Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Lisse 18 april 2015 - Ochtend

meisjes instap R3 brug vloer minitramp
1 Emma spaanderman De Valken 11.30 11.05 11.80 34.15
2 Lola Andela Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.40 10.90 11.80 34.10
3 Sanne Meester C.G.V. Jahn Leiden 11.20 11.00 11.30 33.50
4 Lieke Kreijkamp C.G.V. Jahn Leiden 10.00 10.70 12.40 33.10
5 Jente van den hoek De Valken 10.40 10.70 11.50 32.60
6 Aleid Tromp C.G.V. Jahn Leiden 10.90 10.40 10.90 32.20
7 Aniek Maas C.G.V. Jahn Leiden 10.25 10.00 11.80 32.05
8 Nora Koenis Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.20 10.10 11.40 31.70
9 Heidi Stevenet Jahn Hillegom 9.90 10.25 11.40 31.55
10 Tess Zuidgeest Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.25 9.95 11.30 31.50
meisjes instap R2 brug vloer minitramp
1 Milou Dreef Fit Lisse 11.80 12.15 12.60 36.55
2 Anne Poelman Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.50 12.35 12.30 36.15
3 Kirsten Wiersma C.G.V. Jahn Leiden 10.75 12.00 12.80 35.55
4 Veerle van den Essen G.V. Slank en Kwiek 11.55 11.46 12.40 35.41
5 Mijnthe Vos C.G.V. Jahn Leiden 11.20 11.60 12.60 35.40
6 Lotte Ouwehand De Valken 11.20 11.50 12.60 35.30
7 Tessa Plug Fit Lisse 10.20 11.90 13.00 35.10
8 Dewi Clemens Fit Lisse 12.00 10.80 12.20 35.00
8 Fleur van Steijn Fit Lisse 11.65 11.05 12.30 35.00
9 Melissa Heijink Jahn Hillegom 11.55 10.90 12.50 34.95
10 Heleen Rietveld Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.30 11.30 12.30 34.90
11 Neeltje Schleipen C.G.V. Jahn Leiden 10.95 11.05 12.80 34.80
12 Lieke Snijders De Valken 11.05 11.30 12.40 34.75
12 Milly Huybregts Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.25 11.40 12.10 34.75
13 Eline Maas C.G.V. Jahn Leiden 11.35 11.00 12.30 34.65
14 Romaissa Benchao C.G.V. Jahn Leiden 11.35 11.35 11.80 34.50
14 Lieke van den Andel Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.60 11.50 11.40 34.50
15 Frédérique vd Wouw Fit Lisse 11.10 11.75 11.50 34.35
15 Eveline Weijers Jahn Hillegom 11.45 10.80 12.10 34.35
16 Fabienne Vooys De Valken 10.80 11.40 11.90 34.10
17 Fleur Schroder De Valken 11.70 10.70 11.60 34.00
18 Mared Dreischor Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.35 11.15 11.30 33.80
19 Jinte Bierens Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.15 10.50 12.00 33.65
20 Milou Madera C.G.V. Jahn Leiden 10.30 11.20 12.10 33.60
21 Senna de Kooker Fit Lisse 10.90 10.70 11.90 33.50
22 Iris van der Plas De Valken 10.80 10.75 11.90 33.45
22 Anniek van der Vlugt Fit Lisse 10.85 10.70 11.90 33.45
22 Eva Heijink Jahn Hillegom 9.45 11.30 12.70 33.45
23 Hannah Hooglander C.G.V. Jahn Leiden 10.05 11.60 11.70 33.35
23 Anetta Nikolova De Valken 10.20 11.25 11.90 33.35
23 Mariana Veldman Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.25 11.00 12.10 33.35
24 Valérie Brinksma C.G.V. Jahn Leiden 11.40 10.00 11.90 33.30
24 Marit Verbooij Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.00 10.70 11.60 33.30
25 Femke Postma Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.40 9.65 12.00 33.05
26 Noa Andela Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.20 10.95 11.70 32.85
27 Lotte Wessels Fit Lisse 10.15 10.60 11.90 32.65
28 Jaimy de Vlieger Fit Lisse 10.65 10.85 11.00 32.50
29 Gwen Homan Fit Lisse 10.05 10.60 11.80 32.45
29 Robin van Saase Jahn Hillegom 10.15 10.50 11.80 32.45
