Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Lisse 18 april 2015 - Middag

meisjes pupil 1 R2 brug vloer minitramp
1 Valerie Lommerse Jahn Hillegom 11.50 11.45 11.90 34.85
2 Evy van der Nagel De Valken 10.15 11.45 12.00 33.60
3 Julia van Egmond De Valken 10.15 10.75 12.40 33.30
4 Floortje van der Nagel De Valken 10.40 10.55 12.00 32.95
5 Emma Witteveen C.G.V. Jahn Leiden 10.00 11.10 11.60 32.70
meisjes pupil 1 R1 brug vloer minitramp
1 Denise Weenink Jahn Hillegom 11.90 11.30 12.60 35.80
2 Suzanne Booij Fit Lisse 11.65 11.20 12.30 35.15
3 Sterre Wijnhout Fit Lisse 11.55 11.45 12.10 35.10
4 Fenne van den Essen G.V. Slank en Kwiek 11.90 10.50 12.60 35.00
4 Julia Luijendijk Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.70 11.90 12.40 35.00
5 Eva Voskuil Jahn Hillegom 11.55 11.05 12.00 34.60
6 Tanja Janssen Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.65 11.50 11.70 33.85
7 Rosalie van der Hoeven Kracht en Vlugheid Pijnacker 9.45 11.85 12.20 33.50
8 Yara v.d. Kop C.G.V. Jahn Leiden 11.10 10.90 10.80 32.80
9 Seleyna Citak C.G.V. Jahn Leiden 10.05 10.45 11.80 32.30
meisjes pupil 1 D4 brug vloer minitramp
1 Jade Lepelaar C.G.V. Jahn Leiden 12.60 11.95 12.40 36.95
2 Esmee Kok Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.50 11.25 12.10 35.85
3 Sherin Fellemiz C.G.V. Jahn Leiden 11.65 11.50 12.40 35.55
meisjes pupil 1 D3 brug vloer minitramp
1 Melanie Heesemans ProPatria 10.85 12.15 10.80 33.80
2 Lisenka ten Hoor ProPatria 10.70 11.60 11.10 33.40
3 Fabiana Stamper ProPatria 10.55 10.90 11.80 33.25
4 Julia de Visser Snel en Lenig, Wassenaar 8.75 11.25 10.80 30.80
5 Alana Daly Snel en Lenig, Wassenaar 8.90 11.30 10.50 30.70
meisjes pupil 1 D2 brug vloer minitramp
1 Anouk Eikens RETURN Sassenheim 13.60 14.00 13.30 40.90
2 Fleur Koning RETURN Sassenheim 13.60 13.50 13.70 40.80
3 Sanne van der Raad RETURN Sassenheim 13.40 13.90 13.20 40.50
4 Eva Postmus RETURN Sassenheim 13.50 13.80 13.10 40.40
5 Wies Jansen G.V. Slank en Kwiek 13.90 13.05 13.10 40.05
6 Anna Breedeveld G.V. Slank en Kwiek 12.30 13.90 13.50 39.70
7 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 12.80 12.40 13.10 38.30
8 Kristen Dupré G.V. Slank en Kwiek 12.10 12.75 13.40 38.25
9 Merel Parlevliet Snel en Lenig, Wassenaar 12.20 11.00 13.30 36.50
10 Maeva Loof ProPatria 11.70 11.70 12.80 36.20
11 Juliette Caron ProPatria 10.90 10.10 13.30 34.30
12 Flynn Faye Jansen C.G.V. Jahn Leiden 11.10 10.70 12.30 34.10
13 Malika Bodaan ProPatria 10.20 10.80 12.50 33.50
14 Veerle v.d. Deijl ProPatria 10.10 8.80 13.00 31.90
meisjes pupil 1 D1 brug vloer minitramp
1 Sara de Groot RETURN Sassenheim 14.10 13.10 13.80 41.00
2 Megan de Jong ProPatria 13.30 12.50 13.50 39.30
3 Anouchka van Haaren ProPatria 13.00 12.40 13.80 39.20
4 Lara Gilmour Snel en Lenig, Wassenaar 12.50 13.20 13.30 39.00
5 Lotte Zwaan De Valken 12.60 11.90 13.60 38.10
