Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 10 december 2016 - wedstrijd

Meisjes (Jeugd) TF6 sprong brug balk vloer
1 Dalena Alblas TurnAround 11.70 10.10 10.40 10.60 42.80
2 Esmee Andriessen TurnAround 11.80 9.80 9.60 8.80 40.00
3 Sam Bedijn GIOS Noordwijkerhout 12.40 8.80 7.70 10.60 39.50
4 Amber Artman GIOS Noordwijkerhout 12.80 8.80 8.40 6.90 36.90
5 Iris van der Mark SKR Katwijk 12.50 6.00 6.60 6.60 31.70
6 Annet van Zuijlen SKR Katwijk 11.70 5.30 6.20 5.50 28.70
Meisjes (Jeugd) TF5 sprong brug balk vloer
1 Naliette Martina TurnAround 13.40 12.00 11.50 12.60 49.50
2 Merel de Bruijn ProPatria 13.20 13.00 9.20 13.50 48.90
3 Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 11.00 10.20 13.20 47.80
4 Jasmine van der Plas SKR Katwijk 12.90 11.40 9.80 13.50 47.60
5 Sophie Ammerlaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 12.10 11.80 10.50 47.30
6 Mara Verkaik TurnAround 12.60 12.90 10.20 11.30 47.00
7 Giny Oerlemans ProPatria 13.10 11.50 9.10 12.30 46.00
8 Susan van Oort ProPatria 13.00 12.90 10.60 9.30 45.80
9 Esmee Zonneveld G.V. Slank en Kwiek 13.30 12.60 10.60 9.00 45.50
10 Esra Boerman DWS 12.80 10.60 9.70 12.30 45.40
11 Reneé van Velzen KDO Krimpen 12.40 12.30 9.50 10.80 45.00
11 Noa Schoneveld SKR Katwijk 13.30 11.50 10.70 9.50 45.00
12 Hope Jongejan ProPatria 13.30 11.30 7.50 12.40 44.50
13 Silvia Heuvelman KDO Krimpen 12.80 11.80 10.90 8.30 43.80
14 Bo Hoeneveld ProPatria 12.80 12.00 11.70 7.10 43.60
15 Anouk de Vries TurnAround 12.70 12.90 7.40 10.20 43.20
16 Naomi van Rijn DWS 13.00 8.50 8.70 12.60 42.80
17 Evy Vlieland SKR Katwijk 12.20 11.50 8.40 10.20 42.30
18 Lieke van den Eijkel SKR Katwijk 12.70 11.20 6.30 9.30 39.50
Meisjes (Jeugd) TF4 sprong brug balk vloer
1 Mirthe Koster SKR Katwijk 13.50 12.40 13.00 13.55 52.45
1 Zoë Blocker TurnAround 13.20 11.55 13.80 13.90 52.45
2 Celeste ten Hoor ProPatria 13.90 11.15 12.90 13.75 51.70
3 Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 11.35 12.80 13.75 51.20
4 Nisrin ben Massoud DOS Schoonhoven 13.30 12.25 11.80 13.25 50.60
5 Ruth van den Oever SKR Katwijk 12.80 11.95 11.70 14.05 50.50
6 Marijn Becking cgv Die Haghe 13.30 11.45 11.90 13.55 50.20
7 Alize Kraijenoord SKR Katwijk 12.90 12.05 10.40 14.25 49.60
8 Kayleigh den Edel Legacy Elite Gymsport 13.80 11.05 11.60 12.50 48.95
9 Zara van Rhijn CGV Scheveningen 13.20 11.25 11.30 12.55 48.30
10 Maya de Wilde D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 9.70 11.80 13.60 47.90
11 Gabriëlle Padmos CGV Scheveningen 12.60 9.35 12.30 12.95 47.20
12 Laura Lédé G.V. Slank en Kwiek 13.10 12.10 8.20 13.65 47.05
13 Jaimy Giles SKR Katwijk 13.60 11.25 8.60 13.45 46.90
14 Lisenka ten Hoor ProPatria 13.80 10.05 10.60 12.10 46.55
15 Pamela van Roon CGV Scheveningen 13.30 9.75 11.40 12.05 46.50
16 Shanti Blancheville ProPatria 13.60 11.65 7.40 13.40 46.05
16 Lysanne Kuyper TurnAround 13.10 13.10 8.80 11.05 46.05
