Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 28 mei 2016 - middag

meisjes pupil 1 R2 balk vloer minitramp
1 Anniek van der Vlugt Fit Lisse 12.80 10.50 12.40 35.70
2 Julia Kuijt De Valken 11.90 11.40 12.00 35.30
meisjes pupil 1 R1 balk vloer minitramp
1 Eveline v/d Borch CGV Scheveningen 12.70 13.25 13.20 39.15
2 Nora Laouas CGV Scheveningen 11.20 11.90 13.50 36.60
3 Sanne v.d.Kooij O.G.A.V. - Oegstgeest 10.50 12.35 12.80 35.65
4 Nikita Hillebrand GIOS Noordwijkerhout 10.00 12.80 12.60 35.40
5 Nicole Koning De Valken 10.70 11.60 13.00 35.30
6 Manon Visser Jahn Hillegom 9.80 11.80 13.40 35.00
7 Roos Bouman O.G.A.V. - Oegstgeest 9.00 12.25 12.90 34.15
8 Indy de Rapper O.G.A.V. - Oegstgeest 9.30 11.65 12.80 33.75
9 Anne Bazuine O.G.A.V. - Oegstgeest 9.00 11.40 13.30 33.70
10 Vivian Teijema O.G.A.V. - Oegstgeest 9.80 11.25 12.60 33.65
11 Amy Chan O.G.A.V. - Oegstgeest 10.60 8.55 13.00 32.15
12 Babette Berk Fit Lisse 8.20 10.10 12.90 31.20
13 Emma van der Poel Fit Lisse 6.90 10.35 12.70 29.95
meisjes pupil 1 D4 balk vloer minitramp
1 Romy Waasdorp Jahn Hillegom 12.70 13.70 12.90 39.30
2 Annabel Alblas De Valken 11.10 14.10 13.60 38.80
3 Milou Madera De Valken 11.00 13.90 13.70 38.60
4 Nicole Krabben G.V. Avanti Voorschoten 13.60 11.65 13.30 38.55
5 Lisa van Drosthagen Jahn Hillegom 11.80 13.10 13.60 38.50
6 Talitha Snel DWS 11.00 13.25 13.30 37.55
7 Silver van leeuwen DWS 10.30 12.95 13.40 36.65
8 Janique Doppenberg De Valken 12.50 10.55 13.10 36.15
9 Naomi Heemskerk DWS 8.50 13.55 13.60 35.65
10 lynn van Nieuwenhuijzen GIOS Noordwijkerhout 10.80 12.10 12.70 35.60
11 Anouk van Aken G.V. Avanti Voorschoten 9.40 12.25 13.70 35.35
12 Romy Vloedmans Jahn Hillegom 11.00 10.95 13.00 34.95
13 Tess Onderwater GIOS Noordwijkerhout 10.70 10.75 13.30 34.75
14 Izzie Galdeij Jahn Hillegom 9.10 12.10 12.60 33.80
15 Britt Onderwater GIOS Noordwijkerhout 10.10 10.85 12.70 33.65
16 Angelina Kleverlaan GIOS Noordwijkerhout 9.00 11.05 13.20 33.25
17 Lieke Brantjes G.V. Avanti Voorschoten 8.60 11.50 13.00 33.10
18 Anna Zani G.V. Avanti Voorschoten 7.60 11.50 12.80 31.90
19 Shenai de Vink Jahn Hillegom 7.50 10.50 13.40 31.40
20 Louise Noppe G.V. Avanti Voorschoten 6.30 11.05 12.80 30.15
meisjes pupil 1 D3 balk vloer minitramp
1 Lisanne Schep RETURN Sassenheim 11.15 13.60 12.20 36.95
2 Kim Schouten GIOS Noordwijkerhout 10.65 12.90 12.60 36.15
3 Roos van der Weiden GIOS Noordwijkerhout 11.50 12.00 11.80 35.30
4 Jet van der Meer RETURN Sassenheim 11.85 11.30 12.10 35.25
5 Renee Wijnands GIOS Noordwijkerhout 11.40 10.70 12.60 34.70
6 Sofie van Dormolen GIOS Noordwijkerhout 9.70 12.40 12.20 34.30
7 Demi Halvemaan GIOS Noordwijkerhout 10.50 11.10 12.30 33.90
8 Dewi Clemens Fit Lisse 12.00 7.60 12.20 31.80
9 Bianca van Kanpen Fit Lisse 10.85 7.80 12.60 31.25
10 Milou Dreef Fit Lisse 10.30 8.90 12.00 31.20
11 Luca Zohlandt RETURN Sassenheim 9.50 9.30 12.20 31.00
12 Noa Straathof RETURN Sassenheim 10.90 8.20 11.60 30.70
