Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Bodegraven 30 mei 2015 - Ochtend

meisjes 8 R3 brug vloer minitramp
1 Fenna Beijer Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.85 11.85 11.75 34.45
2 Eke van Hoek TOOS Waddinxveen 10.75 10.70 12.15 33.60
3 Sophie van Oosterom Heres Bodegraven 10.70 10.20 12.50 33.40
4 Sacha van Dijke TOOS Waddinxveen 10.80 10.90 11.60 33.30
5 Lotte Konijn TOOS Waddinxveen 9.70 11.95 11.45 33.10
6 Anna Zuidbroek L.D.O. stolwijk 10.35 10.90 11.25 32.50
7 Maaike den Haan Velocitas Gouda 10.40 11.20 10.80 32.40
8 Mus Kuijer OKK Nieuwkoop 10.45 10.40 11.35 32.20
9 Serrah Joanne Kooijmans Heres Bodegraven 10.10 10.10 11.90 32.10
10 Yara den Braber TOOS Waddinxveen 9.95 10.75 11.30 32.00
11 Noemi Bergwerff TurnAround 10.15 10.10 11.15 31.40
12 Lea den Boef DOS Schoonhoven 10.55 9.65 11.00 31.20
13 Nika van der Wolf TOOS Waddinxveen 10.30 9.30 11.30 30.90
14 Elena Benders TOOS Waddinxveen 10.15 8.80 11.85 30.80
15 Sanne Hamstra TurnAround 9.10 9.50 11.45 30.05
16 Maud van Slingerland DOS Schoonhoven 8.75 9.30 11.70 29.75
17 Emma Boevée Tumo Moordrecht 7.35 10.40 11.75 29.50
18 Janneke Huisman TOOS Waddinxveen 8.45 8.50 11.45 28.40
19 Jasmine Nolles Velocitas Gouda 7.75 8.35 11.80 27.90
20 Tessa Uittenbogaard L.D.O. stolwijk 7.75 8.05 10.90 26.70
21 Eva van Kooij D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.35 8.55 8.50 26.40
22 Vera Spek OKK Nieuwkoop 7.35 9.30 6.00 22.65
meisjes 9 R3 brug vloer minitramp
1 Sylvana In 't Veld TurnAround 10.90 12.20 12.30 35.40
2 Loïs-Eljada Looren de Jong Tumo Moordrecht 10.40 12.40 12.50 35.30
3 Savanah Kalai Velocitas Gouda 10.75 11.20 12.80 34.75
4 Eline Smit Velocitas Gouda 10.85 11.50 12.20 34.55
5 Romana van Daalen TurnAround 11.30 10.50 12.20 34.00
6 Felicia Verkic TurnAround 10.90 10.60 12.10 33.60
7 Abigail Groeneweg TurnAround 10.95 10.40 12.10 33.45
8 Senna Harmusial D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 10.00 12.00 33.40
9 Romy van Straaten Velocitas Gouda 10.55 9.90 12.20 32.65
10 Nabila Bahri OKK Nieuwkoop 9.40 9.80 12.10 31.30
meisjes 7 R3 brug vloer minitramp
1 Fleur van Eck Velocitas Gouda 10.95 11.20 11.55 33.70
2 Amber Koetsier TOOS Waddinxveen 10.65 11.45 11.40 33.50
3 Claire Vermeulen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.50 11.20 11.65 33.35
4 Aimy van Es TOOS Waddinxveen 10.90 10.05 11.80 32.75
5 Fleur van Vliet Heres Bodegraven 11.10 10.20 11.40 32.70
6 Twinke Hoog DOS Schoonhoven 10.75 10.25 11.30 32.30
7 Maud Bronswijk Velocitas Gouda 10.15 11.00 10.85 32.00
8 Eva Hoek Velocitas Gouda 10.65 9.95 10.90 31.50
9 Eva Krabbendam Tumo Moordrecht 8.80 10.70 11.40 30.90
10 Noelle Nolles Velocitas Gouda 7.80 11.25 11.75 30.80
11 Birgit Russcher TOOS Waddinxveen 8.65 10.35 11.60 30.60
12 Carlijn Eijpe TOOS Waddinxveen 9.80 8.95 11.70 30.45
13 Anais van der meer TOOS Waddinxveen 9.50 9.50 11.25 30.25
14 Hazel van Buren DOS Schoonhoven 9.05 11.10 10.00 30.15
15 Meike Mertens TOOS Waddinxveen 9.45 9.15 11.20 29.80
15 Senna Pet TOOS Waddinxveen 9.25 9.20 11.35 29.80
