Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Bodegraven 17 mei 2014 - Ochtend

meisjes instap R3 balk vloer minitramp
1 Tess Bakker Heres Bodegraven 10.90 11.45 12.90 35.25
2 karolien Röling OKK Nieuwkoop 9.70 11.70 12.70 34.10
3 Jorine Vermeulen Heres Bodegraven 10.40 11.05 12.20 33.65
4 Fatima OKK Nieuwkoop 8.90 11.25 12.50 32.65
5 Lisa Ham OKK Nieuwkoop 10.65 10.10 11.80 32.55
6 Mare van Soest OKK Nieuwkoop 8.40 11.30 12.50 32.20
7 Nabila Bahri OKK Nieuwkoop 8.90 10.65 12.60 32.15
8 Anne Hanssen OKK Nieuwkoop 8.70 10.85 12.30 31.85
9 Noa Stemmer OKK Nieuwkoop 8.05 11.35 12.40 31.80
10 Lente van Haastrecht OKK Nieuwkoop 8.55 10.75 12.20 31.50
11 Quinthy Serne OKK Nieuwkoop 8.50 10.05 12.00 30.55
12 Floortje Kooijman OKK Nieuwkoop 8.65 9.25 11.90 29.80
13 Anna Vergeer OKK Nieuwkoop 6.20 10.95 12.60 29.75
14 Elise van der Kleij OKK Nieuwkoop 8.90 6.45 12.20 27.55
meisjes instap R2 balk vloer minitramp
1 Lisa Timmermans D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 12.35 13.10 37.55
2 Carolien Vork OKK Nieuwkoop 11.30 12.00 13.10 36.40
3 Nienke Raghunath Velocitas Gouda 11.30 11.95 12.80 36.05
4 Tink Reuvermann OKK Nieuwkoop 11.35 11.50 13.10 35.95
5 Yara Streefland D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 11.40 12.80 35.70
6 Fleur Geelen D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.80 10.45 13.10 35.35
7 Milou Edel D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.25 10.70 13.00 34.95
7 Stephanie de Wit Velocitas Gouda 11.20 10.75 13.00 34.95
8 Stephanie Wong D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.35 10.80 12.60 34.75
9 Chiara van der Hoorn OKK Nieuwkoop 11.15 11.20 12.30 34.65
9 Semme van Ewijk Velocitas Gouda 10.95 11.10 12.60 34.65
10 Anouk Kas OKK Nieuwkoop 11.20 10.50 12.90 34.60
11 Emma de Boer OKK Nieuwkoop 11.20 11.00 12.20 34.40
12 Roos Kooijman OKK Nieuwkoop 11.20 9.80 13.30 34.30
13 Lotte Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.75 11.20 12.30 34.25
14 Xiara Arnoldus D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.55 10.00 12.60 34.15
15 Fleur Peeters D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.70 10.50 12.90 34.10
15 Maysa Kallache OKK Nieuwkoop 11.00 10.30 12.80 34.10
16 Inge Tjebbes OKK Nieuwkoop 11.20 10.00 12.70 33.90
17 Lisa Zwirs OKK Nieuwkoop 11.30 9.50 13.00 33.80
18 Jente van Vliet Velocitas Gouda 11.30 10.15 12.30 33.75
19 Marilène Meijerink Velocitas Gouda 11.15 9.60 12.90 33.65
20 Sophie van Gennip D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.05 9.50 12.70 33.25
20 Charlotte van Duffelen Velocitas Gouda 10.40 10.85 12.00 33.25
21 Anne van de Brink D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.95 10.25 12.00 33.20
21 Fleur Schouten Velocitas Gouda 11.25 9.25 12.70 33.20
22 Danitia de Lijster D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.25 9.50 12.40 33.15
22 Evie de Lange D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.85 9.50 12.80 33.15
23 Lieke Arink D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.65 9.85 12.60 33.10
24 Jill Wijs D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.95 9.50 12.60 33.05
24 Nora Neuteboom Velocitas Gouda 10.35 10.50 12.20 33.05
25 Diana Buis Velocitas Gouda 10.30 10.70 12.00 33.00
26 Zahira Serghini D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.00 9.30 12.50 32.80
26 Eva Muurling Velocitas Gouda 10.10 10.10 12.60 32.80
27 Rhodé van Oostenbrugge D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 9.70 12.50 32.50
28 Kim Brouwer Velocitas Gouda 10.50 9.55 12.30 32.35
29 Rosalie Groen D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.60 9.30 12.30 32.20
