-13 N11 ringen vloer minitramp
1 Leon van Baardewijk G.V. Slank en Kwiek 16.80 17.40 12.40 46.60
2 Tanguy Breton Gymsport Leiden 16.50 16.00 12.90 45.40
jongens 10-13 N10 ringen vloer minitramp
1 Dylan Hoogewoonink G.V. Slank en Kwiek 18.10 18.20 13.50 49.80
2 Mike Perel G.V. Slank en Kwiek 17.30 17.60 13.90 48.80
jongens 10-13 N9 ringen vloer minitramp
1 Jesper van Duijn G.V. Slank en Kwiek 16.50 18.30 14.20 49.00
jongens 10-13 N8 ringen vloer minitramp
1 Rahmoune Bouazzaoui G.V. Slank en Kwiek 16.50 18.40 14.20 49.10
jongens 10-13 N7 ringen vloer minitramp
1 Matthias Fransen G.V. Slank en Kwiek 18.60 19.60 14.20 52.40