Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 13 december 2014 - wedstrijd

Meisjes (Jeugd) TF6 sprong brug balk vloer
1 Linge Vink SOS Voorburg 13.00 11.45 12.45 11.95 48.85
2 Hanna de Vrueh C.G.V. Jahn Leiden 13.20 11.65 11.80 11.90 48.55
3 Irene Kiel SOS Voorburg 12.60 11.45 12.20 11.20 47.45
4 Yoelle vd Louw Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.20 11.75 10.00 12.30 47.25
5 Dianne reining SOS Voorburg 11.80 10.90 11.20 11.90 45.80
6 Eva den Dekker TOOS Waddinxveen 12.50 8.00 11.35 12.15 44.00
7 Ellen van Veen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.40 8.80 10.85 11.25 43.30
8 Celina Bouhof TOOS Waddinxveen 11.90 7.60 9.75 9.95 39.20
Meisjes (Jeugd) TF5 sprong brug balk vloer
1 Marije Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 13.90 14.00 13.00 53.70
2 Sarah van de Poll GIOS Noordwijkerhout 13.40 13.80 13.00 13.20 53.40
3 Fleur Breeveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 13.20 10.95 12.80 50.35
4 Sophie van Keeken D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 13.60 12.45 11.20 50.25
5 Amber van de Poll GIOS Noordwijkerhout 13.10 11.90 11.60 13.00 49.60
6 Esmé Sijtsma C.G.V. Jahn Leiden 12.40 13.60 10.25 12.20 48.45
7 Ilse Knevel Snel en Lenig, Wassenaar 13.20 13.20 11.40 10.50 48.30
8 Femke Brandenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 13.10 10.10 11.20 47.40
9 Rebecca Bolton G.V. Slank en Kwiek 13.20 11.70 9.85 12.00 46.75
10 Sara Quellhorst C.G.V. Jahn Leiden 13.10 12.60 12.50 8.50 46.70
11 Maartje van der Zalm GIOS Noordwijkerhout 13.20 12.60 8.15 11.30 45.25
12 Britt van Elten GIOS Noordwijkerhout 12.70 11.90 10.85 9.70 45.15
13 Linda Keulemans C.G.V. Jahn Leiden 13.00 11.90 8.35 10.60 43.85
14 Naomi Swinkels GIOS Noordwijkerhout 12.00 12.80 7.60 10.00 42.40
15 Floor Verkade GIOS Noordwijkerhout 12.40 11.10 9.05 9.80 42.35
Meisjes (Jeugd) TF4 sprong brug balk vloer
1 Evi Zuidam SKR Katwijk 13.60 14.80 10.65 14.40 53.45
2 Ella de Heer SKR Katwijk 13.00 14.20 11.30 14.70 53.20
3 Femke van Rijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 13.70 13.05 11.90 51.95
4 Carlijn de Wit D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 14.30 10.15 14.00 51.65
5 Yasmina van der Plas SKR Katwijk 13.20 12.80 11.35 13.40 50.75
6 Caitlin Troost C.G.V. Jahn Leiden 13.20 14.10 10.30 12.85 50.45
7 Sabrina Heijne DEO Nootdorp 12.80 12.60 11.50 13.50 50.40
8 Femke van Leeuwen DEO Nootdorp 12.60 13.40 9.25 13.30 48.55
9 Dina el Khatabi DOS Schoonhoven 13.30 12.70 9.70 12.20 47.90
10 Nathalie Delmeire DEO Nootdorp 12.80 12.90 9.90 11.70 47.30
11 Anne Kiewiet TurnAround 12.50 13.40 10.40 10.10 46.40
12 Charlotte van der Nagel De Valken 13.20 14.00 6.75 12.00 45.95
13 Esmee Franken Snel en Lenig, Wassenaar 13.00 11.50 9.80 11.20 45.50
14 Esmee Boekhoudt ProPatria 13.40 12.10 11.05 6.10 42.65
Meisjes (Jeugd) TF3 sprong brug balk vloer
1 Tshidi Christie G.V. Slank en Kwiek 13.90 14.00 13.65 12.85 54.40
2 Sophie Schaap SKR Katwijk 13.60 13.30 11.80 12.80 51.50
3 Nikki Slootweg De Valken 13.70 13.90 12.20 10.10 49.90
4 Annemijn Rijkelijkhuizen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.10 12.60 12.25 11.90 48.85
5 Fay Tieman DOS Schoonhoven 12.90 12.80 11.45 11.25 48.40
