Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Bodegraven 30 mei 2015 - Middag

meisjes pupil 1 R3 brug vloer minitramp
1 Maaike de Bruijn Tumo Moordrecht 11.05 11.80 12.10 34.95
2 Zoë Steenbergen Velocitas Gouda 11.00 11.40 11.60 34.00
3 Lisa van Beek TurnAround 10.65 11.85 11.40 33.90
4 Denise Kerkhof Velocitas Gouda 11.25 10.35 11.10 32.70
meisjes pupil 1 R2 brug vloer minitramp
1 Amber van der Wel TOOS Waddinxveen 12.00 10.90 12.10 35.00
1 Nina van den Berge TOOS Waddinxveen 11.40 11.70 11.90 35.00
2 Caitlyn Tolsma TurnAround 11.50 10.50 12.90 34.90
3 Lobke Zonneveld OKK Nieuwkoop 10.50 11.20 12.90 34.60
4 Sophie van Nieuwkerk TOOS Waddinxveen 11.10 11.00 12.30 34.40
5 Anouk Kas OKK Nieuwkoop 11.10 11.30 11.80 34.20
5 Lisa Zwirs OKK Nieuwkoop 11.20 10.60 12.40 34.20
6 Aniek Struik OKK Nieuwkoop 11.55 10.90 11.70 34.15
6 Bo vd Heuvel OKK Nieuwkoop 9.95 11.30 12.90 34.15
6 Lisa Schouten TOOS Waddinxveen 11.15 11.00 12.00 34.15
7 Tessa vanVeelen TOOS Waddinxveen 11.75 10.40 11.70 33.85
8 Gwen Bogaard DOS Schoonhoven 11.55 10.20 12.00 33.75
9 Caroline Vork OKK Nieuwkoop 10.00 11.20 12.00 33.20
10 Milou Edel D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.85 10.90 12.40 33.15
11 Emma de Boer OKK Nieuwkoop 9.65 10.40 12.60 32.65
12 Eva Vink Velocitas Gouda 10.80 9.80 11.90 32.50
13 Daniella Beshay Velocitas Gouda 8.65 10.70 12.40 31.75
14 Esmee Andriessen TurnAround 10.85 9.10 11.70 31.65
15 Tara Peterse DOS Schoonhoven 10.00 9.10 12.40 31.50
16 Shanice Weststrate TurnAround 10.95 8.50 12.00 31.45
17 Inge Tjebbes OKK Nieuwkoop 8.85 9.50 11.90 30.25
18 Maysa Kallache OKK Nieuwkoop 8.20 9.70 11.80 29.70
19 Malou Wolbert Velocitas Gouda 8.70 9.50 11.30 29.50
20 Mattanja Bac TOOS Waddinxveen 8.60 7.90 11.70 28.20
meisjes pupil 1 R1 brug vloer minitramp
1 Cheyenne van der Zee D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 12.00 12.80 37.20
2 Racella Schoonderwoerd TOOS Waddinxveen 11.70 11.70 12.70 36.10
3 Kim Brouwer Velocitas Gouda 11.50 11.70 12.50 35.70
4 Nora Joppe TurnAround 11.70 11.70 12.20 35.60
5 Cheyenne Bes TurnAround 11.60 11.20 12.40 35.20
5 Norah Gharsalli TurnAround 10.80 11.80 12.60 35.20
6 Emma Vink TOOS Waddinxveen 10.80 10.70 12.90 34.40
7 Lysanne Kuyper TurnAround 11.80 9.60 12.70 34.10
8 Noortje Otten Velocitas Gouda 9.70 10.30 12.70 32.70
9 Jisca van Mourik TOOS Waddinxveen 9.60 10.40 12.50 32.50
meisjes pupil 1 D4 brug vloer minitramp
1 Shevanti Raghosing D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.75 13.25 13.10 39.10
2 Esmee Kaptein TOOS Waddinxveen 12.55 11.90 12.60 37.05
3 Xandrien Burghout Heres Bodegraven 12.50 11.60 12.90 37.00
4 Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 11.50 12.60 36.90
5 Megan Vermeer D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 10.95 13.20 36.45
6 Sterre Bloemheuvel D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 11.55 12.50 36.35
7 Sara Schakel Heres Bodegraven 11.75 11.90 12.50 36.15
8 Hayley Rijke Willems D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 10.75 12.70 35.75
9 Jonne Boot Heres Bodegraven 12.20 11.15 12.30 35.65
10 Diouana Sarr TurnAround 11.50 11.25 12.70 35.45
11 Mara Verkaik TurnAround 12.50 10.95 11.80 35.25
12 Rana van Duijn Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.40 11.05 12.70 35.15