17 Sydney Garner Legacy Elite Gymsport 12.90 8.50 10.80 13.20 45.40
18 Irene Hoek SKR Katwijk 13.40 9.75 9.60 12.40 45.15
18 Alison Bos TurnAround 12.60 12.45 8.00 12.10 45.15
19 Rosa Hoorn ProPatria 12.90 12.40 5.50 13.25 44.05
20 Lisa ter Hoeve ProPatria 13.60 9.65 7.50 13.25 44.00
21 Louise van Beelen SKR Katwijk 13.00 9.35 8.90 12.60 43.85
22 Dianne Wijnands SKR Katwijk 12.80 9.50 8.40 12.45 43.15
Meisjes (Jeugd) TF3 sprong brug balk vloer
1 Isha van den Dobbelsteen Sparta-Delft 14.00 13.10 13.70 13.80 54.60
2 Bemjamin Ros D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 12.90 13.20 12.80 52.60
3 Wies Jansen G.V. Slank en Kwiek 13.00 12.80 13.60 12.30 51.70
4 Amber Dijkstra SKR Katwijk 13.80 12.90 13.60 11.00 51.30
5 Femke Imthorn SKR Katwijk 13.60 12.30 12.20 13.00 51.10
6 Kitty Habraken D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 12.40 11.90 13.90 51.00
6 Yvette van de Eijkel SKR Katwijk 13.70 12.80 11.40 13.10 51.00
7 Melissa Groenendaal Sparta-Delft 13.30 12.90 12.90 11.80 50.90
8 Thirza Guijt SKR Katwijk 13.70 13.00 13.00 11.00 50.70
9 Eva Roos Gymnastiekvereniging S.J.Z. 13.20 13.00 12.90 11.40 50.50
10 Babette van der Meer ProPatria 13.50 13.30 11.20 12.30 50.30
11 Vienna Plugge CGV Scheveningen 14.00 11.50 12.80 11.90 50.20
12 Alexandra Barb Sparta-Delft 13.60 12.10 11.80 12.40 49.90
12 Ella Potter Sparta-Delft 13.30 12.60 11.30 12.70 49.90
13 Merel Parlevliet Legacy Elite Gymsport 13.70 13.20 11.60 11.10 49.60
14 Dana van Pouderoyen Sparta-Delft 13.60 12.30 12.40 10.80 49.10
15 Sarah-Lin Scholten SKR Katwijk 13.80 12.80 11.50 10.50 48.60
16 Lara Gilmour Legacy Elite Gymsport 13.20 12.10 9.40 13.40 48.10
17 Lotte van Varik SKR Katwijk 13.90 13.10 12.60 8.30 47.90
18 Meriadette Evertsz CGV Scheveningen 13.20 12.80 9.50 11.30 46.80
19 Anne Hoogendoorn SKR Katwijk 13.30 11.90 9.70 11.80 46.70
20 Lisanne Langeveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 12.90 10.60 9.90 46.50
21 Anna Breedeveld G.V. Slank en Kwiek 13.50 12.70 10.40 9.30 45.90
Meisjes (Jeugd) TF2 sprong brug balk vloer
1 Quinty Troost TOOS Waddinxveen 13.40 13.70 11.60 12.55 51.25
2 Rayna Akil Sparta-Delft 13.60 12.35 12.00 12.80 50.75
3 Amy Driesse Sparta-Delft 13.90 10.55 12.15 11.50 48.10
4 Tessa Smits Sparta-Delft 13.40 12.85 11.20 6.60 44.05
Meisjes (Jeugd) TF1 sprong brug balk vloer
1 Esmeralda vd Kroft DWS 13.70 12.80 12.05 12.85 51.40
2 Isabeau Rikkoert DEO Nootdorp 13.90 13.35 10.45 13.65 51.35
3 Dominique vd Tas DWS 13.70 11.20 11.95 12.45 49.30
4 Noa Todikromo DWS 13.40 9.30 11.50 13.40 47.60
5 Eva Kool DEO Nootdorp 13.80 13.25 12.80 6.60 46.45
6 Anne Dille DEO Nootdorp 14.00 11.50 11.65 7.40 44.55
7 Luna Kwint DEO Nootdorp 13.60 10.20 9.40 9.15 42.35
Meisjes (Junior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Kim van Wijk TOOS Waddinxveen 13.40 11.40 12.10 11.40 48.30
