Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Sassenheim 19 april 2014 - middag

meisjes pupil 1 R3 balk vloer minitramp
1 Amber van Meurs Excelsior Leiden 11.90 8.70 11.80 32.40
meisjes pupil 1 R2 balk vloer minitramp
1 Amber Aartman GIOS Noordwijkerhout 11.90 9.20 12.40 33.50
2 Jo-Ann van Beelen SKR Katwijk 11.80 8.80 11.10 31.70
3 Esmee van Lingen RETURN Sassenheim 11.60 7.90 12.00 31.50
4 Vera Haasnoot SKR Katwijk 11.60 7.80 11.30 30.70
5 Lotte Schellingerhout SKR Katwijk 10.30 6.50 12.20 29.00
meisjes pupil 1 R1+ balk vloer minitramp
1 Rebecca Bergsma Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.10 13.40 12.60 38.10
2 Mara van Egmond Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.10 11.80 12.50 36.40
3 Niene Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 11.30 11.20 12.30 34.80
4 Suze Rombach De Valken 11.10 10.80 12.60 34.50
4 Kimberly van der Togt GIOS Noordwijkerhout 10.20 11.90 12.40 34.50
5 Jente Haasnoot De Valken 11.00 9.90 12.60 33.50
6 Roos van Vondelen GIOS Noordwijkerhout 11.00 8.30 12.30 31.60
7 Vera Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 9.60 9.00 12.50 31.10
8 Tinca Geerlings GIOS Noordwijkerhout 9.60 9.00 12.40 31.00
8 Tess Aartman RETURN Sassenheim 8.60 9.60 12.80 31.00
9 Annelise Ruijs De Valken 10.60 7.90 12.30 30.80
10 Demi Barnhoorn SKR Katwijk 8.20 9.80 12.70 30.70
11 Donna Schenk DOS Schoonhoven 8.60 8.70 12.60 29.90
12 Emma Rodenburg GIOS Noordwijkerhout 8.70 8.10 12.40 29.20
13 Annabel van Maris Fit Lisse 9.80 6.00 12.30 28.10
14 Kiyara Morovatmanesh Fit Lisse 9.30 6.10 12.30 27.70
15 Ewelina Matyja GIOS Noordwijkerhout 7.30 6.30 12.00 25.60
meisjes pupil 1 R1 balk vloer minitramp
1 Anna Piontek GIOS Noordwijkerhout 12.00 11.80 12.50 36.30
2 Willemijn Eman Excelsior Leiden 12.20 11.20 12.60 36.00
3 Sandy Otte Fit Lisse 12.90 10.70 12.10 35.70
4 Lucy Schoneveld DWS 12.20 10.10 12.60 34.90
5 Marit Duijnisveld Devona Wateringen 11.30 11.20 12.10 34.60
5 Isabel de Roo Excelsior Leiden 11.50 10.10 13.00 34.60
5 Anouk van Rijn SKR Katwijk 12.20 9.20 13.20 34.60
6 Nomi Steenbergen G.V. Slank en Kwiek 12.10 9.40 13.00 34.50
7 Naomi van Rhijn DWS 12.10 9.70 12.40 34.20
8 Demi Berkhout Devona Wateringen 11.90 10.30 11.80 34.00
8 Floor van der Welle RETURN Sassenheim 11.10 10.50 12.40 34.00
9 Lisa van Marwijk G.V. Slank en Kwiek 12.60 8.80 12.50 33.90
10 Jet Streng RETURN Sassenheim 11.20 10.30 12.20 33.70
11 Jacky van Nobelen GIOS Noordwijkerhout 11.60 9.10 12.90 33.60
12 Sasha Spaans Fit Lisse 11.90 9.10 12.40 33.40
