Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Alphen aan den Rijn 25 maart 2017 - Middag

meisjes pupil 1 R3 brug vloer minitramp
1 Hammasa Jabbar Jahn Hillegom 12.00 10.80 12.30 35.10
2 Jiska Edel D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.60 10.80 12.60 34.00
3 Dounia Ihzi D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.60 10.70 12.40 33.70
4 Yente Janssen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 9.60 12.10 33.40
5 Guusje Meerkerk L.D.O. stolwijk 10.80 9.90 12.00 32.70
6 Iris de Vries Jahn Hillegom 10.20 10.10 11.90 32.20
meisjes pupil 1 R2 brug vloer minitramp
1 Lenneke Zijl TOOS Waddinxveen 10.90 12.50 11.40 34.80
2 Daphne Braakman D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 12.20 10.20 34.10
2 Yara den Braber TOOS Waddinxveen 10.90 12.20 11.00 34.10
3 Indy Matze TOOS Waddinxveen 11.10 12.00 10.80 33.90
4 Elena benders TOOS Waddinxveen 11.10 12.10 10.50 33.70
5 Femke Cok TOOS Waddinxveen 10.40 12.10 10.80 33.30
5 Madelief vd Meij TOOS Waddinxveen 10.70 11.90 10.70 33.30
6 Lieke Teunissen TOOS Waddinxveen 11.00 11.50 10.70 33.20
7 Daniëlle Stapper D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 11.60 11.10 33.00
7 Sanne Leertouwer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 11.50 10.70 33.00
8 Gönül Cincil TOOS Waddinxveen 8.90 11.60 11.10 31.60
9 Delilah Haak D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 11.00 9.90 30.70
10 Vera van Essen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.20 10.30 9.60 29.10
meisjes pupil 1 R1 brug vloer minitramp
1 Sascha van Dijke TOOS Waddinxveen 11.70 11.70 12.50 35.90
2 Lisa Winkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.75 11.60 12.40 35.75
2 Eke van Hoek TOOS Waddinxveen 11.15 11.60 13.00 35.75
3 Joy Gravemaker D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 11.80 12.60 35.70
4 Daisy Koelewijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.90 11.90 12.80 35.60
4 Jada den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.60 12.20 12.80 35.60
5 Eva Melis Jahn Hillegom 10.80 12.10 12.60 35.50
6 Eveline Weijers Jahn Hillegom 11.35 11.40 12.70 35.45
7 Lotte konijn TOOS Waddinxveen 11.60 11.10 12.70 35.40
8 Tess Vissers Jahn Hillegom 10.70 11.40 12.90 35.00
9 Eva van Baarle D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 10.40 12.40 34.00
10 Frederiek verlaan TOOS Waddinxveen 11.15 9.20 13.10 33.45
meisjes pupil 1 D4 brug vloer minitramp
1 Myrthe Hinke Jahn Hillegom 13.80 13.40 12.10 39.30
2 Mees Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.40 13.10 11.70 37.20
3 Kimberley Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 12.70 11.50 37.00
4 Amy Sirre D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 12.80 10.80 36.50
4 Isis Jansen Jahn Hillegom 13.00 12.80 10.70 36.50
5 Fela Korbee Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.40 12.90 10.20 35.50
6 Maura van der Wal D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 11.70 11.00 34.50
7 Emma le Fevre Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.60 11.10 10.70 34.40
8 Shermin Damideh D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.70 10.60 10.50 30.80
meisjes pupil 1 D3 brug vloer minitramp
1 Rosanna Snijders D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 11.70 12.40 35.70
2 Naomi Verbeek TOOS Waddinxveen 11.10 11.80 12.70 35.60
3 Kirsten van Veen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 9.80 13.10 34.80
3 Alivia Badri TOOS Waddinxveen 12.20 9.80 12.80 34.80
4 Brit Gelderblom TOOS Waddinxveen 11.50 9.90 12.50 33.90
5 Thirza Oudenaarden TOOS Waddinxveen 10.30 9.90 13.10 33.30
6 Rosalie Smit TOOS Waddinxveen 11.40 7.40 13.30 32.10