13 Sarah van de Streek Fit Lisse 10.35 7.50 12.80 30.65
14 Anne Spaargaren RETURN Sassenheim 8.50 8.60 12.10 29.20
15 Imma de Jager ProPatria 7.40 7.30 11.60 26.30
meisjes pupil 1 D2 balk vloer minitramp
1 Maud Chaudron RETURN Sassenheim 12.80 13.60 13.50 39.90
2 Linsey de Jong CGV Scheveningen 12.30 13.20 14.00 39.50
3 Liza Malyaeva CGV Scheveningen 12.70 13.10 13.40 39.20
4 Daphne Heemskerk RETURN Sassenheim 12.80 12.80 13.50 39.10
5 Judith Ruijgrok Fit Lisse 12.30 12.90 13.40 38.60
6 Karolina Schramm CGV Scheveningen 11.90 13.60 12.90 38.40
7 Sara van Ruiten Fit Lisse 11.70 13.00 13.50 38.20
8 Willemijn van der Plas De Valken 11.90 12.30 13.60 37.80
9 Daniek Herijgers RETURN Sassenheim 11.10 13.30 12.90 37.30
10 Eveline Peerdeman ProPatria 11.30 12.70 13.10 37.10
11 Sanne Heemskerk DWS 10.90 13.10 12.80 36.80
12 Kiera de Boom Fit Lisse 10.40 13.10 13.10 36.60
13 Felicity Gerrits CGV Scheveningen 11.10 12.40 12.90 36.40
14 Leia Cho Chia Yuen ProPatria 11.30 11.30 13.60 36.20
15 Chelsey Nijhuis ProPatria 9.40 12.80 12.70 34.90
15 Narmin Dordahan ProPatria 10.40 11.20 13.30 34.90
16 Cerisa Horning ProPatria 8.90 11.20 13.00 33.10
meisjes pupil 1 D1 balk vloer minitramp
1 Dewi van Duijn DWS 14.00 13.10 14.10 41.20
2 Laura de Mooij DWS 12.90 14.40 13.80 41.10
3 Sanne Mulder ProPatria 13.20 13.70 13.90 40.80
4 Hannah Veenendaal DWS 12.20 14.20 13.80 40.20
5 Britt Koeleman RETURN Sassenheim 13.00 12.70 13.90 39.60
6 Gwenn van Duijn DWS 12.50 13.00 13.60 39.10
7 Jaidy Greebe De Valken 11.30 13.70 14.00 39.00
8 Lotte Schreurs DWS 12.10 12.00 13.10 37.20
meisjes pupil 2 R2 balk vloer minitramp
1 Maya Hinnen O.G.A.V. - Oegstgeest 12.20 11.30 12.60 36.10
2 Lois van Delft O.G.A.V. - Oegstgeest 11.70 10.50 12.40 34.60
meisjes pupil 2 R1 balk vloer minitramp
1 Zara V Rhijn CGV Scheveningen 11.40 12.55 13.60 37.55
2 Marielle van Elten De Valken 12.10 11.95 12.90 36.95
3 Gabrielle Padmos CGV Scheveningen 10.70 11.80 13.30 35.80
4 Valerie Lommerse Jahn Hillegom 9.60 11.20 12.90 33.70
5 Fiene Boogerd Jahn Hillegom 9.30 9.75 12.70 31.75
6 Merville Appelo O.G.A.V. - Oegstgeest 6.00 9.25 11.40 26.65
meisjes pupil 2 D4 balk vloer minitramp
1 Floortje van der Nagel De Valken 12.40 11.80 12.00 36.20
2 Eva Voskuil Jahn Hillegom 8.50 12.70 12.60 33.80
3 Denise Weenink Jahn Hillegom 9.70 11.00 12.60 33.30
4 Anouk van Egmond De Valken 9.70 12.00 11.50 33.20
5 Esmay Roest GIOS Noordwijkerhout 8.70 11.50 12.40 32.60
6 Evi van Brouwershaven DWS 8.10 10.60 11.30 30.00
meisjes pupil 2 D3 balk vloer minitramp
1 Anne Hoogendoorn SKR Katwijk 12.45 14.10 13.10 39.65
2 Sofie Augustinus GIOS Noordwijkerhout 12.60 12.70 13.80 39.10
3 Isa van den Oever GIOS Noordwijkerhout 11.80 13.60 13.00 38.40
4 Fay Burgerjon RETURN Sassenheim 11.50 11.20 12.20 34.90
5 Maya Smith RETURN Sassenheim 11.30 10.10 12.50 33.90
6 Milou v.d. Berg GIOS Noordwijkerhout 10.20 10.70 12.70 33.60
7 Femke van Dijk RETURN Sassenheim 9.50 11.10 11.90 32.50
8 Sanne Roelandse RETURN Sassenheim 10.00 11.10 10.50 31.60