6 Linn Calis De Valken 12.10 11.80 13.50 37.40
7 Kim Parlevliet Snel en Lenig, Wassenaar 10.40 12.50 13.50 36.40
8 Demi Caspers G.V. Slank en Kwiek 12.70 8.55 13.90 35.15
meisjes pupil 2 R2 brug vloer minitramp
1 Athanasia Lampoudis Jahn Hillegom 11.10 11.75 12.10 34.95
meisjes pupil 2 R1 brug vloer minitramp
1 Lune van Kaam Jahn Hillegom 11.55 12.60 12.70 36.85
2 Senna Verkuijl Fit Lisse 11.20 11.70 11.90 34.80
3 Anna Heck Jahn Hillegom 10.50 11.45 12.50 34.45
4 Mika Sollie Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.80 11.00 12.30 34.10
5 Indy Bisschop Fit Lisse 10.35 10.85 12.70 33.90
6 Angelique Schalken Fit Lisse 9.85 9.90 12.30 32.05
meisjes pupil 2 D4 brug vloer minitramp
1 Noortje Reijerkerk Fit Lisse 11.40 12.30 12.40 36.10
2 Emily Mijnders Fit Lisse 11.20 11.90 12.60 35.70
3 Madhu Teunissen C.G.V. Jahn Leiden 10.25 9.95 12.30 32.50
meisjes pupil 2 D3 brug vloer minitramp
1 Emma Backus C.G.V. Jahn Leiden 11.60 14.45 11.60 37.65
2 Susan van Oort ProPatria 12.15 13.60 11.50 37.25
3 Fleur Ammerlaan ProPatria 12.45 13.20 11.40 37.05
4 Rebecca Bergsma Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.25 12.70 11.50 36.45
5 Celeste ten Hoor ProPatria 11.25 13.10 11.90 36.25
6 Laura Lédé G.V. Slank en Kwiek 11.75 12.60 11.50 35.85
6 Mara van Egmond Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.30 12.95 10.60 35.85
7 Michaela Nikolova De Valken 11.55 13.50 10.30 35.35
8 Kayleigh den Edel Snel en Lenig, Wassenaar 11.70 10.20 11.50 33.40
9 Ibti Ezzine C.G.V. Jahn Leiden 11.10 11.50 10.50 33.10
10 Lisa van Marwijk G.V. Slank en Kwiek 10.50 11.05 11.50 33.05
11 Mila Borst C.G.V. Jahn Leiden 10.60 11.50 10.70 32.80
12 Ilse Barendse ProPatria 10.35 11.50 10.70 32.55
13 Hanna de Vrueh C.G.V. Jahn Leiden 7.75 10.60 10.30 28.65
14 Faya Donders C.G.V. Jahn Leiden 8.50 9.05 10.30 27.85
meisjes pupil 2 D2 brug vloer minitramp
1 Kim Scholts G.V. Slank en Kwiek 12.50 13.40 12.50 38.40
2 Suzanne Franse Fit Lisse 12.85 12.85 12.00 37.70
3 Djoeke van Leeuwen Snel en Lenig, Wassenaar 11.70 13.20 11.30 36.20
4 Naomi van Duijvenvoorde Fit Lisse 11.30 12.75 11.80 35.85
5 Merel de Bruijn ProPatria 12.40 12.85 10.40 35.65
6 Babette v.d. Meer ProPatria 12.00 11.40 12.00 35.40
7 Jaydy-Mae Kohler ProPatria 11.65 11.90 11.50 35.05
8 Nada Belahsen ProPatria 11.30 11.55 11.20 34.05
9 Rosanne Hulsbos Fit Lisse 9.30 13.00 11.60 33.90
10 Milou Ensing ProPatria 11.30 11.85 10.40 33.55
11 Pleun v.d. Vorst C.G.V. Jahn Leiden 10.90 10.70 11.30 32.90
12 Innorah Adamus ProPatria 9.25 12.05 10.60 31.90
13 Hope Jongejan ProPatria 11.60 9.40 10.70 31.70
14 Nadine Kuijl C.G.V. Jahn Leiden 10.80 8.10 11.30 30.20
meisjes pupil 2 D1 brug vloer minitramp
1 Noortje de Vries Robbé Snel en Lenig, Wassenaar 14.00 13.20 14.10 41.30
2 Sanne Dees De Valken 12.90 12.05 13.90 38.85
3 Demi van Eembergen ProPatria 14.30 10.50 14.00 38.80
4 Indi Reijn Fit Lisse 13.20 12.10 13.40 38.70
