Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 20 mei 2017 - Ochtend

meisjes 7 R3 brug vloer minitramp
1 Eefke Vink RETURN Sassenheim 11.90 11.80 12.80 36.50
2 Hasse Algera Gymsport Leiden 11.50 12.00 12.60 36.10
3 Lizzy Schoneveld DWS 11.80 11.90 12.10 35.80
4 Aline Burgers RETURN Sassenheim 12.10 11.40 12.10 35.60
5 Dycke Langeveld RETURN Sassenheim 11.70 11.20 12.50 35.40
6 Mara Remmerswaal De Valken 11.80 11.30 12.10 35.20
7 Roos van der Horst De Valken 10.90 11.40 12.70 35.00
7 Mare van der Sanden RETURN Sassenheim 11.60 11.00 12.40 35.00
8 Kiki van den Hoek De Valken 10.80 11.80 12.20 34.80
8 Nora van der Plas De Valken 11.40 10.80 12.60 34.80
9 Arwen Hessels RETURN Sassenheim 11.50 10.60 12.50 34.60
10 Shania van der Tuin Gymsport Leiden 10.70 12.20 11.60 34.50
11 Anniek vd Gugten Gymsport Leiden 11.00 10.90 12.50 34.40
12 Jette Bekker De Valken 11.20 10.80 12.30 34.30
12 Rosalie Kramer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.10 11.70 12.50 34.30
12 Milou Kremer RETURN Sassenheim 11.00 10.60 12.70 34.30
12 Sanne Juffermans RETURN Sassenheim 11.40 10.60 12.30 34.30
13 Isabella Chen De Valken 10.30 11.40 12.50 34.20
13 Marit de Mol DWS 11.30 11.10 11.80 34.20
13 Fabienne Verdegaal RETURN Sassenheim 11.20 10.80 12.20 34.20
14 Britt Aartman RETURN Sassenheim 11.10 11.00 12.00 34.10
15 Sara Haver De Valken 11.30 10.80 11.90 34.00
16 Britt Verburg Gymsport Leiden 11.00 11.10 11.80 33.90
17 Adaline Vis SKR Katwijk 11.20 10.70 11.80 33.70
17 chiara de groot SKR Katwijk 10.40 11.00 12.30 33.70
18 Jade vd Vijver DWS 10.90 11.10 11.60 33.60
19 Evi van Es GIOS Noordwijkerhout 10.90 10.30 12.00 33.20
20 Selin Bekdimer Gymsport Leiden 10.10 10.80 12.10 33.00
21 Yenthe Varkevisser De Valken 10.00 10.80 12.10 32.90
21 Guusje Honsbeek RETURN Sassenheim 10.60 10.60 11.70 32.90
22 Noortje Dobbe GIOS Noordwijkerhout 10.30 11.00 11.50 32.80
23 Anna den Hollander DWS 9.30 11.30 12.10 32.70
24 Valentine Torre RETURN Sassenheim 10.30 10.50 11.70 32.50
25 Carmen Dusoswa Gymsport Leiden 10.20 10.50 11.70 32.40
25 Josephine Bosch Gymsport Leiden 9.50 11.40 11.50 32.40
26 Eva Ordogh De Valken 10.10 10.60 11.50 32.20
27 Ieme van der Dusen RETURN Sassenheim 9.60 10.50 11.50 31.60
27 Juune den Hollander RETURN Sassenheim 9.40 10.70 11.50 31.60
28 yvette brussee SKR Katwijk 9.50 10.40 11.60 31.50
29 Emily Kraan GIOS Noordwijkerhout 9.40 10.50 11.40 31.30
29 Maureen Ouwehand SKR Katwijk 9.40 10.50 11.40 31.30
30 Jasmijn Hoogervorst RETURN Sassenheim 8.20 10.70 12.30 31.20
31 Laura Mohrdiek SKR Katwijk 8.60 10.70 11.70 31.00
32 Jasmijn Uijtenbogaart RETURN Sassenheim 8.00 10.60 12.00 30.60