13 Sophie Ammerlaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 9.70 12.60 34.60
14 Felisha Roessen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 9.85 12.50 34.05
15 Hailey Gutierrez D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 8.55 12.50 33.45
16 Noa Jansen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.35 8.45 12.40 33.20
17 Lise Verduijn TurnAround 11.70 8.20 12.20 32.10
18 Christa den Dekker D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 7.00 12.90 32.05
meisjes pupil 1 D3 brug vloer minitramp
1 Diane Hendriks R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.85 13.60 13.60 40.05
2 Eva Roos Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.75 12.50 13.40 39.65
3 Claire Schouten R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.75 13.00 13.00 38.75
4 Ilse de Jong Nieuw Brunhilde 12.75 12.60 13.10 38.45
5 Janice James Nieuw Brunhilde 12.20 12.50 12.90 37.60
6 Nena van der Zwan Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.65 11.40 13.50 37.55
7 Isla Winton Nieuw Brunhilde 12.30 11.80 13.30 37.40
8 Senne Meester Nieuw Brunhilde 10.65 12.80 13.40 36.85
9 Zuza de Koning Nieuw Brunhilde 11.75 12.20 12.30 36.25
10 Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.40 10.80 13.00 36.20
11 Pamela V Roon CGV Scheveningen 10.20 10.20 13.10 33.50
12 Renee Zwart Nieuw Brunhilde 10.15 9.80 12.90 32.85
13 Maranthe van Trierum O.S.S. Zevenhuizen 8.70 10.50 12.80 32.00
14 Cheyenne Huurman O.S.S. Zevenhuizen 9.75 9.30 12.40 31.45
15 Mirjam Bos O.S.S. Zevenhuizen 10.90 7.20 12.40 30.50
16 Abigail Klaassen O.S.S. Zevenhuizen 6.00 9.80 12.40 28.20
meisjes pupil 1 D2 brug vloer minitramp
1 Evy van de Stouwe R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.00 13.50 13.30 39.80
2 Lisa Admiraal R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.25 13.00 13.70 38.95
3 Lola Apon DOS Schoonhoven 10.90 13.40 13.00 37.30
4 Lisanne Langeveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.75 11.90 13.40 37.05
5 Kitty Habraken D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 10.50 13.30 35.70
6 Floor Raijmakers Velocitas Gouda 11.95 10.70 12.80 35.45
7 Evi Patsoulas TurnAround 10.60 11.20 13.30 35.10
8 Lotte Dool DOS Schoonhoven 9.90 11.30 13.30 34.50
9 Sophia de Vos D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 10.90 12.90 34.10
meisjes pupil 1 D1 brug vloer minitramp
1 Elisa Nierop R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.80 15.40 13.30 42.50
2 Jill-Leann Soerowidjojo Oliveo Gymnastiek Pijnacker 13.70 14.30 13.10 41.10
3 Susanne Schoenmakers DOS Schoonhoven 13.30 13.90 13.40 40.60
4 Liv Twilt Oliveo Gymnastiek Pijnacker 12.50 14.40 13.20 40.10
4 Nikita Vaes Oliveo Gymnastiek Pijnacker 13.60 13.10 13.40 40.10
5 Roos Kooijman OKK Nieuwkoop 13.10 11.80 12.80 37.70
6 Tink Reumermann OKK Nieuwkoop 12.90 11.00 13.20 37.10
7 Manon Wassenburg OKK Nieuwkoop 13.00 10.70 13.10 36.80
8 Roos Verschuur O.S.S. Zevenhuizen 12.20 10.40 13.30 35.90
9 Tamara Spaans CGV Scheveningen 11.00 11.70 12.60 35.30
10 Juliette Ram CGV Scheveningen 11.90 9.70 13.10 34.70
10 Meriadette Evertsz CGV Scheveningen 10.90 10.50 13.30 34.70
meisjes pupil 2 R3 brug vloer minitramp
1 Noa van Straaten Velocitas Gouda 10.75 10.75 12.10 33.60