16 Phileine Bennebroek Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 9.05 9.20 11.35 29.60
17 Amy Schouten TOOS Waddinxveen 9.85 8.20 11.30 29.35
18 Susanne van der Spek DOS Schoonhoven 8.15 9.50 11.65 29.30
19 Sanne Biezepol Heres Bodegraven 8.50 9.85 10.90 29.25
20 Sanne de Lange Heres Bodegraven 6.75 10.30 11.70 28.75
21 Lotte van Maanen Velocitas Gouda 8.70 9.40 10.55 28.65
22 Lisa Harms TurnAround 9.10 9.35 10.05 28.50
23 Amber Wunschmann TurnAround 6.25 10.95 11.00 28.20
24 Rianne Mouthaan TurnAround 7.55 10.00 10.50 28.05
25 Julia van de Rotte DOS Schoonhoven 8.35 8.30 11.30 27.95
26 Christanne Broere L.D.O. stolwijk 7.30 9.45 11.10 27.85
27 Thessa Verdoold L.D.O. stolwijk 8.25 8.95 10.55 27.75
28 Lara de Jong TOOS Waddinxveen 8.80 6.45 11.45 26.70
29 Elize van Kats TOOS Waddinxveen 10.00 10.55 6.00 26.55
30 Noahli van der Hijden DOS Schoonhoven 9.85 9.15 7.00 26.00
meisjes 7 R2 brug vloer minitramp
1 Mirte Halff Tumo Moordrecht 12.30 12.50 12.40 37.20
2 Roos van de Ridder DOS Schoonhoven 11.80 12.45 12.50 36.75
3 Nora van der Velde Tumo Moordrecht 11.50 12.60 12.30 36.40
4 Roos Hartlieb D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 11.40 12.70 36.10
5 Jitske Scheper DOS Schoonhoven 11.90 11.80 12.10 35.80
6 Minke Zwanenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 11.30 12.30 35.50
7 Linde de Pater TurnAround 10.50 12.15 12.20 34.85
8 Sanne Jansen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.40 11.90 34.80
9 Hannah van Moorsel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 10.50 12.60 34.50
10 Dewi Lakerveld Heres Bodegraven 11.90 9.85 12.70 34.45
11 Carice Onderdijk TurnAround 10.70 11.00 12.40 34.10
12 Sophie van Oudshoorn L.D.O. stolwijk 10.50 11.25 12.30 34.05
13 Faith Adriaan TurnAround 12.00 9.40 12.40 33.80
13 Lara Castro Nortier D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 10.00 12.20 33.80
14 Senna Staal D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 11.35 12.10 33.65
15 Jenna Wijsman TurnAround 10.80 10.40 12.30 33.50
16 Mirthe van der Ster D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 11.15 12.30 33.25
17 Maud de Heus Tumo Moordrecht 10.70 10.25 12.10 33.05
18 Shenya de Wit Heres Bodegraven 10.40 10.10 12.50 33.00
19 Caitlin Hitharie D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.90 10.55 12.10 32.55
20 Sophie Hiffens D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 9.80 12.00 32.20
20 Wiesje Koper Velocitas Gouda 11.10 8.70 12.40 32.20
21 Jennifer Kuyper TurnAround 11.10 8.50 11.70 31.30
22 Danique Spruijt L.D.O. stolwijk 8.80 10.00 11.80 30.60
meisjes 9 R2 brug vloer minitramp
1 Pascalle Rijnbeek TOOS Waddinxveen 12.00 11.70 13.00 36.70
2 Nienke Scheper DOS Schoonhoven 11.40 12.90 12.30 36.60
3 Roos Bakker TOOS Waddinxveen 12.10 11.20 13.10 36.40
4 Lisa van der Wel TOOS Waddinxveen 12.90 11.30 12.10 36.30
5 Fee van Beyere TOOS Waddinxveen 12.65 10.30 13.20 36.15
6 Carlijn Kreft TOOS Waddinxveen 12.45 10.40 12.90 35.75
7 Sarah Hokse Velocitas Gouda 11.80 11.10 12.80 35.70
8 Isa Huft D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.45 11.60 12.50 35.55
