Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 12 december 2015 - wedstrijd

Meisjes (Jeugd) TF6 sprong brug balk vloer
1 Necifra van Os TOOS Waddinxveen 13.60 14.40 9.60 13.80 51.40
2 Isa Backer TOOS Waddinxveen 13.20 14.30 8.90 13.90 50.30
3 Charlotte vd Sloot TOOS Waddinxveen 12.90 13.70 9.50 14.05 50.15
4 Kim van Wijk TOOS Waddinxveen 13.10 13.00 8.50 14.40 49.00
5 Myrthe Heijboer TOOS Waddinxveen 12.90 11.80 9.25 13.30 47.25
6 Nadine Kuijl C.G.V. Jahn Leiden 13.40 11.10 7.50 14.00 46.00
7 Indy Pullen C.G.V. Jahn Leiden 12.40 13.10 6.00 13.55 45.05
8 Julianne Vork C.G.V. Jahn Leiden 11.60 11.20 8.30 10.90 42.00
Meisjes (Jeugd) TF5 sprong brug balk vloer
1 Noa Oppelaar D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.60 13.40 11.05 14.90 52.95
2 Femke Brandenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 13.50 11.15 14.10 52.25
3 Maya de Wilde D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 13.50 10.35 14.35 51.90
3 Rosalie de Ridder GIOS Noordwijkerhout 13.90 13.00 10.55 14.45 51.90
4 Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 13.50 10.15 14.10 51.05
5 Emmily van der Wal KDO Krimpen 13.20 14.40 10.40 12.95 50.95
6 Nina Hagoort Mobilee 13.10 13.10 10.95 13.55 50.70
7 Hanna de Vrueh C.G.V. Jahn Leiden 13.30 12.40 10.05 13.55 49.30
8 Emma Rodenburg GIOS Noordwijkerhout 13.20 11.50 10.20 13.20 48.10
9 Rosa de Kieviet C.G.V. Jahn Leiden 13.60 11.20 8.40 14.75 47.95
10 Lola van den Nieuwendijk GIOS Noordwijkerhout 12.20 13.00 9.40 13.10 47.70
11 Julianne van Dis D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.70 13.90 7.20 12.90 46.70
12 Ashley van Bohemen GIOS Noordwijkerhout 13.00 10.40 9.00 12.90 45.30
13 Isabella Gans GIOS Noordwijkerhout 12.80 12.20 6.00 13.15 44.15
14 Sanne van den Burg GIOS Noordwijkerhout 12.30 11.80 6.25 12.60 42.95
Meisjes (Jeugd) TF4 sprong brug balk vloer
1 Sarah-Lin Scholten SKR Katwijk 13.30 13.65 13.60 13.80 54.35
2 Lotte van Varik SKR Katwijk 13.50 13.05 11.90 13.55 52.00
3 Kim Scholts G.V. Slank en Kwiek 13.50 12.65 13.00 12.60 51.75
4 Maartje van der Zalm GIOS Noordwijkerhout 12.50 11.95 12.90 13.20 50.55
5 Dana van Steenis D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 12.70 10.30 13.95 50.05
6 Eline van der Star Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.60 12.85 11.00 12.55 49.00
7 Sabrina Heijne DEO Nootdorp 12.50 11.70 12.50 12.20 48.90
8 Demi Barnhoorn SKR Katwijk 12.20 11.70 12.50 12.35 48.75
9 Carlijn Varkevisser SKR Katwijk 12.30 13.00 11.70 11.70 48.70
10 Marije Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 13.10 10.40 13.00 48.60
11 Annelie Woort KDO Krimpen 12.80 10.85 11.15 13.50 48.30
12 Sara Quelhorst C.G.V. Jahn Leiden 12.10 12.85 11.85 10.95 47.75
13 Laura Lédé G.V. Slank en Kwiek 13.20 11.65 11.00 11.50 47.35
14 Dana Andriesse Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.20 13.10 11.00 9.25 46.55
15 Naomi van der Zee D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 12.70 11.25 10.20 46.45
16 Nienke Zaalberg Hou-Vast Alphen a/d Rijn 11.90 12.50 9.60 12.05 46.05
17 Marilene Dijkstra GIOS Noordwijkerhout 12.30 10.90 10.60 12.10 45.90
