Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Bodegraven 17 mei 2014 - Middag

meisjes pupil 1 R2 balk vloer minitramp
1 Lieke van Soest OKK Nieuwkoop 11.60 11.95 12.40 35.95
2 Robin Hompe OKK Nieuwkoop 11.10 11.85 12.90 35.85
3 Mariette van der Laan OKK Nieuwkoop 11.00 11.70 12.30 35.00
4 Michelle Diemel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 11.20 12.40 34.60
5 Leanne Houtman OKK Nieuwkoop 11.10 11.00 12.10 34.20
6 Kaya uit den Bogaard Velocitas Gouda 10.60 11.65 11.90 34.15
7 dorien Bogaard OKK Nieuwkoop 11.50 10.20 12.20 33.90
8 Joyce van de Berg OKK Nieuwkoop 11.30 9.20 12.10 32.60
meisjes pupil 1 R1+ balk vloer minitramp
1 Rozemarijn Lenssinck OKK Nieuwkoop 10.50 13.50 12.90 36.90
2 Fianne Jongbloed Snel en Lenig, Wassenaar 11.20 12.15 13.40 36.75
3 Leanne te Sligte D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 12.90 12.00 36.40
4 Josephine Atoe CGV Scheveningen 10.90 11.85 13.50 36.25
5 Lina Salihi D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.50 12.25 12.80 35.55
6 Juwariyah Aouriouer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 11.50 13.20 34.90
7 Xandra den Breejen D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.75 12.00 13.10 34.85
8 Luna Verseveld CGV Scheveningen 11.60 9.75 13.30 34.65
9 Anouk van Leiden Heres Bodegraven 10.70 10.40 13.10 34.20
meisjes pupil 1 R1 balk vloer minitramp
1 Femke Slingerland OKK Nieuwkoop 12.40 13.15 12.90 38.45
2 Tessel Jansen D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 12.45 13.00 37.45
3 Noa Könst D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.50 12.10 12.10 34.70
meisjes pupil 1 D3 balk vloer minitramp
1 Veronique de Wit Velocitas Gouda 12.10 12.80 13.00 37.90
2 Myrthe Westmaas Velocitas Gouda 12.40 12.25 12.90 37.55
3 Phebe Bartels D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 12.70 12.90 36.70
4 Kayleigh den Edel Snel en Lenig, Wassenaar 11.20 12.00 13.20 36.40
5 Mandy van der Meijden Velocitas Gouda 10.30 12.95 13.10 36.35
6 Vienna Plugge CGV Scheveningen 9.10 13.95 13.10 36.15
7 Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 11.70 13.10 35.90
8 Jaouhara Hachimi Velocitas Gouda 9.90 12.40 12.50 34.80
meisjes pupil 1 D2 balk vloer minitramp
1 Emily Verzaal Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.20 14.00 13.60 40.80
2 Evana Blok CGV Scheveningen 10.70 13.95 13.60 38.25
3 Dana Andriesse Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.00 12.45 13.20 37.65
meisjes pupil 1 D1 balk vloer minitramp
1 Isha van den Dobbelsteen Sparta-Delft 13.90 14.95 13.80 42.65
2 Rayna Akil Sparta-Delft 13.40 14.20 13.50 41.10
3 Noortje de Vries Robbé Snel en Lenig, Wassenaar 12.70 12.20 14.00 38.90
4 Djoeke van Leeuwen Snel en Lenig, Wassenaar 12.10 12.25 13.40 37.75
5 Alexandra Barb Sparta-Delft 13.30 11.00 13.00 37.30
6 Melissa Groenendaal Sparta-Delft 12.20 11.15 13.70 37.05
meisjes pupil 2 R1+ balk vloer minitramp
1 Kim Vroege D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 12.90 13.80 39.50
2 Nienke Vegt D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 13.75 13.20 39.45
3 Marije Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.45 13.20 13.60 39.25
4 Fatiha Amjahdi OKK Nieuwkoop 11.85 13.60 12.60 38.05
5 Denise de Raat D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 12.55 12.60 37.30
6 Silvie van der Giessen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 12.55 13.20 36.95
7 Laura van Oort Heres Bodegraven 11.20 12.40 13.20 36.80
8 Femke Brandenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.25 12.60 12.90 36.75
8 Lucia Verlaan OKK Nieuwkoop 12.10 12.15 12.50 36.75
9 Louisa Knobbout D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.45 12.15 12.80 36.40
10 Sanne van Duyn D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.30 12.00 12.80 36.10
11 Demi van de Ster D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.55 12.20 12.20 35.95
12 Noa Oppelaar D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.15 12.15 12.40 35.70
13 Iris Huisman Heres Bodegraven 11.70 10.70 13.20 35.60
14 Julianne van Dis D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 11.60 12.40 35.40
14 Sterre Mos Heres Bodegraven 10.50 11.70 13.20 35.40
15 Maaike den Hollander D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.55 11.10 12.40 34.05
16 Star Koper CGV Scheveningen 11.25 9.45 13.30 34.00
17 Kim Zirkzee D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.45 11.00 12.50 33.95
18 Jente Peters D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.65 10.50 12.50 33.65
19 Wendy Boudestein CGV Scheveningen 11.75 8.50 13.30 33.55
20 Sofie van Keeken D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 9.85 12.50 33.45