meisjes pupil 1 D2 brug vloer minitramp
1 Floortje de Boer D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.95 13.60 13.50 39.05
2 Bloem Regeer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.50 12.30 13.00 37.80
3 Aisha de Groot D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.05 12.40 13.40 36.85
4 Fenna Beijer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.60 10.80 12.90 36.30
5 Wieneke Visser D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.55 9.20 13.20 33.95
6 Lindy van Vegten D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 10.40 13.10 33.90
meisjes pupil 1 D1 brug vloer minitramp
1 Amber Smit Jahn Hillegom 12.45 12.40 13.80 38.65
2 Anaïs Jordaan Jahn Hillegom 11.90 11.00 13.40 36.30
meisjes pupil 2 R3 brug vloer minitramp
1 Jara de Vries L.D.O. stolwijk 11.90 10.70 12.10 34.70
2 Anna Zuidbroek L.D.O. stolwijk 11.70 10.20 12.60 34.50
3 Delina Tadesse Taeme L.D.O. stolwijk 12.00 10.50 11.90 34.40
4 Hinke Beukens Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.20 10.90 12.10 34.20
5 Robin Krikke Jahn Hillegom 11.50 10.20 12.40 34.10
6 Israe Haijoui Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.40 9.80 12.40 33.60
meisjes pupil 2 R2 brug vloer minitramp
1 Noa Konst Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.60 12.20 10.80 34.60
2 Vera Prosman L.D.O. stolwijk 11.60 11.90 11.00 34.50
3 Meike van der wel TOOS Waddinxveen 11.20 11.80 11.00 34.00
4 Jojah Parlevliet TOOS Waddinxveen 9.50 12.90 10.80 33.20
5 Feli van Eijk Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.90 12.30 10.50 32.70
meisjes pupil 2 R1 brug vloer minitramp
1 Lena Rademaker D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.10 12.30 34.90
2 Floor Bonnet Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.50 11.60 12.70 34.80
3 Kiki Groenendijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.75 10.50 12.50 33.75
4 Lotte Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 10.80 12.60 33.70
5 Jolijn Schroten TOOS Waddinxveen 9.65 10.90 13.00 33.55
6 Anne van de Brink D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 9.90 12.60 32.70
7 Anouk van Kempen TOOS Waddinxveen 9.60 9.20 12.30 31.10
meisjes pupil 2 D4 brug vloer minitramp
1 Lisa van Drosthagen Jahn Hillegom 12.70 14.30 11.80 38.80
2 Eline Simons D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.80 13.20 11.00 38.00
3 Romy Waasdorp Jahn Hillegom 12.70 13.50 11.70 37.90
4 Roos Bakker TOOS Waddinxveen 11.60 14.30 11.70 37.60
5 Lizz Delmeer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.10 13.40 11.30 36.80
6 Manon Visser Jahn Hillegom 11.60 12.30 11.30 35.20
7 Shenai de Vink Jahn Hillegom 11.40 12.30 11.10 34.80
8 Jasmijn Kosterman Jahn Hillegom 10.30 12.70 11.40 34.40
9 Rachel Aantjes D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 11.90 11.00 33.30
meisjes pupil 2 D3 brug vloer minitramp
1 Britte Visscher Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.50 12.60 13.70 38.80
1 Lisa vd Wel TOOS Waddinxveen 11.50 14.10 13.20 38.80
2 Pascalle Rijnbeek TOOS Waddinxveen 11.75 13.60 13.30 38.65
3 Charlotte Kempen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 13.20 13.40 38.20
3 Isa van Dam D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 13.50 13.20 38.20
4 Floortje Matthee D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.65 13.40 11.10 36.15
5 Maren van Eijk Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.90 11.20 13.10 35.20
6 Floor van Etten D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.90 9.10 13.30 33.30
meisjes pupil 2 D1 brug vloer minitramp
1 Kira de Silva Jahn Hillegom 12.90 13.50 13.30 39.70
