Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Alphen aan den Rijn 21 mei 2016 - ochtend

meisjes 7 R2 balk vloer minitramp
1 Gaia Bijkerk DOS Schoonhoven 12.50 12.00 12.80 37.30
2 Valerie Wong D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 12.30 11.20 36.10
3 Sanne Bakker D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 10.60 12.60 35.60
4 Sophie van 't Wout D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 11.20 11.80 35.40
5 Flore Bonninga D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.10 12.00 35.20
6 Anne Winkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 10.90 11.80 35.10
7 Michelle Schep DOS Schoonhoven 11.80 11.20 12.00 35.00
8 Amber Zwanenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 10.60 11.40 34.60
9 Jayda Riezebos D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 10.90 11.50 34.50
10 Noahli van der Hijden DOS Schoonhoven 12.40 10.60 11.40 34.40
11 Julia Hoogervegt D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 9.70 12.20 34.30
12 Michelle Verhoef D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 10.50 11.40 34.20
13 Davina Wallenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 10.80 10.80 34.10
14 Shayenna Teunisse D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 10.60 11.30 33.70
15 Isabella de Grauw D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.20 10.20 10.50 32.90
16 Talischa Paal D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 10.60 10.60 32.60
meisjes 8 R2 balk vloer minitramp
1 Jasmijn Mollema Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.70 12.60 11.65 36.95
2 Fenne de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.70 12.80 36.60
3 Yenthe Rietveld Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.00 11.25 12.00 36.25
4 Liza van der Kuy DOS Schoonhoven 13.20 10.85 11.40 35.45
5 Katelijn van Beusekom Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.80 12.00 10.60 35.40
6 Alana Verkade Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.70 10.85 11.80 35.35
7 Susanne van der Spek DOS Schoonhoven 12.80 11.25 11.05 35.10
8 Amy van der Linden Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.40 11.25 11.20 34.85
9 Yara Kole D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.50 11.20 34.80
10 Mirthe van de Ster D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.70 11.55 10.50 34.75
11 Sophie van Rutten D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 11.75 10.90 34.55
12 Lynn Harmusial D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 11.40 10.50 34.00
12 Kinga Voorrips DOS Schoonhoven 12.50 11.10 10.40 34.00
13 Eva Nederpeld D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 11.00 11.25 33.95
14 Senna Bons D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 10.50 11.20 33.60
15 Noor Wijnants D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 10.75 10.60 33.25
16 Liv van 't Schip D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 11.10 10.30 33.20
17 Nikki Vis D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 10.80 10.20 32.70
18 Yumna Zeriouhi DOS Schoonhoven 12.10 11.85 8.40 32.35
19 Valentina Tomasion D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.10 11.45 11.40 31.95
20 Marissa van Haasteren D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 11.65 10.40 31.85
21 Michelle Quakkelaar D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 10.05 9.50 31.65
22 Daily Sion D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.90 10.30 10.20 31.40
22 Ella van den Berg L.D.O. stolwijk 11.80 10.05 9.55 31.40
23 Sophie Hiffens D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 10.35 10.00 31.35
24 Isolde Koster DOS Schoonhoven 12.60 8.75 9.50 30.85
25 Rosa de Zooy D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.10 10.25 10.20 30.55
26 Lindsey Gerrits D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 10.15 9.40 30.35
27 Lois Boksma D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 9.80 9.70 29.30
28 Brechtje Coenraadts D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 10.45 7.50 28.25
29 Christanne Broere L.D.O. stolwijk 10.90 8.85 8.15 27.90
meisjes 9 R2 balk vloer minitramp
1 Daphne Braakman D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.20 12.00 12.10 36.30
1 Joy Gravemaker D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 12.10 12.30 36.30
1 Kirsten van Veen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 12.70 12.60 36.30
2 Lisa Winkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 12.10 12.10 35.90
3 Alyssa de Kruijf D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 11.80 12.60 35.80
4 Bo Vermeulen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.60 12.60 35.70
5 Chela Bijkerk DOS Schoonhoven 11.90 11.30 12.40 35.60
6 Amy Sirre D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 10.80 12.90 35.50