Meisjes (Junior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Marije Baron TOOS Waddinxveen 13.40 13.00 13.90 14.00 54.30
2 Lysanne Oerlemans Mobilee 13.10 11.60 11.60 14.20 50.50
3 Esmee Sijtsma C.G.V. Jahn Leiden 13.30 13.10 9.10 12.90 48.40
4 Femke Roos GV Boskoop 12.70 12.90 10.80 11.40 47.80
5 Yoelle van der Louw Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.30 10.60 11.30 11.90 47.10
6 Dominique Minkman cgv Die Haghe 13.40 11.70 9.50 12.30 46.90
7 Nina Hagoort Mobilee 13.20 10.50 10.90 12.20 46.80
8 Latoya van Zomeren cgv Die Haghe 13.50 10.50 9.50 10.50 44.00
9 Evelien Roubroeks Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.90 11.10 8.70 10.00 42.70
10 Jiska Schotanus GV Boskoop 13.10 10.60 10.90 7.90 42.50
11 Corine Heuvelman KDO Krimpen 13.40 10.20 11.00 7.80 42.40
Meisjes (Junior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Marlies Roos TOOS Waddinxveen 13.10 12.70 12.30 14.50 52.60
2 Guusje van Zanen ProPatria 14.00 12.40 11.90 13.80 52.10
3 Vera van Duijvenvoorde SKR Katwijk 13.80 12.55 12.10 12.75 51.20
4 Chinouk Bollen ProPatria 13.80 12.70 12.00 12.00 50.50
5 Arja Pouwels ProPatria 13.30 13.00 9.80 14.20 50.30
6 Nilab Ahmadi ProPatria 12.90 12.30 12.60 12.25 50.05
7 Willemyn van der Plas SKR Katwijk 13.30 10.10 13.20 12.95 49.55
8 Lola van den Nieuwendijk GIOS Noordwijkerhout 12.90 12.20 11.70 11.65 48.45
9 Merel Grimbergen SKR Katwijk 13.50 12.35 8.90 12.90 47.65
10 Tegan Worobel Legacy Elite Gymsport 13.50 9.10 12.00 12.00 46.60
11 Loïs Wisseloo Mobilee 13.20 8.95 11.70 12.65 46.50
12 Lisa van Oort ProPatria 13.80 10.75 9.10 12.65 46.30
13 Larissa Brugmans SKR Katwijk 13.20 11.45 8.70 12.50 45.85
14 Mara van den Hemel ProPatria 13.70 8.55 9.50 12.95 44.70
15 Jami Raasveldt GIOS Noordwijkerhout 13.10 8.70 11.20 11.50 44.50
16 Yaela Borghart cgv Die Haghe 13.90 8.70 10.10 11.70 44.40
17 Marieke Hus SKR Katwijk 12.50 10.60 9.20 11.70 44.00
Meisjes (Junior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Sarah v.d. Poll GIOS Noordwijkerhout 13.60 12.20 12.90 13.80 52.50
2 Lindsey Adam ProPatria 13.90 12.10 12.10 14.20 52.30
3 Dana Steenis D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.60 12.60 12.90 13.00 52.10
4 Jet Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 13.80 12.30 11.90 13.50 51.50
5 Rona Withagen Sparta-Delft 13.10 12.60 11.30 14.20 51.20
6 Marije Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 13.00 12.20 12.10 50.60
7 Maartje van der Zalm GIOS Noordwijkerhout 13.60 12.20 11.50 12.90 50.20
8 Nicole Buist D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 12.40 13.00 11.20 50.00
9 Shania de Knegt D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 12.70 11.50 12.30 49.90
10 Annemiek van Niekerk Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.20 11.20 12.20 12.70 49.30
11 Indy Plugge CGV Scheveningen 13.20 11.70 11.60 11.20 47.70
12 Roos de Vogel SKR Katwijk 13.40 11.30 11.10 11.70 47.50