2 Lois Meijer Jahn Hillegom 12.00 12.90 13.50 38.40
meisjes jeugd R3 brug vloer minitramp
1 Laura Berntsen L.D.O. stolwijk 11.50 10.40 12.40 34.30
2 Kyra Huiskens L.D.O. stolwijk 11.50 10.20 12.30 34.00
meisjes jeugd R2 brug vloer minitramp
1 Daphne Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.90 11.80 11.90 34.60
2 Marit Slinger Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.10 12.40 10.90 34.40
2 Marije Boer L.D.O. stolwijk 11.10 12.30 11.00 34.40
3 Gadissa Haijoui Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.90 12.60 10.70 34.20
4 Noortje van der Pijl Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.00 11.60 10.80 32.40
5 Lisanne de Rooij Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.80 12.60 10.80 32.20
meisjes jeugd R1 brug vloer minitramp
1 Ola Bilska TOOS Waddinxveen 10.70 11.00 13.10 34.80
2 Naomi Westdijk TOOS Waddinxveen 10.30 8.70 12.70 31.70
meisjes jeugd D4 brug vloer minitramp
1 Xandra den Breejen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 13.70 13.30 40.50
2 Emma Vink TOOS Waddinxveen 13.00 15.30 12.00 40.30
3 Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.60 14.80 11.80 40.20
4 Racella schoonderwoerd TOOS Waddinxveen 13.60 14.60 11.40 39.60
5 Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 13.80 12.50 39.40
6 Sophie Ammerlaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 14.10 12.10 38.80
7 Esmee Zwiers D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 14.30 11.20 38.70
8 Caithlin Keijzer D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 14.10 10.90 38.30
9 Tamara van Dijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 13.70 11.30 37.90
10 Linde Murre TOOS Waddinxveen 12.40 14.00 11.30 37.70
11 Nissrin Lassgaa D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 13.00 11.80 37.40
12 Myrthe Heijboer TOOS Waddinxveen 11.00 14.60 11.40 37.00
12 Tessa van Veelen TOOS Waddinxveen 13.40 12.60 11.00 37.00
13 Milou Edel D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 13.40 11.50 36.90
13 Jacobine Zuidmeer Jahn Hillegom 12.00 13.00 11.90 36.90
14 Hayley Rijke Willems D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 13.40 11.40 36.80
14 Denise Weenink Jahn Hillegom 11.00 13.70 12.10 36.80
15 Fiene Boogerd Jahn Hillegom 12.50 13.40 10.80 36.70
16 Youssra el Mouridi D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.20 12.70 11.50 36.40
16 Eva Voskuil Jahn Hillegom 11.70 13.90 10.80 36.40
17 Hailey Gutierrez D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 12.50 11.50 35.20
meisjes jeugd D3 brug vloer minitramp
1 Rosaly Luu Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.60 13.50 13.60 39.70
2 Esmee Kaptein TOOS Waddinxveen 12.90 11.90 13.40 38.20
3 Amber vd Wel TOOS Waddinxveen 11.75 13.00 13.10 37.85
4 Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 11.00 13.40 37.20
5 Daphne Lutjenhuis D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 12.70 13.40 36.40
6 Jaimyly Leidelmeijer TOOS Waddinxveen 13.00 9.60 13.00 35.60
meisjes jeugd D2 brug vloer minitramp
1 Eva Roos Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.35 13.80 13.90 40.05
2 Nena van der Zwan Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.85 12.60 13.60 39.05
3 Marlies Roos TOOS Waddinxveen 12.75 11.00 13.70 37.45
4 Kim van Wijk TOOS Waddinxveen 11.50 11.60 13.80 36.90
5 Charlotte van der sloot TOOS Waddinxveen 11.20 9.90 13.50 34.60
jongens 7-9 N16 ringen vloer minitramp
1 Luuk Ammerlaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.20 17.70 12.90 48.80
2 Jair Roos D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.60 17.30 12.60 47.50