6 Amber de Graaf D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 13.00 9.60 12.20 48.00
7 Karlijn v.d. Neut ProPatria 13.40 14.30 11.15 8.00 46.85
8 Dana van Steenis Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.40 12.80 11.50 9.10 46.80
9 Annemiek van Niekerk Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.80 12.40 11.20 9.60 46.00
10 Anouk van Wijngaarden Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.80 11.20 10.50 9.95 45.45
11 Emmy Kloet DOS Schoonhoven 13.10 11.20 9.35 11.55 45.20
12 Rosalie de Ridder GIOS Noordwijkerhout 13.40 11.00 11.40 7.70 43.50
13 Nathalie Rijken Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.10 10.90 10.45 10.00 43.45
14 Julia Jannink ProPatria 12.80 11.70 8.85 9.35 42.70
15 Naomi Zwaneveld DEO Nootdorp 12.60 12.00 10.35 7.50 42.45
16 Jolien Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 12.80 11.60 8.05 9.95 42.40
17 Arja Pouwels ProPatria 13.30 10.20 9.80 7.75 41.05
18 Demi Brandwijk ProPatria 13.10 12.60 10.90 4.20 40.80
19 Mara v.d. Hemel ProPatria 12.60 8.40 10.00 6.70 37.70
Meisjes (Jeugd) TF2 sprong brug balk vloer
1 Nina Lorse DOS Schoonhoven 13.60 13.75 10.85 14.80 53.00
2 Denise Been DOS Schoonhoven 13.40 13.65 11.40 14.10 52.55
3 Anne van den Berg DOS Schoonhoven 13.40 13.35 11.40 14.20 52.35
4 Wieke van den Berg DOS Schoonhoven 13.50 12.90 10.30 14.70 51.40
5 Martine Kralt DWS 13.40 11.90 9.10 14.70 49.10
6 Demi Kooman DEO Nootdorp 13.60 13.20 9.30 12.90 49.00
6 Barbara vd Meij DWS 13.40 13.00 8.90 13.70 49.00
7 Marit van Rijn G.V. Slank en Kwiek 13.60 12.10 9.00 14.20 48.90
8 Jenaj Huys DOS Schoonhoven 13.70 12.45 9.75 12.80 48.70
9 Anna Spek DOS Schoonhoven 13.40 14.00 7.40 13.40 48.20
Meisjes (Jeugd) TF1 sprong brug balk vloer
1 Renee Bomas DOS Schoonhoven 13.70 13.65 12.90 14.00 54.25
2 Ylse van der Sloot DOS Schoonhoven 13.60 14.45 12.30 13.60 53.95
3 Baowei Mooren G.V. Slank en Kwiek 13.60 13.90 10.60 12.90 51.00
4 Kyra Mooijman DEO Nootdorp 13.80 12.00 8.20 13.20 47.20
Meisjes (Junior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Celesta van EedenPetersmann O.S.S. Zevenhuizen 12.90 12.00 8.90 11.60 45.40
2 Anne Vink TOOS Waddinxveen 11.80 8.10 9.00 12.70 41.60
3 Tess Boer TOOS Waddinxveen 12.10 9.65 10.80 6.55 39.10
Meisjes (Junior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Afke Breugel C.G.V. Jahn Leiden 13.00 11.80 11.00 12.10 47.90
2 Chayra Latupeirissa TurnAround 13.40 12.10 8.00 12.10 45.60
3 Ingrid Hut Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.10 11.00 10.10 10.30 44.50
4 Judy van Velzen KDO Krimpen 12.10 12.20 9.85 10.30 44.45
5 Mandy Jansen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.50 11.60 9.50 10.80 44.40
6 Fleur Moes DOS Schoonhoven 13.40 9.60 9.80 9.00 41.80
7 Marloes van den Boogaardt cgv Die Haghe 12.30 8.80 21.10
Meisjes (Junior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Yara Bouwmeester GIOS Noordwijkerhout 13.60 12.95 10.90 12.95 50.40
2 Yara Kersbergen D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.10 11.15 12.85 12.70 49.80
3 Lara Keesmaat GV Boskoop 12.80 12.10 11.55 13.20 49.65
4 Cansu Jordan cgv Die Haghe 12.80 12.30 10.25 13.50 48.85
5 Naomi den Hartog Heres Bodegraven 12.70 12.05 11.50 12.55 48.80
6 Jolijn van Cuijk C.G.V. Jahn Leiden 12.70 12.45 9.05 14.40 48.60
