Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Alphen aan den Rijn 21 mei 2016 - middag

meisjes pupil 1 R3 balk vloer minitramp
1 Imme Binsbergen Gymsportvereniging UDI 11.30 12.00 11.30 34.60
2 Lisanne Colijn Gymsportvereniging UDI 11.20 10.15 11.00 32.35
3 Tessa Uittenbogaard L.D.O. stolwijk 8.80 9.05 10.50 28.35
meisjes pupil 1 R2 balk vloer minitramp
1 Anne van de Brink D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 11.20 11.70 36.00
2 Vera Prosman L.D.O. stolwijk 12.50 11.00 12.40 35.90
3 Delina Tadesse Taeme L.D.O. stolwijk 11.00 10.80 11.50 33.30
meisjes pupil 1 R1 balk vloer minitramp
1 Floortje Mathee D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 11.40 11.60 35.30
2 Willemieke Vroegindeweij DOS Schoonhoven 12.20 11.35 11.20 34.75
3 Rachel Aantjes D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 10.10 11.60 34.50
4 Lina Ouaamari D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 9.30 10.40 30.80
5 Lieke Blijleven D.O.S. Alphen a/d Rijn 8.50 9.70 9.30 27.50
meisjes pupil 1 D4 balk vloer minitramp
1 Floor van Etten D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 12.30 12.50 37.60
2 Lianne Boerefijn R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.50 11.40 12.10 37.00
3 Luna Ensel R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.60 11.30 12.00 36.90
4 Lotte Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 12.30 11.80 36.50
5 Eline Simons D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.70 10.60 12.20 35.50
6 Emilie van der Spek DOS Schoonhoven 12.00 11.50 11.70 35.20
7 Vianne Mentjox DOS Schoonhoven 12.40 11.00 10.70 34.10
meisjes pupil 1 D3 balk vloer minitramp
1 Deamy Vijsma D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 12.90 12.10 36.50
2 Lishena Battisti D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 11.80 12.20 36.40
3 Yentle Maurits Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.20 10.70 12.20 35.10
4 Rena van Oers D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.45 11.30 34.85
5 Britt Visscher Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.30 10.25 12.00 33.55
6 Charlotte Kempen D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 10.75 12.40 33.15
meisjes pupil 1 D2 balk vloer minitramp
1 Rune Zandbergen CGV Scheveningen 12.00 12.50 13.50 38.00
2 Renske Vellema DOS Schoonhoven 12.20 12.10 12.40 36.70
3 Femke Dool DOS Schoonhoven 11.10 12.40 13.00 36.50
meisjes pupil 2 R3 balk vloer minitramp
1 Laura Berntsen L.D.O. stolwijk 9.60 10.65 9.90 30.15
meisjes pupil 2 R2 balk vloer minitramp
1 Milou Edel D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 11.70 12.50 37.00
2 Marije Boer L.D.O. stolwijk 11.40 10.40 11.90 33.70
meisjes pupil 2 R1 balk vloer minitramp
1 Caithlyn Keijzer D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 10.10 11.60 34.70
2 Cheyenne Hodes L.D.O. stolwijk 12.30 9.95 10.70 32.95
meisjes pupil 2 D4 balk vloer minitramp
1 Sophie Ammerlaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.90 13.00 13.00 40.90
2 Cheyenne van der Zee D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 13.10 13.10 39.40
3 Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.80 11.60 12.90 39.30
4 Hailey Gutierrez D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 11.70 12.80 37.70
5 Hayley Rijke Willems D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 11.60 12.20 36.60
meisjes pupil 2 D3 balk vloer minitramp
1 Rosaly Luu Hou-Vast Alphen a/d Rijn 10.50 12.95 13.00 36.45
2 Kitty Habraken D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.40 13.05 11.40 33.85
3 Sofia de Vos D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 9.60 11.30 32.20
4 Tamara van Dijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.30 11.55 11.00 31.85
5 Lotte Stigter Hou-Vast Alphen a/d Rijn 7.10 11.75 12.40 31.25
6 Isabel Hitijahubessy Hou-Vast Alphen a/d Rijn 8.10 11.55 11.40 31.05
meisjes pupil 2 D2 balk vloer minitramp
1 Lola Apon DOS Schoonhoven 12.10 13.70 12.80 38.60
2 Lotte Dool DOS Schoonhoven 12.40 12.50 13.30 38.20
3 Dominique V Oosterom CGV Scheveningen 11.60 12.20 13.60 37.40
4 Lisanne Langeveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 11.60 12.90 36.80
meisjes jeugd R3 balk vloer minitramp
1 Meike van Hemmen Gymsportvereniging UDI 12.20 11.60 11.70 35.50
2 Ilona van den Hoek Gymsportvereniging UDI 12.10 11.35 11.95 35.40
3 Ruta Kidane L.D.O. stolwijk 9.30 9.25 9.40 27.95
meisjes jeugd R2 balk vloer minitramp
1 Lisanne Boele L.D.O. stolwijk 12.50 10.90 12.00 35.40
meisjes jeugd R1 balk vloer minitramp
1 Alison Blijenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 10.95 11.80 35.85
2 Famke Sangers DOS Schoonhoven 12.90 11.80 10.70 35.40
3 Naomi Vane L.D.O. stolwijk 11.40 10.80 11.40 33.60
4 Esmeralda Hodes L.D.O. stolwijk 9.70 10.75 11.10 31.55
meisjes jeugd D4 balk vloer minitramp
1 Emily Klatt R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.80 11.90 12.60 37.30