9 Caroline Röling OKK Nieuwkoop 10.85 11.70 12.90 35.45
10 Roos van Geer TOOS Waddinxveen 11.60 10.80 13.00 35.40
11 Demi Kool TurnAround 11.40 10.80 12.70 34.90
12 Sophie Stel Velocitas Gouda 11.65 10.00 13.00 34.65
13 Vianne Mentjox DOS Schoonhoven 11.00 11.20 12.30 34.50
14 Vera Prosman L.D.O. stolwijk 11.50 10.50 12.40 34.40
15 Kim vd Wagt OKK Nieuwkoop 11.45 10.10 12.80 34.35
16 Samia Bhouri Heres Bodegraven 10.00 12.20 12.00 34.20
17 Xi-anne Kolff Velocitas Gouda 11.45 10.90 11.80 34.15
18 Chavelly van Rhenen L.D.O. stolwijk 11.50 10.40 12.20 34.10
19 Tjitske Blanken L.D.O. stolwijk 11.65 9.80 12.50 33.95
20 Daisy van de Weerdt L.D.O. stolwijk 11.50 10.40 12.00 33.90
21 Lola Muis Velocitas Gouda 10.55 10.60 12.70 33.85
22 Willemieke Vroegindeweij DOS Schoonhoven 11.40 9.70 12.60 33.70
23 Evelien Smits D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.45 10.60 11.60 33.65
23 Jara de Vos TOOS Waddinxveen 10.85 10.20 12.60 33.65
24 Emilie van der Spek DOS Schoonhoven 11.40 10.70 11.50 33.60
24 Stacey Halvemaan Velocitas Gouda 11.10 10.10 12.40 33.60
25 Naomi van Gorkum D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.05 9.70 12.60 33.35
25 Joyah Parlevliet TOOS Waddinxveen 9.95 10.90 12.50 33.35
26 Jennifer de Boer OKK Nieuwkoop 10.90 9.70 12.20 32.80
26 Rebecca Kaptein TOOS Waddinxveen 11.20 10.20 11.40 32.80
26 Anne van Norden Velocitas Gouda 11.70 9.30 11.80 32.80
27 Thessa Pimmelaar Heres Bodegraven 10.15 9.80 12.70 32.65
27 Anouk van Kempen TOOS Waddinxveen 11.35 9.40 11.90 32.65
28 Stephanie Wong D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 9.50 11.90 32.60
28 Chanel de Jong DOS Schoonhoven 11.10 9.80 11.70 32.60
29 Manar el Jilali TOOS Waddinxveen 9.25 10.90 12.20 32.35
30 Jara de Vries L.D.O. stolwijk 10.10 9.80 11.60 31.50
31 Evi Murk DOS Schoonhoven 11.15 8.60 11.60 31.35
32 Anouk Stek TurnAround 10.40 9.20 11.60 31.20
33 Indy Huijboom Heres Bodegraven 9.95 8.40 12.20 30.55
34 Maaike van der Ree Velocitas Gouda 10.30 8.70 11.30 30.30
35 Anne van den Brink D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.10 8.20 11.70 30.00
35 Norah Jansen Heres Bodegraven 9.40 9.00 11.60 30.00
36 Sanne Lotte van der Lee D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.85 7.90 11.40 29.15
meisjes 8 R2 brug vloer minitramp
1 Tess Bakker Heres Bodegraven 12.00 12.25 12.80 37.05
2 Loes Platzbeecker TurnAround 12.15 11.80 12.80 36.75
3 Cheyenne Lekatompessy Tumo Moordrecht 12.35 11.20 12.80 36.35
4 Mette vd Ploeg TOOS Waddinxveen 11.85 11.55 12.40 35.80
5 Eva van Baarle D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.15 11.10 12.60 34.85
6 Dionne Prins DOS Schoonhoven 11.25 11.40 12.00 34.65
6 Celeste Jaspers Heres Bodegraven 11.65 10.60 12.40 34.65
7 Emma Schoonderbeek TurnAround 11.15 11.20 12.20 34.55
7 Alyssa de Kruijf D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 11.05 12.40 34.55
8 Noëlle Wassenburg OKK Nieuwkoop 10.80 11.15 12.50 34.45
9 Annika van Bourgonje TurnAround 10.75 10.75 12.90 34.40