9 Claudia Szostak RETURN Sassenheim 7.80 11.30 12.40 31.50
10 Tessa van Gijlwijk GIOS Noordwijkerhout 10.10 8.90 12.00 31.00
11 Ileen van Tol RETURN Sassenheim 9.70 7.80 11.40 28.90
12 Robin Pennings Fit Lisse 9.15 6.80 11.60 27.55
meisjes pupil 2 D2 balk vloer minitramp
1 Fleur koning RETURN Sassenheim 12.00 14.60 13.80 40.40
2 Yvette van der Eijkel SKR Katwijk 11.70 15.20 13.30 40.20
3 Eva Postmus RETURN Sassenheim 12.20 14.50 13.20 39.90
4 Sanne van der Raad RETURN Sassenheim 11.10 14.30 13.50 38.90
5 Linn Calis De Valken 10.50 14.90 13.10 38.50
6 Dominique V Oosterom CGV Scheveningen 9.60 15.00 13.80 38.40
7 Thirza Guijt SKR Katwijk 10.90 14.00 13.30 38.20
8 Amber Dijkstra SKR Katwijk 11.10 14.60 12.20 37.90
9 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 10.30 14.70 12.30 37.30
10 Kim Parlevliet Snel en Lenig, Wassenaar 8.30 14.60 13.10 36.00
11 Jaydy-Mae Kohler ProPatria 7.90 14.70 13.30 35.90
12 Anouk Eikens RETURN Sassenheim 9.40 12.20 13.40 35.00
13 Meriadette Evertsz CGV Scheveningen 8.50 13.20 13.00 34.70
14 Lisenka ten Hoor ProPatria 7.20 13.00 13.30 33.50
15 Maeva Loof ProPatria 7.10 12.40 11.30 30.80
16 Malika Bodaan ProPatria 6.80 10.60 13.20 30.60
meisjes pupil 2 D1 balk vloer minitramp
1 Dominque van der Tas DWS 13.60 13.60 13.30 40.50
2 Lara Gilmour Snel en Lenig, Wassenaar 11.90 13.10 14.10 39.10
3 Noa Todikromo DWS 11.50 14.20 13.10 38.80
4 Sara de Groot RETURN Sassenheim 11.10 12.80 13.70 37.60
5 Merel Parlevliet Snel en Lenig, Wassenaar 10.00 12.60 13.80 36.40
meisjes jeugd R2 balk vloer minitramp
1 Janine Willemsem Fit Lisse 12.00 10.00 12.50 34.50
meisjes jeugd R1 balk vloer minitramp
1 Suze Rombach De Valken 12.90 12.60 13.10 38.60
meisjes jeugd D4 balk vloer minitramp
1 Naomi van Rijn DWS 11.00 14.00 12.90 37.90
2 Claudia v egmond DWS 11.90 14.20 11.70 37.80
3 Noortje Reijerkerk Fit Lisse 11.60 11.90 12.90 36.40
4 Jana Hielkema GIOS Noordwijkerhout 10.30 11.70 12.30 34.30
5 Cheran Ligtenberg Fit Lisse 10.50 10.90 12.60 34.00
6 Lola van den Nieuwendijk GIOS Noordwijkerhout 8.20 12.00 12.60 32.80
7 Amber Aartman GIOS Noordwijkerhout 8.00 10.80 12.50 31.30
meisjes jeugd D3 balk vloer minitramp
1 Carlijn Varkevisser SKR Katwijk 13.95 13.70 12.60 40.25
2 Sarah-Lin Scholten SKR Katwijk 12.55 13.90 13.20 39.65
3 Lotte van Varik SKR Katwijk 11.45 14.70 13.40 39.55
4 Amy Eshuis G.V. Avanti Voorschoten 12.75 11.20 13.10 37.05
5 Hope Jongejan ProPatria 12.45 11.00 12.70 36.15
6 Yasmina Hillali G.V. Avanti Voorschoten 10.50 12.00 13.60 36.10
7 Merel de Bruijn ProPatria 10.00 13.20 12.30 35.50
8 Roos van Vondelen GIOS Noordwijkerhout 11.85 11.10 12.40 35.35
9 Jacky van Nobelen GIOS Noordwijkerhout 10.10 11.50 12.10 33.70
10 Ilse Knevel Snel en Lenig, Wassenaar 11.20 10.80 11.00 33.00
11 Senna Verkuijl Fit Lisse 10.00 8.80 13.50 32.30
12 Merel Damen GIOS Noordwijkerhout 8.50 8.60 12.70 29.80
13 Sophie van der Linden Fit Lisse 10.00 6.00 12.60 28.60
