Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Pijnacker 26 maart 2016 - ochtend

meisjes 7 R2 balk vloer minitramp
1 Renske van der Kuij Velocitas Gouda 10.60 10.85 12.90 34.35
2 Sofia van de Watering TurnAround 10.80 11.50 12.00 34.30
3 Marina Djapic Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.70 11.40 12.10 34.20
4 Wendy Koemans C.G.V. Jahn Leiden 10.70 10.95 12.40 34.05
5 Tessa Egbers R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.20 10.30 12.30 33.80
6 Juliette de Goeij Velocitas Gouda 10.80 10.90 11.90 33.60
7 Kiara den Hartog R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 10.80 11.50 11.20 33.50
8 Ilse de Vos Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.20 10.60 12.40 33.20
9 Kaithlynn Honsbeek C.G.V. Jahn Leiden 11.30 9.25 12.60 33.15
10 Ilse Veuger C.G.V. Jahn Leiden 11.10 9.60 12.10 32.80
11 Ashley Gruiters Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.70 10.00 11.90 32.60
11 Sanne Leeflang Velocitas Gouda 10.60 10.20 11.80 32.60
12 Marijse Vogel R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 10.70 10.80 11.00 32.50
13 Joëla Klomp Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.40 10.05 11.90 32.35
14 Eline v/d Kop C.G.V. Jahn Leiden 10.80 9.00 12.40 32.20
meisjes 8 R2 balk vloer minitramp
1 Isis Timmermans C.G.V. Jahn Leiden 12.70 12.10 11.90 36.70
2 Dominique van Beusekom R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.40 11.30 11.80 35.50
3 Fleur van Eck Velocitas Gouda 11.15 12.15 12.10 35.40
4 Annemarie van Doorn Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.70 11.40 11.70 34.80
5 Sara Scholten C.G.V. Jahn Leiden 11.90 11.30 11.50 34.70
6 Nora Koenis Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.10 11.75 11.70 34.55
7 Eveline de Wit Velocitas Gouda 10.75 11.20 12.00 33.95
8 Meike Vaarkamp Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.45 11.45 12.00 33.90
9 Sterre Donkersloot Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.70 11.05 12.10 33.85
10 Eva Hoek Velocitas Gouda 10.60 11.60 11.60 33.80
11 Evie de Hoog Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.30 11.55 11.60 33.45
12 Kirstin van der Schaft Velocitas Gouda 10.60 11.25 11.30 33.15
13 Rimke Huiskes C.G.V. Jahn Leiden 10.35 11.65 11.00 33.00
13 Tess Zuidgeest Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.60 10.40 12.00 33.00
14 Quinty Meeüse Velocitas Gouda 11.15 10.10 11.70 32.95
15 Isa Venemans C.G.V. Jahn Leiden 11.50 9.75 11.60 32.85
16 Amber Bellekom Velocitas Gouda 10.55 10.95 11.30 32.80
17 Lieke van Driel Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.85 10.35 11.40 32.60
17 Julia Tuiloo Velocitas Gouda 10.00 10.50 12.10 32.60
18 Senne Boerefijn Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.45 10.50 11.50 32.45
19 Carmen Polman C.G.V. Jahn Leiden 10.85 10.15 11.20 32.20
20 Demi van Ruitenbeek Velocitas Gouda 9.35 11.15 11.20 31.70
21 Hailey Heruer C.G.V. Jahn Leiden 9.70 9.90 11.70 31.30
22 Esmee Bouterse C.G.V. Jahn Leiden 9.55 10.35 11.30 31.20
23 Demi van der Velden Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.50 9.55 10.50 30.55
24 Summer Abing Velocitas Gouda 9.40 9.20 10.90 29.50
25 Benthe Zuidgeest Velocitas Gouda 7.70 10.25 11.00 28.95
26 Lianne de Vos Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.10 8.50 10.20 28.80
meisjes 9 R2 balk vloer minitramp
1 Isabel Koornneef Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.15 12.10 12.50 36.75
2 Heleen Rietveld Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.85 11.70 12.00 35.55
3 Lieke van den Andel Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.65 11.30 12.20 35.15
3 Amber Steeneken TurnAround 11.50 11.35 12.30 35.15
4 Kirsten Wiersma C.G.V. Jahn Leiden 10.45 11.85 12.50 34.80
4 Rosa de Vries L.D.O. stolwijk 11.40 11.20 12.20 34.80
5 Esther Roest C.G.V. Jahn Leiden 11.40 10.50 12.80 34.70