10 Jessica Rooken DOS Schoonhoven 10.80 11.15 12.40 34.35
11 Divya Post Tumo Moordrecht 10.05 11.80 12.40 34.25
12 Zara Dankers DOS Schoonhoven 11.25 10.65 12.20 34.10
13 Cheyenna Boedhai DOS Schoonhoven 11.05 11.10 11.80 33.95
14 Rosalie Smit TOOS Waddinxveen 10.50 10.70 12.50 33.70
15 Jada den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.65 10.80 12.20 33.65
15 Mara van der Meent D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 11.65 12.00 33.65
16 Imke Liefting OKK Nieuwkoop 10.40 10.95 12.20 33.55
17 Rosanne van Dijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.05 10.65 11.80 33.50
18 Cloë Bruijnes D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 11.50 11.90 33.40
18 Senna van Groeningen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.35 9.55 12.50 33.40
19 Noa Voorthuyzen TurnAround 10.65 10.70 12.00 33.35
20 Jill Wijs D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.65 10.35 12.30 33.30
20 Lieke Kroeskamp D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.25 9.95 12.10 33.30
20 Yael van der Schouw D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.55 10.35 12.40 33.30
21 Amber Steeneken TurnAround 10.30 10.80 12.10 33.20
22 Chenya Kuik D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 10.25 11.90 33.15
23 Daniëlle Stapper D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 10.20 12.10 33.10
24 Jente van Vliet Velocitas Gouda 9.80 11.40 11.70 32.90
25 Giselle Lafeber DOS Schoonhoven 11.00 9.95 11.90 32.85
26 Priscilla den Butter Velocitas Gouda 10.00 10.20 12.30 32.50
27 Jet Stalenhoef Heres Bodegraven 10.10 10.35 12.00 32.45
28 Daphne Braakman D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.25 10.35 11.80 32.40
29 Heather Teng D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.35 10.10 11.80 32.25
30 Lisa Ham OKK Nieuwkoop 9.80 10.20 12.20 32.20
31 Rosa de Vries L.D.O. stolwijk 10.00 10.25 11.90 32.15
32 Sophie Bulham DOS Schoonhoven 10.00 10.45 11.50 31.95
32 Anne Hanssen OKK Nieuwkoop 10.85 8.70 12.40 31.95
33 Jasmijn van Holst Heres Bodegraven 10.60 9.30 12.00 31.90
34 Shermin Damideh D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 10.00 11.80 31.60
35 Sanne Leertouwer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.50 9.00 12.00 31.50
36 Jennely Bruinhard TurnAround 10.90 7.75 12.20 30.85
37 Alana Poelma TurnAround 10.10 8.40 12.00 30.50
38 Bo Vermeulen D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 8.50 12.10 30.40
39 Valentina Preradovic Heres Bodegraven 9.60 8.85 11.90 30.35
39 Coco Kruijne Velocitas Gouda 10.00 8.55 11.80 30.35
40 Sophie Leertouwer D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 8.85 11.60 30.25
41 Jorinde Fioole Heres Bodegraven 10.20 7.60 12.40 30.20
42 Aukje Humme Heres Bodegraven 9.90 7.70 11.90 29.50
43 Jinte Bootsma DOS Schoonhoven 11.25 10.65 6.50 28.40
43 Noor Meurs Heres Bodegraven 9.90 7.50 11.00 28.40
44 Rosalie Mooijman TurnAround 9.00 6.00 11.60 26.60
meisjes instap D3 brug vloer minitramp
1 Floor van Etten D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.55 13.65 13.50 40.70