13 Muriël de Winter GIOS Noordwijkerhout 13.70 12.60 10.00 10.90 47.20
14 Taja Versnik cgv Die Haghe 13.50 11.20 10.40 11.70 46.80
15 Fleur Breeveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 12.30 9.50 11.60 46.50
16 Esther Wit CGV Scheveningen 12.90 11.50 11.30 10.60 46.30
17 Demi Brandwijk ProPatria 14.00 12.10 10.20 9.20 45.50
18 Anouk van Wijngaarden Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.50 9.10 11.30 11.30 45.20
19 Star Koper CGV Scheveningen 13.20 11.50 9.80 10.40 44.90
19 Marilene Dijkstra GIOS Noordwijkerhout 13.20 11.50 9.10 11.10 44.90
20 Amber v.d. Poll GIOS Noordwijkerhout 13.20 9.50 8.80 12.70 44.20
20 Jolien Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 13.90 9.80 8.50 12.00 44.20
21 Debbi van der Niet GIOS Noordwijkerhout 13.30 12.20 9.20 9.40 44.10
22 Rosalie de Ridder GIOS Noordwijkerhout 13.60 12.50 8.60 9.10 43.80
23 Sanne Biever CGV Scheveningen 13.40 10.10 7.70 10.60 41.80
24 Sanne van Duijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 11.00 10.60 6.60 41.50
Meisjes (Junior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Fenna Vlonk Sparta-Delft 13.90 14.15 13.80 14.30 56.15
2 Mila van Til Sparta-Delft 14.00 13.50 12.75 12.55 52.80
3 Sophie Schaap SKR Katwijk 13.90 12.70 13.50 12.25 52.35
4 Yasmine van der Plas SKR Katwijk 13.60 13.00 11.45 11.80 49.85
5 Lotte van der Laan CGV Scheveningen 13.80 5.70 10.65 9.85 40.00
Meisjes (Junior) TF1 sprong brug balk vloer
1 Baowei Mooren G.V. Slank en Kwiek 13.60 13.80 11.90 13.55 52.85
2 Kyra Mooijman DEO Nootdorp 14.00 12.35 12.80 13.30 52.45
3 Nikki Slootweg DWS 13.70 12.15 10.75 12.35 48.95
4 Barbara vd Meij DWS 14.00 12.70 11.70 10.50 48.90
5 Sanne Bolleboom DEO Nootdorp 13.80 11.65 10.50 8.80 44.75
Dames (Senior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Sarah Verhoef Tumo Moordrecht 12.70 10.90 12.95 9.40 45.95
2 Giulia de Groot KDO Krimpen 13.30 9.25 11.90 10.80 45.25
Dames (Senior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Melissa Koolhaas DOS Schoonhoven 13.60 12.05 10.20 11.60 47.45
2 Charlotte de Bruin Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.30 8.25 9.90 11.45 42.90
Dames (Senior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Roos Vermeulen cgv Die Haghe 13.60 13.35 11.50 14.30 52.75
2 Kimberley Hendriks ProPatria 13.40 12.75 12.35 14.10 52.60
3 Vivian Spoor Tumo Moordrecht 13.60 13.05 11.35 13.00 51.00
4 Manon Huijsman GV Boskoop 13.70 13.30 12.15 11.70 50.85
5 Naomi Borghart cgv Die Haghe 13.60 12.00 12.00 12.75 50.35
6 Annelieke Louws GV Boskoop 13.30 12.75 13.10 10.50 49.65
7 Afke Breugel C.G.V. Jahn Leiden 13.50 13.15 10.60 12.00 49.25
8 Kim Turfboer KDO Krimpen 12.60 13.70 9.95 11.80 48.05
9 Sanne van Roon KDO Krimpen 13.40 12.50 10.30 11.80 48.00
10 Kelly Ram D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 10.95 9.60 13.60 47.85