6 Lulu Dolphijn Velocitas Gouda 11.15 11.15 12.30 34.60
7 Femke Postma Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.65 11.80 12.10 34.55
8 Nine Limahelu Velocitas Gouda 11.40 10.00 12.50 33.90
9 Joni Fayez Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.20 10.10 12.40 33.70
10 Floortje Broere Velocitas Gouda 11.10 10.40 11.90 33.40
11 Sanne Meester C.G.V. Jahn Leiden 11.15 9.95 12.10 33.20
12 Priya Jankipersad Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.10 9.45 12.50 33.05
13 Sanne Hamstra TurnAround 11.05 10.20 11.40 32.65
14 Féline Kort TurnAround 9.70 10.60 11.70 32.00
15 Djoayne de Kom TurnAround 10.35 9.50 12.00 31.85
16 Jinte Bierens Kracht en Vlugheid Pijnacker 9.50 10.15 12.00 31.65
17 Johanna Marie Plak Velocitas Gouda 8.85 9.70 12.00 30.55
18 Karlijn den Ouden Velocitas Gouda 6.00 10.20 11.80 28.00
meisjes instap R3 balk vloer minitramp
1 Marie Sophie Rademakers C.G.V. Jahn Leiden 11.30 12.00 12.40 35.70
2 Phileine Bennebroek Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.50 11.15 13.00 35.65
3 Leone Moerkerken Velocitas Gouda 11.10 12.00 12.20 35.30
4 Djamilla Tuiloo Velocitas Gouda 10.70 11.90 12.60 35.20
5 Sophia Slings C.G.V. Jahn Leiden 11.70 11.00 11.90 34.60
6 Jara Both L.D.O. stolwijk 10.80 11.30 12.40 34.50
7 Aya Derjoufi Velocitas Gouda 11.20 10.80 12.20 34.20
8 Sinne Boon L.D.O. stolwijk 11.50 11.25 11.40 34.15
9 Chanica Wetselaar C.G.V. Jahn Leiden 10.75 11.55 11.80 34.10
10 Jennifer Kuijper TurnAround 10.90 11.50 11.60 34.00
11 Noa Dijkgraaf L.D.O. stolwijk 10.90 11.25 11.80 33.95
11 Maissa Talmouti Velocitas Gouda 11.20 10.35 12.40 33.95
12 Masha Rijken Velocitas Gouda 10.60 10.70 12.60 33.90
13 Sofie Blonk L.D.O. stolwijk 10.60 10.85 12.20 33.65
14 Tessa Uittenbogaard L.D.O. stolwijk 10.70 10.50 12.40 33.60
15 Marlies Weerheim L.D.O. stolwijk 10.70 10.80 11.90 33.40
16 Sophie Koetsier Velocitas Gouda 10.30 11.05 11.90 33.25
17 Hannelie Pretorius Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.00 9.90 12.20 33.10
17 Rosalie Nobel Velocitas Gouda 10.40 10.60 12.10 33.10
18 Vera Kool L.D.O. stolwijk 10.20 11.05 11.80 33.05
19 Isa de Boer C.G.V. Jahn Leiden 11.20 10.00 11.70 32.90
20 Danique Spruijt L.D.O. stolwijk 10.50 10.70 11.60 32.80
21 Ilse Vooijs C.G.V. Jahn Leiden 11.30 10.20 11.10 32.60
21 Aline Kool L.D.O. stolwijk 10.60 11.00 11.00 32.60
22 Aimeé Vogel L.D.O. stolwijk 10.70 9.75 11.90 32.35
23 Nayla Kamp TurnAround 11.00 10.90 10.20 32.10
24 Femke van Wijk Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.70 10.15 10.60 31.45
25 Angelina Dahlhaus C.G.V. Jahn Leiden 10.90 9.00 11.00 30.90
26 Anouk Kremers Velocitas Gouda 9.90 9.90 10.80 30.60
27 Jessica Zhang Kracht en Vlugheid Pijnacker 9.40 10.00 8.30 27.70
meisjes instap D3 balk vloer minitramp
1 Olivia Lai R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.90 14.25 11.60 38.75
2 Kirsten de Bruin Kracht en Vlugheid Pijnacker 13.10 13.85 11.60 38.55
3 Liv Trouwborst R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.10 13.80 12.20 38.10
4 Roos Beuker R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.75 14.00 11.90 37.65
5 Karlijn Vrijenhoek Snel en Lenig, Wassenaar 12.55 13.00 12.00 37.55
6 Kiara Bekooy C.G.V. Jahn Leiden 12.40 12.80 11.70 36.90
7 Nienke van Polanen C.G.V. Jahn Leiden 12.50 12.60 11.60 36.70
8 Ymke Wubben Kracht en Vlugheid Pijnacker 13.45 11.00 12.10 36.55
9 Juul Dolk TurnAround 11.70 13.00 11.40 36.10
9 Robynn de Jong TurnAround 11.40 12.60 12.10 36.10
10 Yfke Elstgeest R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 10.80 13.30 11.70 35.80
11 Eveline Prins TurnAround 12.45 11.20 11.70 35.35
12 Eline Kerssemakers C.G.V. Jahn Leiden 11.30 12.05 11.90 35.25
13 Lynn Theuns R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.95 11.35 11.70 35.00
13 Valentina van den Helder R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 10.70 12.50 11.80 35.00