2 Caitlyn van Dongen TurnAround 14.05 13.60 12.60 40.25
2 Floortje Matthee D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.15 13.70 13.40 40.25
3 Deamy Vijsma D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.30 13.00 12.90 40.20
4 Jessy Nelemans D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.95 12.90 12.90 39.75
5 Luna Mae Stienstra TurnAround 14.10 13.35 12.10 39.55
6 Dante de Graaf TurnAround 13.70 13.40 12.40 39.50
7 Charlotte Kempen D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.05 12.20 13.20 39.45
8 Demi van Leeuwen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.75 12.55 13.10 39.40
9 Rena van Oers D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.90 12.45 12.80 39.15
10 Lisa Kooijmans Heres Bodegraven 13.90 12.30 12.90 39.10
11 Eveline Prins TurnAround 13.50 12.55 12.60 38.65
11 Ruby Anker L.D.O. stolwijk 12.60 12.95 13.10 38.65
12 Elise Bakker Tumo Moordrecht 13.40 12.95 12.20 38.55
13 Judith Roest D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 11.80 12.90 38.20
14 Lisa Timmermans D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.65 12.10 12.40 38.15
15 Nienke Schreuders D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.70 12.20 12.20 38.10
16 Irma van der Horst DOS Schoonhoven 13.90 11.70 12.40 38.00
17 Sarah Wunschmann TurnAround 13.95 10.95 12.90 37.80
18 Lotte Beijer Tumo Moordrecht 12.95 12.35 12.10 37.40
19 Lishena Battisti D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.05 10.50 12.60 37.15
20 Lynn Stolk DOS Schoonhoven 13.15 11.20 12.70 37.05
21 Aisha de Groot D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.45 12.05 12.40 36.90
22 Nica van Poppel DOS Schoonhoven 12.85 10.80 13.20 36.85
23 Lotte Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.35 11.85 12.40 36.60
24 Eva van Rijn DOS Schoonhoven 13.10 11.40 12.00 36.50
25 Floortje de Boer D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.65 10.60 13.20 36.45
26 Elise Mangroo D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 10.60 12.40 36.20
27 Alison Bos TurnAround 13.95 10.10 12.10 36.15
27 Liv Trouwborst R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 14.05 9.20 12.90 36.15
28 Eline Simons D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.80 9.50 12.60 35.90
29 Jitske Vellema DOS Schoonhoven 12.85 10.50 12.10 35.45
30 Noa-Lie van Teijlingen DOS Schoonhoven 12.85 9.75 11.90 34.50
30 Shanna Koudstaal DOS Schoonhoven 12.85 9.45 12.20 34.50
31 Anne Welters DOS Schoonhoven 13.50 9.15 10.80 33.45
32 Kesanet Tekeste O.S.S. Zevenhuizen 12.20 8.75 11.40 32.35
33 Guusje Bruijnes D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 7.60 12.10 32.30
34 Fabiënne van den Hurk D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.45 8.50 12.10 32.05
35 Shannon Klaassen O.S.S. Zevenhuizen 11.30 6.00 12.30 29.60
meisjes instap D2 brug vloer minitramp
1 Naomi Lai R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 14.10 13.60 12.90 40.60
2 Romy de Bruijn Oliveo Gymnastiek Pijnacker 14.20 13.00 12.90 40.10
3 Susanne Schreur Oliveo Gymnastiek Pijnacker 12.60 13.05 13.20 38.85