33 Yesteney Le Febre RETURN Sassenheim 7.80 9.60 11.80 29.20
meisjes 7 R2 brug vloer minitramp
1 Djoni Korbee Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.70 12.10 12.90 36.70
2 Amber Ciggaar Fit Lisse 11.40 12.40 12.60 36.40
3 Vera Rauws De Valken 11.80 11.60 12.80 36.20
4 Yfke van Gerven Fit Lisse 11.30 12.00 12.30 35.60
5 Norah Uijtenhoorn Fit Lisse 11.30 11.20 12.70 35.20
6 Jezhlyn Helling DWS 12.00 10.50 12.40 34.90
7 Renee Balk RETURN Sassenheim 11.10 10.70 12.90 34.70
8 Katja Schepers RETURN Sassenheim 11.20 11.00 12.00 34.20
9 Manoek van der Lip RETURN Sassenheim 11.00 9.90 12.60 33.50
10 Quinty Gordijn Gymsport Leiden 10.80 10.00 12.60 33.40
11 Camille Mens RETURN Sassenheim 10.70 10.30 12.30 33.30
12 Lynn van Dorp RETURN Sassenheim 10.00 11.50 11.70 33.20
13 Sophia Kort Gymsport Leiden 11.20 9.90 11.70 32.80
13 Zara Piontek GIOS Noordwijkerhout 10.60 10.30 11.90 32.80
14 Gwen Wakelkamp GIOS Noordwijkerhout 11.10 9.80 11.60 32.50
14 milou meesters SKR Katwijk 10.20 10.30 12.00 32.50
15 Fay Bol RETURN Sassenheim 10.30 10.20 11.70 32.20
16 Jet van Winsen RETURN Sassenheim 11.00 9.50 11.50 32.00
17 fientje veerman SKR Katwijk 10.80 9.40 11.60 31.80
18 Lucia de Wit GIOS Noordwijkerhout 10.50 10.50 10.50 31.50
18 Jasmijn de Vetten RETURN Sassenheim 10.00 9.20 12.30 31.50
19 Anne Kleinjan SKR Katwijk 11.00 10.00 10.30 31.30
20 Fay de Ridder GIOS Noordwijkerhout 10.20 9.90 10.80 30.90
21 Tirza Piontek GIOS Noordwijkerhout 11.10 8.40 11.30 30.80
22 Maja Bassielaar Gymsport Leiden 9.40 10.40 10.70 30.50
23 Roosje-Jane van Maurik GIOS Noordwijkerhout 9.10 10.80 10.40 30.30
24 Nilufer Paydas Gymsport Leiden 9.20 10.00 10.60 29.80
25 tess verburg SKR Katwijk 9.60 9.30 9.40 28.30
meisjes 7 D3 brug vloer minitramp
1 Amber Lucas Kracht en Vlugheid Pijnacker 13.10 11.70 11.90 36.70
2 Fleur van Tilburg DWS 13.50 10.30 12.80 36.60
3 Lize Ouwehand SKR Katwijk 12.50 11.10 11.90 35.50
4 Maartje de Jongh G.V. Avanti Voorschoten 12.00 9.30 12.20 33.50
4 Laura Dupon Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.90 9.30 12.30 33.50
5 Evi Aandewiel SKR Katwijk 10.60 9.50 11.70 31.80
6 Senna van Duijn SKR Katwijk 11.80 8.80 11.10 31.70
7 Myrthe Borsboom G.V. Avanti Voorschoten 11.30 8.50 10.80 30.60
meisjes 8 R3 brug vloer minitramp
1 Anouk Ruigrok RETURN Sassenheim 11.70 10.80 12.60 35.10
2 Floortje Pennings RETURN Sassenheim 11.80 10.80 12.40 35.00
3 Iris van Warmerdam RETURN Sassenheim 11.60 11.80 11.50 34.90
4 Emmelie Eurlings RETURN Sassenheim 11.30 10.90 12.50 34.70
5 Yf Hachmang GIOS Noordwijkerhout 11.20 11.20 11.90 34.30
6 Isa van Baal Gymsport Leiden 10.40 11.80 11.80 34.00
6 Joyce de Winter SKR Katwijk 11.50 10.80 11.70 34.00