3 Robbin Zirkzee D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.40 17.50 12.40 47.30
4 Quint Kiela Jahn Hillegom 17.40 16.20 12.40 46.00
5 Ryan Galewicz D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.30 16.00 11.50 43.80
jongens 7-9 N15 ringen vloer minitramp
1 Maarten van Meerloo D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.70 18.70 13.10 49.50
2 Abel Nijssen D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.00 18.20 12.90 49.10
3 Thomas Cocx D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.60 18.20 13.10 48.90
4 Levi Lucardie D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.00 17.80 12.90 48.70
5 Evan den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.60 18.00 12.70 48.30
6 Ruben Vuijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 18.40 12.40 48.00
7 Sam van den Bos D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.50 17.60 12.60 47.70
8 Jort Regtering D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.50 18.40 12.10 47.00
9 Gavin Philippi D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 17.00 12.60 46.80
9 Damian Nooitgedacht R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 17.10 16.80 12.90 46.80
10 Jim Bekkum D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.10 16.70 12.80 46.60
11 Micha Debets D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.90 17.00 12.10 46.00
12 Ingmar de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.00 16.50 12.40 45.90
13 Duuk Jonker D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.80 16.10 12.60 45.50
jongens 7-9 N12 ringen vloer minitramp
1 Eijwan Sinke Velocitas Gouda 17.80 18.10 13.10 49.00
2 Kevin Vink Velocitas Gouda 17.70 17.90 13.20 48.80
3 Tim van Bree Velocitas Gouda 18.00 17.10 12.90 48.00
4 Quinten v/d Hoeven Velocitas Gouda 17.50 16.80 12.90 47.20
5 Sam Meijerink Velocitas Gouda 16.70 16.90 13.10 46.70
6 Timo v/d Spek Velocitas Gouda 17.30 16.90 12.40 46.60
7 Tijmen den Boer Velocitas Gouda 16.40 17.00 12.60 46.00
jongens 7-9 N11 ringen vloer minitramp
1 Marius Benjamin R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 17.90 19.00 12.90 49.80
jongens 10-13 N16 ringen vloer minitramp
1 Luke Sloof L.D.O. stolwijk 18.70 17.80 12.10 48.60
2 Daan Maayen L.D.O. stolwijk 17.60 17.20 11.90 46.70
3 Jay van den Berg L.D.O. stolwijk 16.00 15.80 11.90 43.70
jongens 10-13 N15 ringen vloer minitramp
1 Keano Maas D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.50 16.90 12.80 46.20
2 Joachim Sguroiu D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.90 17.20 12.70 45.80
3 Roel van Kuijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.80 16.30 12.60 45.70
jongens 10-13 N14 ringen vloer minitramp
1 Thomas den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.50 18.40 12.70 48.60
2 Joris Bloemen D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 17.90 13.20 48.30
3 Lars van den Berg Jahn Hillegom 16.80 17.00 13.60 47.40
4 Sambou Darboe R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 16.80 17.10 12.60 46.50
5 Didier Ticheler R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 17.00 16.90 12.40 46.30
jongens 10-13 N12 ringen vloer minitramp
1 Kasper van Osnabrugge Velocitas Gouda 17.50 17.30 13.00 47.80
jongens 10-13 N10 ringen vloer minitramp
1 Tristan Geluk Velocitas Gouda 18.00 18.60 13.30 49.90
2 Rens v/d Bas Velocitas Gouda 17.80 18.80 13.10 49.70
3 Bram Oostra Velocitas Gouda 18.00 17.90 13.10 49.00
4 Orlando v/d Haven Velocitas Gouda 18.10 18.40 12.30 48.80
5 Siem Vossen Velocitas Gouda 16.30 17.30 13.60 47.20
6 Jesse Bruijniks Velocitas Gouda 16.70 16.30 11.90 44.90
7 Timo Rademaker Velocitas Gouda 14.00 17.60 13.10 44.70