13 Valerie van Vliet DWS 12.00 8.90 12.20 33.10
14 Meike Waasdorp RETURN Sassenheim 11.70 8.50 12.80 33.00
15 Nienke van der Laan Fit Lisse 10.70 8.80 12.90 32.40
15 Cato van Schaik GIOS Noordwijkerhout 11.70 8.50 12.20 32.40
15 Claire de Jong GIOS Noordwijkerhout 11.20 8.80 12.40 32.40
16 Merel Damen GIOS Noordwijkerhout 10.70 8.20 12.90 31.80
17 Yalisa Timmers Excelsior Leiden 11.80 6.80 12.90 31.50
18 Laura Alvarado van Gijzen Fit Lisse 11.50 8.20 11.60 31.30
19 Pien Vermeij Fit Lisse 11.20 6.80 12.60 30.60
19 Denise van der Putten GIOS Noordwijkerhout 11.40 7.30 11.90 30.60
20 Saga Weijers Excelsior Leiden 9.80 7.90 11.60 29.30
21 Yasmin Verberg DWS 9.30 7.10 12.60 29.00
22 Lina Ahmadi Fit Lisse 10.20 6.50 11.20 27.90
meisjes pupil 1 D3 balk vloer minitramp
1 Kim Scholts G.V. Slank en Kwiek 12.50 13.10 11.20 36.80
2 Josephine Cuperus G.V. Slank en Kwiek 11.80 12.90 11.50 36.20
3 Mirthe Koster SKR Katwijk 10.90 12.50 12.50 35.90
4 Sarah Lin Scholten SKR Katwijk 12.10 12.30 10.90 35.30
5 Carlijn Varkevisser SKR Katwijk 12.20 12.80 10.10 35.10
5 Lotte van Varik SKR Katwijk 12.20 12.60 10.30 35.10
6 Youra Kulk G.V. Slank en Kwiek 9.70 12.80 12.40 34.90
7 Susan van Oort ProPatria 10.70 12.10 11.20 34.00
8 Jordan Foendoe ProPatria 10.50 12.10 11.30 33.90
9 Hope Jongejan ProPatria 11.10 12.00 10.70 33.80
10 Innorah Adamus ProPatria 11.50 12.20 9.90 33.60
11 Chantal van Dorsten RETURN Sassenheim 11.60 9.80 10.20 31.60
12 Selina Juffermans RETURN Sassenheim 11.60 9.50 10.10 31.20
13 Michaele Nikolova De Valken 11.30 12.70 6.10 30.10
14 Fleur Ammerlaan ProPatria 6.60 10.90 12.30 29.80
15 Awin Joulalat ProPatria 7.70 11.50 10.30 29.50
16 Puck van der Wee RETURN Sassenheim 8.10 10.80 9.90 28.80
17 Ilse Barendse ProPatria 9.50 6.30 9.90 25.70
meisjes pupil 1 D2 balk vloer minitramp
1 Babette Breugem Oliveo Gymnastiek Pijnacker 13.60 13.80 12.00 39.40
1 Suzanne Visser RETURN Sassenheim 12.80 13.90 12.70 39.40
2 Mila Halfwerk RETURN Sassenheim 13.10 13.30 12.80 39.20
3 Merel Dekker RETURN Sassenheim 13.40 14.00 11.60 39.00
4 Selena Veenendaal DWS 11.90 13.40 11.80 37.10
5 Suzanne Franse Fit Lisse 11.50 12.70 12.50 36.70
6 Tessa Noort De Valken 11.60 12.40 12.50 36.50
7 Pam de Jong DOS Schoonhoven 11.10 12.80 12.40 36.30
8 Flo Prest DOS Schoonhoven 12.20 10.80 13.10 36.10
9 Lynn van der Hagen GIOS Noordwijkerhout 10.70 12.00 13.30 36.00
10 esmeralda vd Kroft DWS 10.00 13.70 11.90 35.60
10 Talitha Mooijman Oliveo Gymnastiek Pijnacker 11.10 12.30 12.20 35.60
