Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 30 maart 2013 - ochtend

Meisjes 7 R1 brug vloer minitramp
1 Dewi van Lingen RETURN Sassenheim 10.40 9.80 12.50 32.70
2 Charissa van Lith C.G.V. Jahn Leiden 8.50 11.00 12.50 32.00
3 Britt Koeleman RETURN Sassenheim 9.70 10.10 12.10 31.90
4 Anne Backus C.G.V. Jahn Leiden 8.35 10.70 12.40 31.45
5 Lieke de Graaf Kracht en Vlugheid Pijnacker 8.80 10.00 12.30 31.10
6 Tess Zwinkels Kracht en Vlugheid Pijnacker 9.20 9.50 12.10 30.80
7 Isa Bruggeling Kracht en Vlugheid Pijnacker 8.40 9.60 12.30 30.30
8 Joyce Querfurth Kracht en Vlugheid Pijnacker 9.25 9.00 11.80 30.05
9 Femke Kroon DWS 7.20 9.60 12.50 29.30
Meisjes 8 R1 brug vloer minitramp
1 Lotte Zwaan De Valken 11.80 11.30 12.80 35.90
2 Linn Calis De Valken 11.00 11.30 12.20 34.50
3 Demi Caspers G.V. Slank en Kwiek 8.85 11.10 13.00 32.95
4 Dixie noordhoek Fit Lisse 9.10 11.30 12.30 32.70
5 Suzanne Booij Fit Lisse 9.00 10.50 12.90 32.40
6 Rozemarijne de Boer RETURN Sassenheim 9.95 10.30 11.60 31.85
7 Donna Filippo Excelsior Leiden 9.35 10.00 12.30 31.65
8 Sharina Ouwehand DWS 10.05 9.10 12.20 31.35
9 Sofie Versteeg C.G.V. Jahn Leiden 8.40 10.40 12.20 31.00
10 Kyra Vennik C.G.V. Jahn Leiden 8.00 10.30 12.60 30.90
11 Amy van Klink C.G.V. Jahn Leiden 8.20 10.00 12.60 30.80
11 Roos van Vliet RETURN Sassenheim 8.30 10.00 12.50 30.80
12 Sophie Willemse GIOS Noordwijkerhout 8.25 10.30 12.20 30.75
13 Jade Lepelaar C.G.V. Jahn Leiden 8.35 9.40 12.50 30.25
14 Lisanne de Jong Fit Lisse 6.85 11.00 12.20 30.05
15 Sterre Wijnhout Fit Lisse 7.65 9.60 12.40 29.65
16 Ashley Polane Excelsior Leiden 7.35 10.40 11.60 29.35
16 Femke Piet Fit Lisse 7.95 10.00 11.40 29.35
Meisjes 9 R1 brug vloer minitramp
1 Lynn van der Hagen GIOS Noordwijkerhout 13.20 12.15 12.90 38.25
2 Ipti Ezzine C.G.V. Jahn Leiden 12.90 12.50 12.50 37.90
3 Femke Honsbeek GIOS Noordwijkerhout 13.40 11.75 12.60 37.75
4 Kimberley van der Togt GIOS Noordwijkerhout 12.65 12.25 12.80 37.70
5 Laura Lédé G.V. Slank en Kwiek 12.50 12.45 12.50 37.45
6 Sofie Kuijt De Valken 12.50 12.45 12.30 37.25
7 Gillian Teeuwes C.G.V. Jahn Leiden 12.70 11.95 12.50 37.15
8 Esmée Creyghton C.G.V. Jahn Leiden 12.40 11.80 12.90 37.10
8 Isabel de Roo Excelsior Leiden 12.55 12.35 12.20 37.10
9 Ashleigh Hephurn G.V. Slank en Kwiek 11.60 12.50 12.80 36.90
9 Suzanne Visser RETURN Sassenheim 11.50 12.50 12.90 36.90
10 Lisa Vink De Valken 12.20 12.25 12.40 36.85
11 Annabel Rodewijk De Valken 12.65 11.25 12.80 36.70
11 Anna Piontek GIOS Noordwijkerhout 12.15 12.05 12.50 36.70
12 Wendy Koolen C.G.V. Jahn Leiden 12.10 11.85 12.70 36.65
13 Fleur Abbenhuis G.V. Slank en Kwiek 11.75 12.15 12.70 36.60