18 Yaela Borghart cgv Die Haghe 13.70 10.10 9.50 11.65 44.95
18 Marlies Roos TOOS Waddinxveen 12.80 12.40 11.20 8.55 44.95
19 Star Koper CGV Scheveningen 11.70 11.00 9.30 12.90 44.90
20 Mayara Zandbergen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.50 11.60 11.55 8.80 44.45
21 Yoelle van der Louw Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.60 11.40 8.15 10.70 42.85
22 Linda Keulemans C.G.V. Jahn Leiden 12.40 10.05 10.75 9.45 42.65
23 Iris Stoffelen DEO Nootdorp 11.80 11.60 8.65 9.95 42.00
Meisjes (Jeugd) TF3 sprong brug balk vloer
1 Esmeralda vd Kroft DWS 13.70 14.65 10.65 14.65 53.65
2 Selena Veenendaal DWS 13.40 13.25 11.45 14.60 52.70
3 Yasmine van der Plas SKR Katwijk 13.40 12.55 11.40 14.90 52.25
4 Fabienne Burggraag DWS 13.60 11.90 11.20 13.95 50.65
5 Roos de Vogel SKR Katwijk 13.30 14.05 10.25 12.80 50.40
6 Vienna Plugge CGV Scheveningen 13.80 10.30 11.30 13.20 48.60
6 Jet Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 13.50 10.50 10.45 14.15 48.60
7 Esther Wit CGV Scheveningen 13.40 11.30 8.70 12.30 45.70
8 Floor van der Riet Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.20 11.80 8.95 11.45 45.40
9 Chardae Dhaliwal GIOS Noordwijkerhout 13.10 11.75 8.20 11.55 44.60
10 Amber van de Poll GIOS Noordwijkerhout 13.60 9.10 7.20 11.35 41.25
11 Julia Jannink ProPatria 13.30 10.15 8.40 7.00 38.85
12 Sarah van de Poll GIOS Noordwijkerhout 13.60 9.80 8.70 6.60 38.70
Meisjes (Jeugd) TF2 sprong brug balk vloer
1 Martine Kralt DWS 13.30 13.40 13.30 14.80 54.80
2 Anne Dille DEO Nootdorp 14.00 12.45 12.55 13.00 52.00
3 Franka Pouwels ProPatria 14.10 14.05 9.80 13.70 51.65
4 Barbara vd Meij DWS 13.50 14.00 10.55 13.50 51.55
5 Nikki Slootweg De Valken 13.90 13.65 10.75 12.40 50.70
6 Isabeau Rikkoert DEO Nootdorp 13.90 13.35 9.40 13.80 50.45
7 Marit van Rijn G.V. Slank en Kwiek 13.70 13.30 9.60 13.50 50.10
8 Tshidi Christie G.V. Slank en Kwiek 13.30 14.25 8.55 13.80 49.90
9 Ella de Heer SKR Katwijk 13.50 12.30 9.00 13.70 48.50
10 Anna de Niet SKR Katwijk 13.70 12.65 7.25 12.90 46.50
11 Annemijn Rijkelijkhuizen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.50 10.55 9.05 12.70 45.80
Meisjes (Jeugd) TF1 sprong brug balk vloer
1 Kyra Mooijman DEO Nootdorp 14.00 12.90 11.55 12.40 50.85
2 Evi Zuidam SKR Katwijk 13.70 12.80 11.40 12.05 49.95
Meisjes (Junior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Esmé Sijtsma C.G.V. Jahn Leiden 13.10 14.50 10.80 12.30 50.70
2 Lysanne Oerlemans Mobilee 12.30 12.20 10.65 14.40 49.55
3 Timea Varga Tumo Moordrecht 13.40 10.50 10.75 14.00 48.65
4 Anouk Kaptein TOOS Waddinxveen 13.10 12.10 9.50 12.00 46.70
5 Ilse vd Voort TOOS Waddinxveen 12.90 12.40 6.40 13.20 44.90
Meisjes (Junior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Jolijn van Cuijk C.G.V. Jahn Leiden 13.30 12.65 12.20 13.70 51.85
2 Tessa van der Veek Fit Lisse 13.60 11.95 11.85 13.65 51.05
3 Anne Kiewiet TurnAround 11.10 12.50 12.10 12.95 48.65
4 Inge Ruitenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 10.75 9.90 11.45 45.10
5 Loïs Wisseloo Mobilee 12.60 11.00 8.35 10.80 42.75
6 Samantha de Jong GIOS Noordwijkerhout 12.30 9.45 9.90 10.45 42.10