11 Yasmin Moumen Oliveo Gymnastiek Pijnacker 9.90 13.30 12.10 35.30
12 Melissa Klein ProPatria 10.40 12.40 12.30 35.10
13 Fleur Heemskerk RETURN Sassenheim 10.40 12.60 11.90 34.90
14 Riley Helleman Devona Wateringen 9.80 12.40 11.90 34.10
15 Femke Honsbeek GIOS Noordwijkerhout 9.00 13.30 11.70 34.00
16 Elin Luteijn ProPatria 10.70 10.70 11.40 32.80
17 Anna Schutte Devona Wateringen 8.10 12.50 12.00 32.60
18 Merel de Bruijn ProPatria 9.30 11.10 11.80 32.20
19 Rosanne Hulsbos Fit Lisse 10.30 10.40 11.20 31.90
20 Milou Ensing ProPatria 7.30 10.50 11.90 29.70
21 Liyan Suttorp Devona Wateringen 7.20 11.10 10.80 29.10
meisjes pupil 1 D1 balk vloer minitramp
1 Mirthe van der Zon Fit Lisse 13.60 11.90 13.40 38.90
2 Sanne Dees De Valken 11.40 11.60 13.90 36.90
3 Naomi van Duijvenvoorde Fit Lisse 12.50 11.00 13.30 36.80
4 Demi van Eembergen ProPatria 12.60 10.50 13.40 36.50
5 Indi Reijn Fit Lisse 12.20 10.90 13.30 36.40
6 Loana Juffermans Fit Lisse 11.50 11.00 13.40 35.90
meisjes pupil 2 R2 balk vloer minitramp
1 Esmee Versluis Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.30 7.80 11.80 31.90
2 Silav Fellemiz C.G.V. Jahn Leiden 10.90 7.00 11.60 29.50
meisjes pupil 2 R1+ balk vloer minitramp
1 Pien Aartman GIOS Noordwijkerhout 11.50 11.50 12.70 35.70
2 Sarah van der Poll GIOS Noordwijkerhout 9.50 13.30 12.80 35.60
3 Debbi van der Niet GIOS Noordwijkerhout 11.30 10.20 12.90 34.40
4 Amber van der Poll GIOS Noordwijkerhout 9.50 11.30 13.00 33.80
5 Froukje van Eeden GIOS Noordwijkerhout 9.70 11.50 12.30 33.50
6 Sara Hogervorst GIOS Noordwijkerhout 11.30 8.70 12.90 32.90
7 Vera Nieuwerf O.S.S. Zevenhuizen 11.50 8.40 12.90 32.80
8 Alies Molenaar O.S.S. Zevenhuizen 9.70 9.80 12.90 32.40
9 Isabella van Egmond De Valken 10.10 8.50 12.80 31.40
10 Maud Botermans De Valken 9.60 8.60 12.50 30.70
10 Roufaida el Khatabi DOS Schoonhoven 9.80 8.50 12.40 30.70
11 Femke Gouw O.S.S. Zevenhuizen 10.20 7.50 12.60 30.30
12 Judith Pos O.S.S. Zevenhuizen 9.60 7.80 12.50 29.90
13 Indra van den Bergh DOS Schoonhoven 9.40 8.20 12.20 29.80
14 Meike Klein O.S.S. Zevenhuizen 9.80 7.40 12.40 29.60
15 Milou Borret C.G.V. Jahn Leiden 10.40 6.00 12.30 28.70
16 Britt van Elten GIOS Noordwijkerhout 9.60 6.50 12.40 28.50
17 Noa Hagen GIOS Noordwijkerhout 8.50 7.80 12.10 28.40
18 Claudia v EedenPetersmann O.S.S. Zevenhuizen 8.00 6.00 12.60 26.60
meisjes pupil 2 R1 balk vloer minitramp
1 Melanie Schoonenberg SKR Katwijk 12.80 11.00 13.50 37.30
2 Marit Kraaijenoord SKR Katwijk 12.30 11.00 12.40 35.70
