Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 23 mei 2015 - Middag

meisjes pupil 1 R2 brug vloer minitramp
1 Norma Saab SKR Katwijk 11.35 10.95 12.30 34.60
2 Noa Todikromo DWS 12.40 10.05 12.00 34.45
3 Esmee Potters SKR Katwijk 7.60 9.35 11.60 28.55
4 Sanne Neutenboom GIOS Noordwijkerhout 7.80 7.90 12.60 28.30
meisjes pupil 1 R1 brug vloer minitramp
1 Noa Schoneveld SKR Katwijk 12.40 10.00 12.80 35.20
2 Amema Sharif RETURN Sassenheim 7.70 9.55 12.00 29.25
3 Ruth Ndudu DWS 10.00 6.50 12.30 28.80
meisjes pupil 1 D4 brug vloer minitramp
1 Isa van den Oever GIOS Noordwijkerhout 10.70 12.40 12.80 35.90
2 Jasmine van der Plas SKR Katwijk 12.05 10.80 13.00 35.85
3 Tessa van Gijlswijk GIOS Noordwijkerhout 10.85 8.15 11.40 30.40
meisjes pupil 1 D3 brug vloer minitramp
1 Amber Dijkstra SKR Katwijk 12.90 13.65 13.10 39.65
2 Anne Hoogendoorn SKR Katwijk 12.95 13.20 12.70 38.85
3 Yvette van der Eijkel SKR Katwijk 12.30 13.35 13.00 38.65
4 Femke Imthorn SKR Katwijk 12.30 13.30 13.00 38.60
5 Alana Daly Snel en Lenig, Wassenaar 11.10 12.40 12.60 36.10
6 Fajah Jeskens Snel en Lenig, Wassenaar 11.35 11.85 12.30 35.50
7 Fay Jinx Burgerjon RETURN Sassenheim 11.30 11.20 12.80 35.30
8 Lauren Lof RETURN Sassenheim 9.80 11.75 12.70 34.25
9 Sam Herbrink RETURN Sassenheim 9.30 10.75 11.80 31.85
10 Sam Kortekaas RETURN Sassenheim 9.80 9.50 12.40 31.70
11 Maya Smith RETURN Sassenheim 8.45 10.45 12.00 30.90
12 Femke van Dijk RETURN Sassenheim 8.25 10.40 12.20 30.85
13 Marit Hendriks RETURN Sassenheim 8.25 9.25 11.80 29.30
14 Sofie van der Plas RETURN Sassenheim 7.20 10.80 11.00 29.00
meisjes pupil 1 D2 brug vloer minitramp
1 Floor vd Schilt Devona Wateringen 12.20 11.40 12.90 36.50
2 Femke Stofmeel Devona Wateringen 12.65 10.65 13.10 36.40
3 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 11.10 11.70 12.80 35.60
4 Frederique Blok Devona Wateringen 11.65 10.65 12.90 35.20
5 Yela Zwinkels Devona Wateringen 11.00 10.80 12.80 34.60
6 Merel Parlevliet Snel en Lenig, Wassenaar 12.50 9.05 12.90 34.45
7 Abigail Hupsel Devona Wateringen 10.30 11.45 12.60 34.35
meisjes pupil 1 D1 brug vloer minitramp
1 Lara Gilmour Snel en Lenig, Wassenaar 12.55 12.05 13.50 38.10
2 Dominique vd Tas DWS 13.15 10.70 13.80 37.65
3 Kim Parlevliet Snel en Lenig, Wassenaar 12.00 8.10 13.70 33.80
meisjes pupil 2 R1 brug vloer minitramp
1 Anouk Temminck Devona Wateringen 12.70 11.55 11.80 36.05
2 Donna Heemskerk SKR Katwijk 10.15 9.40 12.10 31.65
2 Merel van Duijn SKR Katwijk 8.15 10.90 12.60 31.65
meisjes pupil 2 D4 brug vloer minitramp
1 Anna Piontek GIOS Noordwijkerhout 11.75 12.90 12.60 37.25
2 Claudia van Egmond DWS 10.55 12.60 12.80 35.95
3 Anne vd Meij DWS 10.60 10.50 12.20 33.30
4 Aafke Zaal GIOS Noordwijkerhout 11.55 9.40 12.30 33.25
5 Ashley van Bohemen GIOS Noordwijkerhout 12.70 7.60 12.90 33.20
6 Amber Aartman GIOS Noordwijkerhout 9.90 6.80 12.40 29.10
meisjes pupil 2 D3 brug vloer minitramp
1 Anna de Niet SKR Katwijk 13.30 14.40 13.60 41.30
2 Carlijn Varkevisser SKR Katwijk 12.80 15.00 12.70 40.50
3 Lotte van Varik SKR Katwijk 13.30 14.30 12.70 40.30
4 Sarah Lin Scholten SKR Katwijk 12.05 14.10 13.30 39.45
5 Kaja Sloekers Snel en Lenig, Wassenaar 11.25 13.80 12.60 37.65
6 Kayleigh den Edel Snel en Lenig, Wassenaar 11.95 12.65 12.90 37.50
7 Floor van der Welle RETURN Sassenheim 10.15 11.75 13.00 34.90
8 Jaimy-Lee Louisa RETURN Sassenheim 9.30 11.15 12.40 32.85
9 Meike Waasdorp RETURN Sassenheim 8.85 10.25 12.40 31.50
meisjes pupil 2 D2 brug vloer minitramp