30 Evy Vijlbrief C.G.V. Jahn Leiden 10.30 10.00 11.80 32.10
31 Sanne Wouters Fit Lisse 9.35 10.30 11.90 31.55
32 Amber van der Waal Fit Lisse 10.20 10.50 10.80 31.50
33 Tessa van Hussen Fit Lisse 9.50 9.25 11.50 30.25
34 Zoë Brouwer Fit Lisse 9.50 9.70 11.00 30.20
meisjes instap D3 brug vloer minitramp
1 Cayden van Loon RETURN Sassenheim 14.70 13.70 13.20 41.60
2 Kate de Jong RETURN Sassenheim 14.20 14.05 13.00 41.25
2 Marleen van Dorsten RETURN Sassenheim 13.60 14.25 13.40 41.25
3 Malin Veuger C.G.V. Jahn Leiden 14.40 13.70 12.90 41.00
4 Sammy de Mooij De Valken 14.30 13.90 12.70 40.90
5 Noa Slootweg De Valken 14.40 13.75 12.70 40.85
6 Fenna Varkevisser De Valken 13.80 13.95 12.40 40.15
7 Suzanne Lagendijk De Valken 13.90 13.50 12.70 40.10
8 Faya Dijkshoorn Kracht en Vlugheid Pijnacker 14.40 13.15 12.50 40.05
9 Ella Ammerlaan RETURN Sassenheim 13.50 13.10 13.40 40.00
10 Alexanne van Leeuwestijn G.V. Slank en Kwiek 14.50 13.40 12.00 39.90
11 Juul Cuypers C.G.V. Jahn Leiden 13.90 12.55 13.20 39.65
11 Evy van Loon De Valken 14.00 12.95 12.70 39.65
12 Lynn van Tol G.V. Slank en Kwiek 13.70 12.45 13.30 39.45
13 Rosalie Baumann RETURN Sassenheim 13.00 13.50 12.90 39.40
14 Noa Toet G.V. Slank en Kwiek 14.00 12.50 12.60 39.10
14 Romy Waasdorp Jahn Hillegom 14.20 12.90 12.00 39.10
15 Sophie Hendriks Snel en Lenig, Wassenaar 13.00 13.20 12.70 38.90
16 Isis Jansen Jahn Hillegom 13.60 13.45 11.80 38.85
17 Lara Poort Snel en Lenig, Wassenaar 14.30 11.60 12.90 38.80
18 Isabel Koornneef Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.50 13.60 12.60 38.70
19 Destiny van Es G.V. Slank en Kwiek 13.20 12.60 12.70 38.50
20 Daniek Wijnen G.V. Slank en Kwiek 14.40 11.95 12.10 38.45
21 Hester Vooijs C.G.V. Jahn Leiden 13.50 12.20 12.70 38.40
22 Debby Smit Jahn Hillegom 14.00 11.40 12.90 38.30
23 Steffanie Gilissen Jahn Hillegom 13.60 12.50 12.10 38.20
24 Roos Zwartjes Snel en Lenig, Wassenaar 12.00 12.75 13.40 38.15
25 Marit van der Meij De Valken 13.60 11.30 12.60 37.50
26 Joya Nukay Kracht en Vlugheid Pijnacker 13.80 10.80 12.70 37.30
27 Lieve Vlok G.V. Slank en Kwiek 13.10 11.45 12.70 37.25
28 Leone Duynisveld G.V. Slank en Kwiek 13.20 10.90 12.40 36.50
29 Anna Bosch C.G.V. Jahn Leiden 13.90 10.35 12.20 36.45
30 Lieve van der Kraats Kracht en Vlugheid Pijnacker 13.70 9.50 13.00 36.20
31 Shenai de Vink Jahn Hillegom 13.70 9.45 12.90 36.05
32 Julia de Lulis Snel en Lenig, Wassenaar 13.10 9.50 13.00 35.60
meisjes instap D2 brug vloer minitramp
1 Dewi van Lingen RETURN Sassenheim 12.15 13.35 12.20 37.70
2 Yoelle Pauptit ProPatria 12.25 13.00 11.90 37.15
3 Briit Koeleman RETURN Sassenheim 12.00 13.05 11.90 36.95
4 Elena Harkes RETURN Sassenheim 11.75 13.60 11.50 36.85
5 Daniek Herijgers RETURN Sassenheim 11.95 12.70 11.50 36.15
6 Jolien Bernhard Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.15 11.80 11.70 35.65
7 Inge Meijer Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.20 11.75 11.60 35.55
8 Nienke v/d Zon Fit Lisse 12.20 12.60 10.70 35.50
8 Imke Huijsmans Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.80 12.60 11.10 35.50
9 Maud Chaudron Fit Lisse 12.10 12.25 11.10 35.45
10 Sara van Ruiten Fit Lisse 12.80 11.75 10.80 35.35
11 Kimberley Didden ProPatria 12.20 11.10 12.00 35.30
12 Daphne Heemskerk RETURN Sassenheim 11.65 12.30 11.25 35.20
13 Sanne v.d. Hoeven ProPatria 12.80 9.90 12.20 34.90
14 Judith Ruijgrok Fit Lisse 12.30 11.10 10.90 34.30