meisjes pupil 2 R2 brug vloer minitramp
1 Elise Langbroek Velocitas Gouda 11.65 12.00 12.90 36.55
2 Robin Hompe OKK Nieuwkoop 10.80 10.70 12.60 34.10
3 Claudia Bosboom TOOS Waddinxveen 11.30 10.50 12.10 33.90
4 Leonora Preljvukic Velocitas Gouda 9.00 11.80 13.00 33.80
5 Iris Waller TOOS Waddinxveen 9.20 11.10 11.60 31.90
6 Lisanne Boele L.D.O. stolwijk 9.40 10.00 11.30 30.70
7 Sara Bouazza Velocitas Gouda 8.70 9.80 11.80 30.30
meisjes pupil 2 R1 brug vloer minitramp
1 Amber van der Kaa Tumo Moordrecht 12.40 12.10 12.50 37.00
2 Eva Marit Heikens Tumo Moordrecht 12.20 11.80 12.40 36.40
3 Charlotte van der Sloot TOOS Waddinxveen 11.30 11.90 12.30 35.50
4 Myrthe Heijboer TOOS Waddinxveen 11.20 11.30 12.70 35.20
4 Sam de Bruin TOOS Waddinxveen 11.80 11.30 12.10 35.20
5 Naomi Vos TOOS Waddinxveen 11.30 11.00 12.60 34.90
6 Nisrin Lassgaa D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 10.20 12.80 34.40
6 Lieke van Soest OKK Nieuwkoop 9.90 11.40 13.10 34.40
7 Achanti 't Hoen Velocitas Gouda 11.90 9.50 12.60 34.00
8 Mariëtte vd Laan OKK Nieuwkoop 10.10 10.70 12.70 33.50
8 Jasmijn Hokse Velocitas Gouda 10.80 10.30 12.40 33.50
9 Joyce vd Berg OKK Nieuwkoop 9.70 11.00 12.50 33.20
meisjes pupil 2 D4 brug vloer minitramp
1 Mariska Appelman TurnAround 12.85 12.10 12.80 37.75
2 Leanne te Sligte D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.65 12.80 13.00 37.45
3 Isa Bäcker TOOS Waddinxveen 12.65 12.10 12.60 37.35
4 Tina Novin Nasrollah TurnAround 12.00 12.05 12.40 36.45
5 Nisrin ben Massoud DOS Schoonhoven 11.30 12.25 12.80 36.35
6 Anouk van Leiden Heres Bodegraven 11.50 11.20 12.30 35.00
7 Mandy Sweers DOS Schoonhoven 11.00 10.95 12.90 34.85
8 Indra van den Bergh DOS Schoonhoven 12.25 10.05 12.40 34.70
9 Rozemarijn Lenssinck OKK Nieuwkoop 11.35 7.30 12.90 31.55
10 Femke Slingerland OKK Nieuwkoop 10.95 7.00 12.40 30.35
meisjes pupil 2 D3 brug vloer minitramp
1 Jaïra Boerenstam R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.95 14.00 13.10 40.05
2 Tera Molenaar Velocitas Gouda 12.75 14.00 12.60 39.35
3 Alannah Damen R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.85 13.00 13.20 39.05
4 Dana Andriesse Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.35 12.85 12.70 37.90
5 Sanne van Eck R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.20 12.40 13.10 37.70
6 Noor Verduin R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.05 12.95 12.60 37.60
7 Veronique de Wit Velocitas Gouda 12.35 12.20 12.80 37.35
8 Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 12.00 12.90 37.20
9 Eva Sterk DOS Bodegraven 10.90 12.55 13.20 36.65
10 Lina Salihi van der Kwaak D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 11.45 13.20 36.25
11 Laure van Leeuwen DOS Bodegraven 11.00 11.45 13.20 35.65
12 Esther Blaauwendraad DOS Bodegraven 11.40 10.25 13.10 34.75
13 Maya de Wilde D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.55 9.70 13.20 34.45
14 Mathanja Francken DOS Bodegraven 10.90 9.50 12.80 33.20
15 Katie Geenen TurnAround 10.90 8.95 12.90 32.75
16 Indy Bakker TurnAround 10.05 7.00 13.40 30.45
meisjes pupil 2 D2 brug vloer minitramp
1 Janelle Baas TurnAround 13.60 13.90 13.50 41.00
2 Rachael Boutisma DOS Bodegraven 12.70 13.30 13.10 39.10