7 Anouk Roest RETURN Sassenheim 11.20 10.70 11.70 33.60
8 Josefiene Jochemsen De Valken 10.20 10.40 12.00 32.60
9 Rosa Kupers RETURN Sassenheim 9.70 10.60 12.00 32.30
10 Debbie van der Hoek RETURN Sassenheim 9.00 10.90 12.20 32.10
11 Senna Kerkman Gymsport Leiden 9.40 10.00 11.60 31.00
12 Mila Sip Gymsport Leiden 7.70 10.20 11.40 29.30
meisjes 8 R2 brug vloer minitramp
1 Sanne van Wijk DWS 12.30 12.20 12.60 37.10
2 Fien Plug GIOS Noordwijkerhout 12.10 12.30 12.60 37.00
3 Roosje Bronsgeest Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.40 12.30 12.10 36.80
4 Yosha Fokker Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.50 12.50 12.70 36.70
5 Annabelle van der Horst RETURN Sassenheim 12.00 12.00 12.60 36.60
6 Rosalie van Beelen SKR Katwijk 12.50 12.30 11.70 36.50
7 Vera Pennings Gymsport Leiden 11.90 12.30 12.10 36.30
7 hailey van den bosch SKR Katwijk 12.30 12.00 12.00 36.30
8 Lois staal RETURN Sassenheim 12.00 12.10 12.10 36.20
9 Marit de Winter RETURN Sassenheim 12.10 12.00 12.00 36.10
10 Ilda Adrovic Gymsport Leiden 11.80 11.90 12.10 35.80
10 Ilse de Haas RETURN Sassenheim 12.00 11.00 12.80 35.80
11 Nina Klein GIOS Noordwijkerhout 11.50 12.20 11.70 35.40
12 Sophia Slings Gymsport Leiden 11.50 11.70 11.90 35.10
12 Eline de Knegt DWS 12.40 10.50 12.20 35.10
12 Maud van de Bent DWS 11.40 12.30 11.40 35.10
12 Rosa van Maren DWS 12.10 11.40 11.60 35.10
13 Yente Vrisekoop Gymsport Leiden 11.30 11.00 12.50 34.80
13 Romy van der Burg De Valken 11.70 11.40 11.70 34.80
13 Lynn de Rooy RETURN Sassenheim 11.60 11.90 11.30 34.80
14 Fenne Verdoes De Valken 11.50 11.10 12.00 34.60
14 Siena Klop GIOS Noordwijkerhout 11.20 12.40 11.00 34.60
15 Elin v/d Kop Gymsport Leiden 11.90 10.90 11.70 34.50
16 Fenne Timmermans De Valken 11.40 11.00 12.00 34.40
17 Noa Molenkamp GIOS Noordwijkerhout 10.70 11.50 12.10 34.30
17 Samantha van den Oever SKR Katwijk 12.30 11.30 10.70 34.30
18 Ilse Marelis De Valken 11.80 10.30 12.10 34.20
18 Renske Heemskerk DWS 12.20 11.00 11.00 34.20
19 Kim van Albada DWS 12.20 10.40 11.50 34.10
19 Lindsey Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 11.70 11.60 10.80 34.10
20 Coco van den Berg RETURN Sassenheim 12.40 8.90 12.60 33.90
21 Phoenix Duivenvoorden RETURN Sassenheim 11.80 10.00 12.00 33.80
21 Angeline van Beelen SKR Katwijk 11.60 11.00 11.20 33.80
22 Jayla Rhee RETURN Sassenheim 11.70 11.40 10.60 33.70
23 Noura Hashas Gymsport Leiden 11.00 11.20 11.40 33.60
23 Jasmine Mabrouk RETURN Sassenheim 11.70 11.30 10.60 33.60
23 Nikke van Roon RETURN Sassenheim 12.00 9.50 12.10 33.60
24 Katie Korbee Gymsport Leiden 11.50 11.10 10.90 33.50