14 Rania Bouhamed C.G.V. Jahn Leiden 12.65 10.45 11.80 34.90
15 Danielle Segaar G.V. Slank en Kwiek 11.55 11.70 11.50 34.75
16 Lieke Kreijkamp C.G.V. Jahn Leiden 10.70 12.20 11.80 34.70
17 Mandy van der Linden TurnAround 10.70 12.50 11.30 34.50
18 Fleur Hendriks Snel en Lenig, Wassenaar 9.00 13.15 12.10 34.25
19 Ilse Schwartzenberg G.V. Slank en Kwiek 10.30 11.75 11.10 33.15
20 Lorelei de Pee Velocitas Gouda 9.95 11.10 11.70 32.75
21 Sarah Schwartzenberg G.V. Slank en Kwiek 10.90 10.50 11.10 32.50
22 Quinty van der Kaaij G.V. Slank en Kwiek 10.00 11.30 11.00 32.30
23 Demi Spee Velocitas Gouda 6.60 13.05 12.00 31.65
24 Maud Bronswijk Velocitas Gouda 9.15 11.00 11.40 31.55
25 Sietske Bruinsma Velocitas Gouda 7.55 11.65 11.70 30.90
26 Lucia Geluk Velocitas Gouda 8.50 10.35 11.90 30.75
27 Noelle Nolles Velocitas Gouda 8.30 11.15 10.80 30.25
meisjes instap D2 balk vloer minitramp
1 Maud Straver R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.10 12.50 12.60 38.20
2 Anne Poelman Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.55 11.80 13.10 37.45
3 Ilse van Marwijk G.V. Slank en Kwiek 12.20 11.85 12.80 36.85
4 Yara van Oosterom R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.10 12.30 12.30 36.70
5 Veerle van den Essen G.V. Slank en Kwiek 11.35 12.10 13.10 36.55
5 Myrthe van Eck R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 10.95 12.90 12.70 36.55
6 Tessa Voogd Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.15 12.25 13.10 36.50
7 Larissa Vroom TurnAround 9.80 12.70 13.00 35.50
8 Julie Dijkstra G.V. Slank en Kwiek 12.05 10.15 13.00 35.20
8 Roos Bouman Velocitas Gouda 10.75 12.65 11.80 35.20
9 Benthe Verplancke Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.60 10.65 12.90 35.15
9 Sanne van Leeuwen Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.55 12.10 11.50 35.15
10 Lynn van Tol G.V. Slank en Kwiek 9.55 12.65 12.70 34.90
11 Inanna Wensink R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.35 11.45 12.00 34.80
12 Deborah van Beusekom R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.35 11.70 11.70 34.75
12 Robinn van der Spek Snel en Lenig, Wassenaar 10.10 11.55 13.10 34.75
13 Sharon Neville Kracht en Vlugheid Pijnacker 9.65 12.00 12.90 34.55
14 Jasmine Nolles Velocitas Gouda 11.10 10.80 12.50 34.40
15 Jente van Vliet Velocitas Gouda 11.35 10.40 12.60 34.35
16 Lyka Holkema Velocitas Gouda 10.90 10.65 12.70 34.25
17 Bloem Regeer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.00 11.55 12.60 34.15
17 Fenna Beijer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.35 10.50 12.30 34.15
18 Lieve Vlok G.V. Slank en Kwiek 10.20 10.60 12.50 33.30
19 Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar 9.60 10.85 12.80 33.25
20 Sanne van het Veer Velocitas Gouda 10.35 10.80 12.00 33.15
21 Selina Hülters Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.10 10.25 12.70 33.05
22 Leone Duynisveld G.V. Slank en Kwiek 8.80 11.20 12.90 32.90
23 Kyra Sterk DOS Bodegraven 8.70 11.60 12.40 32.70
24 Liesl Oderwald Sparta-Delft 10.00 9.30 12.00 31.30
25 Josephine de Groot Snel en Lenig, Wassenaar 6.00 11.10 12.70 29.80
26 Davine de Vrij DOS Bodegraven 6.00 11.60 11.80 29.40
meisjes instap D1 balk vloer minitramp
1 Melanie Heijne DEO Nootdorp 12.70 11.40 13.50 37.60
2 Malena Kwint DEO Nootdorp 11.40 12.50 13.30 37.20
3 Feline Mulder DEO Nootdorp 12.10 11.30 13.50 36.90
4 Mila van Lijf Sparta-Delft 12.90 10.00 13.10 36.00
5 Emma Muehlenbrock DEO Nootdorp 11.40 10.80 13.40 35.60
6 Juul Brandts Sparta-Delft 12.50 9.20 12.60 34.30
7 Noa Weiner Snel en Lenig, Wassenaar 11.30 10.80 12.00 34.10
8 Bibi van der Meulen Sparta-Delft 10.80 8.90 13.60 33.30
8 Dunya Papendrecht Sparta-Delft 10.80 9.50 13.00 33.30
9 Ann-Sophie Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 12.50 8.00 10.50 31.00