3 Manuela Lagendijk Excelsior Leiden 11.90 10.60 13.10 35.60
4 Sanne Schenkelveld Kracht en Vlugheid Pijnacker 12.30 10.20 12.90 35.40
5 Faye Schouten GIOS Noordwijkerhout 12.00 10.50 12.20 34.70
6 Kim Loozen C.G.V. Jahn Leiden 11.30 10.50 12.80 34.60
7 Roxie Fit Lisse 11.90 9.40 13.00 34.30
7 Senna Graner Fit Lisse 12.10 9.30 12.90 34.30
8 Alice van Wee C.G.V. Jahn Leiden 12.00 9.30 12.70 34.00
8 Noa van der Steen Excelsior Leiden 12.80 8.60 12.60 34.00
9 Marilene Dijkstra GIOS Noordwijkerhout 12.10 9.50 12.10 33.70
10 Jana Hielkema GIOS Noordwijkerhout 11.60 8.80 12.40 32.80
10 Tessa Melman RETURN Sassenheim 12.20 8.20 12.40 32.80
11 Merel Grimbergen SKR Katwijk 12.20 6.90 13.20 32.30
12 Femke v/d Mey GIOS Noordwijkerhout 10.20 9.40 11.90 31.50
13 Inke Warmerdam Fit Lisse 10.80 8.50 12.10 31.40
14 Kim Duim SKR Katwijk 11.50 6.00 12.50 30.00
14 Melanie Rapmund SKR Katwijk 11.50 6.00 12.50 30.00
15 Myriam van Giesbergen Fit Lisse 11.50 6.00 12.40 29.90
16 Lisanne Vliegenthart RETURN Sassenheim 11.20 6.00 12.00 29.20
meisjes pupil 2 D3 balk vloer minitramp
1 Evi Zuidam SKR Katwijk 13.20 13.50 14.00 40.70
2 Roos de Vogel SKR Katwijk 11.80 13.40 12.60 37.80
3 Rosalie de Ridder GIOS Noordwijkerhout 11.20 13.10 13.00 37.30
4 Jolien Warmerdam GIOS Noordwijkerhout 9.40 14.00 12.90 36.30
4 Ella de Heer SKR Katwijk 10.10 13.90 12.30 36.30
5 Olga van Werkhoven RETURN Sassenheim 12.00 11.20 12.80 36.00
6 Yasmina van der Plas SKR Katwijk 10.00 13.30 12.10 35.40
7 Emmy Kloet DOS Schoonhoven 9.10 13.60 12.30 35.00
8 Eline de Vilder C.G.V. Jahn Leiden 10.90 11.60 11.80 34.30
9 Robin den Hollander RETURN Sassenheim 7.40 12.50 11.90 31.80
10 Lizzy Jongejan RETURN Sassenheim 10.20 9.70 11.80 31.70
11 Linda Keulemans C.G.V. Jahn Leiden 10.30 9.50 11.20 31.00
11 Fay Tieman DOS Schoonhoven 10.60 8.50 11.90 31.00
12 Jennifer Heesemans ProPatria 9.20 9.90 11.80 30.90
12 Liselot van Weelden RETURN Sassenheim 10.10 8.60 12.20 30.90
13 Lizzi van Beelen GIOS Noordwijkerhout 6.00 9.00 13.20 28.20
13 Eva van Ruiten RETURN Sassenheim 6.50 9.50 12.20 28.20
14 Maeve Jongejan RETURN Sassenheim 8.30 8.20 11.40 27.90
15 Noëlle Wessels RETURN Sassenheim 7.10 9.30 11.10 27.50
meisjes pupil 2 D2 balk vloer minitramp
1 Martine Kralt DWS 12.80 14.80 11.70 39.30
2 Liel Warmerdam Fit Lisse 11.70 14.20 13.30 39.20
2 Jet Duivenvoorde GIOS Noordwijkerhout 11.10 14.80 13.30 39.20
3 Danielle Booij Fit Lisse 11.90 14.00 12.20 38.10
4 Renske Vreeken Top DMG 10.90 13.80 12.50 37.20
5 Julia Jannink ProPatria 10.50 13.20 13.20 36.90