15 Zoe Hanselaar ProPatria 10.95 11.75 11.50 34.20
16 Laura van Steensel Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.00 11.05 11.06 34.11
17 Luna Freke Fit Lisse 12.40 11.00 10.70 34.10
17 Yadira Snijders Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.95 11.65 10.50 34.10
18 Gaia Hendrickx C.G.V. Jahn Leiden 11.85 11.00 10.90 33.75
18 Kiera de Boom Fit Lisse 12.20 10.15 11.40 33.75
18 Lydia Snijders Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.10 12.35 10.30 33.75
19 Mikki Wolfslag G.V. Slank en Kwiek 11.70 9.95 12.00 33.65
19 Noa Weiner Snel en Lenig, Wassenaar 12.00 9.65 12.00 33.65
20 Roos Lukassen Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.35 9.95 11.30 33.60
21 Chelsey Nijhuis ProPatria 11.25 10.90 11.00 33.15
22 Tessa Voogd Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.60 10.95 10.50 33.05
23 Talitha Hilkhuysen ProPatria 10.80 10.20 11.90 32.90
24 Hayley Westzaan ProPatria 10.55 10.70 11.60 32.85
25 Danique Roebroeks ProPatria 11.65 9.90 11.20 32.75
26 Julia Lédé G.V. Slank en Kwiek 11.30 10.50 10.80 32.60
27 Eveline Peerdeman ProPatria 11.60 8.90 11.90 32.40
28 Marieke van der Voet C.G.V. Jahn Leiden 12.25 9.00 11.10 32.35
29 Narmin Dordahan ProPatria 11.35 9.40 11.20 31.95
30 Amber Werk C.G.V. Jahn Leiden 9.15 12.00 10.60 31.75
30 Merle Allersma ProPatria 11.80 9.85 10.10 31.75
31 Eowyn van Duijn G.V. Slank en Kwiek 11.20 9.95 10.40 31.55
32 Jayden Kaisipo C.G.V. Jahn Leiden 10.20 10.00 10.60 30.80
33 Sharon Neville Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.20 8.65 10.70 30.55
34 Mare Potma C.G.V. Jahn Leiden 10.95 9.05 10.50 30.50
34 Noor Pollen C.G.V. Jahn Leiden 9.80 10.40 10.30 30.50
35 Maddy Haverkorn ProPatria 11.10 9.55 9.80 30.45
36 Amber Hoornik ProPatria 7.60 11.05 11.70 30.35
37 Lois Herbert Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.90 8.55 10.80 30.25
38 Lisanne Duyndam ProPatria 10.40 9.30 9.90 29.60
39 Tessa Hoogstraten C.G.V. Jahn Leiden 9.60 9.15 10.80 29.55
40 Helien Said Snel en Lenig, Wassenaar 7.00 11.50 11.00 29.50
41 Naomi Smits Fit Lisse 10.55 8.75 10.00 29.30
41 Desi Jooren ProPatria 9.35 9.25 10.70 29.30
42 Fiep Kok C.G.V. Jahn Leiden 10.95 6.95 11.20 29.10
43 Nouhaila Belahsen ProPatria 9.95 9.55 9.40 28.90
44 Selina Hülters Kracht en Vlugheid Pijnacker 11.05 7.70 10.00 28.75
45 Kyara Faas ProPatria 10.15 8.35 10.10 28.60
46 Rianne Terpstra Snel en Lenig, Wassenaar 9.85 6.85 11.80 28.50
47 Sanne van Leeuwen Kracht en Vlugheid Pijnacker 10.30 8.05 10.00 28.35
48 Benthe Oosterbaan ProPatria 7.00 6.85 11.30 25.15
49 Raysa Harthoorn ProPatria 7.00 6.35 10.80 24.15
50 Rosina Kettmann ProPatria 7.20 6.00 9.70 22.90
meisjes instap D1 brug vloer minitramp
1 Jaidy Greebe De Valken 13.30 14.20 14.10 41.60
2 Lieke Roggekamp Fit Lisse 12.90 14.35 13.60 40.85
3 Bo van Peursen Snel en Lenig, Wassenaar 13.60 13.25 13.40 40.25
4 Willemijn van der Plas De Valken 12.20 13.20 13.40 38.80
5 Thirza van den Hoek De Valken 12.70 12.60 13.10 38.40
6 Laura Annema Snel en Lenig, Wassenaar 11.20 12.60 13.60 37.40
7 Lara Remmerswaal Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.00 9.60 12.80 34.40
jongens 7-9 N17 ringen vloer minitramp
1 Jeroh Jordense D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.80 19.00 11.40 48.20
2 Maarten Meerloo D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.30 18.60 11.20 48.10
