Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 23 mei 2015 - Ochtend

meisjes 9 R2 brug vloer minitramp
1 Lisanne Schep RETURN Sassenheim 12.00 11.90 12.70 36.60
2 Jessie v Gaalen Devona Wateringen 12.55 11.30 12.70 36.55
3 Samantha van Vliet Devona Wateringen 12.45 11.30 12.20 35.95
4 Eline Duijnisveld Devona Wateringen 12.80 10.60 12.00 35.40
5 Marissa de Mare DWS 11.70 10.40 13.10 35.20
6 Emily de Vreugd DWS 11.80 10.50 12.60 34.90
7 Charlotte Kloosterman Devona Wateringen 11.30 10.50 12.60 34.40
7 Naomi v Leeuwen Devona Wateringen 11.80 10.60 12.00 34.40
8 Nola Bukari Devona Wateringen 10.95 11.30 12.10 34.35
8 Sorena Hubert Devona Wateringen 12.05 10.50 11.80 34.35
9 Sara Does RETURN Sassenheim 11.80 10.00 12.30 34.10
10 Froukje Heemskerk GIOS Noordwijkerhout 11.55 10.00 12.30 33.85
10 Madelief Kunst RETURN Sassenheim 11.35 10.90 11.60 33.85
11 Beau Staal RETURN Sassenheim 11.95 9.55 12.10 33.60
11 Yamuna Bharos RETURN Sassenheim 11.40 11.00 11.20 33.60
12 Anne spaargaren RETURN Sassenheim 11.65 9.75 12.00 33.40
13 Anouk de Ruijter Devona Wateringen 11.50 9.50 12.10 33.10
14 Lieke Haasnoot SKR Katwijk 12.60 8.20 12.10 32.90
15 Abby Olsthoorn Devona Wateringen 9.30 11.00 12.40 32.70
16 Puck Zwaan DWS 12.35 8.30 12.00 32.65
17 Keira Dhaliwal GIOS Noordwijkerhout 11.50 9.95 11.10 32.55
18 Fenna Glasbergen DWS 12.15 8.00 12.10 32.25
19 Giulia Vieten RETURN Sassenheim 11.70 8.35 12.10 32.15
19 Eva van Iterson SKR Katwijk 12.10 8.35 11.70 32.15
20 Charissa Hage SKR Katwijk 11.85 7.75 12.30 31.90
21 Suzanne Colijn RETURN Sassenheim 10.75 9.10 12.00 31.85
22 Sophia Jacobs RETURN Sassenheim 11.45 8.85 11.50 31.80
23 Karolina Wojcik RETURN Sassenheim 10.45 8.90 12.20 31.55
24 lynn van Nieuwenhuijzen GIOS Noordwijkerhout 10.55 9.55 11.30 31.40
25 Lena Skomska RETURN Sassenheim 11.00 8.35 12.00 31.35
26 Kyra Cotter SKR Katwijk 11.10 8.20 11.80 31.10
27 Didjay Postma RETURN Sassenheim 9.25 10.10 11.70 31.05
28 Myrddin Haasnoot SKR Katwijk 11.30 8.00 11.60 30.90
29 Noa Straathof RETURN Sassenheim 11.00 8.40 11.10 30.50
30 Bo van Dorp RETURN Sassenheim 10.10 8.00 12.20 30.30
31 Sophia Bras SKR Katwijk 10.00 6.90 12.30 29.20
32 Willemijn Krijgsman SKR Katwijk 9.40 6.85 11.80 28.05
meisjes 7-8 R2 brug vloer minitramp
1 Noa Langras Devona Wateringen 11.50 12.30 10.40 34.20
2 Pien Zwaan DWS 11.75 11.00 11.40 34.15
3 Sophie Beukema GIOS Noordwijkerhout 11.50 11.15 11.00 33.65
4 Ava Rosser-Palmer RETURN Sassenheim 10.85 11.55 11.00 33.40
5 Olivia Hensbergen Devona Wateringen 11.10 11.75 10.30 33.15
6 Febe van Brouwerhaven DWS 11.20 10.70 11.20 33.10
7 Jasmijn van Dormolen GIOS Noordwijkerhout 10.95 10.70 11.20 32.85
8 Denise Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 11.65 10.45 10.60 32.70
8 Milou Kleverlaan GIOS Noordwijkerhout 10.45 11.25 11.00 32.70
9 Maud Arkenbosch RETURN Sassenheim 11.00 10.75 10.80 32.55
10 Sarah Kerkvliet GIOS Noordwijkerhout 10.35 11.05 11.10 32.50
11 Caitlin de Jong GIOS Noordwijkerhout 10.05 11.40 11.00 32.45
12 Esmee van Noort DWS 9.60 11.40 11.40 32.40
12 Suus Plug GIOS Noordwijkerhout 10.85 10.55 11.00 32.40
12 Joémie Chin-Chan-Sen RETURN Sassenheim 10.50 11.30 10.60 32.40