6 Bridget de Koker Top DMG 8.70 13.70 12.80 35.20
7 Eva de Roode ProPatria 9.00 12.60 12.50 34.10
8 Amber v Heijningen Devona Wateringen 7.60 13.00 12.70 33.30
9 Lisa van Oort ProPatria 7.70 13.00 11.90 32.60
10 Nicole de Jong DOS Schoonhoven 6.00 14.20 12.20 32.40
11 Doris Dinsbach ProPatria 6.70 11.90 12.00 30.60
12 Jessica Boon ProPatria 7.30 10.20 12.40 29.90
13 Sanne Bolleboom ProPatria 6.80 11.30 11.00 29.10
14 Chinouk Bollen ProPatria 6.00 10.90 11.70 28.60
meisjes pupil 2 D1 balk vloer minitramp
1 Annabel Hermans RETURN Sassenheim 9.50 14.50 12.50 36.50
2 Rosalie Janse O.S.S. Zevenhuizen 12.50 12.40 11.40 36.30
3 Noor de Witte RETURN Sassenheim 11.80 12.40 11.90 36.10
4 Sophie van de Meer RETURN Sassenheim 10.50 13.60 11.50 35.60
5 Nikki Slootweg De Valken 12.00 10.80 12.10 34.90
6 Franka Pouwels ProPatria 10.10 12.50 12.10 34.70
7 Wieke van den Berg DOS Schoonhoven 10.10 12.70 11.60 34.40
8 Anna Spek DOS Schoonhoven 7.90 13.60 11.40 32.90
9 Marit van Rijn G.V. Slank en Kwiek 9.80 10.40 12.50 32.70
10 Felicia van der Schoot ProPatria 9.10 11.00 12.00 32.10
11 Anne Claire van der Mark DOS Schoonhoven 9.10 10.10 12.70 31.90
12 Tessa van der Spoel DOS Schoonhoven 6.80 10.90 10.80 28.50
13 Luna Rijckenberg O.S.S. Zevenhuizen 8.90 6.70 11.60 27.20
meisjes jeugd R3 balk vloer minitramp
1 Romy Schaap DWS 11.90 11.80 12.10 35.80
meisjes jeugd R2 balk vloer minitramp
1 Myrthe van Kuilenburg C.G.V. Jahn Leiden 11.30 10.00 12.10 33.40
2 Kim Taal Excelsior Leiden 11.40 9.10 12.20 32.70
3 Emma Baroncini Excelsior Leiden 11.50 8.20 12.10 31.80
meisjes jeugd R1+ balk vloer minitramp
1 Caitlin Troost C.G.V. Jahn Leiden 11.90 11.70 13.30 36.90
2 Kelly Ouwehand SKR Katwijk 11.20 11.60 12.90 35.70
3 Ruby Hoogendoorn GIOS Noordwijkerhout 10.50 12.10 12.20 34.80
4 Sevina Boender O.S.S. Zevenhuizen 10.90 9.90 13.00 33.80
4 Linda van der Marel SKR Katwijk 10.40 10.60 12.80 33.80
5 Janine van Duyvenvoorde SKR Katwijk 10.00 10.90 12.70 33.60
5 Jennifer Guijt SKR Katwijk 10.50 10.80 12.30 33.60
6 Lissy de Mol SKR Katwijk 10.50 10.10 12.90 33.50
7 Celesta van EedenPetersmann O.S.S. Zevenhuizen 10.50 8.90 12.90 32.30
8 Anissa van Zuijlen SKR Katwijk 10.70 8.00 13.10 31.80
9 Melanie Havenaar Fit Lisse 8.80 8.00 13.00 29.80
10 Suzanne Zuijderduijn SKR Katwijk 8.90 7.90 12.80 29.60
11 Annette Guijt SKR Katwijk 8.20 8.50 12.20 28.90
12 Nikki vd Meer GIOS Noordwijkerhout 8.10 7.40 12.80 28.30
meisjes jeugd R1 balk vloer minitramp
1 Rebecca Ouwehand SKR Katwijk 11.70 9.20 12.40 33.30