24 Renske van der Vlugt RETURN Sassenheim 11.20 10.20 12.10 33.50
25 Florine Gimbergen Gymsport Leiden 11.50 11.20 10.70 33.40
25 Isa Venemans Gymsport Leiden 11.80 10.70 10.90 33.40
25 lotte guijt SKR Katwijk 11.20 11.10 11.10 33.40
26 Frederique Stam Gymsport Leiden 11.50 11.00 10.70 33.20
27 Lisa Aarts GIOS Noordwijkerhout 11.30 10.00 11.40 32.70
27 Rosanna Haasnoot SKR Katwijk 11.40 11.20 10.10 32.70
28 Isa Biever Gymsport Leiden 11.80 10.20 10.40 32.40
29 Lynn van der Slot GIOS Noordwijkerhout 11.40 10.30 10.60 32.30
30 Maud van der Slot GIOS Noordwijkerhout 11.90 10.10 10.00 32.00
31 Liva van Dijk RETURN Sassenheim 12.00 9.80 10.00 31.80
32 Lotte Rovers SKR Katwijk 11.60 10.10 10.00 31.70
33 Esmee Beekman Gymsport Leiden 11.70 9.00 10.90 31.60
33 Olivia de Wit GIOS Noordwijkerhout 11.10 10.50 10.00 31.60
34 Lize Kulk SKR Katwijk 11.30 9.00 11.10 31.40
35 Noortje van der Geer RETURN Sassenheim 10.30 10.30 10.70 31.30
36 Evelien den Heijer De Valken 11.00 8.70 11.40 31.10
37 Livia Verkuil Gymsport Leiden 11.10 10.00 9.70 30.80
38 Bowien Meeuwenoord RETURN Sassenheim 10.50 8.10 11.70 30.30
39 Charlotte van Bemmel RETURN Sassenheim 10.90 6.00 10.20 27.10
meisjes 8 D3 brug vloer minitramp
1 Fiene van den Burg RETURN Sassenheim 13.80 13.50 13.20 40.50
2 Leviene van den Blink De Valken 13.40 13.50 13.10 40.00
3 Demi de Mooij De Valken 12.90 13.20 13.10 39.20
3 Lotte Onderwater DWS 13.40 12.90 12.90 39.20
3 Annefien de kuijk RETURN Sassenheim 13.00 13.30 12.90 39.20
3 Tilly van der Poel RETURN Sassenheim 12.00 13.70 13.50 39.20
4 Babette van der Horst De Valken 12.70 13.20 12.90 38.80
5 Dagmar Kunst RETURN Sassenheim 11.60 13.60 13.20 38.40
6 Sterre Lindhout G.V. Avanti Voorschoten 12.70 13.20 12.40 38.30
7 Sophie Toet G.V. Slank en Kwiek 12.30 13.00 12.90 38.20
8 Sofie de Vries De Valken 12.00 13.00 12.90 37.90
9 Tessa van der Kaaij G.V. Avanti Voorschoten 13.40 13.50 10.90 37.80
10 Sunnee van Duijn G.V. Slank en Kwiek 11.90 12.70 13.10 37.70
11 Karlijn van der Nagel De Valken 11.10 13.50 13.00 37.60
11 Lisanne Meek G.V. Avanti Voorschoten 12.70 13.00 11.90 37.60
12 Lizze de Vries SKR Katwijk 12.20 12.80 12.40 37.40
13 Sofie Ravensbergen De Valken 12.60 12.10 12.60 37.30
14 Stéphanie de Jongh G.V. Avanti Voorschoten 12.50 13.00 11.60 37.10
15 Lotte Plug GIOS Noordwijkerhout 11.70 11.80 13.50 37.00
16 doutzen pronk SKR Katwijk 12.00 12.50 12.40 36.90
17 Josephine Kromhout SKR Katwijk 11.10 13.00 12.60 36.70
18 Eliora Kidane G.V. Slank en Kwiek 11.20 12.70 12.60 36.50
19 Evelien Blom G.V. Avanti Voorschoten 12.70 11.70 11.90 36.30
20 Lieke Heeringa De Valken 11.20 12.40 12.40 36.00
21 Freya Hendrickx Gymsport Leiden 12.10 11.10 12.20 35.40