12 Emmely Ouwehand SKR Katwijk 10.90 10.20 11.30 32.40
13 Nikki Onings Devona Wateringen 10.50 11.25 10.60 32.35
13 Amy Wesseling GIOS Noordwijkerhout 10.90 10.15 11.30 32.35
14 Elise van Delft RETURN Sassenheim 11.15 9.70 11.40 32.25
15 Jasmijn Zwetsloot RETURN Sassenheim 10.00 10.90 11.00 31.90
16 Joy vd Hulst GIOS Noordwijkerhout 10.10 10.50 11.20 31.80
16 Bliss Vida Bugerjon RETURN Sassenheim 8.60 12.00 11.20 31.80
17 Sterre van der Niet RETURN Sassenheim 10.05 10.85 10.70 31.60
18 Sandra de Koning RETURN Sassenheim 10.25 10.60 10.60 31.45
19 Louise van den Nouland RETURN Sassenheim 10.10 10.45 10.70 31.25
19 Romee van Weeghel SKR Katwijk 10.85 10.20 10.20 31.25
20 Ashley Heemkerk SKR Katwijk 10.95 9.70 10.30 30.95
21 Carlijn Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 10.45 9.55 10.80 30.80
22 Amber Brinksma SKR Katwijk 10.25 9.80 10.70 30.75
23 Sennah van Egmond DWS 9.05 10.50 11.00 30.55
24 Marissa Koot DWS 8.95 10.25 11.00 30.20
25 Roos van der Plas SKR Katwijk 10.00 10.00 10.00 30.00
26 Sophie vd Kwaak DWS 10.15 8.50 11.20 29.85
27 Nikki Barnhoorn SKR Katwijk 9.55 10.15 10.00 29.70
28 Jessica Ouwehand SKR Katwijk 9.20 10.45 10.00 29.65
29 Lois van Beelen SKR Katwijk 8.80 10.40 10.00 29.20
30 Dianne Knetsch SKR Katwijk 8.80 10.05 10.30 29.15
31 Sabriel van Ingen SKR Katwijk 8.20 10.50 10.30 29.00
32 Sarah Maaskant SKR Katwijk 8.95 9.90 10.00 28.85
33 Lotte vd Gugten DWS 8.40 9.95 10.40 28.75
34 Rawan Atef Mohamed DWS 8.65 10.05 10.00 28.70
35 Sanne Eikelboom SKR Katwijk 9.20 9.20 10.00 28.40
36 Esmee de Winter GIOS Noordwijkerhout 8.50 9.10 10.00 27.60
37 Anna van Duijn SKR Katwijk 7.30 9.50 10.30 27.10
37 Xandra van der Berg SKR Katwijk 7.65 9.35 10.10 27.10
meisjes instap R3 brug vloer minitramp
1 Yalli Wang RETURN Sassenheim 12.10 11.25 12.90 36.25
2 Susanna Hulters RETURN Sassenheim 12.00 11.30 12.80 36.10
3 Doortje Langeveld RETURN Sassenheim 12.00 11.25 12.80 36.05
4 Mila Souverijn DWS 11.70 11.05 12.90 35.65
5 Robin Balk RETURN Sassenheim 12.00 11.05 12.40 35.45
6 Anita vd Meij DWS 11.70 10.65 12.90 35.25
6 Evy Nuninga RETURN Sassenheim 11.70 11.15 12.40 35.25
7 Tessa v Pijpen DWS 11.90 10.95 12.20 35.05
8 Lynn v. Egmond DWS 11.70 10.65 12.60 34.95
9 Anne-Sietske de Raad RETURN Sassenheim 11.70 10.30 12.80 34.80
10 Milou Diemel RETURN Sassenheim 11.60 10.45 12.60 34.65
11 Maud Rewijk RETURN Sassenheim 11.60 10.40 12.40 34.40
12 Marije Deelstra RETURN Sassenheim 11.90 10.00 12.10 34.00
13 Kaling Wang RETURN Sassenheim 9.70 11.55 12.40 33.65
14 Joan de Mooij DWS 10.40 10.50 12.60 33.50
14 Resa vd Mast DWS 11.80 9.10 12.60 33.50
15 Yasmijn den Dulk DWS 11.50 9.65 12.30 33.45
15 Tess van 't Land RETURN Sassenheim 11.70 9.65 12.10 33.45
16 Carlijn Horeman RETURN Sassenheim 11.70 10.50 11.20 33.40
17 Eleanna Kotzampasaki RETURN Sassenheim 10.20 11.05 11.80 33.05
18 Kyra Klinkenberg DWS 11.40 9.35 12.20 32.95
18 Lotte Hobbij SKR Katwijk 10.00 10.35 12.60 32.95
19 Tessa Klein RETURN Sassenheim 10.00 10.40 12.40 32.80
20 Elyne Hogenelst DWS 11.60 9.05 12.00 32.65
21 Yara van den Berg RETURN Sassenheim 11.50 8.80 12.30 32.60
22 Lynn van Huijgevoort RETURN Sassenheim 10.70 9.05 12.80 32.55