14 Sophie vd Burg GIOS Noordwijkerhout 12.15 12.30 12.00 36.45
15 Sandy Otte Fit Lisse 11.70 11.90 12.80 36.40
16 Suze Rombach De Valken 11.40 12.25 12.50 36.15
17 Yalisa Timmers Excelsior Leiden 12.05 12.10 11.90 36.05
18 Emma Rodeburg GIOS Noordwijkerhout 11.20 12.10 12.70 36.00
19 Roos van Vondelen GIOS Noordwijkerhout 11.90 11.55 12.50 35.95
19 Vera Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 11.60 11.65 12.70 35.95
20 Anne van Nieuwkoop DWS 12.20 11.75 11.90 35.85
21 Niene Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 10.75 12.45 12.40 35.60
22 Fleur Wiering RETURN Sassenheim 11.75 11.40 12.30 35.45
23 Renske Overgaag Fit Lisse 12.25 10.80 12.20 35.25
24 Selina Juffermans RETURN Sassenheim 11.25 11.45 12.50 35.20
25 Annika Crombags Excelsior Leiden 11.50 11.30 12.30 35.10
25 Floor van der Welle RETURN Sassenheim 11.45 11.25 12.40 35.10
26 Lisette Velders C.G.V. Jahn Leiden 12.40 10.20 12.30 34.90
27 Jet Streng RETURN Sassenheim 10.45 12.10 12.30 34.85
28 Josephine Cuperus G.V. Slank en Kwiek 10.35 11.80 12.60 34.75
29 Britt Immink C.G.V. Jahn Leiden 11.75 10.50 12.40 34.65
30 Claudia van Egmond DWS 11.35 11.00 12.20 34.55
31 Jente Haasnoot De Valken 10.60 11.45 12.40 34.45
32 Valerie van Vliet DWS 10.70 11.35 12.30 34.35
33 Selena Veenendaal DWS 10.45 11.45 12.40 34.30
34 Emma Backus C.G.V. Jahn Leiden 11.00 11.05 12.20 34.25
35 Lucy Schoneveld DWS 10.10 11.70 12.40 34.20
36 Sanne de Lange C.G.V. Jahn Leiden 9.45 11.25 12.70 33.40
37 Willemijn Anindita Eman Excelsior Leiden 9.10 11.80 12.40 33.30
37 Sascha Verhoef RETURN Sassenheim 9.70 11.10 12.50 33.30
38 Amber v/d Ark Fit Lisse 11.05 9.90 12.30 33.25
39 Sasha Spaans Fit Lisse 10.10 10.50 12.50 33.10
39 Sanne van den Berg RETURN Sassenheim 8.95 11.65 12.50 33.10
40 Kiyara Morovatmanesh Fit Lisse 10.55 10.20 12.30 33.05
41 Isa Zuydervliet Fit Lisse 11.10 9.65 12.20 32.95
42 Ana Badara C.G.V. Jahn Leiden 11.00 10.05 11.70 32.75
43 Shenna van Veen GIOS Noordwijkerhout 8.85 11.25 12.40 32.50
44 Annabel v. Maris Fit Lisse 10.30 10.05 12.10 32.45
45 Nienke van der Kieboom C.G.V. Jahn Leiden 10.20 9.75 12.40 32.35
46 Guusje Tetteroo DWS 8.65 11.05 12.50 32.20
47 Zus Boswerger Excelsior Leiden 8.95 10.90 12.30 32.15
48 Chanti Heruer C.G.V. Jahn Leiden 9.45 10.40 12.20 32.05
49 Meike Waasdorp RETURN Sassenheim 8.95 10.30 12.30 31.55
50 Mila Borst C.G.V. Jahn Leiden 7.40 11.75 12.30 31.45
51 Nienke v/d Laan Fit Lisse 10.10 9.00 12.10 31.20
52 Pien Vermeij Fit Lisse 8.25 10.30 12.10 30.65
53 Naomi v. Kampen Fit Lisse 8.40 9.60 12.20 30.20
54 Lotte Michel Fit Lisse 8.60 9.55 12.00 30.15
55 Emily van Dorsser RETURN Sassenheim 6.80 10.40 12.20 29.40
Meisjes 7-9 R3 brug vloer minitramp
