Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Alphen aan den Rijn 25 maart 2017 - Ochtend

meisjes 7 R2 brug vloer minitramp
1 Lotte Kraaij D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 12.70 13.00 38.20
2 Lise Bol D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 12.20 13.00 37.35
3 Julia vd Berg D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 12.40 12.70 37.10
4 Yinthe van der Molen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 12.40 12.00 36.70
5 Sanne van Beest D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 12.40 12.00 36.55
5 Sara Vermeer D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.95 12.40 12.20 36.55
6 Evelien Stapper D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.20 12.10 11.90 36.20
7 Sanne van der Tuijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.25 11.80 12.10 36.15
8 Lise de Kruijf D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 11.70 12.40 36.10
9 Djoni Korbee Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.20 11.80 12.90 35.90
10 Mia van Bostelen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.65 10.20 12.90 35.75
11 Kyra van Dam D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.60 11.80 12.80 35.20
12 Christie van Vegten D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.25 11.10 11.80 35.15
13 Steffie van der Kaay D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 10.50 12.10 34.75
14 Floor van Berkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.20 10.30 11.90 34.40
15 Isis Finkenflugel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.95 10.20 11.80 33.95
16 Imke van Wilgen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 11.50 11.30 33.90
17 Noa Vissers Jahn Hillegom 9.00 11.50 12.90 33.40
18 Zoë Korte D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.85 11.50 11.80 33.15
19 Amber Heer D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 10.00 11.10 32.80
20 Chayenne Rijsdam D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 10.10 10.60 32.60
21 Yfke van Schagen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.00 11.10 12.90 32.00
22 Olivia van Koert Jahn Hillegom 9.20 10.70 11.90 31.80
23 Danique Strijker D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 9.80 11.40 31.50
meisjes 8 R2 brug vloer minitramp
1 Jadey Verkaaik TOOS Waddinxveen 12.40 12.70 12.90 38.00
2 Hannah Koopman R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.95 12.10 12.90 37.95
3 Nikita de Heer TOOS Waddinxveen 12.40 12.70 12.40 37.50
4 Jara Both L.D.O. stolwijk 12.30 12.10 12.90 37.30
5 Jouhaina Ouladlghars D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 12.70 12.10 37.20
5 Elize van Kats TOOS Waddinxveen 12.90 11.70 12.60 37.20
6 Marlies Kronenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 12.10 12.90 37.00
7 Karlijn Vonk R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.90 11.30 12.40 36.60
8 Anne Buitenhuis D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 11.90 12.10 36.50
9 Gwen Zeilstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.35 11.40 12.60 36.35
9 Shiloh Noordermeer D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 11.40 12.80 36.35
9 Lotte Sparreboom R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.75 11.00 12.60 36.35
10 Faye Snippe Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.30 11.60 12.40 36.30
11 Shayenne Teunisse D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 11.80 12.20 36.15
12 Sanne Bakker D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 11.00 12.60 36.10
13 Thirza Haring D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.75 10.90 12.20 35.85
14 Carice van Beusekom D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 11.40 12.10 35.80
14 Hansje Kort D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 11.30 12.10 35.80
15 Leanne Vonkeman TOOS Waddinxveen 12.15 11.50 12.10 35.75
16 Isa van Ringelenstein TOOS Waddinxveen 12.00 11.70 12.00 35.70
17 Yosha Fokker Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.15 11.00 12.40 35.55
18 Zara Wolf Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.90 11.00 12.40 35.30
19 Roosje Bronsgeest Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.70 9.80 12.60 35.10
20 Jenna Egalbzori D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 10.50 12.40 35.05
21 Danique Suers R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.70 10.90 12.40 35.00
22 Magot van Schie D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.45 10.10 12.40 34.95
22 Tamar in 't Hof TOOS Waddinxveen 11.85 10.90 12.20 34.95
23 Lisette Welink TOOS Waddinxveen 12.75 10.00 12.10 34.85
24 Jayda Riezebos D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 10.40 12.10 34.65
25 Kim Bruijnes D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.05 10.30 12.00 34.35
26 Isis vd Vlugt TOOS Waddinxveen 12.05 9.80 12.40 34.25
27 Liva Jongkind D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.60 12.40 12.10 34.10
28 Alexia Timeva D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.10 11.90 12.10 33.10