1 Franciszcka Khodosevitch Devona Wateringen 12.75 13.45 13.30 39.50
2 Femke Honsbeek GIOS Noordwijkerhout 12.40 12.45 14.20 39.05
3 Anna Schutte Devona Wateringen 11.15 12.65 13.10 36.90
4 Djoeke van Leeuwen Snel en Lenig, Wassenaar 13.95 8.50 14.20 36.65
5 Vera Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 12.60 11.15 12.80 36.55
6 Kimberly van der Togt GIOS Noordwijkerhout 12.45 10.10 12.60 35.15
7 Demi Berkhout Devona Wateringen 11.95 8.80 13.20 33.95
meisjes pupil 2 D1 brug vloer minitramp
1 Fabienne Burggraaf DWS 13.60 11.80 13.20 38.60
2 Lynn van der Hagen GIOS Noordwijkerhout 11.50 11.10 14.10 36.70
3 Selena Veenendaal DWS 11.00 7.70 13.10 31.80
meisjes jeugd R1 brug vloer minitramp
1 Esraa el Antary SKR Katwijk 8.70 9.85 12.30 30.85
meisjes jeugd D4 brug vloer minitramp
1 Merel Grimbergen SKR Katwijk 13.15 13.50 13.60 40.25
2 Romy Schaap DWS 13.60 13.70 12.70 40.00
3 Marilène Dijkstra GIOS Noordwijkerhout 11.65 13.10 12.50 37.25
4 Lola van den Nieuwendijk GIOS Noordwijkerhout 13.15 11.25 12.50 36.90
5 Marit Kraaijenoord SKR Katwijk 11.60 12.20 12.20 36.00
6 Jana Hielkema GIOS Noordwijkerhout 13.00 9.25 13.10 35.35
7 Rebecca Ouwehand SKR Katwijk 13.00 10.10 12.20 35.30
8 Melanie Goppel SKR Katwijk 10.85 10.40 12.60 33.85
9 Isa van Duivenboden GIOS Noordwijkerhout 8.30 8.30 11.90 28.50
meisjes jeugd D3 brug vloer minitramp
1 Ella de Heer SKR Katwijk 13.50 15.60 13.50 42.60
2 Yasmine van der Plas SKR Katwijk 12.70 14.95 13.20 40.85
3 Olga van Werkhoven RETURN Sassenheim 12.45 14.30 13.30 40.05
4 Roos de Vogel SKR Katwijk 12.20 14.50 12.90 39.60
5 Sarah van de Poll GIOS Noordwijkerhout 11.90 13.95 13.50 39.35
6 Anaïs Ghoulyan SKR Katwijk 12.10 14.05 12.70 38.85
7 Debbi van der Niet GIOS Noordwijkerhout 12.35 12.50 13.10 37.95
8 Sarah de Mooij RETURN Sassenheim 12.25 11.50 13.30 37.05
9 Froukje van Eeden GIOS Noordwijkerhout 10.60 12.40 12.60 35.60
10 Femke Kuiper RETURN Sassenheim 9.65 11.10 12.00 32.75
meisjes jeugd D2 brug vloer minitramp
1 Evi Zuidam SKR Katwijk 13.30 13.30 13.70 40.30
2 Sophie Schaap SKR Katwijk 13.25 11.75 13.90 38.90
3 Jet Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 12.80 12.30 13.60 38.70
4 Pien Aartman GIOS Noordwijkerhout 12.20 9.35 12.80 34.35
5 Chardae Dhaliwal GIOS Noordwijkerhout 12.25 9.35 12.60 34.20
6 Amy Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 11.25 9.60 12.80 33.65
meisjes jeugd D1 brug vloer minitramp
1 Martine Kralt DWS 12.80 13.25 13.20 39.25
jongens 7-9 N17 ringen vloer minitramp
1 Sem Joosten SKR Katwijk 17.15 14.35 12.40 43.90
jongens 7-9 N16 ringen vloer minitramp
1 Thijs Bos SKR Katwijk 17.00 13.95 12.80 43.75
jongens 7-9 N15 ringen vloer minitramp
1 Taro vd Poll GIOS Noordwijkerhout 18.35 17.05 12.90 48.30
2 Thijs Heemskerk GIOS Noordwijkerhout 18.00 15.50 13.50 47.00
3 Yvar Piontek GIOS Noordwijkerhout 17.50 15.40 13.70 46.60
4 Fynn de Mooij RETURN Sassenheim 12.85 13.20 12.90 38.95
5 Ruben Schaap RETURN Sassenheim 13.20 10.85 12.40 36.45
6 Dylan Schaap RETURN Sassenheim 10.70 10.60 11.10 32.40
jongens 7-9 N14 ringen vloer minitramp
1 Gregory de Klerk DWS 16.40 12.05 12.60 41.05
2 Rick van Dam RETURN Sassenheim 11.25 12.00 12.90 36.15
jongens 10-13 N15 ringen vloer minitramp
1 Thijn vd Geest GIOS Noordwijkerhout 16.00 14.80 12.60 43.40
jongens 10-13 N14 ringen vloer minitramp
1 Jeroen Lafeber RETURN Sassenheim 12.75 10.00 12.90 35.65
2 Jack Rewijk RETURN Sassenheim 10.20 12.00 12.20 34.40
3 Pepijn Noort RETURN Sassenheim 10.60 11.00 12.40 34.00