7 Myrthe vd Veen Heres Bodegraven 12.80 13.05 10.20 12.10 48.15
8 Chaquirah Haltman ProPatria 13.30 12.50 9.20 12.80 47.80
9 Bente Boer TOOS Waddinxveen 13.50 11.00 9.25 13.50 47.25
10 Katie Aartman GIOS Noordwijkerhout 13.10 12.35 9.70 11.95 47.10
11 Robine de Vries ProPatria 13.20 11.20 10.50 11.80 46.70
12 Iris Koot Heres Bodegraven 12.30 12.20 10.10 12.00 46.60
13 Denise van der Blom KDO Krimpen 12.60 12.80 9.60 10.35 45.35
14 Milou Kwakkenbos Heres Bodegraven 12.00 11.30 10.70 10.25 44.25
15 Sam Verbij GV Boskoop 12.70 10.95 8.75 11.50 43.90
16 Maxime van de Bosch GV Boskoop 13.10 12.30 6.80 10.85 43.05
17 Brechje Heijboer TOOS Waddinxveen 12.90 10.95 9.70 8.05 41.60
18 Esmee Kleiweg ProPatria 13.10 8.70 7.95 10.50 40.25
Meisjes (Junior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Fabyola Schaap SKR Katwijk 13.70 13.95 11.25 14.70 53.60
2 Anne varkevisser SKR Katwijk 13.30 13.25 10.25 14.90 51.70
2 Luca Zuidam SKR Katwijk 13.80 13.80 10.30 13.80 51.70
3 Gaya Anderson SKR Katwijk 13.40 14.10 9.45 14.50 51.45
4 Denise Souverijn SKR Katwijk 13.40 13.70 10.10 14.20 51.40
5 Marouscha v.d. Heijden ProPatria 13.50 11.35 10.90 15.20 50.95
6 Nikita Roggeveen SKR Katwijk 13.50 13.75 9.55 14.10 50.90
7 Anne Nijlant DEO Nootdorp 13.70 13.15 9.55 14.20 50.60
8 Cheyenne Steba ProPatria 13.80 10.70 9.90 14.70 49.10
9 Annick Spaans DEO Nootdorp 13.50 13.75 7.70 13.90 48.85
10 Madelief Ros D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 11.00 10.00 14.20 48.70
11 Isabel van Zijp Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.70 11.05 9.60 12.90 47.25
12 Nienke Brok DEO Nootdorp 13.30 8.80 9.50 14.40 46.00
13 Christel de Roode cgv Die Haghe 13.50 10.35 7.90 12.30 44.05
14 Jessica Rijken Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.90 9.60 9.55 10.90 43.95
15 Sanna Domingos SOS Voorburg 13.10 10.35 6.80 13.60 43.85
16 Iris Knippers GIOS Noordwijkerhout 13.60 10.00 6.50 13.40 43.50
17 Imuee Wammes ProPatria 13.00 10.35 8.50 11.30 43.15
18 Sanne van der Ark cgv Die Haghe 13.40 11.10 6.00 12.40 42.90
19 Caitlin Bonte ProPatria 13.80 11.10 3.90 12.00 40.80
20 Inge Wielinga R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.50 7.80 13.60 34.90
Meisjes (Junior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Puck Eversen DOS Schoonhoven 13.70 12.80 11.50 14.20 52.20
2 Pauline Bekooy R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.90 13.10 9.15 14.20 50.35
3 Anouk Mandemaker TOOS Waddinxveen 13.50 13.10 10.30 12.40 49.30
4 Chelsey Hoogewoonink DWS 13.60 13.60 9.05 13.00 49.25
5 Ellemijn Visser ProPatria 13.90 11.75 9.50 13.80 48.95
6 Yara Lesage DOS Schoonhoven 13.40 12.40 8.80 12.80 47.40
7 Amy Ouwerkerk DEO Nootdorp 13.30 11.50 6.00 13.00 43.80
Meisjes (Junior) TF1 sprong brug balk vloer
1 Irene v.d. Vos ProPatria 13.80 13.35 11.20 14.00 52.35
2 Yara den Houdijker DOS Schoonhoven 13.80 13.95 11.80 12.60 52.15
3 Jing van Diemen G.V. Slank en Kwiek 13.70 12.40 8.65 12.90 47.65
Dames (Senior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Franciska van Ofwegen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.70 12.00 9.65 11.90 46.25
2 Lisa Sueters TOOS Waddinxveen 12.60 7.70 11.40 7.00 38.70
Dames (Senior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Chantal Mark C.G.V. Jahn Leiden 13.80 11.10 12.15 12.50 49.55