7 Evelien Roubroeks Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.00 10.05 8.20 6.50 36.75
Meisjes (Junior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Joelle Borst cgv Die Haghe 13.40 14.70 10.20 14.80 53.10
2 Tess Boer TOOS Waddinxveen 14.00 13.70 11.25 13.75 52.70
3 Sam Verbij GV Boskoop 14.10 13.40 7.05 14.95 49.50
4 Brechje Heijboer TOOS Waddinxveen 13.70 14.00 6.80 14.95 49.45
5 Denise Souverijn SKR Katwijk 13.60 14.50 8.30 12.90 49.30
6 Merel Kremer Mobilee 13.50 13.80 6.00 15.10 48.40
7 Afke Breukel C.G.V. Jahn Leiden 12.80 13.80 7.40 14.35 48.35
7 Fleur Breeveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 13.20 6.50 15.15 48.35
8 Myrthe Weijnen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 13.10 6.00 14.20 46.60
9 Naomi Borghart cgv Die Haghe 14.10 11.40 6.20 14.80 46.50
10 Candie Salenc Gv Neptunus 13.20 13.60 6.70 12.55 46.05
11 Zoé Lukacie Gv Neptunus 12.90 12.00 7.10 13.55 45.55
12 Sophie Bourdoncle Gv Neptunus 12.80 10.80 6.85 13.65 44.10
13 Zoe van Haasen cgv Die Haghe 12.80 12.00 6.00 10.05 40.85
14 Vivian Spoor Tumo Moordrecht 14.10 14.50 6.00 34.60
Meisjes (Junior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Anne Varkevisser SKR Katwijk 13.80 12.55 13.40 13.10 52.85
2 Luca Zuidam SKR Katwijk 13.80 13.00 13.00 12.60 52.40
3 Lotte van de Brug D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.30 12.30 13.60 11.60 51.80
4 Julia Rous SKR Katwijk 14.00 12.10 13.00 12.55 51.65
5 Madelief Ros D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.00 12.10 12.60 12.60 51.30
6 Karlijn v.d. Neut ProPatria 14.00 13.10 11.90 11.50 50.50
7 Nicole Buist D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 11.95 13.70 11.35 50.30
8 Sophie Doggen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.90 12.50 11.50 12.05 49.95
9 Finja Goetz CGV Scheveningen 13.50 12.70 12.20 11.25 49.65
9 Gaya Anderson SKR Katwijk 13.70 12.10 11.80 12.05 49.65
10 Annemiek van Niekerk Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.00 11.90 12.40 11.80 49.10
11 Esmee Boekhoudt ProPatria 13.90 12.00 10.50 12.65 49.05
12 Sophie Schaap SKR Katwijk 13.30 10.60 12.30 12.70 48.90
13 Diane Bank Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.40 12.00 11.80 11.65 48.85
14 Lisa v.d. Laan ProPatria 13.00 12.50 11.30 11.70 48.50
15 Amy Ouwerkerk DEO Nootdorp 13.40 12.10 11.30 11.55 48.35
16 Yara Bouwmeester GIOS Noordwijkerhout 13.20 12.05 10.80 11.85 47.90
16 Guusje van Zanen ProPatria 13.10 12.70 11.70 10.40 47.90
17 Nathalie Delmeire DEO Nootdorp 12.90 13.05 12.00 9.60 47.55
18 Shaydee Westzaan ProPatria 12.90 11.75 12.60 10.00 47.25
19 Arja Pouwels ProPatria 13.70 11.55 10.10 11.80 47.15
20 Indy Plugge CGV Scheveningen 13.80 12.35 9.90 10.95 47.00
21 Katie Aartman GIOS Noordwijkerhout 13.80 11.75 10.50 10.45 46.50
22 Kaja van Haastrecht Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.50 11.75 11.30 10.75 46.30
23 Jessica Wulffers Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.00 12.85 11.10 8.00 44.95
24 Anouk van Wijngaarden Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.70 9.70 12.30 9.80 44.50