29 Hannelie Pretorius Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 9.80 10.70 12.40 32.90
30 Jill Hillem D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.05 10.20 12.40 32.65
31 Mina Milasinovic Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 9.80 10.10 12.60 32.50
meisjes 9 R2 brug vloer minitramp
1 Sanne Slootweg TOOS Waddinxveen 13.00 11.90 12.60 37.50
2 Yenthe Rietveld Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.20 11.20 13.00 37.40
2 Aimee Vogel L.D.O. stolwijk 11.00 13.00 13.40 37.40
3 Noor Wijnants D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 12.60 12.70 37.30
4 Daniela van de Berg D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 12.70 12.60 37.00
4 Chelsea Schluter L.D.O. stolwijk 11.60 12.20 13.20 37.00
5 Fenne de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.80 12.70 36.60
6 Chantal Rijsdijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.30 13.10 36.50
6 Hannah Mak TOOS Waddinxveen 12.70 11.20 12.60 36.50
7 Valentina Tomasian D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 11.20 12.90 36.40
8 Sophieke de Bruijn Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.90 12.30 13.00 36.20
9 Inez van Oorp D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.70 12.30 12.60 35.60
10 Floor vd Berge TOOS Waddinxveen 11.90 10.30 12.90 35.10
11 Bente Versluis TOOS Waddinxveen 12.00 9.90 12.90 34.80
12 Amy Schouten TOOS Waddinxveen 11.20 10.60 12.60 34.40
13 Cindy Vooijs TOOS Waddinxveen 11.00 10.80 12.50 34.30
14 Lotte Debets D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.90 11.10 12.20 34.20
15 Clara Serpa TOOS Waddinxveen 9.90 11.00 13.00 33.90
16 Annelynn van den Hil TOOS Waddinxveen 10.80 10.00 12.60 33.40
17 Iris van der Waals D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 10.00 12.20 33.30
18 Fenne Murre TOOS Waddinxveen 10.00 10.30 12.70 33.00
19 Kisa Groenwoud Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.20 8.60 12.90 32.70
20 Venna Wittenberg TOOS Waddinxveen 10.00 9.10 12.40 31.50
meisjes instap R3 brug vloer minitramp
1 Lotus van herpen TOOS Waddinxveen 11.40 12.50 11.00 34.90
2 Eva verweij TOOS Waddinxveen 11.20 12.70 10.60 34.50
3 Anouk Steller TOOS Waddinxveen 10.75 12.30 10.90 33.95
4 Femke van Schoonhoven TOOS Waddinxveen 11.00 11.60 11.30 33.90
5 Roos van der starre TOOS Waddinxveen 10.55 11.90 11.40 33.85
6 Hajar Haijoui Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.70 12.10 10.70 33.50
7 Noa Heikens TOOS Waddinxveen 9.50 12.70 11.20 33.40
8 Jet Straver TOOS Waddinxveen 11.05 11.60 10.70 33.35
9 Tamarin Grunewald TOOS Waddinxveen 10.10 12.00 11.10 33.20
10 Zoe van Viegen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.70 12.00 10.40 33.10
10 Yente Dekker TOOS Waddinxveen 11.00 11.70 10.40 33.10
11 Michelle van Yperen TOOS Waddinxveen 10.40 11.50 11.00 32.90
12 Milou van Egmond Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.50 11.70 10.50 32.70
12 Rosanne Graveland L.D.O. stolwijk 10.30 12.00 10.40 32.70
13 Fenne van Leeuwen TOOS Waddinxveen 10.35 11.90 10.40 32.65
14 Kim Dalmolen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.10 11.60 9.90 32.60
15 Rhodee Esveldt TOOS Waddinxveen 10.40 11.30 10.80 32.50
16 Mirthe Kooij TOOS Waddinxveen 10.35 11.80 10.30 32.45
17 Sophie van Holstein Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.70 11.80 9.80 32.30
18 Emma van Holstein Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.55 11.80 9.90 32.25
19 Mirte Schuite TOOS Waddinxveen 10.40 10.90 10.90 32.20
19 Yinthe Verweij TOOS Waddinxveen 10.50 11.00 10.70 32.20
20 Robin Bader D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.55 10.90 10.70 32.15
21 Gabi Majrowska TOOS Waddinxveen 10.10 12.00 10.00 32.10
22 Roos Mollema Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.95 12.00 9.10 32.05
22 Rosanne van den Berg Jahn Hillegom 9.95 11.70 10.40 32.05
23 Mckayla Nieuwland D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.50 11.90 10.60 32.00
24 Vera Kool L.D.O. stolwijk 9.00 12.20 10.50 31.70
25 Jackie-Ann Wallaart Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.25 11.20 10.20 31.65
26 Melissa Paalvast D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 11.10 10.30 31.40
26 Yuna Bonnet D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.10 11.50 10.80 31.40
27 Nina Kramer D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.40 11.20 10.60 31.20
27 Kiki Schluter L.D.O. stolwijk 9.70 11.40 10.10 31.20
28 Alyssa van Walraven D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.80 11.60 10.70 31.10
28 Linsey Gerrits D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.50 11.00 10.60 31.10
29 Romie van Capel D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.55 10.10 10.30 30.95
30 Carmen van den Berg Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 9.55 10.70 10.60 30.85
31 Lisanne Lansbergen TOOS Waddinxveen 10.30 11.80 8.50 30.60
32 Sofie Bron TOOS Waddinxveen 9.55 10.00 10.90 30.45
33 Dina Bokkarna TOOS Waddinxveen 9.25 10.30 10.80 30.35