1 Kim Schouten GIOS Noordwijkerhout 10.90 11.75 12.80 35.45
2 Lynn de Haas De Valken 11.10 11.90 11.90 34.90
3 Laura de Mooij DWS 10.50 11.65 12.20 34.35
4 Isa Andriessen DWS 11.40 10.80 12.00 34.20
5 Elena Harkes RETURN Sassenheim 11.20 11.50 11.40 34.10
6 Sara van Ruiten RETURN Sassenheim 11.40 9.85 12.40 33.65
7 Pien Capel C.G.V. Jahn Leiden 10.75 11.00 11.60 33.35
8 Madhu Teunissen C.G.V. Jahn Leiden 9.50 11.60 11.90 33.00
9 Lotte Zwaan GIOS Noordwijkerhout 10.30 11.30 11.10 32.70
10 Thirza van den Hoek De Valken 11.20 10.60 10.70 32.50
11 Amber Aartman GIOS Noordwijkerhout 9.50 10.80 11.20 31.50
12 Floortje van der Nagel De Valken 9.40 10.60 11.40 31.40
13 Sam Bedijn GIOS Noordwijkerhout 10.20 8.85 11.40 30.45
14 Lauren Mellema GIOS Noordwijkerhout 9.85 10.35 9.60 29.80
15 Norma Grasso C.G.V. Jahn Leiden 9.10 12.15 8.40 29.65
16 Sara Does RETURN Sassenheim 10.50 10.90 8.20 29.60
17 Anouk Schelvis GIOS Noordwijkerhout 9.00 10.10 10.40 29.50
18 Emily de Vreugd DWS 10.40 9.15 9.90 29.45
19 Evy Brandt DWS 10.05 9.65 9.70 29.40
20 Mare Helmes GIOS Noordwijkerhout 10.40 10.60 8.20 29.20
21 Sharissa Ruigrok RETURN Sassenheim 9.80 10.40 8.60 28.80
22 Lisanne van der Putten GIOS Noordwijkerhout 8.90 10.20 9.40 28.50
23 Sanne Neutenboom GIOS Noordwijkerhout 9.15 8.75 10.40 28.30
24 Isabelle Schuivens C.G.V. Jahn Leiden 9.15 9.50 9.50 28.15
25 Madelief Augustinus GIOS Noordwijkerhout 9.05 10.15 8.80 28.00
26 Noortje vd Burg GIOS Noordwijkerhout 9.40 9.80 8.40 27.60
27 Lian van Dorsselaer RETURN Sassenheim 9.65 9.90 8.00 27.55
Meisjes 7-9 R2 brug vloer minitramp
1 Joyce Vijftigschild GIOS Noordwijkerhout 11.30 11.70 11.50 34.50
2 Annabel Schuiling C.G.V. Jahn Leiden 12.20 11.00 11.10 34.30
3 Linn Jonckheer DOS Schoonhoven 11.40 11.80 10.80 34.00
4 Emma Zandbergen RETURN Sassenheim 11.10 11.20 11.60 33.90
5 Hanna de Vrueh C.G.V. Jahn Leiden 10.95 11.10 11.80 33.85
6 Sofie Augustinus GIOS Noordwijkerhout 10.85 12.25 10.60 33.70
7 Merete van Kruining De Valken 11.30 10.90 11.30 33.50
8 Lieke Roggekamp Fit Lisse 10.85 10.80 11.70 33.35
9 Anne Kokkedee C.G.V. Jahn Leiden 10.50 12.00 10.70 33.20
10 Anna Breedeveld G.V. Slank en Kwiek 10.50 11.45 11.20 33.15
11 Evy Vlieland De Valken 10.90 10.70 11.50 33.10
12 Demi Halvemaan GIOS Noordwijkerhout 11.35 10.75 10.90 33.00
13 Loubna Chettoh C.G.V. Jahn Leiden 11.35 10.55 11.00 32.90
14 Lisa van Marwijk G.V. Slank en Kwiek 11.30 10.40 11.10 32.80
15 Daniek Herijgers RETURN Sassenheim 11.30 10.20 11.10 32.60
16 Marit Hendriks RETURN Sassenheim 11.75 9.90 10.90 32.55
17 Indy van den Berg GIOS Noordwijkerhout 10.80 9.95 11.70 32.45
18 Indy Bisschop Fit Lisse 11.15 9.65 11.50 32.30