2 Mandy Sweers DOS Schoonhoven 11.50 11.50 12.70 35.70
meisjes jeugd D3 balk vloer minitramp
1 Floor van Riet Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.00 11.10 12.10 34.20
2 Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 9.55 12.10 32.05
3 Maya de Wilde D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.70 9.45 11.70 30.85
4 Kim Zirkzee D.O.S. Alphen a/d Rijn 6.00 10.40 10.50 26.90
meisjes jeugd D2 balk vloer minitramp
1 Marije Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 14.10 13.00 39.70
2 Vienna Plugge CGV Scheveningen 11.60 13.00 13.70 38.30
3 Star Koper CGV Scheveningen 11.30 12.00 13.10 36.40
4 Denise de Raat D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 10.20 13.10 35.90
meisjes jeugd D1 balk vloer minitramp
1 Maja Stelling D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 10.90 13.00 36.90
jongens 7-9 N16 rek vloer minitramp
1 Gavin Philippi D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.90 18.60 12.60 49.10
2 Max Berkhout D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.80 19.00 12.80 48.60
3 Tygo Scheepers D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.20 17.30 12.90 48.40
4 Thomas Cocx D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.10 17.60 12.60 48.30
5 Job van der Hulst Gymsportvereniging UDI 17.00 18.30 12.90 48.20
6 Damian Nooitgedacht D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.00 17.70 11.80 47.50
7 Jort Regtering D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.50 17.30 12.10 45.90
8 Alwin Boom R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 16.40 16.30 11.60 44.30
9 Saviano Kelkboom Gymsportvereniging UDI 15.70 16.50 11.40 43.60
10 Ezra van Lienden Gymsportvereniging UDI 15.60 15.50 11.80 42.90
11 Jesper Ruven Gymsportvereniging UDI 15.10 14.90 10.60 40.60
jongens 7-9 N15 rek vloer minitramp
1 Jasper van Roest DOS Schoonhoven 18.20 18.60 13.20 50.00
2 Mick Boltje D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.70 18.80 12.90 48.40
3 Devi de Kruyf D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.40 18.10 12.70 48.20
4 Maarten Meerloo D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.30 17.60 13.10 47.00
5 Joachim Sguroiu D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.40 17.80 12.90 46.10
6 Ruben Vuyk D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 15.30 12.20 44.70
7 Luuk Ammerlaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.10 15.80 12.90 43.80
jongens 7-9 N14 rek vloer minitramp
1 Nick Bots D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.90 18.30 12.20 47.40
2 Joris Bloemen D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.90 17.50 12.70 47.10
jongens 7-9 N13 rek vloer minitramp
1 Thijmen Nieuwenhuizen D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.70 18.60 12.60 48.90
jongens 7-9 N12 rek vloer minitramp
1 Marius Benjamin R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 17.70 16.50 13.10 47.30
jongens 10-13 N16 rek vloer minitramp
1 Dirk van Hemmen Gymsportvereniging UDI 18.20 19.50 12.90 50.60
2 Vinnley Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.40 18.90 12.60 47.90
jongens 10-13 N15 rek vloer minitramp
1 Thomas den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.90 18.30 13.10 47.30
2 Bastiaan de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.40 17.50 12.20 46.10
3 Didier Ticheler R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 15.70 16.40 12.90 45.00
4 Sambou Darboe R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 15.80 16.70 12.10 44.60
jongens 10-13 N14 rek vloer minitramp
1 Daniclius Jankovskis D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.00 18.80 12.80 49.60
2 Younes el Allaoui DOS Schoonhoven 18.50 18.20 12.70 49.40
3 Remco de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.90 17.70 12.60 48.20
jongens 10-13 N13 rek vloer minitramp
1 Micha Esman D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.80 17.60 13.50 49.90
2 Niels Henning D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.20 17.70 13.20 49.10
3 Guilliano Jarvis D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.80 18.00 13.60 48.40
4 Gijs Kreb R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 17.60 17.80 12.60 48.00
5 Joran Beumer D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.50 17.50 13.90 47.90
jongens 10-13 N12 rek vloer minitramp
1 Oscar de Nijs R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 17.20 17.10 13.10 47.40
2 Sander den Haan DOS Schoonhoven 13.80 16.20 13.70 43.70
jongens 10-13 N11 rek vloer minitramp
1 Bosse Rademaker D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.60 17.50 13.50 48.60
1 Xander Buijserd DOS Schoonhoven 17.90 16.50 14.20 48.60
jongens 10-13 N10 rek vloer minitramp
1 Owen van Papendrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.70 15.90 14.00 45.60
2 Finn Oosterhout D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.60 14.50 13.20 43.30