3 Lauressa van 't Klooster D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.40 13.30 13.20 38.90
4 Joanne van der Wolk DOS Bodegraven 12.90 11.60 13.00 37.50
5 Maja Stelling D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 12.30 12.50 37.30
6 Naomi van der Zee D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 11.70 13.20 37.20
7 Flo Prest DOS Schoonhoven 11.50 12.20 13.30 37.00
8 Mattanje Huberland O.S.S. Zevenhuizen 12.70 11.10 13.10 36.90
9 Diede Arendsen L.D.O. stolwijk 11.30 10.80 13.20 35.30
10 Noa Speksnijder L.D.O. stolwijk 12.00 10.00 13.00 35.00
meisjes pupil 2 D1 brug vloer minitramp
1 Pam de Jong DOS Schoonhoven 13.90 12.50 13.70 40.10
2 Vienna Plugge CGV Scheveningen 12.40 11.00 13.50 36.90
3 Lucie Bower CGV Scheveningen 11.80 11.10 13.20 36.10
4 Luna Verseveld CGV Scheveningen 12.80 8.50 13.20 34.50
meisjes jeugd R2 brug vloer minitramp
1 Alison Blijenberg D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.15 9.70 13.10 33.95
2 Elvira Nederend L.D.O. stolwijk 10.90 9.00 11.70 31.60
meisjes jeugd R1 brug vloer minitramp
1 Maartje Verkade Velocitas Gouda 11.30 12.80 12.60 36.70
2 Digna van der Kleij TurnAround 10.10 11.80 12.70 34.60
3 Lois Monster TOOS Waddinxveen 9.70 11.60 12.30 33.60
4 Bijke Kant Tumo Moordrecht 10.20 10.10 13.10 33.40
5 Merle den Braber TOOS Waddinxveen 9.00 11.30 12.20 32.50
6 Iris van der Vlist Tumo Moordrecht 11.20 8.50 12.60 32.30
7 Daisy Bianchi TurnAround 8.60 9.10 12.30 30.00
meisjes jeugd D4 brug vloer minitramp
1 Marije Baron TOOS Waddinxveen 13.95 12.85 13.05 39.85
2 Shania de Knegt D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.45 12.40 13.55 38.40
3 Xiunan Hotz TOOS Waddinxveen 13.50 10.90 13.15 37.55
4 Necifra van Os TOOS Waddinxveen 11.85 12.65 12.35 36.85
5 Jetske Trimbos TurnAround 12.00 11.85 12.30 36.15
6 Anne Kiewiet TurnAround 12.45 11.30 12.30 36.05
7 Demi Nelemans D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.25 11.10 12.55 35.90
8 Amy van Steenhoven Velocitas Gouda 10.95 11.60 13.20 35.75
9 Anouk Kaptein TOOS Waddinxveen 12.25 10.25 12.20 34.70
10 Iris Both L.D.O. stolwijk 9.95 12.25 12.45 34.65
11 Ilse Kuijf OKK Nieuwkoop 8.80 12.00 13.10 33.90
12 Nikita Everling Velocitas Gouda 11.00 11.15 11.60 33.75
13 Jamie Zwirs OKK Nieuwkoop 9.70 11.30 12.40 33.40
14 Fatiha Amjahdi OKK Nieuwkoop 9.85 10.40 12.15 32.40
14 Ilse van der Voort TOOS Waddinxveen 10.35 10.30 11.75 32.40
15 Naomi Vane L.D.O. stolwijk 9.35 9.15 12.10 30.60
16 Dolorus van Mulukom TurnAround 7.00 10.95 12.00 29.95
17 Simone Solymose Velocitas Gouda 6.00 10.90 10.00 26.90
18 Marthe Anker TOOS Waddinxveen 11.90 10.15 22.05
meisjes jeugd D3 brug vloer minitramp
1 Romy van der Velde R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 14.05 13.70 12.75 40.50
2 Nena van Rijn R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.40 14.40 12.20 40.00
3 Emmy Kloet DOS Schoonhoven 12.60 13.10 12.65 38.35
4 Marit Abeling DOS Schoonhoven 12.70 12.55 12.15 37.40
5 Tanja Lankamp Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.05 13.65 12.05 36.75
6 Nicole de Jong DOS Schoonhoven 11.40 13.05 12.25 36.70
7 Aya ben Jaber Velocitas Gouda 11.85 10.95 12.30 35.10
7 Lieke van den Berg Velocitas Gouda 11.75 10.40 12.95 35.10