11 Marloes van den Boogaardt cgv Die Haghe 13.10 12.25 9.90 12.30 47.55
12 Femke de Vroom Tumo Moordrecht 13.30 12.80 10.25 9.95 46.30
13 Chantal Mark C.G.V. Jahn Leiden 13.70 12.85 8.10 11.40 46.05
14 Maartje Senneker GV Boskoop 13.30 13.10 6.80 11.65 44.85
15 Evelina Zelenska GV Boskoop 13.70 11.85 7.95 10.30 43.80
16 Romy Douma ProPatria 13.00 6.95 9.65 11.50 41.10
17 Fleur Moes DOS Schoonhoven 13.70 4.60 9.20 12.20 39.70
Dames (Senior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Demi van der Haak KDO Krimpen 14.00 14.25 14.80 12.15 55.20
2 Lotte van de Brug D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.20 14.20 13.50 13.20 55.10
3 Sophie Doggen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 14.45 14.30 12.95 54.90
4 Irma van Velzen KDO Krimpen 13.90 13.25 14.90 12.80 54.85
5 Matthea Veldhuijzen O.S.S. Zevenhuizen 13.70 13.10 14.80 12.80 54.40
6 Marouscha van der Heijden ProPatria 13.50 13.05 14.50 13.05 54.10
7 Karin Vuijk KDO Krimpen 13.40 13.15 14.80 12.05 53.40
7 Denise Zijlstra ProPatria 13.80 12.30 14.50 12.80 53.40
8 Isa Baltus cgv Die Haghe 13.80 13.15 13.80 12.10 52.85
9 Madelief Ros D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 12.00 13.60 12.60 51.90
10 Suzanne van Bommel TurnAround 13.70 14.35 12.10 11.65 51.80
11 Annemarie Daeter GV Boskoop 12.80 12.30 14.20 12.35 51.65
11 Isabel de Groot ProPatria 13.70 12.15 13.30 12.50 51.65
12 Lara Keesmaat GV Boskoop 13.70 12.90 13.30 11.50 51.40
13 Maaike Tieman TurnAround 13.60 11.80 12.90 12.95 51.25
14 Erica van Wingerden TurnAround 12.80 13.05 13.40 11.95 51.20
15 Nathalie den Haan KDO Krimpen 12.60 12.70 13.10 12.25 50.65
16 Leonie van Dijk C.G.V. Jahn Leiden 13.70 12.95 11.20 12.60 50.45
17 Sam Verbij GV Boskoop 13.70 12.10 12.50 11.55 49.85
18 Gaya Anderson SKR Katwijk 12.90 13.10 10.40 13.20 49.60
19 Nienke Offermans KDO Krimpen 13.10 10.95 13.50 11.55 49.10
19 Sarah Heyboer KDO Krimpen 13.40 12.05 11.70 11.95 49.10
20 Evi Peters GIOS Noordwijkerhout 13.00 12.45 11.80 11.80 49.05
21 Aileen van der Steen DOS Schoonhoven 13.10 12.40 12.20 11.30 49.00
22 Cindy Ammerlaan ProPatria 14.00 11.70 13.60 9.50 48.80
23 Demi den Houdijker DOS Schoonhoven 13.20 10.50 12.60 12.05 48.35
24 Katie Aartman GIOS Noordwijkerhout 13.60 11.55 12.40 10.70 48.25
25 Lotte van der Meer GIOS Noordwijkerhout 13.50 10.35 12.10 11.50 47.45
26 Milene Bezemer TurnAround 12.10 12.30 11.10 11.35 46.85
27 Ida Rijnders C.G.V. Jahn Leiden 13.50 12.15 8.90 12.00 46.55
28 Eline van Bommel TurnAround 13.10 11.55 11.40 10.10 46.15
29 Jasmijn van der Poort O.S.S. Zevenhuizen 12.90 11.50 9.70 10.50 44.60
30 Christa Overbeek DOS Schoonhoven 13.30 9.50 10.20 10.20 43.20
Dames (Senior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Rozemarijn Dubbeldam SKR Katwijk 13.40 14.05 12.15 13.60 53.20
2 Milou van Luijk TOOS Waddinxveen 14.00 13.95 11.90 12.75 52.60
3 Jacomine Bouwman SKR Katwijk 14.00 13.55 12.30 12.70 52.55