30 Anouk uit den Bogaard Velocitas Gouda 10.70 9.00 12.30 32.00
31 Nora Geurtsen D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.60 8.85 12.50 31.95
32 Heather Tang D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.55 8.60 12.30 31.45
32 Lieke Vergouwe Velocitas Gouda 10.25 9.00 12.20 31.45
33 Daphne Braakman D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.50 7.60 12.20 31.30
34 Noëlle van Holsteijn Velocitas Gouda 10.15 8.30 12.60 31.05
35 Alyssa de Kruijf D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.75 6.15 12.80 30.70
36 Sophie Leertouwer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.20 8.50 11.80 30.50
37 Fabiënne den Hurk D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.55 7.00 12.30 29.85
38 Sanne Leertouwer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.00 6.10 11.80 27.90
meisjes instap R1 balk vloer minitramp
1 Sofia de Vos D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.60 12.85 12.90 38.35
2 Marijne Vroege D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 12.90 13.10 37.70
3 Louisa Bruins Sparta-Delft 12.05 12.70 12.90 37.65
4 Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.85 12.20 12.90 36.95
5 Anna de Bruijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 12.85 12.20 36.75
6 Lana Spee D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.05 12.65 12.80 36.50
7 Anastasija Alennikava Sparta-Delft 11.65 12.00 12.70 36.35
8 Floor van Etten D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 11.75 12.30 36.20
9 Bobbie Bell Sparta-Delft 11.95 11.95 12.10 36.00
10 Megan Vermeer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.75 12.30 12.90 35.95
11 Eline Simons D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.65 12.60 12.60 35.85
12 Sophie Ammerlaan D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.15 10.65 12.90 35.70
13 Isa van Est D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.10 11.60 12.80 35.50
14 Rosalina Trajkovski Sparta-Delft 12.15 11.40 11.80 35.35
15 Sanne Vegt D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 10.75 12.90 35.25
16 Cheyenne van der Zee D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.60 12.80 12.80 35.20
17 Riva Spee D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.25 12.10 12.80 35.15
17 Stacey Shanks D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.55 12.40 12.20 35.15
18 Susan van Luijn D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.55 12.10 12.20 34.85
19 Nadia Lichocka D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.50 12.70 12.60 34.80
20 Sammy Vreedenburgh D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 11.35 12.90 34.65
20 Jonne Boot Heres Bodegraven 11.85 10.90 11.90 34.65
21 Julia de Visser Snel en Lenig, Wassenaar 10.90 12.10 11.60 34.60
21 Dies Nieuwenburg Velocitas Gouda 9.75 12.45 12.40 34.60
22 Sophie Hendriks Snel en Lenig, Wassenaar 11.55 10.60 12.40 34.55
23 Sterre Bloemheuvel D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.40 11.85 12.10 34.35
24 Hayley Rijke Willems D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.75 11.60 12.90 34.25
24 Hailey Gutierrez D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.30 12.75 12.20 34.25
24 Rena van Oers D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.85 11.30 12.10 34.25
25 Elianne Zweverink D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.25 12.40 12.40 34.05
26 Romy Lok Heres Bodegraven 11.55 9.70 12.60 33.85
26 Kaylee Merkus Velocitas Gouda 10.25 11.40 12.20 33.85
27 Emma van der Helm D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.35 10.85 12.60 33.80
27 Esmée van Luling D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.60 11.90 12.30 33.80