8 Femke Brandenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.65 11.10 12.20 34.95
9 Kim Zirkzee D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.45 11.10 12.10 34.65
10 Jaimy van Elswijk O.S.S. Zevenhuizen 11.85 10.50 11.95 34.30
11 Anne van Golden Velocitas Gouda 10.00 10.75 13.10 33.85
12 Annika Kokshoorn Velocitas Gouda 10.40 10.20 13.00 33.60
13 Alies Molenaar O.S.S. Zevenhuizen 10.60 11.30 11.45 33.35
14 Noa Oppelaar D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 9.85 12.45 33.10
15 Julianne van Dis D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.00 11.25 12.10 32.35
16 Judith Pos O.S.S. Zevenhuizen 6.00 11.50 13.25 30.75
17 Femke Gouw O.S.S. Zevenhuizen 10.35 7.80 11.95 30.10
18 Meike Klein O.S.S. Zevenhuizen 8.05 9.25 12.00 29.30
19 Wendy Boudestein CGV Scheveningen 7.90 8.70 12.40 29.00
20 Cato van Meegen O.S.S. Zevenhuizen 6.00 10.20 11.80 28.00
21 Zoe van der Helm O.S.S. Zevenhuizen 6.00 7.85 11.60 25.45
meisjes jeugd D2 brug vloer minitramp
1 Kisako Posthuma CGV Scheveningen 12.35 11.85 12.85 37.05
2 Loes van Veen R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.80 11.95 13.00 36.75
3 Puck Vlot Velocitas Gouda 11.80 12.30 12.35 36.45
4 Marije Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 11.90 12.15 36.20
5 Denise de Raat D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.85 11.90 12.00 35.75
6 Xanne Woudsma R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.60 11.80 12.30 35.70
7 Myria Beije CGV Scheveningen 12.20 10.90 12.40 35.50
7 Diane Bank Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.00 12.10 13.40 35.50
8 Chelley Schaap CGV Scheveningen 11.10 11.30 12.05 34.45
8 Sophie van Keeken D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 10.10 12.20 34.45
9 Fleur Breeveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 11.60 12.00 33.90
10 Star Koper CGV Scheveningen 10.60 10.10 12.20 32.90
11 Roos Langhout D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 9.15 12.10 32.35
12 Finja Goetz CGV Scheveningen 12.35 7.30 12.60 32.25
13 Indy Plugge CGV Scheveningen 10.55 8.40 12.45 31.40
meisjes jeugd D1 brug vloer minitramp
1 Denise Been DOS Schoonhoven 13.90 13.30 14.00 41.20
2 Jenaj Huijs DOS Schoonhoven 14.40 12.30 13.50 40.20
3 Fay Tieman DOS Schoonhoven 12.70 11.80 13.00 37.50
jongens 7-9 N17 ringen vloer minitramp
1 Jeroh Jordense D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.40 18.80 12.50 49.70
2 Luuk Ammelaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.70 18.65 12.30 49.65
3 Maarten Meerloo D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.85 18.15 12.40 48.40
4 Steijn Nederend L.D.O. stolwijk 17.80 18.60 10.60 47.00
5 Younness Oukbih TurnAround 16.25 18.10 10.60 44.95
jongens 7-9 N16 ringen vloer minitramp
1 Devi de Kruyf D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.60 18.15 12.10 47.85
1 Mick Boltje D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.50 17.75 12.60 47.85
2 Bastiaan de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.80 17.20 12.80 47.80
3 Vinnley Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.25 17.85 11.80 46.90
4 Thomas den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.50 17.90 12.20 45.60
5 Gerben van de Meer Velocitas Gouda 16.80 16.20 11.80 44.80
6 Daan Maayen L.D.O. stolwijk 15.00 16.85 12.60 44.45