19 Robine vd Heijden C.G.V. Jahn Leiden 11.00 10.25 11.00 32.25
20 Carmen Teurlings C.G.V. Jahn Leiden 10.85 9.95 11.40 32.20
20 Jetske Veldmaat De Valken 10.75 10.15 11.30 32.20
21 Tessa Kappe RETURN Sassenheim 11.35 9.10 11.70 32.15
22 Jaidy Greebe De Valken 10.00 11.00 11.10 32.10
23 Amelie Koiter DWS 9.35 11.60 11.00 31.95
24 Annelise Ruijs De Valken 9.80 10.50 11.50 31.80
24 Quinta Buijserd DOS Schoonhoven 10.45 10.45 10.90 31.80
24 Daphne Heemskerk RETURN Sassenheim 10.30 10.50 11.00 31.80
25 Amy Mulder C.G.V. Jahn Leiden 9.95 10.30 11.50 31.75
25 Evi de Wit C.G.V. Jahn Leiden 10.95 9.80 11.00 31.75
26 Eline de Jong C.G.V. Jahn Leiden 10.95 9.40 11.10 31.45
26 Nova Lammerding G.V. Slank en Kwiek 10.60 9.65 11.20 31.45
27 Rosalie de Jeu C.G.V. Jahn Leiden 10.95 9.35 11.10 31.40
28 Fleur Wachtmeester C.G.V. Jahn Leiden 10.65 9.25 11.30 31.20
28 Teddy Montfrooij DOS Schoonhoven 10.55 10.45 10.20 31.20
29 Caia Teurlings C.G.V. Jahn Leiden 9.50 10.10 11.40 31.00
29 Carmen Westerhoven C.G.V. Jahn Leiden 9.70 10.40 10.90 31.00
30 Gwen Munsterman Fit Lisse 10.15 9.40 11.10 30.65
31 Nomi Steenbergen G.V. Slank en Kwiek 9.20 9.30 12.00 30.50
32 Nina van Kesteren RETURN Sassenheim 9.45 10.20 10.80 30.45
33 Isa Spoler C.G.V. Jahn Leiden 11.15 9.05 10.10 30.30
34 Cato van Schaik GIOS Noordwijkerhout 10.80 9.00 10.40 30.20
34 Esmay Roest GIOS Noordwijkerhout 10.50 9.30 10.40 30.20
35 Meike Wagenaar C.G.V. Jahn Leiden 10.95 7.90 11.10 29.95
36 Suus van der Slot GIOS Noordwijkerhout 10.30 9.10 10.50 29.90
37 Joëlle van Klaveren C.G.V. Jahn Leiden 9.10 9.90 10.80 29.80
38 Sherin Fellimez C.G.V. Jahn Leiden 8.75 9.90 11.10 29.75
39 Mecilia Hillebrand De Valken 8.90 9.70 10.90 29.50
39 Tessa van Gijlswijk GIOS Noordwijkerhout 9.50 9.40 10.60 29.50
40 Willemijn van der Plas De Valken 10.95 7.20 11.30 29.45
40 Denise van der Putten GIOS Noordwijkerhout 8.90 9.25 11.30 29.45
41 Marit de Jong RETURN Sassenheim 9.90 8.70 10.80 29.40
42 Mandy Piket C.G.V. Jahn Leiden 9.40 8.80 11.10 29.30
43 Frédérique van der Wouw Fit Lisse 9.85 8.80 10.60 29.25
44 Julia Vletter DWS 9.10 8.60 11.50 29.20
44 Milou Dreef Fit Lisse 9.55 9.25 10.40 29.20
45 Isa van Egmond DWS 10.80 6.75 11.60 29.15
45 Sanne Roelandse RETURN Sassenheim 7.75 10.70 10.70 29.15
46 Zoe Blikman C.G.V. Jahn Leiden 8.80 9.50 10.80 29.10
47 Hannah de Vries De Valken 9.50 8.45 10.50 28.45
48 Tess Kortekaas RETURN Sassenheim 8.65 8.00 11.40 28.05
49 Milou van den Berg GIOS Noordwijkerhout 9.70 7.40 10.90 28.00
50 Hester Vooijs C.G.V. Jahn Leiden 8.75 8.00 11.10 27.85
51 Noortje van Stein RETURN Sassenheim 10.45 6.00 11.30 27.75
52 Britt van der holst Fit Lisse 6.40 9.75 11.40 27.55
53 Isa Hogervorst GIOS Noordwijkerhout 7.95 8.40 11.00 27.35