28 Karlijn Strijbis Velocitas Gouda 9.75 12.70 11.20 33.65
29 Ayudya Delfti Maharani Sparta-Delft 11.75 10.25 11.60 33.60
30 Anouk Hooijer D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.55 11.10 11.80 33.45
30 Lisa Kooijmans Heres Bodegraven 10.05 11.10 12.30 33.45
31 Daphne Lutjenhuis D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.70 9.30 12.40 33.40
31 Lishena Battisti D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.35 9.45 12.60 33.40
32 Lysanne Luik Velocitas Gouda 9.35 11.70 12.30 33.35
33 Felisha Roessen D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.35 10.45 12.40 33.20
33 Myrthe van der Kuy Velocitas Gouda 9.20 11.60 12.40 33.20
34 Nora van Holstein D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.75 8.15 13.10 33.00
35 Rana van Duijn Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.05 8.95 12.90 32.90
36 Fleur Droog D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.30 10.55 11.90 32.75
37 Shifey Dekker Heres Bodegraven 10.70 9.90 12.00 32.60
38 Christa den Dekker D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.65 10.65 12.10 32.40
39 Guusje Bruijnes D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.80 10.30 11.90 32.00
39 Babette van der Tang D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.10 9.50 12.40 32.00
40 Mees Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 10.95 9.00 11.90 31.85
41 Floortje de Boer D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.60 8.70 11.40 31.70
42 Elena Smit D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.05 9.05 12.30 31.40
43 Thessa Pimmelaar Heres Bodegraven 9.15 9.75 12.20 31.10
44 Julia Vos D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.85 8.90 12.20 30.95
45 Fleur Mulder D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.75 9.25 11.80 30.80
45 Dunya Papendrecht Sparta-Delft 10.50 8.70 11.60 30.80
46 Jordan Dchiri D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.50 8.40 11.80 30.70
47 Senna Hamerling D.O.S. Alphen a/d Rijn 9.10 8.15 12.90 30.15
48 Madeleine Schoneveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.70 6.70 12.10 29.50
49 Ilse Wünker Velocitas Gouda 9.75 6.15 10.40 26.30
meisjes instap D2 balk vloer minitramp
1 Eva Roos Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.45 12.30 13.00 37.75
2 Kitty Habraken D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.35 12.35 13.00 37.70
3 Merel Parlevliet Snel en Lenig, Wassenaar 12.00 12.00 13.60 37.60
4 Laura Annema Snel en Lenig, Wassenaar 13.00 12.25 12.30 37.55
5 Jolien Bobeldijk Velocitas Gouda 12.05 12.50 12.80 37.35
6 Lisanne Langeveld D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.45 12.20 12.10 35.75
7 Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 11.45 11.50 12.60 35.55
8 Nina Zoll OKK Nieuwkoop 11.20 10.40 13.10 34.70
9 Meike Kuijf OKK Nieuwkoop 11.10 10.15 13.00 34.25
10 Bo van Peursen Snel en Lenig, Wassenaar 9.50 11.65 12.80 33.95
11 Mila van Lijf Sparta-Delft 11.80 8.40 12.50 32.70
12 Yasmijn van Lammeren OKK Nieuwkoop 10.80 8.85 12.60 32.25
13 Ilayda Özcan Sparta-Delft 10.40 8.05 13.50 31.95
14 Kim Bakker OKK Nieuwkoop 10.00 7.95 13.40 31.35
15 Sanne Bloos OKK Nieuwkoop 10.25 8.85 12.20 31.30
16 Cato Brouwer OKK Nieuwkoop 9.30 8.65 12.70 30.65
17 Sinead de Jong Velocitas Gouda 6.40 10.55 13.00 29.95
18 Luca van Toor Snel en Lenig, Wassenaar 10.55 6.15 12.20 28.90
meisjes instap D1 balk vloer minitramp
1 Yuna Klamer Sparta-Delft 12.65 10.30 13.40 36.35
2 Stéphanie Kranenburg D.O.S. Alphen a/d Rijn 10.80 11.70 13.20 35.70
3 Kim Parlevliet Snel en Lenig, Wassenaar 9.85 10.90 13.80 34.55
4 Enza Toussain Sparta-Delft 8.60 10.10 13.50 32.20