2 Annette Versluijs DOS Schoonhoven 11.20 9.90 11.90 33.00
3 Mariët Pronk SKR Katwijk 11.90 6.60 12.80 31.30
4 Anna Willemsen Fit Lisse 11.00 7.80 12.10 30.90
meisjes jeugd D3 balk vloer minitramp
1 Dina el Khatabi DOS Schoonhoven 11.40 12.20 12.00 35.60
2 Shanna Vollebregt ProPatria 11.80 11.30 11.50 34.60
3 Rebecca Bolton G.V. Slank en Kwiek 9.40 12.90 12.00 34.30
4 Yara Bouwmeester GIOS Noordwijkerhout 9.10 13.00 12.00 34.10
5 Jennifer Hannema DOS Schoonhoven 9.80 12.20 10.90 32.90
6 Guusje van Zanen ProPatria 6.70 13.00 11.40 31.10
6 Maud Hartevelt RETURN Sassenheim 10.00 9.50 11.60 31.10
7 Demi Brandwijk ProPatria 8.40 8.70 10.90 28.00
8 Nikki Bijl ProPatria 7.20 7.00 11.10 25.30
9 Brechtje van der Zon RETURN Sassenheim 7.40 7.20 10.40 25.00
meisjes jeugd D2 balk vloer minitramp
1 Fu-Rone Moes Top DMG 11.50 13.60 11.40 36.50
2 Chloe Livramento ProPatria 10.90 12.10 11.50 34.50
3 Arja Pouwels ProPatria 8.40 12.70 11.80 32.90
4 Caitlin Bonte ProPatria 6.60 12.50 12.40 31.50
5 fallon van damme Top DMG 6.20 11.40 11.50 29.10
6 Jasmijn vd Poort O.S.S. Zevenhuizen 6.00 9.50 11.50 27.00
7 Channel Gerla ProPatria 6.00 7.30 12.50 25.80
meisjes jeugd D1 balk vloer minitramp
1 Lindsey Adam ProPatria 11.30 12.50 12.30 36.10
2 Baowei Mooren G.V. Slank en Kwiek 8.10 15.10 12.30 35.50
3 Julinde de Sterke G.V. Slank en Kwiek 9.80 13.30 12.00 35.10
4 Marissa Morits De Valken 10.20 12.10 12.00 34.30
jongens 10-13 N17 brug vloer minitramp
1 Roan Hartevelt De Valken 18.60 18.70 11.00 48.30
jongens 10-13 N16 brug vloer minitramp
1 Milan van Baardewijk G.V. Slank en Kwiek 17.80 18.70 12.70 49.20
2 Tim Gogwaldt DWS 18.50 18.40 11.60 48.50
jongens 10-13 N15 brug vloer minitramp
1 Max Bronstring Fit Lisse 18.05 18.30 12.80 49.15
2 Tijmen Kuijf DOS Schoonhoven 18.05 17.60 12.40 48.05
3 Bart v/d Schelde DOS Schoonhoven 17.50 17.80 12.60 47.90
4 Stijn van Rijswijk Fit Lisse 17.30 17.50 12.80 47.60
5 Ruben van Eijk DOS Schoonhoven 17.55 17.30 12.40 47.25
6 Sem Lindhout O.S.S. Zevenhuizen 17.35 16.70 12.60 46.65
7 Cosimo Baroncini Excelsior Leiden 16.45 15.80 12.20 44.45
8 Bob Luijten RETURN Sassenheim 16.00 16.50 11.70 44.20
9 Thomas Bik Excelsior Leiden 16.85 15.50 11.70 44.05
jongens 10-13 N14 brug vloer minitramp
1 Pieter Bondam G.V. Slank en Kwiek 16.05 17.00 12.10 45.15
2 Matthias den Besten DOS Schoonhoven 15.65 16.70 12.40 44.75
3 Dennes Loef DOS Schoonhoven 15.65 17.50 11.50 44.65
4 Martijn Koelewijn O.S.S. Zevenhuizen 16.25 14.60 12.90 43.75
5 Casper Leenman Excelsior Leiden 15.90 15.20 11.80 42.90