54 Tamara Kuyt C.G.V. Jahn Leiden 9.00 7.35 10.90 27.25
55 Eva brandemann Fit Lisse 9.05 6.75 10.90 26.70
56 Pola jedizejck Fit Lisse 7.50 6.00 10.00 23.50
Meisjes 7-9 D2 brug vloer minitramp
1 Mila Halfwerk RETURN Sassenheim 11.85 14.25 13.70 39.80
2 Mirthe van der Zon Fit Lisse 13.00 13.10 13.50 39.60
3 Fleur Heemskerk RETURN Sassenheim 13.05 12.55 13.60 39.20
4 Youra Kulk G.V. Slank en Kwiek 12.55 12.40 14.20 39.15
5 Indi Reijn Fit Lisse 12.10 12.85 13.60 38.55
6 Esmeralda vd Kroft DWS 12.90 12.50 13.10 38.50
7 Merel Dekker RETURN Sassenheim 12.00 12.65 13.80 38.45
8 Melanie Teljeur De Valken 11.60 13.30 13.20 38.10
8 Desiree van den Berg Devona Wateringen 11.95 12.95 13.20 38.10
9 Sara de Groot RETURN Sassenheim 13.00 12.15 12.80 37.95
10 Naomi van Duyvenvoorde Fit Lisse 11.55 12.85 13.20 37.60
11 Kim Scholts G.V. Slank en Kwiek 12.10 11.85 13.60 37.55
12 Fabienne Burggraaf DWS 11.50 12.65 13.30 37.45
13 Imme Termorshuijzen DOS Schoonhoven 12.50 12.65 12.20 37.35
14 Lois van Velzen Quintus 12.45 11.80 12.90 37.15
15 Pam de Jong DOS Schoonhoven 12.50 12.75 11.80 37.05
16 Loana Juffermans Fit Lisse 12.05 11.80 13.10 36.95
17 Mandy Jansen Devona Wateringen 12.40 11.70 12.80 36.90
18 Tessa Noort De Valken 11.60 12.60 12.50 36.70
19 Myrthe-Minou Huijsmans Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.40 12.15 13.10 36.65
20 Hannah Veenendaal DWS 12.10 11.40 13.00 36.50
20 Marit Nederpelt Quintus 11.10 12.90 12.50 36.50
20 Sanne van der Raad RETURN Sassenheim 12.10 12.00 12.40 36.50
21 Jolijn Deurman De Valken 11.20 12.30 12.80 36.30
21 Judi van der Meij De Valken 11.10 11.90 13.30 36.30
22 Eva Postmus RETURN Sassenheim 12.10 10.80 13.20 36.10
23 Suzanne Franse Fit Lisse 11.30 12.05 12.50 35.85
24 Vera van der Geest G.V. Slank en Kwiek 11.30 11.05 13.20 35.55
25 Donna de Wit DOS Schoonhoven 11.55 11.70 12.20 35.45
26 Lola Apon DOS Schoonhoven 11.55 11.85 11.90 35.30
27 Julia vd Voort Quintus 10.25 11.80 13.20 35.25
28 Marjolein Post De Valken 11.00 11.50 12.70 35.20
29 Desi Koene Quintus 9.70 12.50 12.40 34.60
30 Anouk Eikens RETURN Sassenheim 11.05 10.45 12.80 34.30
31 Lotte Dool DOS Schoonhoven 10.50 11.30 12.40 34.20
31 Mila Vermeijden Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.50 10.50 12.20 34.20
32 Susanne Schoenmakers DOS Schoonhoven 10.60 11.30 11.90 33.80
33 laura Slippens Devona Wateringen 11.25 10.40 11.60 33.25
34 Nikita de Jong Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.30 10.55 11.30 33.15
35 Rosanne Hulsbos Fit Lisse 9.00 11.80 12.00 32.80
36 Anouk Rensen Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.50 7.90 12.70 32.10
37 Naomi Eijgermans Quintus 10.55 10.10 11.00 31.65