4 Julinde de Sterke G.V. Slank en Kwiek 14.20 13.30 11.60 12.70 51.80
5 Céline van Zuijlen SKR Katwijk 13.80 13.65 12.05 11.70 51.20
6 Anne Varkevisser SKR Katwijk 13.80 12.95 11.50 12.80 51.05
7 Chelsey Hoogewoonink G.V. Slank en Kwiek 14.00 12.95 12.30 11.60 50.85
8 Jasmijn Maletzky D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.00 13.00 11.45 8.40 46.85
9 Jadzia van Mersbergen cgv Die Haghe 14.10 13.10 10.60 7.90 45.70
9 Kisako Posthuma CGV Scheveningen 13.00 12.50 9.95 10.25 45.70
Dames (Senior) TF1 sprong brug balk vloer
1 Milou Marks DEO Nootdorp 13.90 13.05 12.80 14.05 53.80
2 Fabyola Schaap SKR Katwijk 13.70 12.50 12.95 12.85 52.00
3 Jill Guyt DWS 14.20 12.20 11.90 12.95 51.25
4 Iris Bleichrodt DWS 13.80 11.60 10.55 10.85 46.80
5 Carlijne Ultzen DEO Nootdorp 14.00 12.70 10.95 8.90 46.55
6 Ilse Vollebregt DEO Nootdorp 13.60 9.70 12.60 9.75 45.65
Jongens (12-13) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Naud van Steen G.V. Slank en Kwiek 12.70 16.85 15.25 14.85 59.65
Jongens (12-13) N11 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Stijn den Hartog G.V. Slank en Kwiek 13.30 16.60 14.00 17.50 61.40
2 Mark van der Horst DOS Schoonhoven 13.40 16.10 14.30 14.85 58.65
Jongens (12-13) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Luuk Dumay ProPatria 13.60 13.75 14.75 16.00 58.10
2 Mikai Janmaat ProPatria 13.80 15.90 13.10 14.75 57.55
3 Tycho Kersbergen ProPatria 13.80 14.40 13.70 15.50 57.40
4 Xander Buijserd DOS Schoonhoven 13.60 13.80 13.80 14.35 55.55
5 Olaf Dumay ProPatria 13.00 14.85 11.65 14.60 54.10
6 Niels Koolhaas ProPatria 13.30 13.00 12.60 14.70 53.60
7 Wail Tahiri ProPatria 13.80 14.10 11.45 13.50 52.85
8 Joop v.d. Goes ProPatria 13.30 13.50 13.95 10.00 50.75
Jongens (12-13) N9 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Mike Perel G.V. Slank en Kwiek 13.60 13.00 13.40 14.40 54.40
Jongens (14-15) N12 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Sander den Haan DOS Schoonhoven 13.50 16.40 17.70 16.90 64.50
Jongens (14-15) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Gabriel Lomans ProPatria 13.70 14.75 16.00 18.00 62.45
2 Jeevan Bansraj ProPatria 13.90 13.00 14.60 16.00 57.50
3 Willem van Overbeeke ProPatria 13.20 13.00 13.70 10.00 49.90
Jongens (14-15) N9 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Jayden Pont G.V. Slank en Kwiek 13.70 13.75 15.20 13.65 56.30
Heren (16+) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Martin de Heide TurnAround 13.50 16.95 15.40 13.00 58.85
2 Bjorn Peperzak ProPatria 14.00 15.80 15.65 11.70 57.15
Heren (16+) N8 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Tim van der Scheer ProPatria 14.10 14.40 15.75 14.60 58.85
Heren (16+) N7 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Lieuwe Vinkhuijzen D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.20 15.00 16.20 15.00 60.40