5 Mirthe v/d Zon Fit Lisse 13.40 11.00 13.80 38.20
6 Fleur Heemskerk RETURN Sassenheim 14.10 11.85 12.00 37.95
7 Suzanne Visser RETURN Sassenheim 12.10 12.20 13.50 37.80
8 Youra Kulk G.V. Slank en Kwiek 11.90 11.70 14.10 37.70
9 Marieke Lamper ProPatria 13.50 10.50 13.30 37.30
meisjes jeugd R2 brug vloer minitramp
1 Felice van Leeuwen Jahn Hillegom 11.20 12.10 11.90 35.20
meisjes jeugd R1 brug vloer minitramp
1 Kaluna Seysener Jahn Hillegom 11.35 12.05 12.50 35.90
2 Silac Fellemiz C.G.V. Jahn Leiden 9.00 10.70 11.80 31.50
meisjes jeugd D4 brug vloer minitramp
1 Sanne Schenkeveld Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.40 11.40 12.10 34.90
2 Ilse Knevel Snel en Lenig, Wassenaar 12.05 7.60 12.30 31.95
meisjes jeugd D3 brug vloer minitramp
1 Pip Vrijmoed Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.40 13.05 12.00 36.45
2 Chinouk Bollen ProPatria 13.15 11.75 11.50 36.40
3 Sara Quellhorst C.G.V. Jahn Leiden 12.60 12.40 11.30 36.30
4 Daniëlle Theil Snel en Lenig, Wassenaar 11.05 12.70 11.90 35.65
5 Lynn van Velzen ProPatria 11.80 12.15 11.20 35.15
6 Linda Keulemans C.G.V. Jahn Leiden 11.45 11.00 12.10 34.55
7 Tessa v.d. Reijden C.G.V. Jahn Leiden 10.35 11.90 11.60 33.85
8 Alice van Wee C.G.V. Jahn Leiden 11.40 11.30 11.00 33.70
9 Noortje Bredewold C.G.V. Jahn Leiden 10.60 11.10 11.30 33.00
meisjes jeugd D2 brug vloer minitramp
1 Marissa Morits De Valken 12.45 13.35 12.30 38.10
2 Liel Warmerdam Fit Lisse 11.60 13.20 12.90 37.70
3 Sanne Bolleboom ProPatria 11.80 12.40 12.40 36.60
4 Sabine Noort De Valken 12.40 11.75 11.90 36.05
5 Amber Klooswijk ProPatria 12.35 11.45 12.10 35.90
6 Jessica Lamboo De Valken 12.25 10.50 11.90 34.65
7 Jennifer Heesemans ProPatria 11.35 10.35 11.90 33.60
8 Eefje Philips C.G.V. Jahn Leiden 10.80 10.30 12.40 33.50
9 Lisa van Oort ProPatria 10.40 9.90 12.00 32.30
meisjes jeugd D1 brug vloer minitramp
1 Baowei Mooren G.V. Slank en Kwiek 14.30 13.55 14.20 42.05
2 Tshidi Christie G.V. Slank en Kwiek 13.30 13.35 13.40 40.05
3 Marit van Rijn G.V. Slank en Kwiek 13.40 12.40 13.80 39.60
4 Zoë Piket G.V. Slank en Kwiek 13.50 11.95 13.90 39.35
5 Eva de Roode ProPatria 12.70 12.70 13.40 38.80
5 Annabel Hermans RETURN Sassenheim 12.30 12.60 13.90 38.80
6 Franka Pouwels ProPatria 12.60 12.30 13.80 38.70
7 Nikki Slootweg De Valken 12.40 12.25 13.90 38.55
8 Kelly Wang RETURN Sassenheim 12.00 12.65 13.50 38.15
jongens 10-13 N15 ringen vloer minitramp
1 Max van Gompel Jahn Hillegom 16.90 17.30 13.10 47.30
2 Joris Groenewegen D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 16.50 12.60 46.30
3 Max van de Meent D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.80 16.10 12.50 44.40
jongens 10-13 N14 ringen vloer minitramp
1 Bosse Rademaker D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 17.10 13.10 47.40
2 Endri Lamie D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.60 17.40 13.60 46.60