2 Naomi Puttiger TOOS Waddinxveen 13.10 10.30 9.65 13.40 46.45
3 Evelina Zelenska GV Boskoop 12.30 11.40 10.85 11.30 45.85
4 Charlotte de Bruin Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.90 7.90 10.65 11.15 42.60
Dames (Senior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Silya Hotz TOOS Waddinxveen 13.40 13.00 11.55 12.90 50.85
2 Mandy van Veen SOS Voorburg 13.50 12.90 9.95 12.70 49.05
3 Marieke Redegeld Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.20 11.20 10.20 12.10 46.70
4 Malouke Spek TOOS Waddinxveen 13.30 11.90 10.55 10.70 46.45
5 Famke v Mullem TurnAround 12.80 12.90 7.95 12.50 46.15
6 Janine van EedenPetersmann O.S.S. Zevenhuizen 13.50 12.90 8.35 11.20 45.95
7 Thirza van Erk O.S.S. Zevenhuizen 13.20 12.60 8.55 11.50 45.85
8 Maartje Senneker GV Boskoop 13.10 13.30 6.15 11.80 44.35
9 Mariska van Schaik SOS Voorburg 12.40 11.50 8.35 11.80 44.05
10 Nikita van Veen SOS Voorburg 13.60 12.30 6.75 11.00 43.65
11 Hannah Vreeburg GIOS Noordwijkerhout 12.90 10.60 9.70 10.30 43.50
12 Ahlam Lassgaa D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.70 11.20 9.45 7.50 40.85
13 Eshelle Boekwijt ProPatria 13.00 9.40 8.15 9.10 39.65
14 Annoeska Hameete GV Boskoop 10.70 8.85 19.55
Dames (Senior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Jasmijn Maletzky D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.00 15.10 12.15 12.25 53.50
2 Isabel de Groot ProPatria 14.00 14.00 12.60 12.50 53.10
3 Alissa Duyve GIOS Noordwijkerhout 13.60 12.30 13.00 12.40 51.30
4 Limanda Roosemalen Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.10 14.00 11.90 11.60 50.60
5 Annemarie Daeter GV Boskoop 13.30 13.30 12.30 11.40 50.30
6 Joanny de Zwart TurnAround 13.20 13.80 13.05 10.10 50.15
7 Angelique vd Kroft TurnAround 13.40 14.10 11.55 10.80 49.85
8 Ayla Uitendaal Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.20 14.30 10.65 10.70 48.85
9 Angelique de Quant SOS Voorburg 12.60 12.00 10.90 12.95 48.45
10 Merel Maletzky D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 13.60 8.10 13.20 48.30
11 Shantusha Ramsoebhag cgv Die Haghe 13.00 14.30 10.95 9.90 48.15
12 Evi Peters GIOS Noordwijkerhout 13.30 12.50 9.85 11.55 47.20
13 Demi den Houdijker DOS Schoonhoven 13.10 12.10 11.75 10.10 47.05
14 Mandy Grimmelius SOS Voorburg 12.90 13.60 12.70 7.70 46.90
15 Christa Overbeek DOS Schoonhoven 12.80 12.30 9.80 11.40 46.30
16 Lillian van Dam GIOS Noordwijkerhout 13.00 13.10 8.05 11.80 45.95
17 Valerie Sawirja cgv Die Haghe 13.20 14.80 7.90 9.95 45.85
18 Moira Vogelzang SOS Voorburg 12.80 13.10 8.80 11.10 45.80
19 Annelieke Louws GV Boskoop 12.90 10.80 10.20 10.80 44.70
20 Milene Bezemer TurnAround 13.00 11.30 10.95 9.20 44.45
20 Jasmijn Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 13.20 9.10 9.15 44.45
21 Kelly Ram D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 11.50 9.00 10.40 44.10
22 Bjorna Wanders Hou-Vast Alphen a/d Rijn 13.10 13.70 8.85 8.25 43.90
23 Daniek Langelaar Hou-Vast Alphen a/d Rijn 12.70 10.10 8.80 10.40 42.00
24 Erica v Wingerden TurnAround 12.35 12.35
Dames (Senior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Nancy de Zwart TurnAround 13.50 14.70 8.95 14.90 52.05
2 Jill Guijt DWS 13.80 13.20 10.70 13.50 51.20