14 Emma van der Linden Fit Lisse 9.80 6.00 12.60 28.40
meisjes jeugd D2 balk vloer minitramp
1 Kelly Wang RETURN Sassenheim 13.40 15.60 13.70 42.70
2 Fleur Heemskerk RETURN Sassenheim 12.00 15.50 12.90 40.40
3 Merel Dekker RETURN Sassenheim 9.50 15.60 14.30 39.40
4 Suzanne Visser RETURN Sassenheim 9.40 15.10 13.50 38.00
5 Suzanne Franse Fit Lisse 9.60 14.50 13.80 37.90
6 Debbi van der Niet GIOS Noordwijkerhout 9.70 14.20 13.60 37.50
7 Amber vd Poll GIOS Noordwijkerhout 9.20 14.00 13.90 37.10
8 Naomi van Duyvenvoorde Fit Lisse 10.20 13.40 13.30 36.90
9 Michaela Nikolova De Valken 9.70 13.80 13.20 36.70
10 Star Koper CGV Scheveningen 10.20 13.30 13.10 36.60
10 Celeste ten Hoor ProPatria 9.60 13.20 13.80 36.60
11 Sarah vd Poll GIOS Noordwijkerhout 8.50 14.40 13.50 36.40
12 Isabel de Werd ProPatria 8.80 13.10 14.00 35.90
13 Babette van der Meer ProPatria 9.10 13.10 13.20 35.40
14 Marilène Dijkstra GIOS Noordwijkerhout 6.70 14.50 13.80 35.00
15 Chinouk Bollen ProPatria 8.20 12.80 13.60 34.60
16 Kayleigh Den Edel Snel en Lenig, Wassenaar 6.40 14.20 13.20 33.80
17 Nada Belahsen ProPatria 8.40 11.40 13.00 32.80
meisjes jeugd D1 balk vloer minitramp
1 Esmeralda vd Kroft DWS 12.50 14.00 13.90 40.40
2 Barbara vd Meij DWS 12.00 13.70 13.70 39.40
3 Jet Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 11.50 13.10 13.40 38.00
4 Mirthe van der Zon Fit Lisse 12.50 12.30 13.10 37.90
5 Indi Reijn Fit Lisse 11.40 12.10 13.10 36.60
jongens 10-13 N15 rek vloer minitramp
1 Roan Hartevelt De Valken 17.70 16.00 12.70 46.40
2 Aron Kerpershoek De Valken 18.40 15.00 12.60 46.00
3 Sam Zwanenburg De Valken 17.30 16.20 12.00 45.50
4 Deaz Hartevelt De Valken 18.10 14.60 12.10 44.80
jongens 10-13 N14 rek vloer minitramp
1 Eelco de Ridder G.V. Avanti Voorschoten 18.50 16.50 13.40 48.40
2 Thijs Heemskerk GIOS Noordwijkerhout 18.10 16.80 13.20 48.10
2 Beer Appelman O.G.A.V. - Oegstgeest 18.30 16.80 13.00 48.10
3 Sjoerd van Beveren G.V. Avanti Voorschoten 18.70 14.90 12.80 46.40
4 Lennart de Ridder G.V. Avanti Voorschoten 18.60 14.20 13.10 45.90
5 Gray Frith O.G.A.V. - Oegstgeest 18.10 15.10 12.60 45.80
6 Tim Godwaldt DWS 15.30 14.20 12.40 41.90
jongens 10-13 N11 rek vloer minitramp
1 Bram V Straaten CGV Scheveningen 18.50 17.90 14.00 50.40
2 Twan van Ruiten Fit Lisse 18.40 16.80 13.80 49.00
3 Bas Franse Fit Lisse 18.20 16.30 13.30 47.80
4 Quinten Blenk ProPatria 17.70 16.70 13.20 47.60
5 Vigo de Bruijn ProPatria 17.90 16.40 12.80 47.10
6 Kent Freriks ProPatria 17.20 16.10 12.50 45.80
7 Coert de Heij ProPatria 16.20 16.20 13.20 45.60
jongens 10-13 N10 rek vloer minitramp
1 Mikai Janmaat ProPatria 18.00 17.10 14.20 49.30
2 Dave Smits Schouten CGV Scheveningen 18.80 15.90 14.00 48.70
3 Niels Koolhaas ProPatria 17.90 16.10 13.90 47.90
4 Sam Smith ProPatria 17.90 16.40 13.30 47.60
5 Luuk Dumay ProPatria 17.70 15.40 14.20 47.30
6 Wout Pronk CGV Scheveningen 18.30 15.00 13.70 47.00
7 Jarno Rietman ProPatria 18.10 15.30 13.30 46.70
8 Olaf Dumay ProPatria 18.10 15.20 13.00 46.30