7 Mirthe de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 12.00 12.00 35.10
8 Jada den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 11.20 12.60 35.00
9 Kimberly Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 11.00 12.30 34.90
9 Shermin Damideh D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 12.00 11.40 34.90
10 Daantje Tamminga D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 10.90 12.40 34.80
10 Eva van Baarle D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 11.20 12.60 34.80
10 Rosanna van Dijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 11.50 12.10 34.80
10 Yaël van der Schouw D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 11.10 12.40 34.80
11 Maura van der Wal D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 11.00 12.10 34.70
12 Yente Janssen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 9.80 12.80 34.10
13 Lea den Boef DOS Schoonhoven 11.40 10.50 11.90 33.80
14 Jasmijn Ruben D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 10.80 11.40 33.30
14 Sanne Leertouwer D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 9.90 12.30 33.30
15 Nina Koole D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 10.60 12.40 33.20
16 Senna van Groeningen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 10.00 11.90 33.10
17 Sophie Leertouwer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 9.80 11.60 31.80
meisjes instap R3 balk vloer minitramp
1 Lynn van Straaten DOS Schoonhoven 11.40 12.80 12.30 36.50
1 Lisa Verburg Gymsportvereniging UDI 11.90 12.00 12.60 36.50
2 Sofie Blonk L.D.O. stolwijk 11.20 11.00 12.90 35.10
3 Sarah Joosse DOS Schoonhoven 11.30 11.50 11.90 34.70
4 Marlinde van Niekerk Gymsportvereniging UDI 11.70 10.20 12.10 34.00
5 Jasmijn Jongeneel DOS Schoonhoven 10.90 10.70 12.10 33.70
6 Zoe Elbertse DOS Schoonhoven 11.00 11.00 11.10 33.10
7 Zoe Stolk DOS Schoonhoven 11.10 11.30 10.60 33.00
8 Jiska Edel D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.90 10.00 11.90 32.80
8 Mckayla Nieuwland D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.90 10.30 12.60 32.80
8 Jara Both L.D.O. stolwijk 10.40 9.80 12.60 32.80
9 Kiki Broer Gymsportvereniging UDI 10.80 10.00 11.50 32.30
10 Rosanne Graveland L.D.O. stolwijk 10.50 9.50 12.10 32.10
11 Maud Bannink Gymsportvereniging UDI 11.20 9.50 11.30 32.00
12 Maartje Eijkelboom Gymsportvereniging UDI 10.90 10.10 10.60 31.60
13 Emma Verbeek DOS Schoonhoven 11.00 9.00 10.40 30.40
14 Janneke Verdoold L.D.O. stolwijk 10.00 8.50 10.80 29.30
15 Vera Kool L.D.O. stolwijk 9.10 8.50 10.60 28.20
meisjes instap D3 balk vloer minitramp
1 Floortje de Boer D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.50 14.20 13.70 42.40
2 Aisha de Groot D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.90 14.10 13.50 41.50
3 Hannah van Moorsel D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 14.30 12.80 40.60
4 Naomi Cocx D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 13.40 12.90 40.00
5 Jitske Scheper DOS Schoonhoven 13.10 13.60 13.20 39.90
6 Twinke Hoog DOS Schoonhoven 13.10 13.40 13.00 39.50
6 Yinthe Jansen R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.80 12.90 12.80 39.50
7 Lara Castro Nortier D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.60 13.20 12.60 39.40
8 Roos Hartlieb D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.80 12.70 12.80 39.30
9 Nienke Scheper DOS Schoonhoven 13.40 12.90 12.90 39.20
10 Rosanne Kuiters Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.60 13.20 13.20 39.00
10 Lynn Theuns R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.20 13.30 12.50 39.00
11 Britt van Berkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 12.60 12.20 38.50
11 Jennefer Urmstron Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.40 13.00 13.10 38.50
12 Anne Welters DOS Schoonhoven 13.90 12.90 11.60 38.40
13 Lindy van Vegten D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 12.10 12.50 38.30
13 Minke Zwanenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 12.00 12.90 38.30
13 Roos van de Ridder DOS Schoonhoven 12.60 12.50 13.20 38.30
14 Rosa de Vries L.D.O. stolwijk 14.10 12.00 11.90 38.00
15 Cheyenna Boedhai DOS Schoonhoven 12.90 12.10 11.70 36.70
16 Daniëlle Stapper D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 11.80 12.20 36.60
17 Jinte Bootsma DOS Schoonhoven 11.90 11.80 11.50 35.20
18 Juliëtte Heijmans D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 12.00 11.80 34.80
meisjes instap D2 balk vloer minitramp
1 Pheline Wong D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 12.10 11.80 35.20
2 Dionne Prins DOS Schoonhoven 11.60 11.95 11.50 35.05
3 Lynn Stolk DOS Schoonhoven 12.60 10.65 11.60 34.85
4 Zara Dankers DOS Schoonhoven 10.70 10.95 11.20 32.85
5 Noa-Lie van Teijlingen DOS Schoonhoven 8.60 10.50 10.70 29.80