6 Samuel Kraaij Excelsior Leiden 16.20 13.80 12.20 42.20
7 Robin Ouwersloot DWS 16.10 13.70 11.40 41.20
8 Scott Clayton Excelsior Leiden 14.95 14.00 11.30 40.25
9 Jordan de vreugd DWS 15.25 12.25 11.80 39.30
jongens 10-13 N13 brug vloer minitramp
1 Tanguy Breton Excelsior Leiden 16.00 17.90 12.30 46.20
2 Xander Buijserd DOS Schoonhoven 16.10 15.40 12.90 44.40
3 Toni Coelho GIOS Noordwijkerhout 15.10 16.00 12.80 43.90
4 Wouter van Tongeren G.V. Slank en Kwiek 15.90 15.10 12.80 43.80
5 Lenne Knol Excelsior Leiden 15.00 16.90 11.80 43.70
5 Jona Trouw G.V. Slank en Kwiek 17.70 14.10 11.90 43.70
6 Kamiel Croonen Excelsior Leiden 15.20 16.60 11.80 43.60
7 Krijn van den Berg GIOS Noordwijkerhout 15.95 15.00 11.40 42.35
8 Paul Stijman Excelsior Leiden 14.65 14.20 11.40 40.25
jongens 10-13 N12 brug vloer minitramp
1 Casper Bijlaard ProPatria 16.95 17.90 12.30 47.15
2 Mike Perel G.V. Slank en Kwiek 18.10 15.30 12.60 46.00
3 Tycho Kersbergen ProPatria 16.25 17.50 12.20 45.95
4 Annan Verboom Excelsior Leiden 17.55 16.20 11.80 45.55
5 Daniel Niesten ProPatria 16.00 16.50 12.60 45.10
6 Luuk Dumay ProPatria 15.90 16.60 12.40 44.90
7 Jean-Luc Melet Excelsior Leiden 16.85 16.40 11.60 44.85
8 Sebastiaan de Bolster ProPatria 15.30 17.20 12.00 44.50
9 Jamy van der Zwan ProPatria 15.95 16.40 12.00 44.35
10 Wessel Waaijer ProPatria 15.20 16.10 12.00 43.30
jongens 10-13 N11 brug vloer minitramp
1 Wolfer van Geest G.V. Slank en Kwiek 17.40 17.60 12.70 47.70
2 Bjorn Peperzak ProPatria 15.50 17.80 12.80 46.10
3 Frank Mulder ProPatria 15.20 17.60 13.10 45.90
4 Jayden Pont G.V. Slank en Kwiek 15.80 16.40 13.30 45.50
5 Luca van Laer ProPatria 14.40 17.90 13.00 45.30
6 Richard van Overbeeke ProPatria 15.25 17.50 12.50 45.25
7 Willem van Overbeeke ProPatria 15.85 16.10 12.60 44.55
8 Djoudens Duterloo Excelsior Leiden 15.25 16.70 12.50 44.45
jongens 10-13 N10 brug vloer minitramp
1 Rahmoune Bouazzaoi G.V. Slank en Kwiek 18.25 17.60 13.50 49.35
2 Bo van der Schoor ProPatria 16.10 17.40 13.40 46.90
3 Deante Plug ProPatria 15.65 17.40 13.50 46.55
4 Gabriel Lomans ProPatria 14.80 17.20 14.00 46.00
5 Yosi de Ruijter Excelsior Leiden 15.75 15.10 13.00 43.85
jongens 10-13 N9 brug vloer minitramp
1 Ivo Weidema G.V. Slank en Kwiek 16.80 16.80 13.90 47.50
2 Gabriel van Eijck ProPatria 15.85 15.50 13.00 44.35
3 Pelle Hofsteenge ProPatria 16.20 13.70 13.90 43.80
4 Youri Westerman ProPatria 10.40 13.60 12.90 36.90
jongens 10-13 N8 brug vloer minitramp
1 Ricardo Vermeulen ProPatria 15.90 15.70 14.00 45.60