4 Soraya Dahmoun Nieuw Brunhilde 13.10 12.20 13.40 38.70
5 Britt Murck DOS Schoonhoven 13.60 12.60 12.40 38.60
6 Stephanie de Wit Velocitas Gouda 12.00 13.25 13.00 38.25
7 Katja Venema Nieuw Brunhilde 12.40 12.75 13.00 38.15
7 Jennifer van Leeuwen Oliveo Gymnastiek Pijnacker 13.20 12.15 12.80 38.15
8 Indy Walchenbach Oliveo Gymnastiek Pijnacker 12.80 12.55 12.60 37.95
9 Oceane Zemering CGV Scheveningen 13.80 10.65 13.00 37.45
10 Lynn Beekhuizen Oliveo Gymnastiek Pijnacker 12.10 12.60 12.60 37.30
11 Maud Straver R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.10 11.85 12.10 37.05
12 Rosanne Boer Oliveo Gymnastiek Pijnacker 12.60 12.05 12.30 36.95
13 Zoelia Requena de Relenas O.S.S. Zevenhuizen 11.50 12.45 12.90 36.85
14 Lara ten Broeke Oliveo Gymnastiek Pijnacker 13.00 11.30 12.40 36.70
15 Inanna Wensink R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.70 11.95 12.20 35.85
16 Senja Maijen O.S.S. Zevenhuizen 12.50 10.50 12.80 35.80
16 Mirthe van Eck R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.30 11.20 12.30 35.80
16 Sterre Gibbon Velocitas Gouda 12.90 9.70 13.20 35.80
17 Karolina Schramm CGV Scheveningen 13.00 9.85 12.80 35.65
18 Roos Tensen OKK Nieuwkoop 11.80 10.95 12.80 35.55
19 Nienke Raghunath Velocitas Gouda 11.50 11.30 12.60 35.40
20 Yara van Oosterom R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.00 11.30 12.00 35.30
21 Femke Dool DOS Schoonhoven 11.80 10.70 12.60 35.10
22 Ilse Wünker Velocitas Gouda 11.10 11.25 12.70 35.05
23 Lindsy Baker R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.40 11.50 12.00 34.90
24 Noëmi Da Costa Gomez Nieuw Brunhilde 12.10 9.30 13.10 34.50
25 Luna Ensel R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.80 10.35 12.30 34.45
26 Renske Vellema DOS Schoonhoven 11.80 9.80 12.70 34.30
27 Floortje Kooijman OKK Nieuwkoop 12.20 9.50 12.20 33.90
28 Demi Stilting O.S.S. Zevenhuizen 10.70 10.85 12.30 33.85
29 Faye Smit O.S.S. Zevenhuizen 9.90 11.10 12.80 33.80
30 Lieke Brouwer OKK Nieuwkoop 10.70 10.75 12.30 33.75
31 Britt van Leeuwen O.S.S. Zevenhuizen 10.40 10.80 11.90 33.10
32 Demi Mimpen Velocitas Gouda 11.10 9.90 11.90 32.90
33 Sascha Dollekens Nieuw Brunhilde 10.50 9.75 12.60 32.85
meisjes instap D1 brug vloer minitramp
1 Bente de Roos Oliveo Gymnastiek Pijnacker 12.85 12.25 13.10 38.20
2 Emma van Rheenen Oliveo Gymnastiek Pijnacker 12.90 11.70 12.90 37.50
3 Nina Zoll OKK Nieuwkoop 12.80 11.50 13.10 37.40
4 Meike Kuyf OKK Nieuwkoop 12.70 11.45 12.80 36.95
5 Noel Boetekees DOS Schoonhoven 12.05 11.85 12.70 36.60
6 Linn Jonckheer DOS Schoonhoven 12.35 10.35 13.20 35.90
7 Kim Bakker OKK Nieuwkoop 13.25 8.80 13.50 35.55
8 Isabelle Noordzij Oliveo Gymnastiek Pijnacker 12.25 10.05 12.80 35.10
9 Lika van den Bergh DOS Schoonhoven 12.45 9.20 13.20 34.85
10 Quinta Buijserd DOS Schoonhoven 12.30 9.30 13.00 34.60
11 Iris Quak Tumo Moordrecht 12.15 8.60 12.80 33.55
12 Mirre Siebenga Tumo Moordrecht 11.00 10.40 12.10 33.50
13 Cato Brouwer OKK Nieuwkoop 11.30 7.95 13.20 32.45
14 Sanne Bloos OKK Nieuwkoop 10.50 6.50 12.20 29.20