7 Jesper Bakker Heres Bodegraven 16.10 16.40 11.90 44.40
8 Timo van der Spek Velocitas Gouda 15.55 16.80 12.00 44.35
9 Julian van Winkelhof TurnAround 15.25 16.85 11.80 43.90
jongens 7-9 N15 ringen vloer minitramp
1 Jair Karamath TurnAround 16.90 17.10 12.30 46.30
2 Younes el Allaoui DOS Schoonhoven 16.15 17.65 12.00 45.80
3 Ties Lakke TurnAround 16.70 17.45 11.50 45.65
4 Toine Schoutens TurnAround 17.30 16.45 11.80 45.55
5 Dorian Verkaik TurnAround 17.00 15.35 12.90 45.25
6 Joris Bloemen D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.00 16.30 12.60 44.90
7 Simon de Kort Tumo Moordrecht 15.40 16.55 11.20 43.15
8 Illias Oukbih TurnAround 16.70 14.85 11.50 43.05
9 Lars Westerhoven Tumo Moordrecht 15.05 15.30 10.70 41.05
jongens 7-9 N14 ringen vloer minitramp
1 Niels van den Bos D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.10 14.75 12.10 44.95
2 Sky Benz SOS Voorburg 17.70 11.90 12.00 41.60
jongens 7-9 N13 ringen vloer minitramp
1 Brian de Kort Tumo Moordrecht 17.10 17.20 12.80 47.10
2 Nelson Pattiwael SOS Voorburg 18.05 13.40 12.00 43.45
jongens 7-9 N11 ringen vloer minitramp
1 Thijn Visser SOS Voorburg 15.55 14.50 13.40 43.45
jongens 7-9 N10 ringen vloer minitramp
1 Wout Pronk CGV Scheveningen 17.65 13.60 13.10 44.35
jongens 10-13 N15 ringen vloer minitramp
1 Joris Groenewegen D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.35 17.10 12.50 45.95
2 Mees Broere Velocitas Gouda 15.60 17.25 12.50 45.35
3 Jimmy Huurman O.S.S. Zevenhuizen 16.00 15.55 13.00 44.55
4 Max van de Meent D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.75 14.45 12.40 43.60
5 Sem Lindhout O.S.S. Zevenhuizen 14.60 15.60 12.70 42.90
6 Thijs Kok SOS Voorburg 15.80 15.00 11.60 42.40
7 Mees Vlot Velocitas Gouda 14.35 15.10 12.70 42.15
jongens 10-13 N14 ringen vloer minitramp
1 Amine Ammar Velocitas Gouda 18.35 16.95 13.40 48.70
2 Danielius Jankovskis D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.00 17.30 12.70 47.00
3 Oscar de Nijs R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 17.85 15.10 12.90 45.85
4 Gijs Kreb R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 17.60 13.85 12.50 43.95
5 Ravi Putter TurnAround 17.05 14.20 11.60 42.85
jongens 10-13 N13 ringen vloer minitramp
1 Finn van Oosterhout D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.25 16.45 13.10 46.80
2 Joran Beumer D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.00 16.40 13.10 46.50
2 Owen van Papendrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 16.50 12.80 46.50
3 Xander Buijserd DOS Schoonhoven 17.00 15.75 13.70 46.45
4 Niels Henning D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.90 15.90 12.60 46.40
5 Guilliano Jarvis D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.80 15.60 12.90 45.30
6 Sander den Haan DOS Schoonhoven 16.20 15.40 13.30 44.90
7 Martijn Koelewijn O.S.S. Zevenhuizen 15.20 14.55 12.40 42.15
jongens 10-13 N11 ringen vloer minitramp
1 Joost van der Graaf D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.00 17.50 13.10 48.60
jongens 10-13 N10 ringen vloer minitramp
1 Dave Smits Schouten CGV Scheveningen 17.80 15.00 13.50 46.30
2 Thomas Beisser CGV Scheveningen 17.55 14.50 13.50 45.55
3 Niels Dijkstra SOS Voorburg 18.25 14.80 12.40 45.45