3 Micha Esman D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.70 15.80 12.80 45.30
4 Wouter Peeters D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.50 15.80 12.90 45.20
5 Daniclius Jankovskis D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.30 14.70 12.90 44.90
6 Thoms Gort D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.50 15.80 11.90 43.20
jongens 10-13 N13 ringen vloer minitramp
1 Joran Beumer D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.30 17.10 13.30 47.70
2 Guilliano Jarvis D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.50 17.50 11.90 46.90
3 Niels Henning D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.00 17.10 12.10 46.20
4 Finn van Oosterhout D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.40 16.40 11.80 45.60
5 Owen van Papendrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.40 16.50 12.40 45.30
6 Stijn den Hartog G.V. Slank en Kwiek 16.20 16.00 12.80 45.00
7 Mark Jasper G.V. Slank en Kwiek 16.50 16.50 11.50 44.50
8 Tijmen Jansen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 14.10 12.20 39.70
jongens 10-13 N12 ringen vloer minitramp
1 Bouke Schaap Velocitas Gouda 17.30 16.70 12.90 46.90
2 Siem Vossen Velocitas Gouda 16.20 15.50 12.40 44.10
3 Vincent Bonte ProPatria 15.60 14.80 12.10 42.50
4 Timo Rademakers Velocitas Gouda 16.40 12.90 12.80 42.10
5 Jesse Bruijniks Velocitas Gouda 15.20 13.90 12.70 41.80
6 Wail Tahiri ProPatria 15.50 12.60 12.80 40.90
7 Mike Kraal ProPatria 15.10 13.00 12.20 40.30
jongens 10-13 N11 ringen vloer minitramp
1 Mike Perel G.V. Slank en Kwiek 17.80 16.70 12.90 47.40
1 Richard Overbeeke ProPatria 16.90 16.50 14.00 47.40
2 Joost van der Graaf D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.40 17.40 13.10 46.90
3 Noah Brunink Velocitas Gouda 17.20 16.50 13.10 46.80
4 Jarno Rietman ProPatria 17.10 16.70 12.90 46.70
5 Bram Oostra Velocitas Gouda 18.40 14.75 13.20 46.35
6 Hugo Zwaan G.V. Slank en Kwiek 14.60 18.00 13.40 46.00
7 Sam Smith ProPatria 16.20 16.20 13.10 45.50
8 Tobias Kokshoorn Velocitas Gouda 15.70 16.80 12.60 45.10
9 Jesse v/d Meer Velocitas Gouda 15.90 15.95 13.00 44.85
10 Luuk Dumay ProPatria 15.60 15.85 13.20 44.65
11 Lars v.d. Bij C.G.V. Jahn Leiden 14.80 15.50 13.80 44.10
11 Juup Marree Velocitas Gouda 15.80 15.60 12.70 44.10
12 Jake Havenaar Fit Lisse 15.50 14.70 13.10 43.30
jongens 10-13 N10 ringen vloer minitramp
1 Storm Mostert ProPatria 16.00 15.70 13.70 45.40
2 Wolfer van Geest G.V. Slank en Kwiek 16.10 15.00 13.30 44.40
3 Jayden Pont G.V. Slank en Kwiek 16.40 14.25 13.40 44.05
4 Joost v/d Linden Velocitas Gouda 16.70 14.10 12.80 43.60
5 Bart Vollebregt Velocitas Gouda 16.40 14.25 12.50 43.15
6 Annan Verboom C.G.V. Jahn Leiden 14.50 14.05 13.30 41.85
7 Luca Lambrechts Velocitas Gouda 15.90 13.20 12.60 41.70
jongens 10-13 N9 ringen vloer minitramp
1 Luca van Laer ProPatria 11.80 15.50 13.90 41.20