34 Xanthe Hannah Jansen L.D.O. stolwijk 9.55 10.30 10.20 30.05
35 Iris van den Krans TOOS Waddinxveen 9.30 10.80 9.90 30.00
36 Temba Driessen D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.60 10.00 10.30 29.90
37 Jasmine van Buul Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.60 11.60 8.60 29.80
38 Fenna Rijnsburger Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.75 11.00 8.90 29.65
39 Femke de Graaf Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.00 11.50 8.60 29.10
40 Kirsten van Rooijen TOOS Waddinxveen 9.25 11.40 8.40 29.05
41 Olivia Wallaart Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.75 11.60 8.50 28.85
42 Hailey van Vuuren Jahn Hillegom 9.35 10.70 8.00 28.05
meisjes instap D3 brug vloer minitramp
1 Lotte Brouwer Jahn Hillegom 13.20 13.00 12.90 39.10
2 Naomi Schuitmaker R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.00 13.20 12.80 39.00
3 Aimy van Es TOOS Waddinxveen 12.70 12.70 13.40 38.80
4 Ilse Andriesse Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.90 14.60 13.20 38.70
5 Alyssa vd Kaay TOOS Waddinxveen 12.00 13.80 12.50 38.30
6 Kiara den Hartog R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.00 12.20 13.00 38.20
7 Hannah van Moorsel D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 11.80 13.10 38.10
8 Lara de Jong TOOS Waddinxveen 11.50 13.20 12.90 37.60
9 Elena Principaal R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.40 12.10 12.90 37.40
10 Erin de Jong TOOS Waddinxveen 11.80 12.70 12.70 37.20
11 Merel van de Baan D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 12.30 12.90 37.10
11 Tessa Lenos Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.80 11.50 12.80 37.10
11 Lieke Vlasblom TOOS Waddinxveen 11.70 12.60 12.80 37.10
12 Claire Vermeulen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.90 11.00 12.80 36.70
12 Alana Verkade Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.00 12.80 12.90 36.70
12 Louise Slingerland R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.70 12.30 12.70 36.70
13 Oliwia Griffioen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.10 12.40 12.90 36.40
14 Deviënne Hoefnagel D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.50 12.60 36.20
15 Marinda van Dijk L.D.O. stolwijk 11.25 12.10 12.70 36.05
16 Sofie Blonk L.D.O. stolwijk 11.10 11.90 12.90 35.90
16 Sanne Achterberg R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.20 10.80 12.90 35.90
17 Eva de Pater D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 11.80 12.60 35.80
18 Norali Badri TOOS Waddinxveen 11.70 11.40 12.50 35.60
19 Jasmijn Mollema Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.20 12.50 12.80 35.50
20 Daniek Sloesarwij Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.10 12.60 12.70 35.40
21 Katelijn van Beusekom D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 11.40 12.90 35.30
21 Roos Hartlieb D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 10.30 13.00 35.30
22 Marllisa Albuquerque De Brito L.D.O. stolwijk 10.30 12.20 12.70 35.20
23 Karlijn Bos Jahn Hillegom 10.00 11.80 12.60 34.40
24 Eline van de Sar D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.90 10.60 12.80 34.30
25 Phileine Bennebroek Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 9.90 11.50 12.70 34.10
25 Merel den Heeten Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.70 10.90 12.50 34.10
26 Phileine van Heumen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 8.50 12.90 33.90
27 Britt van Berkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 10.90 12.40 33.30
28 Lara Castro Nortier D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 9.50 12.90 33.20
29 Marissa van Haastrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 9.00 12.80 33.00
30 Leilah Krijnen D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.50 9.60 12.50 32.60
30 Sophia van Rutten D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 8.80 12.60 32.60
30 Manoah Lenting Hou-Vast Alphen a/d Rijn 9.80 10.40 12.40 32.60
31 Michelle Quakkelaar D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 8.30 12.50 31.80
32 Jayda Piqué D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.70 8.60 12.30 31.60
33 Valerie Wong D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 7.60 12.50 31.30
34 Minke Zwanenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 6.00 13.10 31.10
meisjes instap D2 brug vloer minitramp
1 Ilena Beelen Jahn Hillegom 12.85 14.50 11.70 39.05
2 Pien Nieuwenhuis Jahn Hillegom 13.20 13.20 12.40 38.80
3 Kayla Owen Jahn Hillegom 12.50 13.50 12.40 38.40
4 Jessica Grigor Jahn Hillegom 12.90 12.80 12.60 38.30
5 Emily Bezuijen R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.00 14.30 11.20 37.50
6 Yfke Elstgeest R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.40 13.50 10.50 36.40
7 Fenna van Keeken R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.15 13.50 10.60 36.25
8 Dewi Roozendaal D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 13.20 12.10 35.70
9 Floor Jongsma Jahn Hillegom 11.35 12.50 10.70 34.55