3 Jacomine Bouwman SKR Katwijk 14.10 13.40 9.40 14.20 51.10
4 Lotte Bouwman DWS 13.70 12.90 9.75 14.40 50.75
5 Anne Hoek SKR Katwijk 14.00 13.10 9.35 14.10 50.55
6 Céline van Zuijlen SKR Katwijk 13.60 12.30 10.80 13.40 50.10
7 Linsey van de Stouwe D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.90 13.00 8.75 13.50 49.15
8 Sanne van der Meij SKR Katwijk 13.80 15.10 6.85 12.90 48.65
9 Bianca Mijnsbergen R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.80 12.10 8.95 13.40 48.25
9 Milou van Luijk TOOS Waddinxveen 14.00 12.80 8.55 12.90 48.25
10 Larissa de Winter R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.90 13.30 8.35 12.60 48.15
11 Eva Voordouw GV Boskoop 13.80 12.20 7.65 13.20 46.85
12 Rozemarijn Dubbeldam SKR Katwijk 13.70 11.40 7.40 14.30 46.80
13 Nina bouwman DWS 13.60 10.80 6.50 14.40 45.30
14 Iris Bleichrodt DWS 13.70 11.20 6.35 13.90 45.15
15 Lobke Beitsma De Valken 13.70 8.70 8.20 14.10 44.70
16 Gwen te Pas TOOS Waddinxveen 13.80 9.90 6.00 12.80 42.50
17 Eva Singeling De Valken 14.00 8.10 7.95 11.10 41.15
Dames (Senior) TF1 sprong brug balk vloer
1 Milou Marks DEO Nootdorp 13.80 13.90 13.70 14.60 56.00
2 Anita Rhijnsburger De Valken 13.90 11.50 9.40 9.30 44.10
Jongens (Jeugd) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Joost v.d. Graaf D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 15.50 17.00 18.90 63.70
Jongens (Jeugd) N11 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Sebastiaan de Bolster ProPatria 12.90 16.65 13.75 18.10 61.40
2 Casper Bijlaard ProPatria 13.20 15.20 14.70 17.70 60.80
3 Selyan Redouani ProPatria 13.60 15.05 14.00 17.20 59.85
4 Willem van Overbeeke ProPatria 13.30 14.55 13.65 17.00 58.50
5 Jeevan Bansraj ProPatria 13.10 14.45 14.05 16.80 58.40
Jongens (Jeugd) N10 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Annan Verboom C.G.V. Jahn Leiden 13.00 15.50 15.85 14.80 59.15
2 Jayden Pont G.V. Slank en Kwiek 13.60 13.90 15.20 15.70 58.40
3 Gabriel Lomans ProPatria 13.30 12.55 13.75 17.90 57.50
4 Deante Plug ProPatria 13.60 11.40 11.00 18.60 54.60
Jongens (Jeugd) N9 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Pelle Hofsteenge ProPatria 13.90 16.60 15.10 14.80 60.40
Jongens (Jeugd) N7 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Ricardo Vermeulen ProPatria 13.80 12.40 16.50 18.50 61.20
2 Tim van der Scheer ProPatria 13.90 12.60 15.55 15.30 57.35
Jongens (Junior I) N14 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Sven v.d. Geest GIOS Noordwijkerhout 12.90 14.00 17.00 14.00 57.90
Jongens (Junior I) N11 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Bjorn Peperzak ProPatria 13.80 16.65 16.65 16.70 63.80
2 Lucas Flaton ProPatria 13.30 13.80 14.35 15.70 57.15
Jongens (Junior II) N11 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Victor Hurks ProPatria 12.70 14.85 12.40 18.00 57.95
Jongens (Junior II) N8 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Timo van Abswoude C.G.V. Jahn Leiden 13.60 14.85 16.35 15.60 60.40
Jongens (Junior II) N7 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Fouad Borzoquani ProPatria 14.00 13.50 14.60 15.70 57.80
Heren (Senior) N7 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Roland Slegtenhorst C.G.V. Jahn Leiden 13.30 13.50 15.55 16.40 58.75