25 Eline Helder Mobilee 12.50 13.00 10.00 8.75 44.25
26 Nathalie Rijken Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.00 11.55 11.50 9.00 44.05
27 Michelle Hulsebosch GIOS Noordwijkerhout 13.40 9.60 10.80 9.25 43.05
28 Isa Baltus cgv Die Haghe 12.60 12.45 12.00 5.50 42.55
Meisjes (Junior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Marouscha v.d. Heijden ProPatria 13.80 14.35 10.30 13.40 51.85
2 Kisako Posthuma CGV Scheveningen 13.60 11.50 8.60 9.30 43.00
Meisjes (Junior) TF1 sprong brug balk vloer
1 Fabyola Schaap SKR Katwijk 13.30 14.65 12.55 13.60 54.10
2 Demi Kooman DEO Nootdorp 13.90 13.95 11.10 7.80 46.75
Dames (Senior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Maaike Tieman TurnAround 13.10 14.20 12.15 15.40 54.85
2 Noëlle Versijde TurnAround 13.20 14.40 9.95 15.20 52.75
3 Marielle Timmerman TurnAround 12.90 14.30 8.50 14.80 50.50
4 Sarah Verhoef Tumo Moordrecht 13.10 12.70 11.40 13.20 50.40
5 Daphne Haas Tumo Moordrecht 12.70 10.00 10.25 10.50 43.45
Dames (Senior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Marloes van den Boogaardt cgv Die Haghe 12.10 11.80 11.15 11.90 46.95
2 Naomi Puttiger TOOS Waddinxveen 12.90 9.95 10.45 12.80 46.10
3 Pascale Algra Fit Lisse 12.70 9.20 11.25 11.40 44.55
4 Evelina Zelenska GV Boskoop 12.90 10.90 8.40 12.10 44.30
5 Femke de Vroom Tumo Moordrecht 12.40 9.20 10.55 11.35 43.50
6 Britt Mesman Fit Lisse 12.80 9.30 12.25 7.80 42.15
Dames (Senior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Anouk Boerefijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 14.70 9.90 15.35 53.05
2 Famke van Mullem TurnAround 13.10 13.00 10.70 15.50 52.30
3 Lizzy van Dorsten TurnAround 12.60 14.80 9.80 14.15 51.35
4 Cansu Jordan cgv Die Haghe 13.80 12.40 9.40 15.45 51.05
5 Yara Kersbergen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.60 13.20 9.45 14.60 50.85
6 Roos Vermeulen cgv Die Haghe 13.40 13.30 9.05 14.75 50.50
7 Chantal Mark C.G.V. Jahn Leiden 13.80 13.60 7.30 15.50 50.20
8 Femke Klukkert D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.10 14.40 7.20 14.15 49.85
9 Alexandra van Dongen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 13.40 8.15 15.10 49.45
10 Ingrit Hut Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.60 13.50 6.00 11.65 44.75
11 Charlotte de Bruin Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.10 10.70 6.00 11.50 41.30
12 Kelly Ram D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.90 11.00 14.65 38.55
Dames (Senior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Jasmijn Maletzky D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.10 14.00 12.00 13.95 54.05
2 Alice de Groot KDO Krimpen 13.80 14.05 12.30 13.75 53.90
3 Nienke Brok DEO Nootdorp 13.70 13.40 11.95 13.65 52.70
4 Isabel de Groot ProPatria 14.00 13.00 12.10 11.80 50.90
5 Annemarie Daeter GV Boskoop 13.60 12.50 10.90 13.80 50.80
6 Eva Singeling De Valken 13.80 10.95 12.50 12.65 49.90
6 Lara Keesmaat GV Boskoop 13.40 13.45 9.85 13.20 49.90
7 Denise Zijlstra ProPatria 13.80 11.70 10.95 13.30 49.75
8 Erica van Wingerden TurnAround 13.70 14.15 10.10 11.60 49.55