38 Jade Krouwel Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.70 6.80 10.00 28.50
Meisjes 7-9 D1 brug vloer minitramp
1 Maeva Alfred Quintus 13.00 12.00 14.10 39.10
2 Julia Gerards G.V. Slank en Kwiek 12.65 12.50 13.60 38.75
3 Maudi Verbeek Quintus 12.75 12.10 13.40 38.25
4 Carmen Kamonier Devona Wateringen 13.30 11.20 13.60 38.10
5 Joy v Dijk Devona Wateringen 12.65 11.10 14.30 38.05
6 Carlijn Brabander Devona Wateringen 12.00 11.50 13.80 37.30
7 Stefanie Kloosterman Devona Wateringen 12.05 11.60 13.40 37.05
8 Nikita Vinken Devona Wateringen 11.60 12.00 13.00 36.60
9 Tyscha Baron Devona Wateringen 11.60 11.00 12.70 35.30
10 Esmee Baron Devona Wateringen 11.95 10.50 12.80 35.25
11 Elâ Bagci Devona Wateringen 11.50 10.80 12.50 34.80
12 Elina vd Geest Devona Wateringen 10.95 10.70 12.70 34.35
13 Ijeoma Amazu Devona Wateringen 11.30 10.10 12.90 34.30
Jongens 7-9 N16 rek vloer minitramp
1 Fynn van Eijk RETURN Sassenheim 18.05 17.90 12.50 48.45
2 Wessel Noordover RETURN Sassenheim 16.50 17.30 12.30 46.10
3 Robin Ouwersloot DWS 15.70 17.00 12.30 45.00
3 Stijn van Ruiten GIOS Noordwijkerhout 15.50 18.30 11.20 45.00
4 Mike Blase DWS 14.80 17.10 12.20 44.10
Jongens 7-9 N15 rek vloer minitramp
1 Joppe Prins Excelsior Leiden 16.05 16.30 12.50 44.85
2 Younes el Allaoui DOS Schoonhoven 16.40 16.60 11.40 44.40
3 Casper Leenman Excelsior Leiden 13.05 17.00 12.00 42.05
4 Jochem de la Rie Excelsior Leiden 14.20 15.30 12.20 41.70
5 Jesper Molenkamp Excelsior Leiden 14.65 15.50 10.70 40.85
Jongens 7-9 N14 rek vloer minitramp
1 Jake Havenaar Fit Lisse 16.45 17.90 12.60 46.95
2 Tijmen Wildemans O.G.A.V. - Oegstgeest 14.30 16.80 12.90 44.00
3 Jordan de Vreugd DWS 13.05 15.50 12.20 40.75
4 Scott Clayton Excelsior Leiden 13.25 15.00 12.20 40.45
5 Laurens Schubert Excelsior Leiden 12.10 16.00 12.30 40.40
5 Pieter Nije O.G.A.V. - Oegstgeest 12.90 15.60 11.90 40.40
6 Willem Varkevisser O.G.A.V. - Oegstgeest 12.65 15.10 11.80 39.55
7 Rafael van Steenis Excelsior Leiden 12.25 15.20 11.20 38.65
8 Olle van der Werf Excelsior Leiden 10.90 14.50 11.80 37.20
Jongens 7-9 N13 rek vloer minitramp
1 Levi Donker Excelsior Leiden 15.90 16.30 13.20 45.40
2 Tanguy Breton Excelsior Leiden 13.50 17.20 12.80 43.50
3 Djoudens Duterloo Excelsior Leiden 12.25 16.20 12.80 41.25
Jongens 7-9 N11 rek vloer minitramp
1 Rahmoune Bouazzaoui G.V. Slank en Kwiek 18.30 18.00 14.10 50.40
2 Sjors de Bruijn G.V. Slank en Kwiek 17.35 15.70 12.70 45.75
3 Wolfer van Geest G.V. Slank en Kwiek 16.25 16.50 12.60 45.35
4 Ivo Slootbeek Excelsior Leiden 15.35 16.30 13.50 45.15
Jongens 7-9 N10 rek vloer minitramp
1 Yosi de Ruiter Excelsior Leiden 16.35 17.50 13.30 47.15