21 Zeynep Eraslan D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 9.45 12.30 33.15
22 Melanie Schrieken Heres Bodegraven 10.20 7.00 12.60 29.80
meisjes pupil 2 R1 balk vloer minitramp
1 Isa Ruigrok OKK Nieuwkoop 12.40 12.60 12.90 37.90
2 Femke van Gurp D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 11.50 12.90 35.60
3 Lynn Wansinck OKK Nieuwkoop 10.80 11.60 12.60 35.00
4 Maartje Verkade Velocitas Gouda 11.20 10.85 12.40 34.45
meisjes pupil 2 D3 balk vloer minitramp
1 Femke van Rijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.10 13.85 13.60 41.55
2 Carlijn de Wit D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 14.60 13.90 41.30
3 Amber de Graaf D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.00 13.30 13.60 39.90
4 Tanja Lankamp Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.10 12.05 13.30 38.45
5 Marinde Timans Snel en Lenig, Wassenaar 10.60 13.15 13.50 37.25
6 Roos Langhout D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 12.35 13.00 35.55
7 Karlijn v/d Hor CGV Scheveningen 7.50 12.25 13.50 33.25
meisjes pupil 2 D2 balk vloer minitramp
1 Esmee Franken Snel en Lenig, Wassenaar 10.60 12.20 13.50 36.30
meisjes jeugd R1+ balk vloer minitramp
1 Annabelle Marrazza Heres Bodegraven 11.50 13.10 13.30 37.90
2 Bente Voets Heres Bodegraven 11.80 12.15 13.70 37.65
3 Milou Kwakkenbos Heres Bodegraven 12.20 12.90 12.50 37.60
3 Myrthe van de Veen Heres Bodegraven 11.55 12.75 13.30 37.60
4 Shania de Knegt D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.95 11.50 13.20 36.65
5 Demi Nelemans D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 11.70 13.50 36.60
6 Carlijn Slingerland OKK Nieuwkoop 12.45 11.50 12.60 36.55
7 Jamie Zwirs OKK Nieuwkoop 10.90 12.40 13.20 36.50
8 Vitoria da Mota Vasconcelos D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.20 12.20 12.60 36.00
9 Myrthe Weijnen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.15 11.10 13.00 35.25
10 Tessa van Diemen Heres Bodegraven 10.25 11.40 12.90 34.55
11 Lara van Triest D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 9.50 12.80 32.30
meisjes jeugd R1 balk vloer minitramp
1 Ramona van Papendrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.30 10.15 12.40 34.85
2 Isabelle van der Laan OKK Nieuwkoop 10.90 9.85 12.30 33.05
meisjes jeugd D3 balk vloer minitramp
1 Nicole Buist D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 15.10 13.40 40.00
2 Puck Vlot Velocitas Gouda 11.10 14.10 13.70 38.90
3 Iris van der Drift Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.00 13.80 13.60 38.40
meisjes jeugd D2 balk vloer minitramp
1 Lotte van de Brug D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.50 13.65 14.10 40.25
2 Madelief Ros D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.00 10.20 14.20 36.40
3 Naomi Hesseling D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 10.85 13.60 36.25
4 Zoë Nagtegaal Snel en Lenig, Wassenaar 8.20 10.80 13.90 32.90
5 Daniëlle Theill Snel en Lenig, Wassenaar 8.30 10.90 13.40 32.60
jongens 7-9 N17 brug vloer minitramp
1 Joris Bloemen D.O.S. Alphen a/d Rijn 19.10 19.55 12.80 51.45
2 Devi de Kruyf D.O.S. Alphen a/d Rijn 19.00 19.80 12.20 51.00
3 Mick Boltje D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.50 19.40 12.50 50.40
4 Kylian de Pagter D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.10 19.35 12.00 49.45
4 Roan Kerkhoven D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.80 18.05 12.60 49.45
5 Tim Revet D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.90 18.25 12.10 48.25
jongens 7-9 N16 brug vloer minitramp
1 Bjorn Welink D.O.S. Alphen a/d Rijn 19.00 19.45 12.00 50.45
2 Niels van den Bos D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.90 19.05 12.40 50.35
jongens 7-9 N15 brug vloer minitramp
1 Wouter Peeters D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.10 17.55 12.10 47.75
jongens 7-9 N14 brug vloer minitramp
1 Joran Beumer D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.20 18.05 13.40 49.65
jongens 7-9 N10 brug vloer minitramp
1 Jamie Vink CGV Scheveningen 12.50 15.75 13.40 41.65
jongens 10-13 N15 brug vloer minitramp
1 Devran Hamans D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.70 17.75 12.70 48.15
2 Joris Groenewegen D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.70 17.20 12.90 47.80
jongens 10-13 N14 brug vloer minitramp
1 Owen van Papendrecht D.O.S. Alphen a/d Rijn 18.80 19.20 12.90 50.90
2 Niels Henning D.O.S. Alphen a/d Rijn 19.30 18.15 11.80 49.25
3 Finn van Oosterhout D.O.S. Alphen a/d Rijn 17.60 17.25 12.10 46.95
jongens 10-13 N10 brug vloer minitramp
1 Dave Smits Schouten CGV Scheveningen 15.70 13.15 13.20 42.05
jongens 10-13 N9 brug vloer minitramp
1 Phuntsok Tsang CGV Scheveningen 14.70 16.60 13.90 45.20