3 Luuk Ammerlaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.20 18.10 11.60 47.90
4 Luuk Scholts G.V. Slank en Kwiek 17.70 17.60 12.40 47.70
5 Alex Harker G.V. Slank en Kwiek 18.10 18.20 11.00 47.30
jongens 7-9 N16 ringen vloer minitramp
1 Bastiaan de Jong D.O.S. Alphen a/d Rijn 16.80 18.00 12.20 47.00
2 Devi de Kruyf D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.10 17.90 11.60 46.60
3 Thomas den Butter D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.60 17.20 12.40 45.20
4 Mick Boltje D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.70 18.10 11.90 44.70
4 Vinnley Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.70 17.60 11.40 44.70
5 Jan Ruitenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.30 17.80 11.10 44.20
6 Joachim Sguroiu D.O.S. Alphen a/d Rijn 15.60 16.90 11.50 44.00
jongens 7-9 N15 ringen vloer minitramp
1 Nick Juffermans C.G.V. Jahn Leiden 17.10 17.80 12.40 47.30
2 Joris Bloemen D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.20 16.90 12.90 47.00
3 Lars van den Berg Jahn Hillegom 17.10 16.00 13.60 46.70
4 Jacco Rodewijk De Valken 16.60 14.40 12.40 43.40
5 Maxim Verberk Jahn Hillegom 15.50 15.50 11.80 42.80
6 Jelte van der Vossen Fit Lisse 13.10 13.00 11.90 38.00
jongens 7-9 N14 ringen vloer minitramp
1 Niels van den Bos D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.80 17.00 13.30 48.10
2 Axel Piret C.G.V. Jahn Leiden 14.80 12.10 12.20 39.10
jongens 7-9 N13 ringen vloer minitramp
1 Twan van Ruiten Fit Lisse 17.80 14.30 13.30 45.40
2 Tobias Kristiansen C.G.V. Jahn Leiden 14.10 15.90 12.60 42.60
3 Brian de Kort Velocitas Gouda 14.50 16.50 10.10 41.10
4 Kasper van Osnabrugge Velocitas Gouda 13.90 14.90 11.80 40.60
5 Julian Rutten Velocitas Gouda 13.60 12.90 11.50 38.00
jongens 7-9 N12 ringen vloer minitramp
1 Youri Bonte ProPatria 16.90 16.60 13.00 46.50
2 Bas Franse Fit Lisse 17.40 15.00 13.10 45.50
3 Olaf Dumay ProPatria 17.00 14.00 12.70 43.70
4 Quintin Blenk ProPatria 15.30 15.90 12.10 43.30
5 Olivier Kok ProPatria 15.30 14.90 12.50 42.70
6 Julian Kettman ProPatria 14.80 14.90 12.70 42.40
7 Kian Bor ProPatria 13.70 14.80 12.50 41.00
8 Kay de Haart ProPatria 16.00 12.70 10.60 39.30
9 Niek Klein ProPatria 12.90 14.20 12.10 39.20
10 Mika Steven ProPatria 12.70 13.80 11.60 38.10
11 Nout Oostdam ProPatria 12.80 13.60 11.60 38.00
12 Kevin Mourits ProPatria 13.20 12.30 12.40 37.90
13 Sander Nihof ProPatria 13.30 13.00 11.20 37.50
14 Jairo Looije ProPatria 12.90 14.30 10.10 37.30
15 Ilias Hamamouche ProPatria 12.10 13.20 11.40 36.70
16 Lucas Eversteijn ProPatria 12.00 12.00 12.00 36.00
jongens 7-9 N11 ringen vloer minitramp
1 Milan van Dorp ProPatria 14.20 18.10 13.40 45.70
2 Niels Koolhaas ProPatria 15.40 16.30 13.10 44.80
3 Koen Dingjan G.V. Slank en Kwiek 15.70 14.10 12.40 42.20
3 Jesse Gerth ProPatria 13.90 15.10 13.20 42.20
4 Justin Thimister ProPatria 12.70 15.90 12.10 40.70
jongens 7-9 N10 ringen vloer minitramp
1 Jesper van Duijn ProPatria 16.10 15.80 13.80 45.70
2 Edward Harker G.V. Slank en Kwiek 16.70 15.30 12.90 44.90
3 Niek Oliver ProPatria 15.80 15.60 13.10 44.50
4 Tristan Geluk Velocitas Gouda 15.90 13.40 12.10 41.40
5 Rens v/d Bas Velocitas Gouda 13.20 13.50 13.50 40.20
6 Jens van Eijk Velocitas Gouda 12.50 12.50 11.20 36.20
7 Teun van Sprang Velocitas Gouda 10.60 11.00 11.50 33.10
8 Kevin Vink Velocitas Gouda 9.80 8.90 11.60 30.30