22 Eline Poelhekke Gymsport Leiden 11.20 11.50 12.40 35.10
23 Jonna van Riel G.V. Avanti Voorschoten 10.40 10.70 11.40 32.50
meisjes 9 R2 brug vloer minitramp
1 Nikke Batenburg RETURN Sassenheim 10.60 12.00 13.20 35.80
2 Marit Tolk RETURN Sassenheim 11.80 11.20 12.50 35.50
3 Laura Knetsch RETURN Sassenheim 11.00 11.30 12.90 35.20
3 Tess van der Lubbe RETURN Sassenheim 10.50 11.60 13.10 35.20
4 Julia Paardekooper GIOS Noordwijkerhout 10.60 11.60 12.80 35.00
5 Kris van Rijn RETURN Sassenheim 10.40 11.60 12.70 34.70
6 Tessa Maagdelijn De Valken 10.90 11.00 12.70 34.60
7 Esmeé van der Lans RETURN Sassenheim 11.10 10.70 12.70 34.50
8 Lina Dahmoun GIOS Noordwijkerhout 10.90 11.20 12.30 34.40
9 Marie Sophie Rademakers Gymsport Leiden 10.40 11.60 12.30 34.30
9 Fay Paesch RETURN Sassenheim 10.40 11.20 12.70 34.30
10 Robin Balk RETURN Sassenheim 10.90 10.40 12.60 33.90
11 arwa kouiss SKR Katwijk 10.50 11.00 12.30 33.80
12 Jette D'Hooghe GIOS Noordwijkerhout 11.10 9.80 12.80 33.70
13 Ronette Kruijer De Valken 10.50 10.40 12.50 33.40
13 Mare van der Velde GIOS Noordwijkerhout 11.00 11.00 11.40 33.40
14 Amber Goedhart RETURN Sassenheim 10.50 11.00 11.70 33.20
15 Elin de Ruiter DWS 10.60 10.30 12.20 33.10
16 Nienke Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 10.50 10.80 11.50 32.80
17 Madelief van der Plas SKR Katwijk 11.20 9.80 11.60 32.60
18 Silke Vink RETURN Sassenheim 10.10 10.00 12.40 32.50
19 Rosalie van Hees RETURN Sassenheim 10.40 9.60 12.10 32.10
20 Esmay Groen RETURN Sassenheim 10.10 10.00 11.90 32.00
21 Sarah Peeters RETURN Sassenheim 9.90 9.50 12.10 31.50
22 Ruby Zijerveld RETURN Sassenheim 10.30 9.30 11.70 31.30
23 Faye Kooreman Gymsport Leiden 10.30 9.80 10.90 31.00
24 Yfke Hoek De Valken 10.20 8.70 12.00 30.90
meisjes 9 D3 brug vloer minitramp
1 Sarah Vletter DWS 13.90 12.40 13.60 39.90
2 Jasmijn Smaling DWS 13.00 12.80 13.20 39.00
3 Floortje van Klaveren DWS 13.00 12.40 12.80 38.20
4 Maud de Jong DWS 13.40 12.00 12.60 38.00
5 Nicole van der Werf DWS 13.10 12.00 12.30 37.40
6 Lieke vd Zalm DWS 13.30 11.00 13.00 37.30
6 Ilse Andriesse Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.90 12.30 13.10 37.30
7 Iris Kuijt Gymsport Leiden 12.70 11.20 13.10 37.00
7 Danielle Segaar G.V. Slank en Kwiek 13.20 12.00 11.80 37.00
8 Lynn Arnold GIOS Noordwijkerhout 13.50 11.10 12.00 36.60
9 Carlijn van Adrichem G.V. Slank en Kwiek 11.60 11.70 12.80 36.10
10 Esmée Abbink G.V. Slank en Kwiek 12.00 11.00 13.00 36.00
10 Claire Vermeulen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.70 11.00 12.30 36.00
11 Daphne Verheij DWS 12.50 12.80 10.60 35.90
12 Josephine de Groot Snel en Lenig, Wassenaar 11.00 12.10 12.50 35.60