9 Renate Dutour Geerling cgv Die Haghe 13.70 12.60 8.70 13.35 48.35
10 Evi Peters GIOS Noordwijkerhout 13.50 11.35 9.00 13.10 46.95
11 Annick Spaans DEO Nootdorp 13.50 13.15 6.40 13.65 46.70
12 Imuee Wammes ProPatria 13.90 11.30 9.25 11.95 46.40
13 Jitske Roelofs ProPatria 13.30 12.45 9.30 11.30 46.35
14 Valerie Sawirja cgv Die Haghe 13.30 10.50 9.40 13.10 46.30
15 Lotte van der Meer GIOS Noordwijkerhout 14.10 7.90 11.35 12.60 45.95
16 Iris Knippers GIOS Noordwijkerhout 13.20 10.45 7.30 13.20 44.15
17 Eshelle Boekwijt ProPatria 13.60 11.80 8.10 9.85 43.35
18 lillian van Dam GIOS Noordwijkerhout 13.50 9.30 8.50 12.00 43.30
19 Annelieke Louws GV Boskoop 13.30 12.25 10.65 5.55 41.75
20 Maartje Senneker GV Boskoop 13.30 11.90 5.20 10.60 41.00
Dames (Senior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Nina BOuwman DWS 14.00 14.65 11.60 15.30 55.55
2 Jille Guijt DWS 14.10 12.75 13.20 15.30 55.35
3 Tamara Freke DWS 14.10 14.00 12.40 14.80 55.30
3 Anouk Mandemaker TOOS Waddinxveen 13.60 13.60 13.40 14.70 55.30
4 Jacomine Bouwman SKR Katwijk 14.00 14.00 12.40 14.00 54.40
5 Chelsey Hoogewoonink DWS 13.70 14.70 11.20 13.90 53.50
6 Milou van Luijk TOOS Waddinxveen 13.90 14.20 10.90 14.20 53.20
7 Lobke Beitsma De Valken 13.80 13.10 11.45 14.20 52.55
8 Li Sha Tan G.V. Slank en Kwiek 13.80 14.60 9.55 14.20 52.15
9 Rozemarijn Dubbeldam SKR Katwijk 13.50 14.00 10.20 14.40 52.10
10 Isabel van Zijp Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.90 13.00 11.60 11.90 50.40
11 Anne Hoek SKR Katwijk 14.10 13.80 9.05 13.30 50.25
12 Iris Bleichrodt DWS 13.90 13.20 8.50 14.00 49.60
13 Nancy de Zwart TurnAround 13.20 15.45 13.60 7.30 49.55
14 Gwen te Pas TOOS Waddinxveen 13.80 12.85 10.15 12.60 49.40
15 Ayla Uitendaal Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.70 11.00 10.55 9.50 44.75
16 Jessica Rijken Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.80 9.70 12.05 8.70 44.25
Dames (Senior) TF1 sprong brug balk vloer
1 Milou Marks DEO Nootdorp 13.60 14.60 13.40 13.45 55.05
2 Carlijne Ultzen DEO Nootdorp 14.00 13.50 11.65 10.00 49.15
3 Ilse Vollebregt DEO Nootdorp 13.80 10.90 7.75 10.95 43.40
Jongens (Jeugd) N11 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Joost van der Graaf D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 12.40 14.00 15.95 55.85
Jongens (Jeugd) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Selyan Redouani ProPatria 14.10 14.30 15.35 14.90 58.65
2 Jeevan Bansraj ProPatria 13.20 13.70 16.55 15.15 58.60
3 Gabriel Lomans ProPatria 13.70 11.20 14.20 16.45 55.55
4 Dave Smits Schouten CGV Scheveningen 13.30 13.55 13.55 14.20 54.60
5 Casper Bijlaard ProPatria 13.40 12.60 12.60 15.20 53.80
6 Willem van Overbeeke ProPatria 13.80 11.30 13.95 13.80 52.85
Jongens (Jeugd) N8 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Tim v.d. Scheer ProPatria 13.90 15.70 17.55 13.50 60.65
Jongens (Junior I) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Bjorn Peperzak ProPatria 13.60 15.00 17.00 14.90 60.50
Jongens (Junior I) N9 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Pelle Hofsteenge ProPatria 13.80 16.65 16.10 15.10 61.65