22 Neva van Duin RETURN Sassenheim 10.20 10.45 11.90 32.55
23 Laura v Beelen DWS 10.00 10.45 11.90 32.35
24 Elisa de Groot RETURN Sassenheim 11.10 8.95 12.20 32.25
25 Sofia Kardos SKR Katwijk 10.10 10.70 11.40 32.20
26 Lynn Meijer RETURN Sassenheim 11.60 8.10 12.40 32.10
27 Sara Muetsege RETURN Sassenheim 10.30 9.35 12.10 31.75
28 Georgia Kotzampasaki RETURN Sassenheim 9.90 9.45 11.40 30.75
29 Arwa Kouiss SKR Katwijk 10.30 8.60 11.80 30.70
30 Rosalie van den Snoek SKR Katwijk 9.20 9.15 12.20 30.55
31 Emma Haasnoot SKR Katwijk 9.30 9.45 11.60 30.35
31 Zahra Dahir SKR Katwijk 9.60 8.35 12.40 30.35
32 Mila Potters SKR Katwijk 9.30 9.30 11.60 30.20
33 Eva de Groot RETURN Sassenheim 9.90 8.05 12.20 30.15
33 Robbin Duineveld RETURN Sassenheim 10.60 8.45 11.10 30.15
33 Anne van Duijn SKR Katwijk 10.00 8.05 12.10 30.15
34 Mette-Marit Guyt SKR Katwijk 9.60 9.20 11.20 30.00
35 Nora Vianen DWS 9.70 8.65 11.60 29.95
36 Sarah Peeters RETURN Sassenheim 9.90 7.80 12.00 29.70
36 Wendi Rous SKR Katwijk 9.10 9.60 11.00 29.70
37 Maartje Gravesteijn RETURN Sassenheim 9.60 6.90 12.60 29.10
38 Dana Cornet RETURN Sassenheim 10.40 8.15 10.40 28.95
39 Amber Goedhart RETURN Sassenheim 9.20 8.40 10.60 28.20
40 Ruby van der Berg SKR Katwijk 8.50 7.65 11.80 27.95
meisjes instap D3 brug vloer minitramp
1 Julia Guyt SKR Katwijk 14.20 11.60 12.00 37.80
2 Kyra Vogelaar SKR Katwijk 14.05 11.70 11.90 37.65
3 Selina Ouwehand SKR Katwijk 13.40 12.40 11.60 37.40
4 Lara Poort Snel en Lenig, Wassenaar 13.15 12.10 12.10 37.35
5 Lotte de Mooij DWS 13.75 11.05 12.50 37.30
5 Renate Kroon SKR Katwijk 13.40 12.00 11.90 37.30
6 Dionne van Duijn SKR Katwijk 13.45 11.35 12.20 37.00
7 Sofie van Dormolen GIOS Noordwijkerhout 13.35 11.75 11.80 36.90
8 Lize Ouwehand SKR Katwijk 12.75 12.05 11.70 36.50
9 Roos Zwartjes Snel en Lenig, Wassenaar 11.70 12.05 12.60 36.35
10 Carlijn van Schaik SKR Katwijk 13.35 11.50 11.40 36.25
11 Mei Lin Ouwehand SKR Katwijk 11.60 10.80 12.40 34.80
12 Djamilla Alvès SKR Katwijk 12.30 10.60 11.80 34.70
13 Charlotte Schaap SKR Katwijk 12.90 9.10 12.40 34.40
14 Isra Varkevisser SKR Katwijk 12.30 10.05 11.90 34.25
15 Estelle Kuyt SKR Katwijk 11.55 10.50 12.10 34.15
16 Silver v Leeuwen DWS 11.65 10.65 11.80 34.10
17 Babette van Dijk SKR Katwijk 12.00 9.20 12.30 33.50
18 Jet Potters SKR Katwijk 11.90 9.00 11.50 32.40
19 Bente van Varik SKR Katwijk 11.20 7.60 12.00 30.80
meisjes instap D2 brug vloer minitramp
1 Anouk Barnhoorn SKR Katwijk 12.80 13.10 13.10 39.00
2 Dewi v. Duijn DWS 11.30 14.20 12.80 38.30
3 Noa Weiner Snel en Lenig, Wassenaar 11.95 13.50 12.60 38.05
4 Anne Roos van Egmond SKR Katwijk 11.75 13.50 12.70 37.95
5 Noortje Verheijdt Devona Wateringen 12.05 12.45 12.60 37.10
6 Lotte Schreurs DWS 11.65 12.85 12.20 36.70
7 Yulia Eendebak DWS 11.20 12.75 12.50 36.45
8 Florentina Ayre DWS 11.10 10.80 12.70 34.60
9 Kim Schouten GIOS Noordwijkerhout 8.40 12.30 12.60 33.30
10 Heavenly vd Vloot DWS 9.35 9.10 12.40 30.85
meisjes instap D1 brug vloer minitramp
1 Laura de Mooij DWS 13.80 10.75 13.60 38.15
2 Amelie Koiter DWS 13.50 10.45 12.80 36.75
3 Hannah Veendendaal DWS 13.50 9.80 13.20 36.50
4 Laura Annema Snel en Lenig, Wassenaar 11.50 9.60 13.30 34.40