13 Quinty van der Kaaij G.V. Slank en Kwiek 11.90 10.80 12.70 35.40
13 Sofie Uittenbogaard GIOS Noordwijkerhout 12.10 10.90 12.40 35.40
14 Rossana Zwaan G.V. Avanti Voorschoten 11.50 11.20 12.60 35.30
14 Jessica Ouwehand SKR Katwijk 12.90 10.20 12.20 35.30
15 Rania Bouhamed Gymsport Leiden 11.90 10.70 12.40 35.00
15 Amira Mir GIOS Noordwijkerhout 12.20 11.10 11.70 35.00
16 Nienke van Polanen Gymsport Leiden 10.80 11.10 12.60 34.50
17 Nadine Lugthart SKR Katwijk 10.20 11.90 12.10 34.20
18 Phileine Bennebroek Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.80 10.00 12.10 33.90
19 Isabel Borsboom G.V. Avanti Voorschoten 10.50 11.90 11.40 33.80
meisjes instap D2 brug vloer minitramp
1 Nomi Varkevisser DWS 12.70 14.00 13.60 40.30
2 Doortje Langeveld RETURN Sassenheim 12.20 13.60 13.70 39.50
3 Carlijn Horeman RETURN Sassenheim 11.80 14.00 13.40 39.20
4 Nikki Barnhoorn SKR Katwijk 11.70 13.10 13.90 38.70
5 Charlotte Schaap SKR Katwijk 11.90 13.50 13.10 38.50
6 Carlijn van Schaik SKR Katwijk 11.90 13.10 13.10 38.10
7 Suze hoogervorst RETURN Sassenheim 11.10 13.80 13.00 37.90
8 Femke Roeleveld RETURN Sassenheim 11.60 13.80 12.40 37.80
9 yally Wang RETURN Sassenheim 10.70 13.80 13.20 37.70
10 Fleur Janmaat Gymsport Leiden 10.90 13.10 13.50 37.50
10 Sophie Dannijs Fit Lisse 10.50 13.40 13.60 37.50
11 Roos van der Meij De Valken 11.30 13.10 12.90 37.30
11 Ilse van Marwijk G.V. Slank en Kwiek 10.50 13.50 13.30 37.30
12 Fleur Schroder De Valken 11.10 12.90 12.90 36.90
13 Joelle Star De Valken 10.70 12.30 13.70 36.70
13 Robinn van der Spek Snel en Lenig, Wassenaar 10.00 12.50 14.20 36.70
14 Bo Heijnen Fit Lisse 10.40 12.20 13.30 35.90
15 Julie Dijkstra G.V. Slank en Kwiek 9.40 12.70 13.50 35.60
16 Anna Smit GIOS Noordwijkerhout 9.70 12.80 12.90 35.40
17 Senna Kulçer Fit Lisse 8.70 12.60 12.90 34.20
18 Cécile Balkenende Fit Lisse 9.20 12.20 12.60 34.00
19 Suus Plug GIOS Noordwijkerhout 9.60 11.40 12.80 33.80
20 Elize Wankelkamp GIOS Noordwijkerhout 9.70 11.80 12.10 33.60
20 Kelly Lim Legacy Elite Gymsport 9.00 12.00 12.60 33.60
21 Pascal Pennings Fit Lisse 9.10 11.40 12.40 32.90
22 Elsa Luijer Snel en Lenig, Wassenaar 8.20 12.30 11.60 32.10
meisjes instap D1 brug vloer minitramp
1 Pien Zwaan DWS 13.80 12.60 12.90 39.30
2 Floor Schouls GIOS Noordwijkerhout 13.20 12.10 13.90 39.20
3 Leanne de Roos DWS 13.30 12.30 12.70 38.30
3 Noor Janssen GIOS Noordwijkerhout 13.20 11.60 13.50 38.30
4 Jael Ligtenberg Fit Lisse 13.10 10.70 13.40 37.20
5 Ann-Sophie Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 10.70 11.60 12.80 35.10
6 Sabrina Simpkins Legacy Elite Gymsport 11.20 11.30 12.40 34.90